Opinie o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Brzesko

byly kandydat

w ogloszeniu o prace w tej firmie nie bylo zadnych konkretow, klasyki jak „nowoczesne biuro w centrum wroclawia, umowa o prace, benefity”, nie bylo ani nazwy firmy, ani konkretnych obowiazkow na stanowisku. no nic, skusilam sie i poszlam na rozmowe. razem ze mna byly trzy mlode dziewczyny, pan rozmawiajacy z nami opowiadal bajki, ze tu sie zarabia dziesiatki tysiecy. faktycznie, mozna tyle zarobic ale jak sie bedzie masowo urabialo przedsiembiorcow na podpisywanie umow. na rozmowie dowiedzialam sie, ze forma zatrudnienia to umowa o dzielo, w ogloszeniu bylo uop. brak podstawy, tylko prowizje. a ogloszenie na stanowisko obslugi klienta, a nie na przedstawiciela handlowego. slabe. wszystko w tej firmie wyglada jak jakis krzak, co sie zamknie za jakis czas i powstanie z popiolow pod inna forma.

Cześć, ilu was na dziale marketingu teraz potrzeba? Upewniam się tylko, bo widziałem to wcześniejsze zapytanie od jednej Pani z ubiegłego miesiąca odnośnie oferty i faktycznie taka była a teraz na takim portalu wyskoczyła kolejna. Nie wiem czy to rotacja czy rozwój? jest jakiś okres próbny?

Jola

Czy jako pracownik działu marketingowego mogłabym liczyć na podstawę wynagrodzenia? Przeczytałam tutaj, że według jednej osoby to tam tylko prowizja obowiązuje. A w ogłoszeniu na to wspomniane stanowisko nie ma dokładnych informacji, poza tym że umowa o pracę jest. Znaczy jest zasadnicze w takim razie? Ile?

firma krzak

na rozmowie rekrutacyjnej obiecuja podstawe + premie za podpisana umowe… Ostatecznie na szkoleniu przypadkiem dowiadujesz sie ze twoja wyplata jest zalezna od ilosci umow ktore podpiszesz z klientami biznesowymi na prad dla ktorych musisz byc jak najbardziej natarczywy zeby ci jak najmniej wiedzieli i na slepo podpisali umowe. Liderzy sa mili przez max. 2 dni, pozniej traktuja cie jak smiecia, wchodza ci w slowo i zaczynaja gadac miedzy soba podwazajac tym twoje kompetencje. Rotacja ludzi jest ogromna. Caly czas szukaja kogos do pracy. Cały czas ktos przychodzi do biura i wychodzi po pierwszym dniu obserwacyjnym (ciekawe dlaczego) a rozmowy kwalifikacyjne czesto sa przeprowadzane w dwie/trzy osoby.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Tynki Belgii?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
PRG

Zachowania ze strony rekrutera firmy oceniam negatywnie. Byłam umówiona na rozmowę o pracę, jednak nie został mi dosłany adres, a nawet nazwa firmy. Rekruter nie odbierał telefonu, na wiadomość odpisał po 3 godzinach z prośbą o przełożenie rozmowy na następny dzień, po czym znowu przestał odpisywać i odbierać. Zupełnie niepotrzebnie poniosłam koszta podróży. Piszę z przestrogą dla innych kandydatów - firma nie okazuje szacunku do ludzi oraz ich czasu.

@PRG

Po tej opinii zaczynam się zastanawiać jaki oni mają system wynagradzania. jednak nie ma tu jakiejś premii od kandydata czy coś skoro miało dojść do tego typu sytuacji którą opisujesz? tutaj na hr to ile osób w sumie rekrutuje?

@Aleksandra

System wynagradzania nie uwzględnia premii od pozyskanego kandydata. A wszystkich staramy się traktować ze zrozumieniem i szacunkiem. Jesteśmy świadomi że zawsze mogą zdarzyć się niedociągnięcia i dlatego opinia do której się odnosimy została przekazana odpowiednim osobom aby zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości.

@PRG

Bardzo dziękujemy za opinię. Jest to dla nas bardzo ważna informacja. Nie ukrywam że anonimowość opinii nie pozwala nam na identyfikację tej konkretnej sytuacji i ustosunkowanie się do niej. Jeśli została Pani potraktowana w sposób, który Pani opisuje bardzo przepraszam w imieniu firmy. Informacja została przekazana odpowiedniej osobie aby unikać podobnych zachowń w przyszłości.

@PRG

Bardzo mi przykro że doświadczyła Pani tak nieodpowiedzialnego zachowania. Naszym zwyczajem jest potwierdzenie terminu i adresu drogą sms aby mogli Państwo bez problemu dotrzeć na spotkanie. Czy jest pani pewna, iż chodzi o P.H.U. MARK Sp. z o.o. z Brzeska?? Jeśli tu nie nastąpiła pomyłka będę wdzięczą za kontakt bezpośrednio z firmą w celu ustalenia szczegółów abyśmy mogli podjąć odpowiednie kroki mające na celu ograniczenie prawdopodobieństwa powtórzenia się podobnej sytuacji w przyszłości.

@MARK

Dziękuję za ustosunkowanie się. To w zasadzie liczba kandydatów ma jakiekolwiek znacznie? Są może potencjalne normy, które należy przekroczyć? Zaciekawiła mnie po prostu specyfika pracy na tych stanowiskach. Jakie jeszcze obowiązki się wypełnia?

Katarzyna Niemczyk

Przepraszam najmocniej nie wiem jak usunąć wpis chodziło o firmę MARKNETO pana Marka brzeskiego z Wrocławia w tych emocjach nie sprawdziłam dokładnie

@Katarzyna Niemczyk

:) Pomyłki się zdarzają. Bardzo dziękuje za sprostowanie :) Pozdrawiam serdecznie

klient

Nie wydają się być niezadowoleni z pracy. Wchodzisz i spotyka Cię przyjemna swobodna atmosfera. Akurat zastałem ich na wspólnym piciu kawy (które zakończyłem) - śmiechy, żarty, swobodna atmosfera więc czują się tam raczej swobodnie i dobrze. Obsługa mnie klienta - rewelacja tylko podziękować Panu S. z działu drzwi, którego pozdrawiam.

@klient

Dziękujemy za opinię. Zdajemy sobie sprawę że satysfakcja pracowników jest gwarancją satysfakcji klientów a w pracy spędzamy bardzo dużo czasu. Atmosfera jest jednym z kluczowych elementów na które staramy się kłaść nacisk.

Zadowolony klient

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa porada. Polecam.

Gabriela
@Zadowolony klient

Mówisz o jakimś konkretnym pracowniku? Tak w ogóle to ile osób tu pracuje? Jestem ciekawa tak z punktu widzenia kandydata do pracy, czy może pracownicy mają jakies szkolenia sprzedażowe? Ktoś wie?

@Zadowolony klient

Niesamowicie miło i satysfakcjonujaco czyta się tak mile słowa. dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie

Kuba

Bardzo dobra Porada obsługa i kontakt z Klientem Pani Marzeny Polecam Firmę Mark i Pracownik od Dzwi I Bram Garażowych!!

Artur

Firma solidna, miła obsługa doradzą w każdym temacie czy to okna czy drzwi. Prace wykonane w terminie a pracownicy są dokladni i znają się na swojej pracy. Jeśli ktoś szuka firmy w tej dziedzinie to są godni polecenia.

Magdalena
@Artur

No to super jak doradzają. Fajnie, że są terminowi. A jakie ceny Twoim zdaniem? Są przystępne ?

MARIA

Polecam, usługa montażu okien przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Brygada solidna i dokładna.

@MARIA

W ile osób oni to montują? Płaci się szefowi czy każdemu z osobna?

mucho

Zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma. Zawsze znajdzie się jakiś minus ale tak będzie w każdym miejscu. Ogólnie - jest ok.

Magdalena
@mucho

Wiadomo.. Trawa zawsze jest bardziej zielona gdzie indziej ;D, a jakbyś miał znaleźć jeden minus, co by to było?

Bartosz

To dość poważny zarzut. Nikt tego nie zgłaszał gdzieś wyżej bo to dość duży minus według mnie. Na takie zachowania nie można pozwalać.

Były Pracownik

Pracowałem w firmie kilka lat. zmiana miejsca pracy - z powodu zmiany stanu cywilnego i miejsca zamieszkania. Jeśli chce się pracować a nie przychodzić pościemniać i ponarzekać do pracy to naprawdę jest ok. I finansowo i organizacyjnie

LORAMA

Witam Byłem pracownikiem tej firmy przez parę ładnych lat i jestem w stanie powiedzieć z czystym sumieniem, że polecam firmę MARK. Umowa o pracę, wypłata w terminie, warunki socjalne na wysokim poziomie. Jeżeli jesteś sumienny, zaangażowany, lojalny to jak najbardziej aplikuj.

Domino
@LORAMA

Takie mogą być oczywiście Twoje indywidualne odczucia. Czy przez ten okres dostawałeś może jakieś książki do socjotechnik celem podwyższenia skuteczności sprzedaży? Czy socjotechniki i manipulacja były wykorzystywane wobec jakichś pracowników celem wywołania u nich poczucia lęku, aby sprawdzić jak pracuje pod wpływem stresu? Czy gdyby takie działania miały miejsce byłyby legalne/dopuszczalne? Ile osób we firmie zna się na tego typu metodach?

@LORAMA

A opowiesz, na jakim stanowisku pracowałeś i co wchodziło w zakres Twoich obowiązków? Piszesz też o dobrych warunkach socjalnych, co konkretnie było oferowane przez pracodawcę? Rozumiem, że zaangażowane w pracę osoby zostają docenione w firmie?

Miska
@Irena

Byćmoże świąteczną kiełbasą

A okna sa w porzadku?? Bo ceny sa bardzo wysokie!

Irena

@Alkoholik, czy jesteś w trakcie procesu rekrutacyjnego w Mark Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Czy rozważasz aplikowanie do tego pracodawcy, stąd takie pytanie zamieściłeś na tym forum? Co skłania Cię do rozpoczęcia współpracy z tą firmą? Bardzo Cię proszę o wypowiedź na ten temat.

Alkoholik

Czy pracownicy dostają umowę?

Irena

@Renia, dlaczego uważasz współpracę z Mark Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe za marnowanie czasu? Proszę Cię o podzielenie się na tym forum całym swoim doświadczeniem z tym pracodawcą. Ze względu na cel tego wątku, proszę Cię o rozwinięcie swojej opinii dotyczącej tej firmy. Będzie ważnym źródłem informacji dla osób, które chcą się ubiegać o zatrudnienie w Mark Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe.

Renia

Omijać szerokim łukiem, szkoda czasu..

@Gruby czym spowodowana jest rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Brzesko

• Jak się pracuje w Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.

Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe