Opinie o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Wentop

Obsługa i czas ze strony New4mat , wykraczający poza ramy umowy. Po woli, systematycznie a przede wszystkim zrozumiale dla laika tłumaczone wszelkie zagadnienia. Nie ma żadnego problemu z kontaktem , zawsze oddzwaniają i odpisują na maile a w sytuacjach awaryjnych gdzie ważny jest czas np.awarii poczty e-mail , bardzo szybko reagują. pozdrawiam zespół TopDek.pl

UDH Maszyny Odlewnicze

Znamy się już 17 lat. Przez te wszystkie lata zawsze mogliśmy liczyć na pomoc New4mat. Wszystkie zlecenia/zapytania były realizowane szybko i skutecznie a co ważniejsze zgodnie ze zleceniem :) Można powiedzieć, że rozumieliśmy się bez słów. Tworzenie czy edycja strony przebiegały błyskawicznie i profesjonalnie. Polecam

Nauka Jazdy Rojewscy

Z firmą New4mat wspolpracujemy wiele lat.Obecnie musieliśmy odnowić stronę, dostosować do obecnych wymogów.Pomogli i doradzali we wszystkim od początku do końca.Bardzo cenne sugestie, pomoc przy ułożeniu podstron, poprawki gramatyczne itp.Ze strony jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy współprace z New4mat.

Dariusz

Jestem z nev4mat od kilkunastu lat. Zakładałem u nich strony 2 firm w których pracowałem i w swojej własnej. Obecnie po raz trzeci ją uaktualniam, zmieniam do potrzeb współczesności; Udostępnianie na smartfona, przejrzystość, mobilność itd. Pomagali mi we wszystkim: przenoszenie materiałów ze starej strony, skanowanie dokumentów, poprawki gramatyczne, interpunkcyjne itp. Dwóch moich znajomym zarekomendowałem nev4mat. I mają strony wykonane przez nev4mat. I właściwie to wszystko świadczy o kompetencjach, pomocy, zaangażowaniu firmy w pomoc. Oczywiście płacę za usługi, ale za dobrą jakość należy się dobra płaca. Pozdrawiam wszystkich w firmie, szczerze polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Elwira Augustyn

Firma New4Mat sama mnie znalazła, zapewne widząc bardzo nieprofesjonalną stronę www, którą miałem do tej pory i zaproponowała współpracę na bardzo dogodnych warunkach. Po wstępnej decyzji co do podjęcia naszej współpracy, skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy, Pan Adam Wojtyński, który w wybranym przeze mnie czasie (w sobotę) zdalnie pokazał możliwości firmy, przykładowe strony, także z mojego zawodowego profilu, które utworzyła i prowadzi New4Mat; wytłumaczył po kolei w przystępny sposób, jak można samodzielnie edytować poszczególne elementy strony z zapewnieniem, że w sytuacji takiej potrzeby, mogę tylko przekazać, co i jak chcę, aby zostało zrobione (nowe treści, zdjęcia itp.), a zostanie to wprowadzone na stronę. Po podpisaniu przez nas umowy, wstępna wersja strony powstała niemal z dnia na dzień, a po następnych kilku i po mojej akceptacji - wprowadzili nową, lepszą wersję mojej strony, także w wersji mobilnej, co - jak przypuszczam - bardzo ułatwi moim klientom kontakt ze mną, czy znalezienie informacji o mojej firmie w Internecie. Pan Adam Wojtyński na bieżąco kontaktuje się informując o kolejnych etapach pracy firmy New4Mat, uzyskując akceptację z mojej strony poszczególnych czynności, przypominając o tym, co sama powinnam zrobić, aby wszystkim formalnościom, także od strony technicznej stało się zadość. Strona działa, jest o niebo lepsza od poprzedniej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą New4Mat i polecam ją innym firmom szukającym nowej formuły stron internetowych, także w wersji mobilnej, na smartfony.

Izabela E

Bardzo miła obsługa,pełen profesionalizm , dobre sugestie do nawiązanego tematu Obsługa klienta na 100% Polecam

GKB

Nie klikną myszką za darmo, bardzo drodzy, mało komunikatywni i niesympatyczni, gorsi od Urzędu Skarbowego. Zdecydowanie nie polecam współpracy. Pomimo ponad 10 letniej współpracy rozstałem się z nimi jakiś czas temu. Ludzie honoru tak nie działają.

Barbara Kanecka-Kaczmarek

Projekt strony przygotowany szybko. Cały proces jej uruchamiania również przebiegał sprawnie. Bardzo dobra współpraca z p. Adamem. Udzielał wielu sugestii i cennych uwag. Mam wrażenie, że całą dobę był w pracy:) Edycja wpisów i zakładek dokonywana była niezwłocznie. Moja umowa obejmowała de facto zakup licencji na oprogramowanie, ale wszelkie dodatkowe, ustne ustalenia dot. przygotowania strony i naniesienia zmian zostały wykonane. Ja zakupiłam samodzielnie inne zdjęcia, niż te wprowadzone do projektu, ale nie było problemu z ich wymianą przez dział techniczny. Zgodnie z umową, po otrzymaniu projektu, można w terminie miesiąca przesłać jednorazowo zestawienie wszystkich oczekiwanych zmian w strukturze strony. To zobowiązanie też zostało wykonane. Strona działa bez zastrzeżeń (radcapoznan.com). Wprawdzie pełni ona wyłącznie funkcję informacyjną, to nie wielki sklep internetowy albo portal urzędowy, nie było zatem potrzeby stosowania jakichś niestandardowych rozwiązań, a zaproponowany szablon i rozwiązania techniczne oferowane przez program, były w zupełności wystarczające. Polecam.

Firma PAWLIK Sp. z o.o.

Gorąco polecamy współpracę z firmą New4Mat i p. Adamem. Wysoka jakość, profesjonalizm, miła obsługa, niewygórowane stawki, terminowość, szybkość....można by długo wymieniać. Sprostali wysokim wymaganiom w tworzeniu i edycji strony www, nie było problemu z wieloma nawet poprawkami, doradzali także w kwestiach merytorycznych, technicznych i marketingowych. Pomogli także uporać się z poprzednią firmą, wynegocjowali lepsze warunki odstępstwa od umowy. Właściwie prowadzili za rękę w sprawach, na których dobrze się znają. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego polecamy.

Nauka Jazdy Rojewscy

Polecamy współprace z Panem Adamem z New4Mat.Strona fajna, dobry kontakt telefoniczny, pomoc i dobre sugestie z Pana strony.Jestesmy zadowoleni.

FPH Refleks

Strona wykonana sprawnie i profesjonalnie. Kontakt i doradztwo na najwyższym poziomie, polecam.

Zbigniew

Kilkanaście lat korzystania z usług i współpracy z firmą New4Mat, a jednocześnie przejście na biznesową emeryturę, upoważniają mnie do wypowiedzenia się na jej temat. Wiadomo, że w kwestii własnego biznesu, każdy z nas musi być najlepszy, ale już na tworzeniu stron internetowych niekoniecznie musimy się znać. Do tego potrzebni są profesjonaliści i takich w New4Mat spotkałem. Zaczęło się od umówionej wizyty p. Wojtyńskiego, który bardzo kompetentnie wprowadził mnie w temat, a kiedy strony internetowe już funkcjonowały, często do mnie telefonował, zwracając uwagę na moje niedociągnięcia formalne przy publikowaniu treści, których wtedy wcale nie dostrzegałem. Widać było troskę by strony internetowe ich klientów były dobre i starannie prowadzone. Przez lata odebrałem dziesiątki takich telefonów, dzięki którym na pewne istotne sprawy się wyczuliłem i wiele nauczyłem. Za plus dla firmy uważam również fakt, że umowy z nią są jasne a procedury załatwiania i terminy precyzyjnie określone. Zbigniew Woźniak, Pałac w Wojnowicach Dodaj treść twojego wpisu

Krystian K.

Właśnie skończyliśmy pracę nad tworzeniem strony internetowej. Pan z firmy New4Mat zaproponował bardzo wiele ciekawych rozwiązań. Współpraca między nami jest konkretna i owocna, zawsze dobry kontakt telefoniczny. Doradztwo w publikacji treści merytorycznych na najwyższym poziomie. Korzystam również z dodatkowych usług firmy bo naprawdę warto. FHU POLMET Krystian Kataryńczuk

Gabriela
@Krystian K.

@Krystian K. A czy New4Mat.Com zajmuje się też sprzedażą sprzętu informatycznego? Wiesz coś o tym?

Papa Dance
@Gabriela

Patrząc na ich "świetne" strony to chyba traktory sprzedają.

Katarzyna D.

Współpraca z firmą New4Mat.com. sp. z o.o. to czysta przyjemność. Szybka, sprawna i profesjonalna obsługa jak również indywidualne podejście do klienta. Można liczyć na pomoc nawet po wykonaniu usługi. Przemiła obsługa :) Firma godna polecenia!!!

Sołectwo Zawada

Polecamy współpracę z new4mat. Co prawda, jeszcze nei zakończyliśmy procesu budowania strony i obecnie mamy za sobą etap wyboru formatu strony oraz realizację formalności związanych z zawarciem umowy, ale już przy tych zadaniach mogliśmy liczyć na fachową pomoc ze strony new4mat. Przez te zadania zostaliśmy przeprowadzeni z pomocą przedstawiciela firmy. Atutem wydaje się bieżące doradztwo, dostępność kontaktu, zainteresowanie ze strony firmy. Dużą pomocą służył nam na tym etapie Pan Adam Wojtyński, za co chcieliśmy podzięować

obiektywny

@osoba Każdy może wyrazić swoją opinię i nie ma obowiązku pisania źle tylko dlatego , że tak uważa ktoś inny tym bardziej, że firma jest ok!

Marzena

Współpracujemy z firmą New4Mat od 4 lat. Cenię sobie współpracę z Panem Adamem z działu marketingu, który zawsze chętnie i szybko służy pomocą w zakresie zawartości, i prezentacji strony oraz w trudnych sytuacjach wynikłych z błędu użytkownika. Wielkim atutem firmy jest indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm.

Krzysiek

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Odzyskali dla mnie domenę od nieuczciwej konkurencji i szybko uruchomili stronę. Mogę też zawsze zadzwonić i uzyskać pomoc. Polecam!

Radek

Klienci zadowoleni to pewnie dobrze się wam pracuje. Nikt z pracowników nie zagląda na forum?

Grzegorz

Współpraca z firmą nwe4mat, choć od niedawna, układa się pozytywnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, oby tak dalej. Kontakt oraz doradztwo, w tym m.in. pomoc w edycjize strony przez new4mat są bardzo sprawne i konkretne. Wykonana strona internetowa wygląda profesjonalnie, i tak też działa. Mogę śmiało polecić usługi tej firmy innym potencjalnym klientom.

Zostaw merytoryczną opinię o New4Mat.Com Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New4Mat.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

New4Mat.Com Sp. z o.o.
  • Cygana 4 lok. P 319