Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

bonita

Czy na analityka rynku bez znajomości VBA i SQL da radę, czy nie?

Anker
@bonita

W pracy analityka bez tych dwóch języków ani rusz.

Lania

100% prawy nic dodać nic ująć

Polo

Ja tam z pracy na produkcji jestem w miarę zadowolony. Przerabiałem już kilka firm w Poznaniu i naprawdę tutaj jest okej. Wiadomo jest kilka mankamentów, ale zawsze jakieś są, pytanie jak duże. Może akurat dosyć dobrze trafiłem, ale nie narzekam.

Kamil
@Polo

A na jakim dziale produkcji pracujesz ?

Krzysztof

Czemu uważasz że nie mógł tego napisać pracownik? Z czym się nie zgadzasz?

Kamil
@Krzysztof

To jest tak ogólny wpis, że ja zapytałem kolegę, aby podał gdzie dokładnie na produkcji pracuje

gadua

czemu na warszawę jest tyle ogłoszeń o pracę? Wysłałem CV ale wygląda na coś śmierdzącego.

Szybki jak wiatr
@gadua

Część osób po przesłuchaniu w centrali została zwolniona. Reszta odeszła nie godząc się na podłe traktowanie. Zastanów się trzy razy czy chcesz tam pracować, bo te wszystkie wpisy powyżej to najszczersza prawda.

Ggg

Słyszałam ze 5 osób odeszło

Łucja
@Szybki jak wiatr

A wiadomo co musieli powiedzieć na tym przesłuchaniu, że tak z nimi zrobili?

@gadua

Na Warszawie 5 wakatów. Tam jest wieczna rotacja pracowników. Prawda jest taka ze tam plan realizowany jest na poziomie 60%, wiec jak przyjdziesz do pracy to masz zrobić wzrosty natychmiast, musisz oczywiście mieć plan jak tego dokonasz. Jednym słowem oczekują cudów. Jak Ci się nie udaje to atmosfera gęstnieje i znowu szukas pracy gdzieś indziej. Firma nie potrafi wskazać jak to zrobić , ani RKS ani TKM -bo sami nie wiedza jak tego dokonać), Ty masz mieć na ro plan.

Qwe
@Łucja

Musieli przyjechać do Poznania, zostali nagrywani na kamerę i nikt nie pytał o zgodę. Jeśli jednak ktoś się postawił i powiedział że nie życzy sobie być nagrywany to później z reguły taka osoba została zwolniona. Na tymże nagrywaniu/przesłuchaniu omawiali swoje wyniki, działania, inwestycje, plany itd.... jak ktoś nie znał konkretnych cyfr był szybko sprowadzany na ziemię przez pana prezesa lub "przesympatycznego" pana z działu DEB. Potem scenki, plan naprawczy w rękę i do domu.

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Ktoś

Hm...prawda jest taka, że: Żeby wymagać trzeba - też dać coś od siebie... Wymagana jest merytoryka i to najlepiej biegle poruszać się po WSZYSTKIM, niestety nie ma szkoleń , jak się człowieku sam nie dokopiesz wiedzy to nie wiesz... jak Cię wezwą, tam do siebie, to na scenkach w "paszczy lwa " leżysz... Wymagana jest analiza danych z systemu "niby intuicyjnego" ale jak nie poświęcisz wielu godzin na odkrycie co gdzie i jak w świetnym programie do analiz, to niestety...nikt Ci tego nie wytłumaczy i więcej czasu niż 0,5 h nie poświęci....a w "paszczy lwa" tego wymagają...jak nie potrafisz, to leżysz... Każą sprzedawać do aptek i wyliczać ceny dla pacjenta i korzyści dla apteki...ale tu , też nikt Ci nie powie jak... może ,ktos gdzieś jakieś 0,5 h znajdzie na to, głównie musisz sam szukać..... a w paszczy... wymagają.. jak nie to leżysz... Wzywają,sprawdzaja no i leżysz bo nie wiesz... ale za to wiesz wszystko na temat... w zasadzie szkolenie nie wiadomo o czym... no ale wiesz... bo Cię szkolą.. Dlatego jest stres, strach, niepewność bo nic nie wiesz... a Oni zamiast pomyśleć gdzie problem... to mówią, że jesteś leń...I masz program naprawczy w nagrodę... Może nie wszystko to wina PM??

Jj
@Ktoś

Na kogoś trzeba zwalić ;)

edi

Nie wiem czy już ktoś o to pytał, ale czy to prawda, że nie ma okresu próbnego tylko pierwsza umowa jest na 9 miesięcy? Znalazłem takie info na jednym z portali z ofertami pracy.

@barbara
@edi

Pierwsza umowa na 9 miesięcy, kolejna na też mniej więcej 9/10 miesięcy i jeszcze kolejna też na 9 miesięcy....... Dopiero po tym okresie, jak "zasłużysz" otrzymasz umowę na czas nieokreślony Także...

Poszukuję pracy na stanowisku Mechanik Maszyn. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Mechanik Maszyn. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Biofarm Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Koda

Przygotuj się ze jako mechanik będziesz jechać na maszynie pakujacej, zarobki słabe, firma niepoważna, zero organizacji

malwina

Co możecie powiedzieć o laboratorium? Jak atmosfera w dziale? Widziałam rekrutację na Młodszego Analityka Chemicznego.

stolec
@malwina

Jeżeli potrzebujesz doświadczenia to maksymalnie rok i uciekaj. Cała firma zmieniła się (usunięte przez administratora) z aspiracjami pobicia(usunięte przez administratora)

Nelson
@malwina

Atmosfera jest dobra, nie wiem czy miałaś już doświadczenie w branży farmaceutycznej ale praca z pewnością rozwijająca, można się sporo nauczyć.

Irena

A co, zdarzały sie takie sytuacje? W sensie że ludzie spali?

mechanik

Jeżeli chodzi o mechanika maszyn produkcyjnych, wystarczy mi ukończona zawodówka z kilkuletnim doświadczeniem? Oczywiście kierunek techniczny.

potezny mechanik
@mechanik

Wystarczy, że będziesz pracować za darmo i jechać jeszcze na maszynie pakującej

Olek
@mechanik

Z tego co się orientuję, to wystarczy. Ważne, żebyś miał doświadczenie z maszynami no i oczywiście odpowiednie uprawnienia i techniczne wykształcenie.

Zola

To prawda, że teraz w okresie wakacyjnym jest dofinansowanie do wakacji dla dzieciaków pracowników? Widziałem taką informację w ofercie pracy.

BJ
@Zola

Potwierdzam ze swojego doświadczenia, można się niektórych rzeczy przyczepić jak w sumie wszędzie ale dodatek na wakacje dla dzieci faktycznie funkcjonuje.

Paleta

Praca na produkcji tragedia!brak komunikacji,logistyki, współpracy,każdy patrzy na siebie bo ważne są premię co i tak otrzymują tylko osoby co ćwierkają biurze a operatorzy co uczciwe pracują są traktowani gorszy sort....(usunięte przez administratora) Dziękuję tylko co niektórym z 3 gniazdka za motywację do szybkiej rezygnacji a pozdrawiam 2 gniazdko za pomoc:)

Damian
@Paleta

Premie są ważne dla każdego i nie powinno to cię aż tak dziwić. Powiesz w jakiej są wysokości?

Na zbity pysk

Zapraszam zarząd na produkcję niech zobaczy na własne oczy co tu się odpier..dala linie stoją towaru brak a kierowniczek mydli oczy trzeba z tym skończyć i jednym słowem go wypierd...olić..

Abc
@Na zbity pysk

Zarząd ma to gdzieś jak cała reszta elity. Dla nich liczą się słupki, wykresy i nic więcej. Ważne żeby premia co miesiąc na koncie się zgadzała. Ludzi mają gdzieś szczególnie z Produkcji... Róbcie tak dalej.

Ela

Czy można się czegoś dowiedzieć od Was o pracy na produkcji ? Widze, że jest ogłoszenie a nie wiem czy warto aplikować? Jaki jest system pracy? Czy przez całe 8 godzin trzeba nosić w pracy maseczkę czy są obowiązkowe? Jakie plusy a jakie minusy?

Xxx

Nie polecam! Straszny bałagan, brak organizacji pracy. Zanim tam złożysz CV 5 razy się zastanów. Raz, kasa kiepska, dwa, mają wszystko głęboko...no i trzy jesteś pozostawiony sam sobię na wejściu i radź sobię...ogólnie odradzam tą pracę osobą co potrafią samodzielnie myśleć.

@Xxx

A na jakim stanowisku pracujesz / pracowałeś ?

Jerzy
@Xxx

Na żadną pomoc nie możesz liczyć, serio? Nawet na dzień dobry wrzucają Cię na głęboką wodę z tekstem radź sobie sam

Tiko

Dla mnie ma znaczenie to, że nie jest to kolejny zagraniczny moloch, ale w 100% polska firma.

Jay
@Tiko

Dziękujemy Pani (zapewne z HR), za wyrażenie swojej nic nie wnoszącej opinii. Dla mnie ma znaczenie jak się pracuje i czy jestem szanowany - a nie to, kto mną pomiata ;) Zagraniczny moloch to kadra zarządzająca, jasne cele, jasne zadania i czytelny czas pracy. Współpracownicy przychodzą uśmiechnięci do pracy, samochod służbowy jest narzędziem, a nie premią i wszyscy wspólnie pracują na dobro firmy, ponieważ prezes wie że jego sukces oparty jest na jego pracownikach i musi o nich dbać aby samemu zachować własny etat ...ponieważ jest pracownikiem jak reszta - to jest zdrowe i każdemu polecam. Pensja na czas i kapitał PL to słabe argumenty w dużym mieście wojewódzkim, w 2022 roku gdy mamy internet z satelity, w kosmosie lata wystrzelony samochód. Milienium było ponad dwie dekady temu - świat się zmienił, rynek pracy się zmienił, pracodawcy się zmienili... tylko nie wszyscy ;)

Tero
@Jay

Brawo

@Jay

Ja bym jeszcze dodał że bezrobocie 4,9% A to znaczy,że o fajna pracę i/lub lepsza pensje nigdy nie było łatwiej :)

Halina
@Tiko

A czym się różni w takim wypadku? Tak w praktyce

Grzybek

Witam, polecam firmę, wszystko na wysokim poziomie. szczególnie dział IT. Z tego miejsca chciałbym podziękować za pomoc Panu JJ, pseud. "JAJKO", który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki oraz ma dobrą frekwencję w biurze. Pomocny chłopak, tak jak reszta działu. Ogólnie jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Polecam.

P
@Grzybek

Wolne żarty. Frekwencja jest nabijana ponieważ tylko dwa dni w miesiącu można pracować zdalnie (i nawet te dwa dni są niemile widziane). IT tylko chodzi i powtarza jak to jest superi jakie to niekończące pasmo sukcesów co jest bujdą. Ambitni odchodzą bo nie chcą zmarnować sobie życia i obniżać swoich kompetencji. Jeśli jako specjalista IT chcesz biegać że stawywem i nagrywać kamerką GoPro spowiedzi w "paszczy lwa" to będziesz się bardzo dobrze czuł w zespole. Jeśli szukasz prawdziwego IT to omijaj ;)

Legion

Generalnie jak na firmę tej wielkości i branży - smutek :( To co się dzieje wewnątrz trąci o mobbing. Przykre jest patrzenie na ten syf i procedury, na zawalanie ludzi obowiązkami które nie mają sensu za to dziwne przyczyny. Nie polecam pracy tam, omijajcie szerokim łukiem.

@Legion

Także nie polecam, przestrzegam i ze wszystkich sił odradzam! W moim przypadku w biofarm najlepsze jest to że już jest tylko wspomnieniem :)

mag

Czy w firmie istnieje system rekomendacji pracowników? Jak to dokładnie działa?

Jerzy
@mag

Działa tak że nikt nikogo niechce polecać

Tucano
@mag

Wiem, że taki system istnieje, ale niestety nie pomogę jeżeli chodzi o jego dokładne warunki.

Podpisuje się pod Twoja wypowiedzią. Generalnie tak naprawdę firma i wdrażane pomysły tylko nam przeszkadzają w codziennej pracy. Nie liczy się jakość wizyt a ich ilość.

No name$

Dokładnie....dobra merytoryczna wizyta nie ma znaczenia w tej firmie, liczy się ilość a nie jakość... Chyba każdy normalny człowiek pracujący w tej branży zdaje sobie sprawę że 16 wizyt dziennie nie jest możliwe do wykonania.....no ale tablet wszystko przyjmie (usunięte przez administratora) bo się tabelki zgadzają..... Kiedy ktoś pójdzie po rozum do głowy i zrozumie że takie "robienie" wizyt wyniku nie przyniesie? (usunięte przez administratora) Zaliczka śmieszna na karcie w porównaniu do otrzymanego budżetu który należy wydać

Anakonda

Zgadzam się w 1000 procentach. Czuje ze pracujemy w organizacji zarządzanej przez dzieci. Przedstawiciel medyczny ma coraz mniej wspólnego z promocja leków u lekarzy. W priorytetowych momentach jak walentynki, tłusty czwartek lekarze targetowi nie są brani na pierwszy plan, tylko są dyrygowane bezsensowne zadania typu: dostarczanie pacjentom psychiatrycznym róż z ostrymi kolcami!!!! Tak nie pomyli się państwo. Ostro zakończone przedmioty były dostarczane na oddziały. Gdzie tu jest compliance?! W tłusty czwartek priorytetem było dostarczanie pączków w ilości 10 sztuk do aptek gdzie pracuje JEDNA osoba- w tym czasie konkurencja nawiązywała relacje z lekarzami jęcząc paczki w Przychodni. Tak samo jeżeli chodzi o prace z lekami bez wpisania ich do planu- przedstawiciele są taktowani jak tania siła robocza do promowania wszystkiego, a jeżeli przyjdzie do rozliczenia z wyników leków z planami to nikogo nie interesuje, ze nie było czasu. Kierownicy i przełożeni również robią wizyty w przychodniach, ale nie z przedstawicielami tylko SAMI- wolne żarty…….

Jj

Szkoda, że została wykasowana w całości i nie można się już z nią zapoznać - sądząc po komentarzach była raczej trafna i prawdziwa.

Joe Black

jak kierownik może być kierownikiem kiedy tak mocno trzyma swój stołeczek, że ma gdzieś co się dzieje...

Mich

Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty tak, by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego.

inna odnoga medycyny
@Mich

Tak jest napisane w Ustawie :D:D:D

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań