Opinie o Winkowski Engineering Sp. z o.o. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Winkowski Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkowski Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkowski Engineering Sp. z o.o. w Piła

Zniesmaczony indolencją Krzysia

[usunięte przez moderatora] Jest to jak najbardziej firma w której można się czegoś nauczyć i coś osiągnąć. Ale to zależy wyłącznie od pracownika. [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora]. Opinie typu 10 tyś na delegacji to też ewidentna \\\"ukryta reklama\\\"! Świadczyć o tym może odejście 3 najleprzych pracowników delegacyjnych... Ale wiadomo lepiej pracować jak niewolnik niż nie pracować wogóle.Aha. Na pewno nikt nie pisze negatywnych opinii z obowiązku.

Praca dobra bo na miejscu i nie trzeba się natyrać, długo nie pracuję w tej firmie to zdążyłem poznać kierownika obróbki, koleś jest nie do podrobienia, bardzo ciężko z nim współpracować, pracownicy twierdzą że był kiedyś o wiele gorszy dla pracowników. Na szczęście zdarzył się cud i został usunięty ze stanowiska kierowniczego, teraz żyje się inaczej i pracuje się inaczej, 100 razy lepiej!, nie czuję nawet zawiści że ten były kierownik dostał od prezesa inną posadkę również w tej firmie. Ogólnie jak na warunki pilskie POLECAM.

Tadzik Chrust

Nie jestem prorokiem tylko REALISTA! \"nasz kraj ma najmniej malych i srednich firm...\" to niech Pan zalozy swoja i skonczy narzekac. Zycze samych sukcesow i solidnych pracownikow opisujacych prace u Pana w samych superlatywach. I mam nadzieje ze bedzie Pan w stanie zapewnic im duuuuze pensje placone na czas! :) hahahaha juz to widze! Zesralbys sie po kilku miesiacach. I tu nie chodzi o moje ambicje tylko o takich umyslowych impotentow jak Pan co potrafia tylko pierdolic zmiast brac zycie w swoje rece... Wszyscy gadaja pod nosem jak im zle i wylewaja swe smutki na forach takie jak te i co? Dalej robicie to co robicie bojac sie utraty pracy bo poprostu jestescie swiadomi tego ze ciezko bedzie ogarnac cos nowego...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Winkowski Engineering Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
k

Tadzik Chrust przynajmniej jest realista, zyjemy w PL, kasa jest jaka jest, o prace jest ciezko i tak samo ciezko jest utrzymac sie firmom. ale zwykly pracownik tego nie rozumie, mysli ze kasa lezy na koncie i prezesi zlosliwi nie dadza wypalty na czas albo nie kupia papieru. moze ktos z was sie zamieni na tydz miejscami ciekawe jakby sobie poradzil i niby tak zle z wyplata? a na delegacjach msc mozna po 10tys zarobic to zle? tylko sie pracowac nie chce

xxx

do "kijlkjj" to ze ktos jest "bogaty" nie znaczy ze ma prowadzic dzialalnosc charytatywna, dalej zwana praca, i rozdawac kase. tez sobie zarob

nic nie wiem ,ni nie slyszałem

Do pana Tadzika chrusta.Jest pan typowym Polakiem .Z krwi i kości.Nic dziwnego iż nasz kraj jest jaki jest.To dzięki ludziom takim jak pan jest coraz lepiej.Dzięki ludziom jak pan nasz kraj ma najmniej małych i średnich firm.pensje są najniższe w calej unii.Lepiej siedzieć cichutko jak myszka(jak pewnie pan) od czasu do czasu na kogoś podpierdolić no i oczywiście się nie narobić bo po tym co pan pisze widać iż ambicje ma pan cholerne.Pewnie siedzi pan gdzieś za biureczkiem i trzęsie teraz galotami bo jak ludzie pójdą w cholerę to pan też wyleci.Każdy może spróbować czegoś nowego.Jak wyjdzie będzie ok jak nie świat się nie zawali bo dla chcącego pracować praca zawsze jest. Co do pańskiego sarkazmu (pewnie przez przypadek znalazł pan to słowo w Wikipedii) to pewnie nawet pan dobrze nie wie co to znaczy.Ale co tam engineering potrzebuję takich ludzi jak pan.No i na dodatek prorok bo już przestrzega co będzie później.Jednym słowem żal mi pana panie chuścik.

Tadzik Chrust

Panowie, po co te spiny i zgrzytanie zebow :) macie racje - po co uzerac sie z prezesami i brakiem srajtasmy w WC, zalozcie wlasne firmy i ruszajcie na podboj swiata!! (piszac to mialem nadzieje ze jestescie oswojeni z pojeciem sarkazmu). Gwarantuje Wam, ze po miesiacu wrocicie godzac sie nawet na mniej korzystne warunki niz mieliscie wczesniej... Dla tego docencie to co macie bo nie wiecie co was spotka w przyszlosci...

Team SPS

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Jest w kim wybierać na rynku pracy. Jak NIE - to rodzina prezesów jest duża. Następny proszę!!!

obróbkowiec

Panowie wiadomość z ostatniej chwili. Firma dostała dotacje z funduszu unijnego na lata 2012-2014 Nazwa projektu: Czysty pracownik, pachnący pracownik Bedzie na brakujące mydło, papier i ręczniki, podobno wystarczy również na kostkę do sedesu (morska) i odświeżacze powietrza w ubikacjach. Jednak można. Unia ma Unia da.

zwolniony bo tak miało być

Słyszałem że w piątek zwolniło się trzech bardzo dobrych ludzi .pewnie prezesi chodzą teraz obsrani bo kto im teraz pojedzie na koniec świata zarobić na ich zachcianki.Jeden pewnie robi się czerwony a drugi będzie sobie żartował że są inni he he.To ja im życzę powodzenia tak dalej to pojadą niedługo na robotę z krychą która nawet im mydła nie da.Szkoda Kopyśa spoko gość[usunięte przez administratora] też spoko.pewnie teraz znajdą sobie fajną robotę z dala od tych wiecznych kłamstw i proszenia o pieniądze.

kijlkjj

im bogatszy właściciel tym gorzej dla robotnika robisz\\\\\\\\ robisz i tak cie w [usunięte przez administratora] mają

obróbkowiec

Dokładnie wynajmie innym firmą a na razie firma Winkowski Engineering nie ma na materiał i sprzedaje złom z byłej drukarni w zamian za materiał na obróbkę. Oczywiście prym przy złomie wiodą RODZINY PREZESÓW. Osoby te kradną złom (miedziucha) i sprzedają na boku. Tu sie należą brawa dla ochroniarzy !!!!

r

Nie kupił tylko wziął i nie będzie tam drukarni.A hale wynajmuje innym firmą.

Karol z Trzcianki

Jeszcze mam jedno pytanko. Czy to prawda że pan Winkowski kupił hale po firmie amerykańskiej i planuje tam cos otworzyć (drukarnie)? Może odpowie mi ktoś z pracowników będą pewnie w temacie. Dziękuje z góry.

Karol z Trzcianki

Jestem mieszkańcem Trzcianki. Pracuje obecnie w firmie Joskin. Ubiegałem sie do pracy w firmie Winkowski Engineering. Po tym co tutaj czytam to ciesze się że Mnie nie przyjeli. Mam tylko jedną radę dla pracowników. Solidarnie możecie uzyskać dużo bardzo dużo pojedyńczo niestety nic. W Mojej firmie tez były problemy - dużo by tutaj rozpisywać co sie działo. Pracownicy zebrali się i zaczęli strajkować i poskutkowało. Osiągneliśmy cel. Powodzenia dla was... Karol

Fakty o Winkowski Engineering

13.08.2012 wreszcie \\\"wypłata\\\" na koncie, strach było iść się pytać do Prezesa \\\"co z naszymi pieniędzmi, potrzeba na życie\\\" bo już jeden kolega był w tej sprawie i nie pracuje w tej firmie. Teraz jak \\\"wypłata\\\" już jest trzeba iść kupić papier toaletowy bo każdy ma mieć swój we własnym zakresie, trzeba też będzie z tego marnego zarobku kupić mydło bo już któryś miesiąc z kolei nie ma mydła w łazienkach! skandal ! ręczników też nie ma jeszcze dłużej!, trzeba też wspomnieć o tym że nieraz w piątek na drugiej zmianie nie było ciepłej wody! jak oszczędzać to najlepiej na pracownikach niech idą do domu brudni (po tej pracy na prawdę człowiek śmierdzi i trzeba się umyć). Lato i upał na hali = brak wody zdatnej do picia! brak filtrów na kranach żeby napić się przysłowiowej \\\"kranówy\\\", woda w kranie zawiera tyle substancji szkodliwych że powinna się tym zająć Państwowa Inspekcja Pracy. Do ciekawszych zdarzeń trzeba zaliczyć wypowiedzenie/zwolnienie pracownika po powrocie z chorobowego. Stawki godzinowe to temat nadający się do komiksu, jeśli nic nie umiesz to masz stawkę brutto powyżej 10 zł, a jeśli jesteś doświadczonym pracownikiem nawet z kilkuletnim stażem to zarabiasz 2-3 zł więcej na godzinę, to jest jakieś nieporozumienie. Pracownicy chodzą w ubraniach po kilka lat a niektórzy w ogóle nie dostali ubrań roboczych po roku pracy lub dostali tylko spodnie (niektórzy wyglądają w tych starych szmatach jak bezdomni). Pracownicy dziękują mózgom firmy czyli Panom Prezesom oraz Żonie Pana Prezesa a także najwybitniejszej postaci tej \\\"firmy\\\" czyli fanatykowi mobbingu KIEROWNIKOWI na obróbce bo głównie dzięki niemu pracownicy od roku jeden pod drugim się zwalniają. Zastraszanie zwolnieniem z pracy jest w tej firmie bardzo popularne. Podsumowanie: chodź brudny, obsrany, bądź obrażany, poniżany i ZASTRASZANY a wszystko za pensję pozwalającą przeżyć od miesiąca do miesiąca (jeśli wypłata będzi

Firma która przestawia maszyny warte setki tysięcy złotych a nie ma w niej ani mydła ani ręczników nie wspomnę o papierze toaletowym który trzeba samemu sobie przynieść z domu. Wypłata która powinna być 10 nie jest na czas nie wspomnę już o dietach na delegacje które nie są wypłacane, a co dopiero zapłacone. Ludzie czekaja po rok na zapłatę. Najgorszy dział to obróbka chodzi mi o kierownika (stosuje mobbing) dawno ktoś go powinien podać do inspekcji pracy - pójście do prezesów nic nie da bo razem dmuchają w jedną tubę (układy, wspólne interesy), Najlepszy dział to - mechaniczny tam kierownikiem sterują pracownicy - którzy niejednokrotnie chodza pijani po firmie na miejscu jak i w delegacjach - I NIKT IM NICNIE ZROBI. Jeszcze raz odradzam tam pracy. Pracowałem tam i dobrze że w porę odeszłem...

inzynier- fizol

Nie ma kasy do 10 a to jest niezgodne z prawem. co z tym zrobi inspekcja pracy?? Co sie dzieje w tej firmie, w ktora strone to idzie, czy wie ktos, bo w pracy to strach gadac- ma sie rachunki i za cos jesc trzeba a ja sie o prace boje.

:-(

to prawda jest dziś 13 a jeszcze pieniędzy nie ma i jak mają ludzie tu życ mają rachunki do zapłacenia. A pani prezes rozbija się super samochodem i wczasami!!

Zostaw merytoryczną opinię o Winkowski Engineering Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Winkowski Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Winkowski Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkowski Engineering Sp. z o.o.?

Winkowski Engineering Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Warsztatowa 8
    64-920 Piła

Winkowski Engineering Sp. z o.o.