Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

MAX

Czy Biofarm posiada jakieś oddziały, czy pracuje się w Poznaniu w przypadku pracy biurowej? Widzę, że praktycznie wszędzie wpisany Poznań, ale wolę się upewnić, że jest tak na 100%.

oris
@MAX

Mogę Ci potwierdzić, że praca biurowa tylko w Poznaniu na Wałbrzyskiej, czyli tam gdzie znajduje się siedziba firmy.

Franek

Czy składając papiery na automatyka muszę znać jakiś konkretny system sterowania? Proszę o info.

Doris
@Franek

Te papiery do składania na automatyka, to cv się składa, czy też posiadane certyfikaty albo kopie tych uprawnień?

melkor
@Franek

Dobrze jakbyś znał systemy Siemensa, ale z tego co się orientuje to nie jest to konieczne wymagania. Ale doświadczenie musisz już raczej mieć.

BB

Czy mógłby ktoś podzielić się swoją wiedzą jeżeli chodzi o rekrutację na automatyka? Czy to bardziej nadzór, usuwanie ewentualnych problemów czy może to i to?

@BB

To ja też zapytam, czy na rekrutacji dla automatyka sa zadania rekrutacyjne na którymś etapie? Jeśli sa, to opiszecie, jak one wyglądają i co trzeba zrobić, ok?

klimek
@BB

Generalnie zajmujesz się obydwiema rzeczami, czyli proste naprawy są po Twojej stronie oraz nadzorujesz przeglądy i ew. naprawy. Tak to wygląda.

Bejot91
@klimek

A czy są wymagane aktualne SEPy na 15 kV czy wystarczą na 1 kV?

Krystyna
@Bejot91

No właśnie co do uprawnień, czy firma pomaga w rozwijaniu i uzyskiwaniu nowych uprawnień?? Czy pracownik sam musi o to zadbać, jak chce mieć lepsze uprawnienia?

sep
@Bejot91

Dobrze jakbyś miał te na 15 kV jednak, ale z tego co widziałem w ogłoszeniu to wystarczą chyba na 1 kV. Najlepiej dopytaj podczas rozmowy jak to wygląda.

W kapsułce

No tak dużo się dzieje. Ale nie na lepsze. Potrzeba tu nowych ludzi. Nowych mistrzów. A podwyżek brak. Tylko było można usłyszeć że pismo w tej sprawie zostało wysłane.

Produkcja I

Jeszcze trzeba dopowiedzieć o niby rekrutacji wewnętrznej która się Biofarm szczyci????. Kiedyś dobrą praktyką było szkolenie pracowników produkcji którzy mieli chęć i nadawali się na operatorów na stanowiska operatorskie, oczywiście za wyższa stawkę - taki awans wewnętrzny. Ludzie byli bardziej zmotywowani. A teraz??? (usunięte przez administratora) Przecież jest kilka osób którzy się szkolą i cały czas są zwodzeni. Ludzie są zniechęceni, zaraz sami podchodzą i co wtedy zrobi nasz (usunięte przez administratora)? Znowu zatrudni cudownych operatorów z (usunięte przez administratora)których trzeba szkolić od podstaw tak jak wyżej napisano. Przecież wiadomo że taki pracownik który już tu pracuje o wiele szybciej się wdroży na nowe stanowisko niż zewnętrzny, szybciej będzie mógł zarabiać pieniążki dla firmy. (usunięte przez administratora) Szczególnie na pakowaniu i nawiażaniu taka moneta że aż wstyd się przyznawać.

B3
@Produkcja I

A z ciekawości jakie są widełki płacowe? Orientacyjnie. Dzięki za info

Mateusz
@B3

8000 brutto.

Bartek

Dlaczego co chwile nowe ogłoszenia na operatora produkcji? Zauważyłem że jak tylko jedno ogłoszenie na pracuj pl się kończy to w następny dzień wchodzi nowe. Czy aż taką macie rotacje?

@Bartek

Nikt nie chce za te grosze pracować przy tych wymaganiach stąd zapewne tak wysoka rotacja. Pracownik wyeksplatowany (usunięte przez administratora). Nieustanna rekrutacja bo nieustannie zwalniamy bo najlepiej rzadzi się (usunięte przez administratora). Niestety nie ma dobrych interpretacji.

B4
@Mateusz

Kto ma 8000 brutto bo nie zrozumiałem??

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Ewelina

Witam. Mam pytanie odnośnie zarobków na stanowisko Operator maszyn produkcji oraz jaki rodzaj maszyn tam jest. Czy chodzi o maszynę pridukujaca tabletki czy chodzi o maszynę która je pakuje. Pozdrawiam serdecznie.

Zeus
@Ewelina

Poniżej była już odpowiedź na to pytanie. Zależy do jakiego działu rekrutują, możesz trafić na tabletkowanie i powlekanie, blistrowanie albo konfekcję.

Oper

Operatorzy na blistrowej siedzą na jednej maszynie. I jeszcze przeważnie z nosem w telefonie. I zarabiają więcej od dziewczyny które są na pakowaniu. I obsługą one klika maszyn. Które cały czas czekają za podwyżką pensji.

Oper x2
@Oper

Operatorzy na strefie białej zarabiają więcej ponieważ samodzielnie dokonują przezbrojeń oraz bieżących regulacji czy napraw. Natomiast Panie zajmują się jedynie pilnowaniem procesu i jak zostało wyżej wspomniane pakowaniem produktu gotowego. Wszystkimi usterkami oraz regulacjami na strefie szarej zajmują się mechanicy. Stąd różnica płac na obu stanowiskach. Pozdrawiam.

cv

Orientujecie się może czy jest możliwość wysłania CVki jeżeli nie mają akurat rekrutacji na dane stanowisko, żeby np. rozpatrzyli na najbliższą przyszłość? Na stronie www nie widziałam takiej opcji.

Forki
@cv

Hmm nie mam pojęcia, ale raczej jak nie ma aktualnie rekrutacji to za wiele nie da. Najlepiej przeglądać ich www albo portale, czy nie szukają akurat na takie stanowisko na jakie chcesz aplikować.

Aleksandra

Serio, z tym potrąceniem? Ile zabierają z pensji za użytkowanie prywatne? Pracownik wie o tym podczas podpisywania umowy, że taka sytuacja może mieć miejsce?

@Aleksandra

Doprecyzujmy. 300km masz za darmo, a potem za każdy następny kilometr płacisz pomiędzy 0.20-0.40 zł za kilometr. Stawka uzależniona jest od wskaźnika Ecologic ( za dużo by tu pisać). Wiec jak jeździsz płynnie, bez ostrych zachamowan i bez przekraczaniu obrotów i prędkości to masz stawkę 0.20zl. Wiec to nie jest dużo.

Hmmm

W oczy rzuciło mi się, że firma Biofarm od ponad 10 lat notorycznie szuka pracownika na to samo stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Marketingu. Wskazuje to na ogromną rotację. Nie jest przecież normalne tworzenie rekrutacji na takie stanowisko minimum raz w roku.

@Hmmm

W dziale marketingu nie ma rotacji, osoby z tego stanowiska są awansowane wyżej i potrzebne są kolejne osoby do rozwoju :)

Ktoś

Aaaa i dlatego rekrutacja obecnie jest na Group Brand Managera… logika…

RE84

Czy ktoś może podzielić się jak wyglądały poszczególne etapy rekrutacji? Chodzi mi szczególnie o to ile ich jest i na co trzeba być przygotowanym.

Su
@RE84

Doprecyzuj o jakie stanowisko Ci chodzi, bo nie wiem czy dla wszystkich wygląda to tak samo ale możliwe, że będę w stanie Ci pomóc.

Autor
@Su

Mnie interesuje stanowisko operator maszyn. Jak wygląda rekrutacja, na co warto zwrócić uwagę?

@Autor

Hej też mnie ciekawi ta posada właśnie. Ale poza rekrutacją, to jest tu jakiś dzień próbny/testowy? I czy ona jest płatny, czy jednak za darmo się wtedy pracuje?

