Annex Sp. z o.o.

Krasnik

Opinie o Annex Sp. z o.o.

Witek 2012-02-17 21:00:03
Ja tam pracuję 4 miesiące i w pełni popieram!
grzechu 2012-12-09 10:16:14
Praca w annexie jest podobna do pracy w cegielni. Idzie się tam, gdy nie ma się większego wyboru. Chociaż praca w cegielni nie męczy psychicznie. Pracowałem kiedyś w tej firmie. Jeśli ktoś szuka pracy i ma inne możliwości niż praca w tej firmie to proponuje skorzystać z innej propozycji pracy. Niestety takie coś jak premia czy zapłata za nadgodziny możemy pomarzyć. Człowiek jest wykorzystywany i niestety nie ma za to najmniejszego słowa dziękuję. Niestety nie miło wspominam prace w tej firmie.
ad 2013-05-05 17:41:55
niestety to prawda.
Gol 2015-02-24 23:18:21
Pracowałem tam kiedyś. Na szczęście mam to już za sobą. Nie polecam tego pracodawcy.
No chyba, że interesuję Cię praca za ochłapy i to jeszcze w ciągłym stresie. Oczywiście darmowe nadgodziny i soboty, żebyś się nie zanudził w domu - ot taka pańszczyzna. A nad sobą masz samych "specjalistów" którzy nigdy się nie mylą.
andrzej_w 2015-03-09 19:55:02
Kołczewski to swój chłop! W Annexie rządzi kierowniczka- Agata, która daje mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] On daje się jej manipulować. Chcesz stracić zdrowie psychofizyczne??? To idź do Annexu. Praca wygląda tak: harówka w mrozie przez 10 godzin dziennie nieraz, darmowe nadgodziny, dyżury nocne-bezalkoholowe na wypadek włączenia alarmu, odwożenie żony szefa po pracy do domu, weekend majowy pracujący (plewienie ogródka, sprzątanie, remanent), kierowniczka zostaje dłużej=wszyscy zostają=nie zostaniesz, to masz dywanik nazajurz. NIE IDŹCIE DO ANNEXU!!! To chora firma pełna intryg, układów i niedomówień+psie pieniądze.
wie 2015-03-13 07:11:14
Annex = jedna z najbardziej niekompetentnych firm zajmujących się zaopatrzeniem biur. Teraz po komentarzach widzę dlaczego. Gdy kierownictwo nie szanuje pracownika kończy się to niechęcią tegoż to pracownika do firmy, co odbija się to na firmie. Nie polecam współpracy z tą firmą i przestrzegam wszystkich przyszłych i obecnych kontrahentów przed tą firmą
nafgolq 2016-05-19 21:49:23
hamid, odnośnie annexu warto się zastanowić czy nie ogarnąć jakiegoś stażu - jeżęli nie masz doświadczenia. Nie będzeisz związany z firmą a zawsze czegoś się człowiek nauczy. Chyba że potem zaproponują normalną pracę.
Zostaw swoją opinię o Annex Sp. z o.o. - Krasnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Annex Sp. z o.o.