Opinie o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aldesa Polska Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Popo

Andrulewicz nie wytrzymał? :)

Marzena
@Popo

W jakim sensie nie wytrzymał? Piszesz o kimś kto się zwolnił? To ma jakiś wpływ na pracę tam?

Emilia

@K trochę mnie zaniepokoiłeś, bo chcę startować na stażystkę do działu administracji. Przyszłam tu zapytać o zarobki, stażowe, czy jak to nazwać. Widzę w ofercie, że są benefity, ale wiadomo, że za nie się miesiąca nie przeżyje... Czemu nie oczekiwać perspektyw? Ja właśnie liczę, Ze się zaczepię i zostanę. A ta nazwa nic mi nie mówi :0

K

Tam jest załoga ze Skanska, więc cudów, szacunku i perspektywy się nie spodziewajcie.

normal
@K

Cenna informacja

Patologiczne środowisko pracy - szkoda czasu i nerwów

Księgowa

Rozmowa przeprowadzona raczej mało profesjonalnie, nie było pytań w języku obcym, jedynie rozmowa o doświadczeniu zawodowym. Bardzo mało przyjazna atmosfera rozmowy. Warunki pracy bardzo słabe jak na oferty w Warszawie.

Po przeczytaniu mego CV, Pani zadała pytanie co znaczy że znam język angielski bardzo dobrze? Zamiast przeprowadzić rozmowę po angielsku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ostatni klient

Nie polecam z całego serca jako ich podwykonawca ostatnia budowa spóźnia się im już pół roku i wszyscy muszą czekać na swoje pieniądze jeśli ktoś zamierza podpisać z nimi umowę polecam zawrzeć w niej wpis że za opóźnienia w budowie powstałe z winy aldesy się nie odpowiada i kasę muszą płacić inaczej nie podpisywać umowy chyba że ktoś lubi czekać na swoje zarobione pieniądze.

Irena
@ostatni klient

Słabo to wygląda. Ciekawa w sumie jestem czy poszliby na takie warunki umowy, że będą za te opóźnienia odpowiadać? Bo skoro widzą jak jest to chyba jednak nie zdobędą się raczej na to?

Anioł

Odradzam z całego serca. Tyle kłopotów z płatnościami nie miałem przez ostatnie 5 lat co przez rok z tą firmą!

Irena
@Anioł

Jak konkretnie w Twoim przypadku wyglądały te problemy w płatnościach? Jesteś przez to może dużo w plecy?

Ani jednego pozytywu nie można powiedzieć

Wojtek

Byłem tam jakiś czas i niestety musiałem odejść , marne zarobki jak na obsługę administaracyjno komputerową. Polecam bo płacą na czas i jest ciepło i czysto, wlaściciele mili, ogólno dostępna stołówka i jedna łazienka. polecam.

Nie polecam tej firmy z całego serca. Nie płaci podwykonawcom. Dobrze, że była klauzula w umowie i pieniądze dostaliśmy bezpośrednio od Inwestora. Bardzo często zdarzało się, że nie dostarczano materiałów na czas, bo okazało się, że Aldesa ma niespłacone długi w hurtowniach z mat. bud. i ich handlowcy szukają innych hurtowni, gdzie jeszcze długów nie mają. Masakra...

Bob budowniczy

Przerabiałem to w Kraśniku

Merytoryczna opinia

Zdaję sobie sprawę że część z opinii być może pochodzi od ludzi których ta firma skrzywdziła. Ja swoją umieszczam bez żalu. Bo i co winna organizacja jako taka ? Całe zło w tej firmie to hiszpańscy właściciele plus garstka polskiej kadry kierowniczej na samej górze która zachowuje się nieprzyjemnie. Szczególnie przykro odbiera się sposób postępowania działu HR. Oczywiście na rozmowie o prace obiecują wszystko łącznie z premią roczną ;) . Potem są nadgodziny, telefony po pracy, dorzucanie zadań w ostatniej chwili, nierealne cele, gigantyczna biurokracja, sprzęt pracy nie nadążający za wymaganiami jakie stawia się pracownikowi, konflikty interpersonalne, atmosfera w której pracownicy sami śmieją się z warunków pracy i wszechobecnych oszczędności bo zysk musi najpierw iść do hiszpanii

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

jnj

tak

@jnj

Dobrze wiedzieć, że osoby bez doświadczenia zawodowego mają realne szanse na to, aby otrzymać niezatrudnienie w firmie Aldesa Polska Services. To dobry znak dla wszystkich osób, które mogą w przyszłości planować tam zatrudnienie. Tak czy inaczej chciałbym dowiedzieć się od Ciebie jeszcze, ile dokładnie za pracę w tym miejscu można zarobić? Daj znać, proszę.

Bizneswoman960

CV wysłane do firmy,następnie rozmowa rekrutacyjna on-line,oczywiście było powiedziane, że w przeciągu 2 tygodni można się spodziewać odpowiedzi.... Minęło już ponad 2 tygodnie i ŻADNEJ odpowiedzi nie uzyskałam.Chociaż pani rekruter podkreśla, że wypada szanować kandydata i poinformować niezależnie od decyzji. Rozmowy chyba tylko prowadzone są aby wyrobić normy z działu HR

Teresa
@Bizneswoman960

Jeśli obiecali Ci feedback, to oczywiście powinni byli dotrzymać słowa. Ale mogło być też tak, że rekrutacja w Aldesa się przedłużyła i dlatego nie otrzymałeś odpowiedzi na czas. A jak jest teraz? Minęło trochę czasu od Twojej aktywności na forum, stąd właśnie moje pytanie.

Rondo Rataje Poznañ

Chaos!!!!! Na stanowisku Kierownika Robot Drogowych - (usunięte przez administratora) Hiszpan nadzorujacy kontrakt - 3 razy wyszedl z biura Ba£agan, brak decyzyjnosci, niekompetencja na wyzszych stanowiskach, nieznajomosc realiów i systemu pracy w Polsce. To trzecia hiszpanska firma z ktora wspolpracuje (wczesniej Dragados i FCC). Wszystkie te firmy otrzymywaly ogromne kary za brak dotrzymywania terminów a FCC wylecialo na zbity pysk, po niemal rocznym (sic!) opoznieniu. (usunięte przez administratora) Hiszpanie do domu!!!!! Po jakiego grzyba kapital polski oddawac Nieudacznikom z Leniwego Kraju.

Mark
@Rondo Rataje Poznañ

Co nie tak z kierownikiem robot?

Wykonawca

Nie płaca wykonawcą, wiecznie ktoś coś nie wie albo jest chory albo akurat nie ma osoby, która coś wie. Nie respektują uzgodnień, zgłoszeń i faktur.

Lubelak
@Wykonawca

Mi jakoś płaca

Inżynier

Czy ktoś wie jaki zarobki na stanowisku inżyniera budowy ? Jakie warunki pracy, ile godzin, czy płatne nadgodziny ?

ktoś
@Inżynier

zarobki standardowe na tym stanowisku, zależne od doświadczenia. Godziny jak to na budowach.. zdarza się zostać dłużej, zależy raczej od budowy.

Dego Abuk
@ktoś

Czy mógłbyś napisać konkretnie jakie stawki i jakie godziny pracy? Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

umowa o pracę

Grevous

Nie polecam firma od miesięcy nie płaci podwykonawcom. Malarze przed świętami nie dostali wypłat tak jak inne firmy wykończeniowe. Plotka głosi że są dłużni na budowie a&o Warsaw ponad milion złotych.

Gutek77
@Grevous

Ok urcze, mi zapłacili od razy, chyba skonczyli ten projekt, mam nadzieje, ze i tobie też zapłacili chłopie

Markus

Firma zalega z płatnościami długi czas stanowczo odradzam współpracę z tą firmą zalega 60 tys już 2 miesiąc sprawa trafiła do windykacji.

@Markus

Pracownikom nic nie zalega.

nieprzypadkowy przechodzeń
@pracownik

Jak lubisz pracować w firmie której model biznesowy zakłada niepłacenie wykonawcom to dobrze trafiłeś.

pokrzywdzony
@Markus

a przy jakiej inwestycji wykonywałeś swoje prace? bo mi też zalegają...

Pokrzywdzony
@pokrzywdzony

Kłobucka, aldesa plus marvipol

Seba
@Markus

Część też mam problem z tą firmą. Piszesz do Sądu??? Czy zapłacili łachudry.???

Romson
@Seba

Ej, słyszałem, że już się ogarnęli i płacą wreszcie. Jak to teraz wygląda?

Chcialam zapytac o warunki pracy w Lublinie na stanowiskach biurowych. Placa w terminie?? Widze duzo negatywnych opinii nt. zalegania z platnosciami podwykonawcom, dlatego zastanawiam sie jak traktuja pracownikow. Nie znalazlam oddzielnego watku jesli chodzi o Lublin, dlatego pytam tutaj. Pozdrawiam

@Kandydat

Jeśli chodzi o pracowników, to możesz być spokojna - pensje zawsze na czas. Atmosfera jest fajna, jak to na budowie ;)

Zwykły robol

Czekam na pieniądze 2 miesiąc i nic

Zostaw merytoryczną opinię o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.