Opinie o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aldesa Polska Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. w Warszawa

Były

Polityka wewnętrzna polega na braku szacunku, odlewaniu, lekceważeniu, unikaniu odpowiedzi, ignorowaniu pracownika. Pojawiło się to gdzieś rok temu i tak trwa.

RH

Co się podziało? Podział na wyrobników i uprawnionych do pobierania efektów i zapłaty. Czy pasożytnictwo to naturalny układ czy destrukcja?

Ktoś

Widzę że opinie znikają. Prawda w oczy kole. Chciało by się błyszczeć bez nakładów, rządzić bez pracy własnej, zyskać bez nakładów i jechać na innych. A tu ludzie się odwrócili i brak zgody. Tyle z założeń. Wszystko jasne i widoczne jak na dłoni.

Czy firma Aldesa Polska Services Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pik
@Jarek

KUMOTERSTWO

Pik Nowy wpis

KUMOTERSTWO. Regularnie znikająca opinia. Widocznie prawdziwa.

A możesz jakoś się odnieść do pracy przy BHP? Miałes styczność z tym stanowiskiem? Szukają teraz Specjalisty, trafiłem tu przez ofertę pracy, żeby poczytać o firmie coś więcej no i trochę negatywnie jest zaskoczony. W ofercie piszą o rozwoju, a tu na forum że nie ma absolutnie żadnych szkoleń itp.. jakie tu w ogóle macie zarobki? Pracownik naprawdę jest lekceważony?

X

Płeć? Raczej kryteria wynagradzania i etyka. Czy jest równość oceny i wyceny pracy zgodnie z zaangażowaniem, ilością i jakością pracy? Czy stosuje się inne kryteria? Niekoniecznie związane z pracą.

Jarek
@X

Co to znaczy niekoniecznie związane z pracą? Jak to rozumieć? Jeśli nie oceniają Cię pod względem pracy i zaangażowania, to pod względem czego? I czy chodzi tutaj o wynagrodzenie/jakieś dodatki czy o czym właściwie piszesz?

Pik Nowy wpis
@Jarek

KUMOTERSTWO

XYZ Nowy wpis

Z Aldesy Odeszli ludzie kojarzeni z firmą którzy przez wiele lat pracowali na jej markę. Mieli znaczenie i autorytet. W tej chwili jest to dziwna firma w której liczą się osoby mało decyzyjne i nisko produktywne. Tutaj planowanie procesów bez faktycznej realizacji jest równoznaczne z ich wprowadzaniem a propaganda i wizje to jedyny efekt ciężkiej pracy. Zmiana to przecież proces ciągły więc nigdy nie zakończy się konkretnym efektem. W tych warunkach nie trzeba podejmować znaczących decyzji i najwyższe kierownictwo może bezpiecznie trwać w swoich gabinetach bez stresującego kontaktu z zewnętrznym otoczeniem.

Mary Nowy wpis
@XYZ

Ooo, ciekawe jest to co zostało przez ciebie napisane. Możesz powiedzieć, z jakich powodów odeszli wspomniani przez ciebie pracownicy? Zastanawiam się też, czy to była większa ilość osób. Właśnie rozważam aplikacje na stanowisko koordynatora ds przetargów, więc to kluczowe dla mnie informacje.

Wera

Szukają inżyniera budowy w Giżu. Co możecie powiedzieć o uposażeniach w zależności od terenu inwestycji. Czy np. na moich Mazurach będzie różnica na niekorzyść w stosunku do Wa-wy? Co z mobilnością, bo nie ma nic o aucie i prawie jazdy w ofercie...

Księgowa

Rozmowa przeprowadzona raczej mało profesjonalnie, nie było pytań w języku obcym, jedynie rozmowa o doświadczeniu zawodowym. Bardzo mało przyjazna atmosfera rozmowy. Warunki pracy bardzo słabe jak na oferty w Warszawie.

Po przeczytaniu mego CV, Pani zadała pytanie co znaczy że znam język angielski bardzo dobrze? Zamiast przeprowadzić rozmowę po angielsku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zofia

w internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. kosztorysowania . firma oferuje pracę hybrydową . dajcie znać , ile razy w tygodniu trzeba pracować z biura . widzę , że jest możliwość awansu w tej firmie . po jakim czasie od zatrudnienia zazwyczaj się awansuje, jest to gdzieś jasno określone ? z góry dzięki za podanie szczegółów .

fg44
@Zofia

system tydzień w pracy tydzień w domu był , co do awansu-no limits, drabina awansu aż po same gwiazdy ;)

X
@fg44

Awans - tak - dla faworytów po gwiazdy jak mówi przedmówca. Nieważne co potrafią i ile wypracują. Liczą się plecy. Dla pozostałych brak drabiny. Jest za to (usunięte przez administratora)i oczekiwania.

Bolek

Znalazłem ofertę płatnego stażu w firmie - Stażysta/ka w Dziale Kadr i Płac, aplikował może ktoś? Jak wrażenia, bo zastanawiam się czy warto i czy można się czegos nauczyć? Oferują zlecenie, jeden dzień pracy krótszy, ale ciekawe jak to wygląda finansowo.

Były

@Były

To co takiego podziało się w firmie, ze od roku trwa takie podejście do pracownika? Jakieś zmiany na kierowniczych stanowiskach były? Myślę o pracy w dziale księgowości, ale już sama nie wiem w takim razie czy to dobry pomysł. Napiszesz coś więcej o tym braku szacunku np? Jakieś przykładowe sytuacje? Chciałabym sobie to lepiej ogarnąć w głowie, czy dałabym radę tu pracować;) Zarobki w żaden sposób nie wynagradzały podejścia firmy do pracowników?

RH

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku asystentki ds bhp i środowiska widniejące w ofertach pracy?

Ktoś

Na jednej ze stron internetowych z ogłoszeniami znalazłem ofertę pracy na stanowisko inżyniera ds. Wycen i przetargów przemysłowych. Firma oferuje pracę w trybie hybrydowym. W takim razie, ile dni pracuje się z biura? Czy można samemu zadecydować kiedy to będzie? I o co chodzi z elastycznością godzin? Pracownicy decydują w jakich godzinach chcą pracować? :) czy jakoś inaczej to działa? Robię rozeznanie na rynku :p

gg

Generanie w Aldesie jest zasada tydzien w pracy tydzień w domu i tak na przemian, ale nie zawsze tak można czasami jest pół tygodnia zdalnie pół w pracy praca w weekend wolne w tygodniu za to itd

@gg

To chociaż jakoś wcześniej pracownik może zapoznać się z grafikiem oraz z trybem pracy? Jeżeli pracuje się w weekend to ma się wyższą stawkę? :) Dajcie znać, bo myślę nad złożeniem CV.

Jan

Witam, jakie zarobki na stanowisku kierownik robót?

Elektryczna Pomarańcza

Pracowałam, nie polecam. Firma z "hiszpańskim" trybem pracy, zdziwienie że w Polsce obowiązują polskie przepisy dotyczące prawa pracy. Kierownictwo przychodzi między 9-10, o 14 idzie sobie na 2-3 godziny na obiad i gdy o 16 człowiek zwija się powoli do domu, zmęczony po 8 godzinach pracy podczas których działał na maxa, ci wracają z głową pełną nowych pomysłów na zapiernicz do 20.00 minimum. W dodatku hiszpański styl, nie pozwalający wyjść do domu przed szefem, nieważne czy jest coś do roboty czy nie. Kompletny brak profesjonalizmu, niekompetencja u szefów projektów, chaos, bałagan, aż dziwne że pensje - nie za wysokie na obecne warunki - wychodzą na czas. Dziwne zasady, wszystko zależy od osobistego widzimisię a nie od jakiejkolwiek sensownej polityki, obiektywnej oceny, danych. Dużo osobistych zagrywek, trzeba włazić w tyłki i uważać żeby nie podpaść. Podwykonawców również stanowczo przestrzegam przed współpracą z tą firmą, dają niskie oferty w przetargach, a potem patrzą jak by tu wydudkać podwykonawcę. Ja już od dawna jestem w normalnym kraju i normalnej firmie, na tę firmę szkoda życia. Szanujący się profesjonalista nie będzie tam tracił czasu.

Edyta
@Elektryczna Pomarańcza

Ale to firma rzeczywiście ma jakieś hiszpańskie korzenie, że tak jest? Nikt nie tłumaczył tego, że pracownikom źle pracuje się w takim trybie? A może jest jakas możliwość mieć takie godziny pracy, jak szefostwo?

Baska

Dla zabicia czasu można tam chodzić ale dla rozwoju przenigdy.zero szkoleń, ręczne sterowanie brak decyzyjności ....taka sobie firma

Albi
@Baska

No wiesz, chodzenie do pracy dla zabicia czasu to raczej nie jest szczyt moich marzeń. Z decyzyjnością o której piszesz to kierownik nie ma żadnej czy chodzi ci że pracownicy muszą wykonywać polecenia i nie ma żadnej samodzielnej inicjatywy?

Emilia

Czy recepcjonistka do firmy jest już znaleziona? Mam nadzieję, że jeszcze nie, skoro ogłoszenie jest w sieci. Jakie są zarobki na tym stanowisku? Tutaj chyba piszą głównie zrekrutowani przez firmę, ale może zajrzy ktoś z etatowych pracowników :)

Zdegustowany.

Nie polecam. Rekrutacja to przemiła rozmowa na której brak merytorycznychm pytań. Stracona godzina z życia. Nie wiem po co obiecywać feedback, żegnając się wiedziałem że tej pracy nie dostanę. HR to jakiś żart. Strata czasu

Weronika
@Zdegustowany.

Skoro jesteś świeżo po rozmowie, bo tak wnioskuję z twojej wypowiedzi, może powiesz jakich pytań na takiej rozmowie się spodziewać? Skąd wiedziałeś po godzinie rozmowy, że się nie dostaniesz? Nie spełniałeś jakiś warunków? Chętnie się dowiem jakie to warunki.

Kusy
@Weronika

Weronika nie ma sensu przytaczać tych pytań bo nie są profesjonalne. Tez wiedziałem ale już na wstępie że z tego nic nie będzie. Cała rozmowa była prowizorką. Mam znajomych tam i oni też mowia o HR - bardzo słabo ! Do momentu rozmowy z HR myślałem o tym jak o pojedyńczej opinii. Ale negatywną opinie ma już znaczaca grupa ludzi czyli to nie jest wypadek przy pracy ale jest coś konkretnego na rzeczy. Podobno HR to jedno a praca na projekcie to drugie. Zależy pod jakie kierownictwo sie trafi.

Irena
@Kusy

i ten ich zespół to od lat tu jest? zastanawiałam się jakie konkretnie warunki zatrudnienia mają wobec tego. Oni z kandydata są rozliczani za "głowę" czy jak to jest?

nick
@Kusy

Prawda, HR stałe się wymienia w tej firmie. Rotacja większa niż na projekcie. Ciągła zmiana. Chyba twoje uczucie do HR jest odwzajemnione. Mam koleżankę z tej branży i ona mówi że pracownicy myślą że kadry to coś jak związki pracownicze . Że tam się idzie na skargę, po ochronę jak do pani w szkole. Że to dziecinne bo każdy jest dorosły. Na projektach wszystko zależy od kierownika. Jak wszędzie. Są takie projekty że wszystko jest dobrze i takie gdzie jest różnie.

Bronisław
@nick

Czyli jak HR-y takie słabe a prowadzą rekrutacje to faktycznie może być problematyczne dla nowych kandydatów. A jak już uda się dostać na projekt to grupy pod jednym kierownikiem są ilu osobowe? Raczej kameralne czy pracuje sporo osób?

Mona
@Bronisław

Zaczynam rozumieć. Gdyby rozmowa była profesjonalna, poznaliby się na takim skarbie jak ty, i od razu zatrudnili. A tak, zmuszony jesteś podejmować takie trudy aby światu pokazać tę jakże rażącą w skutkach, masową na dodatek niekompetencję. Sam przeciw światu, przykre i jakże szlachetne. Przyznaję. Ratujesz obcą jak twierdzisz firmę, przed skutkami braku cudzego profesjonalizmu. Takie starania ze strony obcej osoby?Zapewne twe wysiłki przyniosą oczekiwany skutek, to znaczy: wszystkie osoby bez kwalifikacji, które starannie namierzyłeś zostaną zwolnione, a kandydat, czyli ty, w chwale trafi do zatrudnienia. Nie chcę cię martwić. Pracowałam już w kilku firmach. Nigdy nie widziałam aby wymieniono HR lub pracowników innego działu, gdyż kandydat lub potencjalny klient poczuł się niedoceniony. Powód jest prosty. Pracownicy działów wewnętrznych realizują politykę firmową, nie własną, niestety. Wykonują usługi zgodnie z wymogami swojej firmy i na przyjętych przez nią zasadach . Coś mi się wydaje, że jeśli rekrutacja nie spełniła twoich słusznych oczekiwań, nie ma sensu dalej w to brnąć. Dalej napotkałbyś skutki następne kolejnych firmowych zasad i wtedy następni pracownicy trafiliby do wymiany, zgodnie z twym słusznym wnioskiem racjonalizatorskim. Nie idź tą drogą, zawróć.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Gratka.pl pojawiło się 22 czerwca kilka ogłoszeń.

Wujek dobra rada

Radzę reagować na oferty nieco szybciej. Tych z 22 czerwca mogą już nie pamiętać nawet w Aldesie. Mnie na rozmowie pytali co robiłem i jak robiłem. Wystarczy przypomnieć sobie życiorys. Rozmowa jak wszędzie.

KINIA

Pracuje już sporo czasu w tej firmie. Zarobki uzależnione od stanowiska. Dyrektorzy, Kierownicy budowy zarabiają najwięcej no ale wiadomo- odpowiedzialność duża. Pensja zawsze na czas, wszystko zgodnie z umową. Jestem zadowolona zarówno z atmosfery w pracy jak i samej pracy. Wiadomo jak to na budowie, raz lepiej raz gorzej. Wszędzie tak jest.Porównując pracę w Aldessie do moich poprzednich pracodawców muszę przyznać że dobrze trafiłam. Dużo się nauczyłam pracując z samymi fachowcami, a nie przypadkową kadrą jaką spotkałam w innych firmach.

Nik

Ta „firma” to jest dno i muł a nie firma kierownictwo nastawione na gdebienie podwykonawców i unikaniem płatności a zarazem wymuszanie robót po za zakresem za które nie płaca sami nic nie robią bo nie maja żadnego fizycznego pracownika

Irena
@Nik

no chyba jednak coś robią, skoro nie mają pracownika, który robiłby coś za nich. tylko tak chciałam dopytać o co chodzi konkretnie z tym wspomnianym gnębieniem, jak to się przejawia? roboty poza zakresem to jakie i w jaki sposób egzekwowane skoro zostały uznane jako wymuszone?

Podwykonawca

Aldesa to (usunięte przez administratora) nie płaca za faktury wystawione 6 miesięcy. Chodzi o Lublin i tamta dyrekcje i chorego Hiszpana. Ludzie uwazajcie

L24
@Podwykonawca

Aż tak źle nie jest. Płacą ale za wykonaną dobrze pracę, jak źle wykonasz to zator się robi w przepływie środków od Zamawiajacego

Zostaw merytoryczną opinię o Aldesa Polska Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldesa Polska Services Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.