Obeznany
@Autor

Na produkcję wygląda to tak: przesyłasz CV, jeżeli pasujesz i spełniasz wymagania to dzwonią i wtedy jest pierwszy etap rozmów. Następnie umawiają z Tobą spotkanie. Standardowo pytania o doświadczenie, motywacje do pracy i są do wykonania konkretne zadania, z jakimi będziesz jako operator na co dzień się spotykać np. czytanie instrukcji czy proste wyliczenia. Potem niezależnie od wyniku dostajesz odpowiedź.

Josep

Cześć mam pytanie jeśli chodzi o produkcję. Jak jest oferta na operatora to co się dokładnie robi na produkcji? Są jakieś działy czy jak to wygląda?

Dawido
@Josep

Generalnie jak robisz na produkcji to możesz być w jednym z 3 miejsc: na naważaniu (tu nie ma operatorów), tabletkowaniu i powlekaniu, blistrowaniu albo konfekcji. To już zależy do jakiego miejsca rekrutują, najlepiej dopytaj jak przedzwonią.

operator

Czy jeżeli prześlę się na operatora maszyn to w miarę szybko mogę liczyć na odpowiedź?

Bingo
@operator

Z tego co się orientuję to odpowiadają na bieżąco, więc nie powinieneś czekać. Jak spełniasz warunki, to cały proces powinien potoczyć się szybko i powinni zadzwonić.

@Bingo

Czyli ile taki proces rekrutacyjny trwa? Od pierwszego telefonu do momentu zatrudnienia, to ile? Tydzień? Dwa? Więcej? I ile jest rozmów/spotkań podczas tej rekrutacji na operatora??

NIck

Jak to wygląda z tą kartą sportową? W jakim stopniu jest dofinansowana?

Kokos
@NIck

To różnie wypada, zależy jaką kartę chcesz, bo można sobie wybrać Multisporta albo OK System...

O
@Kokos

O, a na produkcji to też przysługuje?

Arturo z Poznania
@O

Tak jest na produkcji normalnie też możesz mieć kartę z dofinansowaniem. Nie ma z tym problemu.

Agnieszka
@Arturo z Poznania

A czy pracownicy z produkcji poza kartą mogą liczyć na inne benefity? Jakie konkretnie? Czy pracy jest naprawdę tak dużo jak można wywnioskować z innych komentarzy?

jalar
@Agnieszka

Jak dla mnie praca dosyć standardowa, nie jest tak że jest jej jakoś więcej. Co do dodatkowych benefitów, to oprócz tej karty, o której pisali powyżej masz też wymieniając na szybko prywatną opiekę medyczną, dopłaty do wakacji dla dzieci, akcje z paczkami, wyprawki szkolne itp.

Beata
@jalar

A po jakim czasie od zatrudnienia można to wszystko mieć? Na umowie próbnej mogę już zawnioskować o taką kartę? Czy dopiero po jakimś czasie?

Kan
@Beata

To ja może jeszcze z pytaniem na trochę inny temat, czy jak nie mam książeczki do sanepidu to można wyrobić jak już Cię zaakceptują, czy konieczne jest posiadanie aktualnej?

Morwa
@jalar

Na stanowisku PM nic ze standardu w tej firmie nie znajdziesz, wizyty gabinecie schodzą na drugi plan , biurokracja i ciągłe obwinianie ,ze za mało/dajcie popracować ludziom a beda premie i wyniki

Tomej
@Kan

Książeczka jest konieczna, jeżeli jej nie masz to przed zatrudnieniem będziesz musiał ją wyrobić

PRACUŚ

Czy w biurze pracuje się stacjonarnie czy zdalnie? Nie ukrywam, że może jest to nietypowe, ale preferuje pracę na miejscu.

Em
@PRACUŚ

Dla młodszych specjalistów to tylko na miejscu ;)

Halina
@Em

Naprawdę? To ile czasu trzeba przepracować, żeby mieć szansę na pracę z domu? Plus jaka jest sytuacja kobiet, które mają dzieci pod opieką. Czy takie osoby sprawujące opiekę też obejmuje ta zasada?

@PRACUŚ

Praca jest normalnie stacjonarna, zależy kto co woli, ale jeżeli faktycznie lepiej pracuje Ci się stacjonarnie, to nie powinno być problemu

Magdalena

Witam, Pojawiło się ogłoszenie na Przedstawiciela Farmaceutycznego. Czy polecacie pracę na tym stanowisku ? Ile wizyt, czy targety do wyrobienia i ogólnie jaka atmosfera w firmie? Czy jest dużo pracy poza wizytami : tabelki, raporty 1000 maili? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

spec

Czy na stanowisko młodszego specjalisty ds. dokumentacji produkcyjnej wymagane jest wcześniejsze doświadczenie, czy obejdzie się bez?

Todi
@spec

Wymagają minimum roku, mimo wszystko i tak na Twoim miejscu bym próbował.

A czy praca mechanika maszyn jest na 3 zmiany? Możecie powiedzieć o tej ofercie coś więcej? Widziałem tylko nagłówek gdzieś w Internecie, ale to w Poznaniu, więc jestem zainteresowany.

Łuki
@Zainteresowany

Potwierdzam, praca na 3 zmiany normalnie tak jak funkcjonuje produkcja.

Magda

Czy przy stanowiskach biurowych w każdym przypadku muszę umieć mówić po angielsku?

LA
@Magda

Nie, to zależy od stanowiska np. wiem, że angielski jest wymagany w dziale zakupów. Zależy, na jakie stanowisko chcesz aplikować.

@LA

I tam dużo angielskiego się używa? Jacyś klienci zagraniczni czy jak praca u nich wygląda?

ben
@Łucja

Angielskiego używa się też m.in. w exporcie, w nawiązaniu do tego co jest napisane w innych komentarzach.

Borel

Czy może ktoś wyjaśnić czym różni się Operator techniczny od Mechanika maszyn produkcyjnych? Tak się zastanawiam, bo widziałem odbywa ogłoszenia i nie do końca wiem, na które mam się zgłosić.

Maksymilian
@Borel

Operator techniczny sam też obsługuje maszyny i bardziej asystuje mechanikowi przy naprawach, a tak to zajmuje się głównie przezbrajaniem i regulacją maszyn. Tyle mogę powiedzieć.

@Maksymilian

i któreś z nich jest trudniejsze jako o samą pracę już w sobie chodzi czy to zależy od jakiejś sytuacji? płatne różnie będą?

Ares
@Łucja

Z tego co pisał kolega powyżej wynika, że to są dwa zupełnie inne stanowiska, więc chyba ciężko je tak przyrównać...

BR

Serdecznie nie polecam tego miejsca pracy, szczególnie dla młodych osób. Stanowiska kierownicze w tej firmie są zajmowane przez osoby, które nie posiadają żadnego innego doświadczenia i są tam, bo jest wygodnie. Zero innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnych systemów czy projektów. Najchętniej wszystko, żeby działało na kartce papieru i długopisie. Atmosfera średnia, nikt nie mówi po angielsku, a nawet jeśli to są to wyjątki. Jednym słowem „januszex”, gdzie herbata dla zarządu jest inna niż dla reszty pracowników.

Benek
@BR

Nic dodać, nic ująć :)

@Benek

to jak to jest z tym angielskim, że go tutaj tak wyróżnia. Wymagają znajomości czy jednak nie?

Joni
@BR

To jak w większości firm :)

Beata
@Joni

Do czego on jest potrzebny akurat w tej firmie? Są jakieś kontakty z anglojęzycznym klientem albo dokumentacja w tym języku?

Joni

A jak praca w dziale zakupów? Widzę że znowu szukali do indirect? Musi być ciekawie, skoro często szukają albo nie wiedzą kogo chcą, albo wiedzą już kogo wezmą przed umieszczeniem ogłoszenia w necie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań