Opinie o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aldesa Polska Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Nie polecam tej firmy

Podwykonawca

Problem z rozliczeniem za wykonane prace.

Jarosław
@Podwykonawca

Na czym polegał problem z rozliczeniem za wykonaną pracę? Ostatecznie otrzymałeś swoje wynagrodzenie?

Sylwia

Czy ktoś wie coś na temat stanowiska asystentka biura budowy? Jakie jest wynagrodzenie? Godziny pracy?

Jaka jest kultura pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Specjalistka

Nie, w zasadzie chodzisz, jak chcesz. No chyba, ze jesteś prawnikiem albo na wyższym stanowisku - wtedy koszule, jakieś marynarki. To jest mega fajne u nich.

Księgowa

Rozmowa przeprowadzona raczej mało profesjonalnie, nie było pytań w języku obcym, jedynie rozmowa o doświadczeniu zawodowym. Bardzo mało przyjazna atmosfera rozmowy. Warunki pracy bardzo słabe jak na oferty w Warszawie.

Po przeczytaniu mego CV, Pani zadała pytanie co znaczy że znam język angielski bardzo dobrze? Zamiast przeprowadzić rozmowę po angielsku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
tłumaczka

Miałam okazję pracować w Aldesa przez około rok. Przede wszystkim, praca z Hiszpanami oznacza, że twój szef o 14 zmyje się na dwugodzinny lunch, wróci sobie o 16 z głową pełną nowych pomysłów i oczekiwaniem, że będziesz siedzieć jak on do 20 albo i dłużej i nie będzie patrzeć na to, że ty zapierniczasz od 8 rano i o 16 jesteś już zmęczony. Zapomnij o płatnych nadgodzinach, w tej kulturze nie wychodzi się z pracy zanim szef wyjdzie, a siedzą długo. Jak zaprotestowałam, usłyszałam że to hiszpańska firma. Zatem ludziom którzy mają jakieś życie poza pracą, nie polecam. Ach, oczywiście żebyś ty sobie wyszedł na dwugodzinny lunch raczej nie ma mowy. Mój szef roztaczał mi jakieś dziwne wizje na temat oczekiwanej produktywności (przykład: 30 stron tłumaczeń dziennie, bo niby on kiedyś pracował jako tłumacz i tyle robił), a po przedstawieniu mu listy zadań z prośbą o zaznaczenie co jest ważne a co pilne, zaznaczył wszystko jako ważne i wszystko jako pilne. Do tego totalny chaos, brak wyznaczenia priorytetów, brak jakiejkolwiek organizacji pracy, wielogodzinne nasiadówki i dyskusje nie wiadomo o czym, dorzucanie tylko kolejnych zadań bo ludzi za mało, i to wszystko za pensję raczej powiedzmy średnio-słabą. Praca z Hiszpanami oznacza, tak piszę żebyście byli świadomi, konieczność wchodzenia im w tyłek. Oni to kochają. Lizusostwo na takim poziomie, że człowiek jest aż zażenowany i nie wierzy że ktoś może się na to łapać. Trzeba to lubić, ja nie lubię. Poza tym rażąca niekompetencja. Project managerami zostają ludzie (Hiszpanie) totalnie niekompetentni, ustawieni na stanowisku na podstawie tego, że np. ich rodzice są przyjaciółmi właścicieli firmy (to jest firma prywatna) - w Hiszpanii to norma, u nas jednak trochę razi. I tę niekompetencję niestety widać. To generuje stres, bo jednocześnie takim niekompetentnym bucom trzeba włazić w tyłek. Podsumowując, rozstaliśmy się i to była bardzo dobra decyzja.

@tłumaczka

Przedstawiłaś sporo niedogodności, choćby pracę po godzinach bez możliwości dodatkowej zapłaty. W umowie zapewne miałaś zapisaną ilość godzin do przepracowania i zakres obowiązków. Rozumiem, że jak napisałaś to inna kultura, jednak prawo pracy powinno być przestrzegane. Nie uważałaś wynagrodzenia za wysokie, ale czy można było ubiegać się o premie lub inne benefity, które rekompensowały by niedogodności, które opisałaś? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Łukasz

Nie, nie można było ubiegać się o premie czy inne benefity. Usłyszałam tylko że Hiszpanie tak mają i że to jest budowlanka i tak się pracuje. No więc ja tak nie pracuję i pracuję już gdzie indziej, gdzie są normalne warunki.

@Łukasz

Łukasz - znam parę osób w Aldesie, które zostały zatrudnione do poprawienia wizerunku firmy i całe dnie zawodowo pod dziesiątkami różnych ników robią pozytywne wpisy lub zawzięcie bronią na forach Aldesa. Wiem że to twój zawód - ale nie rób tak bezczelnie ludziom z mózgu mydła.

ktoś
@Andrzej

@Andrzej Łukasz jest raczej administratorem forum ;) Wystarczy trochę być rozeznanym na goworku ;)

Oraczek81

Wykonywalem dla nich duża inwestycje w Poznaniu na saperskiej do dziś nie dostałem pieniędzy zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) NIK nie wie kiedy benda pieniądze.

@Oraczek81

Również nie mam porewgulowanych płatności zlecenie Wv Września 2 miesiące czekania i nie ma ani 1 zlotówki wplaconej. Może trzeba przygotowac pozew zbiorowy i ruszyć temat

kontakt

Proszę o kontakt w celu uregulowania zobowiązania- 504 979 098

Ala
@Oraczek81

Witam, czy zapłacili Panu?

Bronisław

Jakie warunki oferują Inżynierom budowy? Polecacie podjęcie współpracy z Aldesa Polska? Czekam na informacje.

@Bronisław

polecam, chociaż pewnie zależy od budowy. Nadgodziny się zdarzają, ale jeśli chodzi o warunki pracy tj. umowa i wynagrodzenie to nie mam na co narzekać

Martines
@Bronisław

Odradzam pracę w tej firmie że względu na dużą rotacje ludzi. Nie znasz dnia ani godziny i dostajesz wypowiedzenie. Firma porażka strata czasu.

Mateusz
@pracownik

Kłamiesz @pracownik. Raz na ruski rok zdarzy się że nadgodzin nie ma, (np. w wigilie). Umowa i wynagrodzenie należy się pracownikowi jak psu buda. A warunki pracy w Aldesa są fatalne tj. Wymuszanie bezpłatnych nadgodzin, (usunięte przez administratora) hiszpanski system pracy tj oni przychodzą na 10 o 14 idą na 2 godziny przerwy i siedzą do 20. Najgorszy okres w mojej pracy zawodowej. NIE polecam.

Gwoli wyjaśnienia w spółkach grupy kapitałowych Aldesa w Polsce dla polskich pracowników nigdy nie było dofinansowania do opieki zdrowotnej rodziny pracownika.

Łukasz

Potrzebuje nuner telefonu do kierownika kontraktu/budowy, ktory jest na zadniu, modernizacja stacji Katowice szopienice.

Jak jest z pakietem medycznym w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Monia

Tak, bez problemu można dołączyć rodzinę, nawet pakiet dla seniorów maja chyba, jesli dobrze pamiętam

Irena
@Monia

To znakomicie! To bardzo ważne, by pracodawca bez problemu zapewniał pracownikom (i jego rodzinie) opiekę medyczną. Jestem jeszcze ciekawa, na jakie jeszcze benefity można liczyć w Aldesa. Powiesz coś na ten temat?

@Irena

oprócz tego daja ubzpieczenie na życie i kartę multisport

Brak organizacji, brak współpracy, brak pojęcia o zasadach prowadzenia firmy i współpracy z ludźmi.

Bronisław
@Gość

Twoja opinia jest pisana w podobnym tonie jak poprzedników. Rozumiem, że bałagan organizacyjny jest dużą niedogodnością, ale napisz czy umowy o pracę podpisywane z nowymi pracownikami były stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie?

@Bronisław

Jeśli chodzi o umowy to można być spokojnym- dają od początku umowę o pracę na początku na 3 miesiące próbne a potem na dłuższy okres

Oraczek81

Z tego co mi wiadomo to Jutro w Poznaniu na ul Saperskiej podwykonawcy Robia Straj bo Aldesa zalega wszystkim podwykonawca

Bart
@Oraczek81

A masz jakieś dodatkowe info? Czy ten strajk to coś pewnego? I w jakich godzinach? Mi też zalegają z płatnościami

Polka

Odradzam pracę u nich. Hiszpański organizacyjny chaos. Brak decyzyjności, nie ma z kim rozmawiać co do kluczowych problemów prowadzonych inwestycji. Najprostsze tematy typu drukarka na budowę załatwiane są tygodniami. Rotacja ludzi niesamowita i przerażająca, ignorancja i dyskryminacja pracujących tam kobiet na porządku dziennym. Poszczególne działy w firmie wogóle nie funkcjonują. Brak komunikacji z przełożonymi.

@Polka

Dość mocne słowa pod adresem firmy. Jeśli uważasz, że panuje bałagan organizacyjny, a masz dobre pomysły żeby temu zaradzić, wyjdź z własną inicjatywą. Rotacja tez może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Napisz kilka słów o wynagrodzeniu. Czy ta strona pracy Ci odpowiada, a przysługujące benefity są zadowalające?

Polka
@Łukasz

Można mieć mnóstwo pomysłów, ale tam nie ma z kim o nich rozmawiać. Szefostwo nie dopuszcza do siebie głosów sprzeciwu czy też innych możliwości rozwiązania problemów. Wielokrotnie wychodzilam z własną inicjatywą, byłam zbywana lub ignorowana. O benefitach trzeba zapomnieć, brak płatnych nadgodzin które u nich są notorycznie nadużywane bo szefostwo siedzi w biurze do wieczora bo przez pół dnia jak są potrzebni do rozmów czy też decyzji to ich nie ma, jedynie co dają to opieka medyczna, kawę i darmowe owoce. Na wszystkim jest permanentne cięcie kosztów. Nie polecam, użeranie się.

member of the board
@Łukasz

Panie kolego wolnego! A czy ta dziewczyna była od tego aby ustawiać zasady w firmie - to były jej kompetencje? Czy jest to obowiązkiem managmentu tej firmy, przestrzeganie zasad i budowanie odpowiedniego środowiska pracy ? Chyba oni są sowicie wynagradzani za to??? Szary pracownik , który nie jest na stanowisku kierowniczym i nie zarabia kokosów raczej nie jest od tego aby komuś rozkręcać firmę, prawda..???

Olek

Narzekanie niektórym wychodzi bardzo dobrze, szkoda że nie ma pracy dla takich osób. Mieliby duże sukcesy. Jeśli nawet czasami trzeba zostać w firmie długo to się poprostu zostaje i tyle. Takie sytuacje zdarzają się rzadko i właśnie wtedy poznaje się ludzi godnych zaufania.

@Olek

Jest praca, tylko gdzie indziej i dużo lepsza. Trzeba mieć poczucie własnej wartości i nie godzić się na takie traktowanie.

Justyna

Wypadałoby Was poinformować, że Aldesa Polska Services właśnie poszukuje wielu nowych pracowników na rozmaite stanowiska. Takie jak chociażby: Prawnik, Inżynier Budowy, Asystentka Administracyjna Budowy, Młodszy Specjalista ds. kosztorysowania i inne. Odsyłam Was wobec tego na ich oficjalną stronę, na której znajdziecie wszystkie oferty wraz z ich opisem: http://aldesa.pl/kariera/oferty-pracy/ Jeśli zauważycie coś odpowiedniego dla siebie, dajcie znać. Czekam!

inzynier

hej, Rotacja niesamowita. Biuro w Warszawie cały czas się wymienia, w hr to już nawet nie wiem kto teraz pracuje, co chwila jakaś zmiana, jak coś załatwić to nie ma z kim rozmawiać. kosztorysanci to samo, recepcja też. Budowy - trochę lepiej jak trafisz na fajną ekipę i szefa to można chwilę posiedzieć tak jak ja ale na jakąś porządną kasę to też nie liczcie.

WWL
@inzynier

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku w dziale technicznym? Warto w ogóle startować?

@WWL

Wszystkie informacje dotyczące warunków zatrudnienia w Aldesa Polska Services znajdziesz na stronie internetowej firmy w zakładce: Kariera. Żeby ułatwić Tobie poszukiwania, to dodaję link do ogłoszeń: http://aldesa.pl/kariera/oferty-pracy/ Czy zdecydujesz się na rekrutację do firmy? Daj znać!

zaqwsxx

Złożyłem CV na inżyniera budowy, byłem na rozmowie, w dodatku z hiszpanami w jezyku angielskim. Powiedzialem ze chce zarabiac 5k brutto to wszyscy ogromne oczy na mnie jakby to był milion złotych.. Ludzie szanujcie się

rolnik
@zaqwsxx

5000 brutto haha co to jest :D

antyTUMANY
@zaqwsxx

5 tys brutto dla kogoś nie znającego się na niczym prosto po szkole ?? bo jesli juz jest kilka lat po studiach a bez uprawnień to w pgole jakis masakrator musi być... ogólnie teraz dzieciaki po studiach to od razu na dyrektora by szli.. nie dla psa kiełbasa a jak nie pasuje to do dyskontu tam bedziecie mieli więcej :))))

Pracuję w Aldesa już ponad 2 lata. Po przeczytaniu wszystkich opinii mogę powiedzieć, że w każdej jest trochę prawdy. Faktem jest że bardzo dużo zależy od tego jaki jest zespół na danej budowie. Ja miałem tą przyjemność pracować w bardzo dobrej ekipie na jednej z budów. Oczywiście zawsze się znajdą czarne owce w stadzie i na tej budowie też takie były, nom ale coż czasami trzeba zwyczajnie nie zwracać na nich uwagi i robić swoje. Faktem jest również, że o wszystko trzeba walczyć, upominać się i czasami stawiać swoje twarde warunki. Oczywiście trzeba mieć też ku temu argumenty. To samo tyczy się pensji, ja ilekroć walczyłem o podwyżkę zawsze aplikowałem o to do działu HR i jak do tej pory udawało mi się w sensowny sposób dogadać. Niestety ale na dyrektora którego miałem nie można było liczyć, szkoda wogóle pisać na jego temat cokolwiek bo nie jest tego wart. Co do godzin pracy to niestety ale każdy inż. kierownik podejmujący się tego zawodu powinien mieć świadomość, że praca na budowie równa się pracy czasami 10 godzin i więcej. Są oczywiście pewne osoby które mają duże parcie na robienie za wszelką cenę i bez względu na wszystko kariery nie licząc się z innymi. Najgorsze jest to że nie mają kompletnie żadnej wiedzy technicznej a próbują się wypowiadać w kwestiach budowy dróg, mostów. To jest tak samo jak w tym powiedzeniu: jak najprościej zrobić z pi... ch...? Dać mu kierownicze stanowisko. Co do mnie to na tą chwilę pracuję i nie mam w planach zmiany firmy, chociaż miałem dużo lepsze oferty pracy. Czasami lepsza jest świadomość stabilizacji w jednej firmie aniżeli skakania z kwiatka na kwiatek. Nikt tez nie trzyma nikogo w firmie na siłę, mamy wolną rękę i możemy pracować gdzie tylko chcemy. Nikt z nas nie wziął z firmą ślubu.

he

Przerabiałem już temat nadgodzin w kilku firmach, wiec i w ALdesie podejście będzie podobne. Umowa to 40h, a jak się nie widzi Dyrektorowi zapłacić za nadgodziny to sprawa dla sądu. Nie warto dyskutować, prawo pracy jest jasne ale Dyrekcja twierdzi że "wszystko w ryczałcie" to oczywiście brednia.

leczeslaw
@he

Zgadzam się iż 500 zł brutto ryczałtu za 40 nadgodzin(usunięte przez administratora) wychodzi po 9 zł za nadgodzine, bo jeśli masz ryczałt to po 10h..

Dariusz

Fakt ukończenia studiów nie znaczy, że inżynier się zna na tym co ma robić na budowie!!

@lol Proszę, żebyś na forum wypowiadał się, zachowując kulturę słowa. Ale oczywiście w pewnym stopniu można przyznać Ci rację. Dalej jesteś zatrudniony w Aldesa Polska Services, czy postanowiłeś już stamtąd odejść? @gfjfj Czy na pewno tak duża rotacja wynika ze złej sytuacji w firmie? Mogą być przecież jej różne przyczyny. Wspominasz o obowiązkowych nadgodzinach - a są one przynajmniej dodatkowo płatne?

Zostaw merytoryczną opinię o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.