Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Brzesko

Opinie o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

były pracownik 2012-01-07 12:48:46
A ja mam totalnie odmienne zdanie o pracy w firmie Mark zresztą jak wiele osób których w niej pracowało. Jeśli miła praca polega na chamstwie i przeklinaniu to ja dziękuje....poza tym praca po średnio 210 h w miesiącu a na umowie 160h.... Nie ważne ile się pracuje sobót czy dwie czy nieraz wszystkie i tak nikt za nadgodziny nie zapłaci...OBIEKTYWNIE podsumowując ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
kimos 2016-04-26 22:15:10
tym bardziej, z tego względu, że powyższe komentarze osób nie sa aktualne, szkoda właśnie,że nikt na bieżąco nie zamieszcza a wiem,że wczesniejprowadzili nawet sporą rekrutację bo szukali Przedstawicieli Handlowych i Magazynierów oraz Kierowców, wiec napewno ktoś się załąpał.
Zostaw swoją opinię o Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mark Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe