Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Dorota

Czy wiadomo kiedy rozpoczyna się nabór stażystów do laboratorium kontroli jakości? I do kogo powinno się wysłać chęć zostania stażystom? Wysyłanie wiadomości na ogólną strone nie daje żadnych odpowiedzi

Dorota
@Dorota

Wkradła się literówka *stażystą

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda w Biofarmie praca RKS w Dziale Aptecznym? M.in. ilość wizyt z PA, czy ma swobode w podejmowaniu decyzji, przestrzeń do pracy? Czy nie ma klasycznego mikro zarządzania czyli permanentnej inwigilacji i braku zaufania, codziennym sprawdzaniu GPS, itp.? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Kierownik

Ilość wizyt z PF dostosowana jest do klientów i trasówki - naturalne, że jeśli masz ważnych biznesowych klientów to czas samej wizyty i efektywnego przygotowania się do niej jest dłuższy. Liczy się efekt końcowy w postaci dobrze przeprowadzonej wizyty z PF, a nie gonienie aby wykonać limit :) Co do sprawdzania parametrów pracy to jest tak jak wszędzie - przełożony ma obowiązek je monitorować i reagować na ewentualne odchylenia ale nic poza tym - nigdy nie uważałem, aby ktokolwiek mnie inwigilował czy sprawdzał. Co do zaufania - zaczynasz z czystą kartą i od Ciebie zależy jak ją zapiszesz:)

Prod

Jeśli ktoś zastanawia się nad aplikacją na stanowisko Mistrz Produkcji lub inne w nadzorze to NIE polecam. To gorące krzesła. Lepiej zostań tam gdzie jesteś niż ulegaj fantastycznym obietnicą Biofarm.

Halina
@Prod

Gorące krzesła, co masz tak właściwie na myśli? Pierwszy raz się spotykam z takim określeniem, jeśli mam być szczera.

@Prod

Co z tym stanowiskiem nie tak? Rzeczywiście cały rok jest ogloszenie ale czy to rotacja czy nikt nie jest dostatecznie odpowiedni

kontroling- oferta pracy

Pojawiła się po raz kolejny oferta pracy w kontrolingu. czym spowodowana jest taka rotacja w tym dziale? jak wygląda praca w zespole? jaka panuje tam atmosfera?

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Czy samochodem służbowym mogą jeździć członkowie rodziny np.syn ? Czy grożą za to jakieś konsekwencje ?

B3
@Paweł

Syn może, ale córka niestety nie.... Co za idiotyczne pytanie

Pawel
@B3

Pytam na swoim przykładzie ;) nie mam córki . Chodziło mi o członka rodziny .

FISZ

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o pracy w dziale eksportu? Zastanawiam się nad aplikowaniem ba stanowisko Export Menagera. Dziękuję.

tomas

Prywatna opieka medyczna - w jakiej firmie są wykupione pakiety?

Kinder
@tomas

Prywatną opiekę wykupiona jest w Medicoverze. Póki co, przynajmniej ja nie mam na co narzekać, nie ma problemów z ewentualnymi wizytami u lekarza.

Doświadczona

Wypowiem się na temat pracy jako PM. Niestety w żadnej innej firmie nie spotkałam się z taką wielką biurokracją i dodatkowymi obowiązkami w postaci wypełniania ciągłych tabelek, ankiet itp. Mam wrażenie że ludzie z biura myślą że przedstawiciele medyczni nic nie robią i myślą, że zrobienie 15 wizyt dziennie robi się w 3 godziny. Wymagania mają jakbyśmy nie mieli życia prywatnego. Wygląda to tak jakby promowanie leków nie było głównym celem przedstawiciela tylko najważniejsze jest zgoda,ankieta, albo sprzedaż w aptece leków w celu numeryki. Praca u lekarza schodzi na dalszy plan. (usunięte przez administratora) Poziom zarządzania w firmie jest tragiczny nie chodzi o kadrę kierowników lecz towarzystwo z biura, którzy nie mają pojęcia o pracy przedstawiciela, albo żyją w innym świecie. Tworzą tabelkę dla tabelki chyba po to, aby pokazać, że coś robią przed właścicielem. Ponieważ nikt w firmie z nim nie jest szczery i nie potrafi przedstawić mu prawdziwej sytuacji. Malują dla niego trawę na zielono.(usunięte przez administratora)Brak strategii długofalowej, brak przejrzystego systemu premiowego, brak umiejętnego zarządzania magazynem próbek itp. To tylko część problemów z jakimi my pracownicy się borykamy na codzień. Dwa słowa na temat systemu premiowego. System motywacyjny został tak skonstruowany ,że trzeba mieć najpierw zgody od lekarzy, aby wejść w ssystem bonusowy. Poza tym nie normalna praktyka jest, że lek nowo wprowadzany na rynek pod koniec kwartału rozliczeniowego jest brany pod uwagę do wypłaty bonusa za ten kwartał. Totalny absurd!!!! Gratuluję kreatywności. Lepiej od razu napisać że premii nie będzie. Firma głosi piękne hasła szkoda, że ich nie wprowadza w życie. Osoby zarządzające zapominają, że za tak dobry wynik 2019 i pomimo pandemii bardzo dobry wynik półrocza 2020 odpowiadają przedstawiciele medyczni, farnacetyczni, którzy mają relacje z klientami i dzięki temu firmą zarabia krocie. Mam nadzieję że właściciel zwróci uwagę na to, że ludzie z biura powinni ułatwiać nam PM i PF codzienna pracę, gdyż na co dzień borykamy się z trudnościami spowodowaną pandemią. Dajcie nam swobodnie popracować w terenie i otwórzcie przejrzysty system motywacyjny, a wyniki sprzedaży będą szły w górę.

5rewor
@Doświadczona

Najgorsze jest to ile warunków trzeba spełnić aby móc starać się o premię. Bardzo słabo.

Doświadczona

Szkoda, że hasła którymi rzekomo kieruje się firma są tylko pustymi sloganami

Jacek

Minęły prawie dwa lata, a komentarz nadal aktualny i nic się nie zmieniło.

REP
@Doświadczona

Nie narzekajcie, macie wysokie pensje podstawowe, słyszałam, że spokojnie 6 000 / 7 000 samej podstawy na rękę + premie.

Pm
@REP

Moje wynagrodzenie to 6400 brutto podstawy, podwyżke w tym roku dostałam 200 zł brutto

inna odnoga medycyny
@REP

Hej. Widzę, że (usunięte przez administratora) wszędzie w medycznej na podobnym poziomie. Na rękę 6-7 koła, na działalności to 3 koła na rękę.. to dużo ???? Regionalni w branżach medycznych, powinni zarabiać tyle na rękę, miesięcznie, nie kwartalnie.

Monkir
@Doświadczona

Niestety ciagle rotacje pracowników nikomu nie daja do myslenia, ze atmosfera pracy i traktowanie pracownika nie jest na poziomie /

Pitek

Dobrze widziałem, że dalej wysyłają transporty humanitarne na Ukrainę? Pomijając już kwestie pracy to naprawdę szacunek ode mnie za to, że nie była to jednorazowa akcja tylko wtedy, kiedy było o tym dużo głośniej.

star

Czy mają ofertę pracy na produkcje?

vuko
@star

Widziałem w internecie, że są sam zastanawiam się nad przesłaniem cv.

Pepper

Gdzie szukać ich aktualnych ofert?

Baki
@Pepper

Najlepiej na ich stronie www albo widziałem jeszcze na Pracuj.pl, więc tam pewnie wszystko dostawiają.

Irena
@Baki

aplikowałeś na jakies stanowisko? Jestem ciekawa jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, wiesz może? I czy są też jeszcze jakies inne etapy?

Bamboo

Jesli ktos ceni swoje zycie prywatne i zdrowie powinien zrezygnowac z rekrutowania do tej firmy. Kierownictwo to niekompetentni ludzie. (usunięte przez administratora)Slogany firmy rodzinnej z tradycjami to czysty marketing (usunięte przez administratora)

Martin

Czy jeżeli nie mam doświadczenia jako operator maszyn w farmacji ani w branży spożywczej jest sens aplikować? Pracowałem w kilku branżach ale nie w tych wymienionych w ogłoszeniu.

produkcja
@Martin

Wyślij, jeżeli masz duże doświadczenie to powinno być dobrze!

Łucja
@produkcja

Czy tutaj na jakimś dniu próbnym wszystko weryfikują czy na rozmowie jakoś? Chyba, że każdemu dają szansę się wykazać?

Mokka

Mam ważne pytanie: znam bardzo dobrze język angielski i mam kilkuletnie doświadczenie w negocjacjach z klientami. Czy jeżeli nie mam wykształcenia wyższego na kierunkach ekonomicznym albo technicznym, to jest sens aplikować na kupca?

Bartek
@Mokka

Ja bym na Twoim miejscu spróbował. Najważniejsze, że masz doświadczenie w pracy więc jeżeli osiągałaś wyniki i możesz to wykazać, to podejrzewam (ale to tylko moje zdanie), że wykształcenie może zejść na drugi plan.

aleks23
@Mokka

Mam jeszcze inne pytanie, czy jest to praca na miejscu w biurze czy wymaga częstego przemieszczania się?

Nori
@aleks23

Jeżeli chodzi o kupca, to 99% czasu to biuro. Zdarzają się też targi i spotkania z klientami, ale z tego co się orientuje to nie jest to praca stricte w terenie.

Rysownik

Witam. Czy ktoś może pracował w tej firmie na stanowisku grafika i jest w stanie podzielić się wiedzą na ten temat? Dziękuję i pozdrawiam.

Fleks
@Rysownik

Grafik to chyba nowe stanowisko, przynajmniej ja wcześniej nie słyszałem o takim stanowisku, dlatego wątpię żeby ktoś mógł z tym realnie pomóc. Najlepiej będzie pewnie samemu wyciągnąć wnioski po rozmowie.

Łucja
@Fleks

To tak dużo stanowisk tu jest, że niektórzy nawet o któryś nie słyszeli? Da radę wymienić?

Słyszałam, że firma może przenieść się pod Poznań - czy wiadomo gdzie i kiedy? Mój samochód nie wytrzyma dojazdów, a moja pensja jego kosztów...

Terenowy

Brak podwyżek jest totalnie demotywujący, ok 10% brutto w czasach 9% inflacji tak naprawdę powinniśmy mieć z automatu jako wyrównanie zarobków ale nikt nie walczy o to by doceniać lojalność pracownikow. Zawsze jest zle nawet jak jest dobrze. Kiedyś farmacja była dzialka premium dzisiaj płaca podobna do przedstawicieli papieru toaletowego… W biurze niektóre osoby są chyba przyjęte tylko dlatego, że nikt inny nie chciał bo są totalnie nie kompetentne a ludzi z terenu traktują jak zło konieczne a to nasza praca i my najbardziej mamy wpływ na to jakie cyferki widza wszyscy w biurze i jest to przykre, ze tak mało się nas szanuje i docenia. Firma która ma potencjał by stworzyć warunki do pracy takie, że najlepsi by się zabijali by tu pracować nie robi nic by tak było. Może przyjdzie jeszcze lepsza atmosfera i wreszcie ktos sie zajmie nie wymyślaniem kolejnych tabelek a docenieniem tego co już ma, czyli super ludzi ????

Teren

Zgadzam się w 100 procentach

Gienia
@Terenowy

Lepsza atmosfera przyjdzie po pandemii.

@Terenowy

Skoro firma nie identyfikuje sie z Tobą, to dlaczego Ty identyfikujesz się z firmą - nie szkoda energii? ;)

Wellington

Rozumiem, że jeżeli chodzi o pracę biurową to w grę wchodzi tylko Poznań?

Halina
@Wellington

A na jakiej podstawie tak sądzisz, poza siedzibą nie ma pracy biurowej czy jak? Czy jakaś oferta jest konkretna? Tutaj niestety nic nie widzę…

czech
@Wellington

Siedziba i biura są w Poznaniu więc zakładam, że tak.

Olka

Może to błahe pytanie, ale czy jest możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego w firmie?

Irena
@Olka

A czemu takie chcesz? To pracownicy nie są ubezpieczeni?

bm
@Olka

Nie ma z tym problemu, musisz załatwić to z działem Kadr i jest możliwość wykupienia.

Paulina

Hej. Warto aplikować na produkcję ? Jaka jest atmosfera .oedzu pracownikami . Jak wygląda relecja pracownik kierownik brygadzista . I czy jesteście zadowoleni jeżeli chodzi o wypłatę . Z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań