Opinie o Vinotti w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vinotti. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vinotti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vinotti w Wrocław

pracuś

Jak się jest kierownikiem to trudno żeby Ci nie wypłacili ;) częsta sprawa że premię są znikome, na poziomie 20 paru złotych miesięcznie... obiecują złote góry a tak naprawdę porażka..

Na łopatkach

To się zgłoś do przełożonego swojego kierownika, jeśli naprawdę Ci coś zabiera. Słabo mi że piszesz takie coś na forum zamiast się zgłosić do kogoś kto może Ci pomóc!

Widz - 2012-12-04 09:58:24 A mnie tam wszystko wypłacają zawsze w terminie ciekawa sprawa. Ktoś już napisał że same lenie tu siedzą ja się zgodzę.oczywiście że niewypłacają premi bo kierownik przypisuje ją sobie tak jak w moim przypadku

Widz

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Vinotti.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Noltie

No cóż sprzedaż, sprzedaż i tylko sprzedaż. Firma nie jest niestety zainteresowana budowaniem długofalowych relacji ani z klientami (min.reklamacje), ani z pracownikami. Może kiedyś...

były

mi też nie wypłacili premiii...taka ściema ta firma, nie polecam takiego pracodawcy!!!

REEEEN

Vinotti do dnia dzisiejszego nie wypłacił mi pieniędzy za premie sprzedażową, które były mi obiecane - złodziejska firma.

ela

Uważajcie na pracę w Vinotti! Warunki niegodne człowieka. Grafik jest zmieniany przez szefa kilka razy w miesiącu i nikt się nie liczy z pracownikiem. Obowiązuje plan indywidualny na każdego pracownika, a jak nie wykonasz to firma się z tobą pożegna. Najlepszym kandydatem na pracownika jest taka osoba, która nie myśli i nie ma własnego zdania tylko ślepo zgadza się ze wszystkim co jej powiedzą \" szefowie\". Wtedy jest ok. Jest też odpowiedzialność materialna zbiorowa. Zabezpieczeń gotówki nie ma wcale, personel nie ma pojęcia, że kasa powinna być dobrze zabezpieczona, a jak coś się stanie to odpowiadać trzeba. Sugestie na ten temat trafiają w próżnię. Niestety podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie zawsze o tych warunkach informują licząc na to, że jak już się zatrudnisz to wszystko zaakceptujesz.

R

Coś kręcisz, bo pracowałem tam i ze mną pracował człowiek z wyrokiem w zawiasach(przynajmniej się tym chwalił), w dodatku pracownik będący dość bliskich stosunkach z vice prezesem.

vb

Kadrowa nie ma pojęcia o prawie pracy. Wymaganie zaświadczenia o karalności?? To jakaś szopka. PIP już został zawiadomiony - bedziesz się tłumaczyć.

nowy

Widzę że w Krakowie zatrudnili nową osobę do poprawy wizerunku firmy.. Bardzo dobre posunięcie, przyda się ktoś taki, tylko nie wiem czy tya jedna osoba wystarczy ;)

zadowolona

Ale cuchnie leniem od tych tekstów. Jak się nie chce pracować to później sie siedzi w domu i pisze glupoty o kolegach z pracy hehe pewnie powyzej piszacych wyrzneli z pracy za efektywnosc. Ja uważam że maja świetne meble miałam w poprzednim mieszkaniu część przewiozłam do nowego domu a reszte dokupilam u nich pierwsze meble kupilam ponad4 lata temu i nadal sa jak nowe , a pracownicy.... pewnie coraz lepsi skoro ci co odstawali teraz cisna na forach inernetowych. Żałosne Za to meble doskonałe

masakra

To sobie prezesuniu posłodziłeś ;) Nigdy cię nie lubiłem ale ters pojechałes po bandzie ostro [usunięte przez moderatora]

Egon

[usunięte przez moderatora] zapomniałeś się podpisać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vinotti - Wrocław

• Jak się pracuje w Vinotti?

Zobacz opinie na temat firmy Vinotti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vinotti