Opinie o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Brzesko

Katarzyna Niemczyk

Nie polecam!!! Rekrutacja składa się z dwóch spotkań Zadeklarowałam, że mogę pracować od 8-16 z podstawą 3tys netto. Na drugi dzień zostałam zaproszona na dzień otwarty, aby zapoznać się bliżej ze specyfiką pracy Wsiadam do auta, w którym słyszałam same wulgaryzmy (nie żebym nie przeklinała, ale wszystko ma swój umiar) zapytałam gdzie jedziemy a Pan który prowadził rzekł " zapomnialem powiedziec jak wygląda praca???? nienormowane godziny czasem nawet do 18 i zarabia się tylko na prowizji ???? odpowiedziałam że rozmawiając z właścicielem firmy ustaliłam zupełnie co innego wtedy on odparł "no oni tak zawsze gadają" poprosiłam go żeby zawrcil byliśmy 2 km od biura wtedy odezwała się blondynka siedząca obok (pracownica która z nami jechała) że niestety ale oni nie mogą mnie odwieźć zatrzymali auto i wysiadłam.. wróciłam pieszo padał deszcz Atmosfera może i luźna ale chyba za luźna skoro każdy mówi co innego Panie Marku kto w końcu rządzi w firmie Pan czy pracownicy ? Ale nie jestem zła.. Jak dla mnie na korzyść Taka informacja, żeby nie pracować dla kogoś tylko otworzyć coś swojego bo skoro takie dzbany prowadzą firmy to i mi się uda.. zajmuje się Pan rozwojem osobistym a nie szanuje Pan czasu ludzi, którzy do was rekrutują Jeśli to jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy to szczerze współczuję,(usunięte przez administratora) Życzę wszystkiego przeciętnego kejti ???? PS. piesek urzekający????

Szczepan
@Katarzyna Niemczyk

Pani Katarzyno na pewno myli Pani firmy ponieważ takich praktyk w firmie P.H.U. MARK Sp. z o.o. nie ma. Rekrutacja składa się z jednego spotkania z osobami zarządzającymi (w specjalnych przypadkach dwa spotkania) po czym następuje podpisanie umowy (badania itp.) i rozpoczęcie pracy. Praca odbywa się w biurze! Nikt bez przeszkolenia produktowego, systemowego, BHP nie zostanie wysłany na spotkanie z klientem.

Time

Strata czasu i pieniędzy na dojazd żeby jechać na rozmowę. Zaproponowane warunki godne wyśmiania.

Szacun
@Time

Nie polecam,najniższa krajowa za to wymagania z kosmosu,całkowity brak szacunku do pracowników ,osoba rekrutująca mało kompetentna i nieuprzejma.

asd

tylko najniższa krajowa, non stop szukają handlowca za 2100zł..

@haha

to sugestia, że taka sobota 150 zł może wynieść skoro twierdzisz, że płatne nie są? a jak we wszystkie by ktoś był dla przykładu 4 to by 600 zł mógł zgarnąć? i skąd tu tyle pracy, że w weekend też się coś znajdzie? każdy dział tak może?

Kinga Nowy wpis

Pracowałam tam dosyć krótko ponieważ wystąpiła taka sytuacja rodzinna a nie inna. Gdybym obecnie szukała nowej pracy to właśnie tutaj. Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Miło i przyjemnie, ludzie szalenie pozytywni tak samo jak ja. Było po prostu super. Polecam!

Anonim Nowy wpis

Szefostwo 5/5 Wypłata 5/5 dodam że zawsze na czas nie tak jak w poprzedniej pracy. Szkolenie 5/5 Atmosfera 10000/5 Polecam!

Maciek Nowy wpis

Witam, byłem na dniu otwartym aby rozpocząć prace w tej firmie. Bardzo podobało mi się i zostałem na dłużej. Bywały dni lepsze i gorsze ale dzieki motywacji oraz wsparciu bardziej doświadczonych pracowników udało się przemóc i osiągnąć mój cel! Polecam każdemu który chce naprawdę poczuć pieniądze w swoich rękach.

Agnieszka Nowy wpis

Jedną z największych zalet pracy w tej firmie jest możliwość pracy z ludźmi o różnorodnych umiejętnościach i doświadczeniach. Każdy członek zespołu wnosi coś wartościowego do naszej wspólnej pracy, co pozwala nam osiągać wyjątkowe rezultaty. Wynagordzenie jest bardzo zadowoalające. Sukces gwarantowany!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Tynki Belgii?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Pracowałem tam dosyć długo i wspominam bardzo pozytywnie tą pracę. Trzeba postawić sobie odpowiedni cel i się go osiągnie tylko trzeba odpowiednio włożyć w to wysiłku i poświęcenia, musi się nam chcieć wtedy można zarabiać ogromne pieniądze. Na wsparcie można liczyć na każdym szczeblu kariery więc nie ma problemu gdy mamy z czymś kłopot. Polecam bardzo te miejsce pracy!

MD
@Marcin

Marcin skoro pieniądze były takie super i wszystko było super to po co otwierałeś własny salon?

Mogę polecić jak najbardziej pracę tutaj, wszystko fajnie i pięknie. Szkolenia na wysokim poziomie, wypłata na czas i odpowiednio wysoka!

Rysiu

Siemka. Powiedzcie mi co się teraz dzieje na produkcji u was? chodzi o to, że jak jeszcze na początku roku była dodawana oferta do doświadczenie znalazło się w wymogach a teraz gdy mam nową przed sobą to przenieśli je do mile widzianych. Wprowadziliście jakieś nowe szkolenia? teraz w teorii mogę aplikować

Jak to jest z tymi handlowcami, że w przypadku sprzedaży okien mogą wskazać, że widełki wynoszą do 6,000 zł a przy stolarce drzwiowej już nie ma żadnych przedziałów płacowych? Raczej w tej drugiej kategorii się widzę, ze względu na doświadczenie. wcześniej jak pytaliście o warunki to te w Tarnowie mnie o Brzesko by chodziło, jest tu ktoś kto tam handluje?

Ana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Pytanie czy coś się dzieje nie tak w tej firmie? Oferty pracy są na każde stanowisko czy warto kandydować? Jak z zarobkami?

Witam, tak jak zaznaczono w jednym wątku nie ma możliwości by udać się na spotkanie z klientem bez wcześniejszego przeszkolenia? Ile czasu może ono w sumie teraz zabrać? Mam na myśli to przeszkolenie produktowe, czy ono co jakiś czas jest jeszcze bardziej rozwijane?

Katarzyna Niemczyk

@Katarzyna Niemczyk

Dzień dobry. Bardzo dziękuję za opinię ale mam wrażenie że pomyliła Pani formy. Niestety nie ma u nas właściciela ani nawet pracownika o imieniu Marek. Nie przypominam sobie także żadnej blondynki która jeździ na tego typu eskapady. Zdecydowanie nie mamy w zwyczaju obwożenia nowo przyjętych pracowników w ramach "dni otwartych". Godziny pracy są ustalane i staramy sie ich pilnować a nadgodziny są z wyboru pracownika i zawsze opłacane lub do odebrania w innym terminie. Proszę wybaczyć śmiałe stwierdzenie ale mam wrażenie że opinie nie jest prawdziwa i jej jedynym celem jest zaszkodzenie wizerunkowi firmy.

@Katarzyna Niemczyk

Niestety nie mam również ani w pamięci ani w jakichkolwiek rejestrach nikogo kogo mogłabym utożsamić z Pani nickiem.

@MARK

Pani Katarzyna albo myli firmy albo nigdy nie była w tym miejscu. Pracowałam tam wiele lat i nie kojarzę ani osób opisywanych przez Panią Katarzynę ani sytuacji. Wg mnie opinia zmyślona i jej jedynym celem jest oczernienie firmy.

Szczepan
@Katarzyna Niemczyk

Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe prowadzi rekrutację na stanowisko Handlowiec w Tarnów. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Lidzia

Chłopak widział ofertę na magazyn sprzed paru tygodni, myślałam ze cos będzie na temat pracy na magazynie ale chyba nie widzę z ostatniego czasu takich komentarzy? Zastanawiam się teraz tylko czemu z tymi rozmowami są takie problemy? a z praca już sama w sobie? Jaki to magazyn? możecie go najpierw opisać?

byla kandydatka

ODRADZAM STANOWCZO zglosilam sie jako doradczyni klienta biznesowego. przyszlam na rozmowe, ktora swoja droga odbyla sie w kilka osob, i facet, ktory opowiadal o tym jak to szanuja bardzo pracownikow w tej firmie, okazal sie najzwyklejszym w swiecie bajkopisarzem. kilka dni pozniej po rozmowie mial odbyc sie dzien probny, kazda z dziewczyn (a bylo nas niemalo) po 40minutowym czekaniu na swoja „ekipe” ruszyla do samochodow. ja trafilam na goscia starszego i dwie jakies kobiety, ktore juz od samego wyjscia z samochodu wyzywaly swoich klientow, ze sa tępi, stare pryki z milionami na koncie, i ze trzeba ich szkubac z kasy do konca. po prawie godzinnej podrozy, ktora btw byla straszna, bo wysluchiwalam jacy to ich klienci sa (usunięte przez administratora) zatrzymali sie do mcdonalda, postanowilam wysiasc z auta, bo mialam zle przeczucia przez cala droge, a nie chcieli mnie wypuscic, mimo moich prosb. wysiadlam na jakims wypizdowiu i udalam sie do pierwszego lepszego sklepu, gdzie zapytalam panie sprzedawczynie jak dostac sie do centrum wroclawia. panie zrobily duze oczy i powiedzialy, ze bede musiala jechac kilkoma pociagami, ktore jezdza raz na kilka godzin. w drodze na peron ten stary gosciu zatrzymal sie autem, i zaczal biec w moja strone, po czym mnie zaczal szarpac i wyzywac, dzwonic do „szefa” i mowic, ze jestem jakas tepa, nienormalna i moje zachowanie jest (usunięte przez administratora):) powiedzialam, ze zglosze ta sprawe, jak jeszcze jeden raz padnie jakies nieprzychylne slowo na moja osobe, i ze ta ich firme powinni zamknac dawno. odchodzac od tego dziada, przybiegl do mnie jakis pan i spytal czy cos mi zrobil ten staruch to nieszanowny pan pokazal mu (usunięte przez administratora) i zrobil dzwiek (usunięte przez administratora) i odszedl.

Rysiu

A przebrnął ktoś może już przez te wspomniane rozmowy, zatrudnił się i mógłby ocenić warunki? ciekawi mnie porównanie względem specjalizacji handlowca. Chodzi o to, że od wczoraj widnieją dwie oferty jedna ds. sprzedaży okien PVC a druga ds. sprzedaży stolarki drzwiowej. W skrócie: co lepiej schodzi? Okna czy drzwi? W co lepiej iść?

Time

Szacun
@Time

To przed rozmowa nie wie się na jakie warunki człowiek się zgłasza? Opinia odnośnie tego mnie trochę zdziwiła. Nie ma szans żeby przez telefon wstępne warunki ugadać? Na przykład stawki? Handlowcy maja indywidualne stawki czy jednak wszyscy są na tej samej podstawie?

asd

tylko najniższa krajowa, non stop szukają handlowca za 2100zł..

@asd

Warunki finansowe są ostatecznie zawsze negocjowane i ustalane w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Aleksandra
@MARK

Czyli co konkretnie podczas niej uwzględniają? Doświadczenie pewnie wchodzi w ten zakres, więc jak ono mogłoby być wyceniane? I co z innymi aspektami?

haha
@asd

teraz szukają za 2360 zł ale jeśli się sprawdzisz jest szansa na premię rzędu 200-300 zł . do tego trzeba przyjść dwie soboty i nie są płatne.

@haha

kandydat

Na rozmowie byłem około roku temu, nie polecam chodzić na rozmowy kwalifikacyjne osobą, które chcą zarobić przez pierwsze pół roku więcej niż najniższa krajowa, co śmieszne przebieg rozmowy wyglądał jak w zaawansowanej korporacji. To nie przypadek, że wiecznie szukają do pracy.

Nadia
@kandydat

czemu akurat pierwsze pól roku tak byś miał? Chodzi w ogóle o te ofertę na marketing, która jeszcze w zasadzie wisi? Te 6 miesięcy to będzie jakiś okres próbny czy o co chodzi? i potem na podstawie czego będziesz mieć podwyżkę? Wyniki własne czy są po prostu standardowe stawki? Jakie?

byly kandydat

w ogloszeniu o prace w tej firmie nie bylo zadnych konkretow, klasyki jak „nowoczesne biuro w centrum wroclawia, umowa o prace, benefity”, nie bylo ani nazwy firmy, ani konkretnych obowiazkow na stanowisku. no nic, skusilam sie i poszlam na rozmowe. razem ze mna byly trzy mlode dziewczyny, pan rozmawiajacy z nami opowiadal bajki, ze tu sie zarabia dziesiatki tysiecy. faktycznie, mozna tyle zarobic ale jak sie bedzie masowo urabialo przedsiembiorcow na podpisywanie umow. na rozmowie dowiedzialam sie, ze forma zatrudnienia to umowa o dzielo, w ogloszeniu bylo uop. brak podstawy, tylko prowizje. a ogloszenie na stanowisko obslugi klienta, a nie na przedstawiciela handlowego. slabe. wszystko w tej firmie wyglada jak jakis krzak, co sie zamknie za jakis czas i powstanie z popiolow pod inna forma.

Zostaw merytoryczną opinię o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Brzesko

• Jak się pracuje w Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.

Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe