Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Ta pierwsza umowa na 9 mscy to umowa o pracę, czy zlecenie?

Umowa o pracę

Krzysztof
@007

Po tym czasie dają bezterminową? Mam nadzieję że tak :)

@Barbara
@Krzysztof

Nie

Aleksandra

Tak, umowa o pracę

Czy ktoś może mi dokładnie wytłumaczyć co robi pracownik naważania?

miller88
@Marek

Naważasz, kompletujesz serie produktów i wypełniasz dokumentacje. Nie ma się czego obawiać. Będziesz musiał na pewno zwrócić uwagę, żeby dopasować się do pewnych standardów, bo to w końcu branża farmaceutyczna.

Hgra

Czemu jest tyle ogłoszeń do pracy? Na konsultanta medycznego

Ktoś
@Hgra

Bo traktują pracownika jak zlo konieczne...

Noname
@Hgra

Tyle? Będzie jeszcze więcej! Firma idzie na rekord. Ciekawe czy ktoś w końcu zauważy ze coś tu jest nie tak...I że jednak nie wszystko jest wina PM

Zołza

Dyktatura w pewnym dziale ma się bardzo dobrze.

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
PUZ

To prawda, że już 2 transporty z lekami pojechały na Ukrainę jako wsparcie?

Ktoś
@PUZ

Co jeszcze byś chciał wiedzieć? Co jest w środku, którędy jadą? Po co ci takie informacje? Ruski szpicel jesteś? Każdy rozsądny człowiek wie, że w obecnej sytuacji nie powinno się udostępniać żadnych informacji ani zdjęć na temat ruchów wojsk i pomocy humanitarnej, bo oczy Kremla są wszędzie.

Gr
@PUZ

Oczywiście opinia napisana przez kogoś z biura. Tyle samo czasu zajęło by wejście na stronę www firmy i przeczytanie aktualności. Chyba ktoś aktualna sytuacja próbuje ukryć komentarze pracowników. Brawo Biofarm, brawo.

Adriann
@PUZ

Tak obydwa do Lwowa i nie zawierały tylko leków, ale także żywność i środki higieniczne. Akurat za tę akcję brawa!

Fff

Ile dziennie wizyt wykonują medyczni?

Ola
@Fff

16…. 13 do lekarza w tym

godziu

Może banalne pytanie, ale czy na produkcji muszę mieć aktualną książkę sanepidowską?

Andrew
@godziu

Jasne, musisz bez tego nie da rady pracować.

ad
@godziu

tak, musiszmieć

Ana

Kontroling - ktoś wie co się dzieje w tym dziale, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy ogłoszenie systematycznie się pojawia na portalu z ofertami pracy?

Bartek

Mogę co nieco powiedzieć o produkcji. Warunki pracy są okej. Przede wszystkim jest czysto, nie tak jak np. w przypadku produkcji opon. Finalnie jak dla mnie praca na duży plus.

mich
@Bartek

Warto dodać, że natknąłem się na różnych ludzi we wcześniejszych firmach, często miałem niestety przykre doświadczenia. Natomiast tutaj, na produkcji pracuję z naprawdę fajnymi osobami.

kandydatka
@mich

Po jakim czasie Biofarm odpowiada na wysłane CV ?

uciekaj

Ojej
@kandydatka

Lepiej żeby Ci nie odpowiedzieli.....szukaj innej firmy....

Patrycja
@kandydatka

Szkoda, że gdy człowiek przejdzie do.ostatniego etapu rozmowy rekrutacyjnej i informują, że bez względu na decyzję się skontaktują to nie dotrzymują słowa. Ale może i dobrze, że nie zadzwonili, bo po opiniach na PM widzę, że slabo.

Bartosz
@Patrycja

Jeżeli byłeś na ostatnim etapie, to masz na pewno maila albo numer do rekruterki. Wystarczy napisać ^^ Mi dali znac

Ccv
@Bartosz

Co??? Wystarczy napisać??? Powiem tak: Jak ktoś mi mówi ,że się odezwiemy tzn.że się odezwiemy... Nie będę pisać i się płaszczyć... Nie przed biofarm...

Mila

A ja mam pytanie o pracę na produkcji. To jedna z tych bardziej czystych?

xd
@Mila

tak czysto że z podłogi można jeść

Arek88
@Mila

Tak, pracujesz przy produkcji leków więc warunki są sterylne i jest bardzo czysto. W porównaniu do mojego poprzedniego zakładu to jest na duży plus.

jack
@Mila

Przy pracy masz specjalne procedury oraz standardy, których musisz przestrzegać.

Milo

Pakiet medyczny, o którym piszą w ogłoszeniach dotyczy wszystkich stanowisk?

produkcja
@Milo

Produkcja potwierdza.

darek
@Milo

tak wszystkich, umowę o pracę podpisujesz i od razu możesz wypełnić dokumenty do pakietu medycznego.

Mateusz
@darek

Jaki system pracy czy od poniedziałku do piątku czy 4 brygadówke na operatora produkcji? Luxmed czy Medicover? Ile podstawy jakie dodatki ? Czy praca jest cieżka pod wzgledem dzwigania? Czy podwyżki pokrywaja inflacje?

Ada

Podobno nowy przełożony przychodzi do nas? Słyszałam dobre opinie :) Powodzenia !

Karol
@Ada

Słyszałem że dobry chłopak

Przedstawiciel medyczny

Niestety wszystkie ostatnie opinie to sama prawda. Kiedyś Biofarm to fajna, przyjazna firma dla pracownika dziś to (usunięte przez administratora) I wodorosty pokryte metrem mulu! Szacunek do pracownika? Dawno zapomniana sprawa... PM jest jak pies gończy bez życia prywatnego...bo te to tylko mzonki przy takim ogromie pracy. 13 wizyt F2F, 3 apteczne, DPS, akcje apteczne, dzialania specjalne, akcje róże, jabłka i wiele wiele innych...doba ma tylko 24h. Do tego ilość leków w promocji i ogromnie rosnące plany YTD na niektórych spadających rynkach. Ludzie na górze wyjdzie z za swoich biurek I pokażcie nam jak to się robi! Chcecie wszystko na już a premie wypłacacie jak wielmożny menagment ma humor. Co jeszcze macie w swoim repertuarze? Obudzcie się bo niedługo zostanie sam popiół.

Crocop

Dzień dobry, czy na operatora procesu tabletkowania lub powlekania trzeba mieć doświadczenie dokładnie z takim typem maszyn? Nie chcę aplikować na próżno.

Operator
@Crocop

Mogę Ci powiedzieć, że nie musisz dokładnie znać tego typu maszyn. Pamiętam, że jeżeli miałeś do czynienia z jakimikolwiek maszynami z branży farmaceutycznej, to mogło to dodatkowo pomóc, ale nie było konieczne.

Hmm

Aż tak źle się dzieje w tej firmie? Kiedyś słyszałem dobre opinie, w terenie tez średnio pracownicy się wypowiadają. Co się dzieje?

+jeju
@Hmm

Poczytaj komentarze to będziesz wiedział....potwierdzam wszystko co poprzednicy ostatnio pisali.....niestety

Konstancja

Chyba przeszedł u was sztorm na Pomorzu?

Zainteresowana
@Konstancja

A co się dzieje w Pomorskim? Myslałam, że tam jest stabilnie...

@Konstancja

Co słychać w tym roku? Jakieś zmiany na plus?

Byk
@:)

Tak. Po niedzieli najsłabsi pojadą na spowiedź do Poznania do jaskini "LWA"na pożarcie.... Dramat cd.

Konstancja
@Zainteresowana

To nic nie wiecie?

Łukasz
@:)

Same zmiany....jak to w Biofarm Właściciel rządzi... Tak więc....

Ada
@Konstancja

Nie tylko na Pomorzu.... :( Szanujmy się.... naprawdę nie można pozwalać na to co się tu wyprawia

korto

Jak się tu trafia, to można spokojnie zagrzać miejsce na długo. Mnóstwo ludzi w Biofie pracuje od lat, bo praca jest stabilna. Można się czuć bezpiecznie.

Tama
@korto

Tak?? Od lat pracuje garstka najbardziej wytrwałych... Reszta to cały czas rotacja...A zanosi się na coraz gorzej...

Łukasz
@korto

Naprawdę???? To może powiedz ile wakatów aktualnie w całej Polsce jest w Biofarmie???? Albo może napisz ilu ludzi od stycznia złożyło wypowiedzenie?

PATRYK

jest ogłoszenie na regionalnego w pomorskim. może ktoś coś napisać? patryknastaj@wp.pl

Małgorzata
@PATRYK

No właśnie. Tylko co tam się stało?

Why

Jak to rozumieć?

ciekawa

co to znaczy " do wora"

Praca zmianowa 3 zmiany. Czy to 4ro brygadowka? Ile jest wolnych weekendów?

Niewarto
@Zainteresowany

Z tego co kojarzę to 4 brygadówka stąd ta rotacja przy tych zarobkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 278.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 57 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1247 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań