Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Raptor

Kto teraz jest kierownikiem produkcji?

Hrpharma

Co tam się u Was dzieje w terenie? Nie ma dnia abyśmy nie dostawali CV od przedstawicieli Biofarm i to z dobrych, wypracowanych terenów. Na kilka naszych ogłoszeń wysłano po trzy CV na jeden teren pracy. Będę wdzięczna za informację.

Ozi33

3 lata doświadczenia jako elektryk wystarczy, jest sens się wysłać?

sonny
@Ozi33

Wg. moich informacji tak, jak robiłeś wcześniej też na produkcji to nie powinno być większych problemów. Prześlij się nic nie tracisz.

Zmiana na lepsze

Kilka rzetelnych słów na temat sytuacji na produkcji.Miała być zmiana na lepsze w rzeczywistości zmiana na gorsze, (usunięte przez administratora) po oficjalnym objęciu władzy pokazuje swoje drugie oblicze. Głupie dogadywanie pracownikom(usunięte przez administratora) Po co to wszystkie hasła firmy, wszyscy razem itd??? Po co te środy owocowe?czwartkowe soczki?? Jakieś inne akcje które wymyśli dział HR??? Jak podczas swojej przerwy musisz zjeść śniadanie, owoc, wypić kawę, załatwić potrzebę i 3 x się przebrać.nawet w między czasie nie możesz wyskoczyć na 5-10 minut zjeść owoc czy wypić sok.czy takie akcje mają wtedy sens? (usunięte przez administratora) Sprawdza pracownika o której wychodzi z pracy i o której przychodzi, spr. Czytniki kart na wyjściu i wejściu z pracy. Co to ma wspólnego z błędem pracownika? Czy tak to powinno wyglądać??? Bo ja tego nie rozumiem .Pracownik rzetelnie pracuje przez 9 miesięcy kończy mi się umowa, pracodawca chce dać mu nowa umowę ale bez podwyżki. To są naprawdę jaja. Ma pracować za to samo wynagrodzenie chodź potrafi o wiele więcej?? Ale co to obchodzi (usunięte przez administratora)przecież podwyżki były wcześniej itd. Skończyło się tak że szukają już innego na jegomiejsce bo chciał 200 pln bruuto więcej. Takiej firmy na to nie stać?? A ciągle mowa że brakuje rąk do pracy że trzeba szanować każdego pracownika,puste slogany. Mam nadzieję że coś się zmieni i pracownicy będą mieć lepiej. Wystarczy szacunek do drugiej osoby i niekiedy go wysłuchać.

Mateusz
@Zmiana na lepsze

Możesz opisać jakie zarobki są na biofarmie czy rekompensują tą toksyczną atmosfere w firmie? I czy na innych działach również są tacy kierownicy. Ile może zarobić operator produkcji,naważania,maszyn chociaż wiidełki.

Zmiana na lepsze
@Mateusz

Pracownik produkcji około 5000 brutto, operator 5500 brutto, do tego co miesiąc premia od 200 - 500 netto.nadgodziny też się znajdą i weekendy dla chętnych.

Mateusz
@Zmiana na lepsze

Dzięki za odpowiedż rozumiemże te 5500 brutto to podstawa za prace od poniedziałku do piątku a nie jakaś 4 brygadówka?

Majka
@Zmiana na lepsze

Policzycie jakieś rekordowe stawki? Operatora mam na myśli. 5,5 tys normalna praca, a ile z takiego weekendu się ściąga i czy w każdym dniu są możliwe nadgodziny? Cały czas jest co robić?

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Patryk

Ile zarabia Pracownik Produkcji – naważanie, mieszanie? A ile Operator Maszyn Produkcyjnych?

Analiza.danych

Widzę, że szukają do Działu Analiz - warto? Czy to spoko dział? Finansowo jak? Dajcie znać :)

TK
@Analiza.danych

Pytasz o atmosferę? Co prawda nie jestem z tego działu, ale z tego co widać wydaje się być okej. Poniżej chyba coś o pracy jako analityk wspominali, więc możesz się tam cofnąć i poczytać

@TK

To w sumie jaka macie teraz integrację pomiędzy działami? Ludzie siedzą raczej w swoich strefach czy to jednak zależy? I aktualny średni staż ile ogólnie wynosi? Zależy on od działu? Chce stabilnej pracy, ciekawi mnie na ile w tym przypadku będzie ona możliwa?

butler

Jakie języki (mówie o programowaniu) trzeba ogarniać jako analityk w Biofarmie? Ktoś jest mi w stanie pomóc?

elon
@butler

Raczej klasyka tj. SQL i VBA. Jeżeli jako analityk przygotowywałeś wcześniej analizy do sprzedaży, to dasz radę!

OniTakNaSerio

To co się dzieje aktualnie na produkcji to kpina. To co z ludźmi robią to zwyczajny (usunięte przez administratora) i puste obietnice poprawy. Maszyny są stare i ciągle się psują, części albo niedostępne abo czekać albo dorobić sobie. I oczywiście lament, że w czasie się nie mieścimy. Właśnie czas, czas jest dla nich najważniejszy, tabelki, wydajność. (usunięte przez administratora) Odbijanie piłeczki, brak merytorycznych odpowiedzi -dlaczego tak ?- nowe stanowisko można ludźmi pomiatać. Przykre to, że nie szanuje się ludzi którzy są od lat, są lojalni wobec pracodawcy, wobec współpracowników. I tak to prawda co pisali poprzednicy. Mam nadzieję że to ktoś z góry czyta i się obudzi.

@OniTakNaSerio

Skoro taki problem z takimi maszynami, to czy w ogóle mówicie o tym komuś? Skoro od tego zależą wyniki... Jakiś zespół serwisowy, który naprawia usterki tu jest?

Iga

Po jakim okresie czasu jeżeli są Tobą zainteresowani i spełniasz warunki rekrutacji mogą się do Ciebie zgłosić?

Tropez
@Iga

Jeżeli realnie są zainteresowani, to zadzwonią do Ciebie w ciągu ok. 2 tygodni, przynajmniej tak było w moim przypadku. Słyszałem, że czasami odbywa się to szybciej, pewnie zależy od tego ile rekrutacji jest w danym momencie i ile zgłasza się ludzi.

Iga
@Tropez

Ok, to już jest jakaś informacja, dziękuję. A rozmowy odbywają się w siedzibie (mowa o rekrutacji do działu analiz), czy zdalnie poprzez video rozmowę?

Obserwator

"Cieszy Nas wygrywanie" i "Razem możemy więcej". Z taką Panią KaPitan to co najwyżej wyrżniemy o (usunięte przez administratora). Brak elementarnych wartości międzyludzkich jak np. szacunek do drugiego człowieka już nie mówiąc o wiedzy jaką powinna mieć osoba na takim stanowisku. "Góra" słyszy to co chce usłyszeć natomiast na dole to jest zupełnie inny świat. Polecam aby dział HR popytal co się dzieje, a okaze sie, że wszystkie rzeczy które są tutaj wypisane w poprzednich wpisach to tylko wierzchołek góry lodowej.

Poezja pracy

Witamy na produkcji gdzie uczeń ucznia szkoli, Witamy na produkcji gdzie na awans i podwyżkę nie masz co liczyć , Witamy na produkcji gdzie rozmowa z panią sprzątającą jest na wyższym poziomie niż z osobą wykwalifikowaną , Witamy na produkcji (usunięte przez administratora) udają ,że na wszystkim się znają. Zapraszamy na produkcję jeżeli chcesz zarabiać najniższą krajową, Zapraszamy na produkcję gdzie zbesztanie oraz skarcenie za nic przez kierownika jest codziennością , Zapraszamy na produkcję jeżeli lubisz zmiany na gorsze, Zapraszamy na produkcję jeżeli jeszcze nie palisz to zaczniesz, zdrowie stracisz ale zyskasz więcej przerwy, Zapraszamy na produkcję gdzie asystent ma swojego asystenta. Miało być lepiej jest jeszcze gorzej. Staczy już tego choć negatywu w bród.Ja już mam dość idę dalej w świat .

qwerty
@Poezja pracy

Niestety muszę potwierdzić, że te niepochlebne opinie o Biofarmie to niestety prawda. W całej tej firmie jest problem z elementarnym poszanowaniem człowieka, zaczynając od "góry" po wszystkie szczeble zarządzania (na dole kończąc). Realizowanie "bzdurnych zadań", bo ktoś sobie tak wymyślił jest na porządku dziennym i na pytanie po co to robimy, to nawet nie myśl, że dostaniesz sensowną odpowiedź – bo „ma być”. Natomiast rzeczy które powinny być robione są tylko odhaczane bo nie ma czasu (no chyba ze zrobisz to w międzyczasie, patrz * w czasie wolnym*). Ludzie którzy maja wiedzę i chcą coś zrobić odbijają się od muru ignorancji, a firma ma nawet jakieś szumne hasła przewodnie - szkoda tylko że funkcjonują w teorii. Część (usunięte przez administratora) nie nadaje się na stanowiska które zajmuje (zajmują je tylko dlatego, że poprzednicy mieli dość i się zwolnili, albo nie pasowali któremuś (usunięte przez administratora)), brak im kompetencji do tego co maja robić, a to przekłada się na ich frustrację i tak to leci do samego dołu. Najgorsze, że nikt z tym nic nie robi, wiec ludzie odchodzą. (usunięte przez administratora) .

Robson76

Zauważyłem w ofercie na koordynatora inwestycji w benefitach podpunkt dot. zniżki na studia. Czy ktoś może to potwierdzić?

Kropka
@Robson76

Tak to prawda, pracownicy biofarm maja znizke na studia.

Ordobas

Ja ostatnimi czasy kojarzę ich głównie z tego, że w mojej miejscowości wspierają dziecięce i młodzieżowe kluby sportowe.

Xyz
@Ordobas

(usunięte przez administratora) Dlaczego taka rotacja jest w firmie?

Honorka
@Xyz

A jest rzeczywiście taka rotacja? Nowi pracownicy często odchodzą lub są zwalniani po okresie próbnym? I bardziej sami rezygnują czy są właśnie zwalniani?

opieka

Były wcześniej komentarze na ten temat, ale wolę upewnić się, że nic się nie zmieniło - opieka medyczna nadal w Medicoverze?

basket
@opieka

Potwierdzam, nadal Medicover, nie wiem jak dla innych, ale akurat dla mnie to dobry wybór

Pani
@basket

Czy do takiego pakietu jest szansa na dołączenie swoich dzieci? Firma finansuje tylko pakiet pracownika, a właśnie co z rodziną? Macie info?

Ba
@Pani

Można dołączyć rodzinę ale za dodatkową opłatą

Ignaś
@Ba

W przypadku nie podłączania rodziny pod prywatną opiekę jest ona dla pracownika bezkosztowa? I jakie są inne benefity oraz w jakim % pokrywa je pracodawca?

Aga

Ok, ja mam pytanie dot. kierownika działu analiz sprzedaży. Czy w pracy jest dużo podróży służbowych, czy jest to głównie praca na miejscu w siedzibie?

wola13
@Aga

Mogę Ci powiedzieć na tyle na ile się orientuję, że praca raczej biurowa bez większych wyjazdów.

Szymon
@wola13

Praca w firmie może być rozwojowa, ciekawa? Lub choćby satysfakcjonująca finansowo? Napisz trochę, jakie są plusy i minusy tego przedsiębiorstwa, w Twoim odczuciu?

Cinek
@Aga

To ja jeszcze dopytam, czy z podstawowym angielskim aplikacja też będzie rozważana? Generalnie zostałem zachęcony przez znajomego ze środowiska i zamierzam spróbować aplikować.

oss
@Cinek

generalnie znajomość jest dodatkowa z tego co widziałem w ich ogłoszeniu a nie wymagana, więc ja na Twoim miejscu bym próbował

tomek

witam jakie są warunki + - na stanowisku Magazyniera

Hej. Jakie wynagrodzenie na stanowisku pracownik produkcji? To praca polegająca na dokładaniu komponentów i pakowaniu?

mark
@Gość

Jeżeli chodzi o to, co dokładnie robisz to zależy przede wszystkim, na której strefie na produkcji będziesz pracował, bo jest ich kilka

Zenek

Czy ktoś wypowie się na temat pracy przedstawiciela farmaceutycznego? Jakie zarobki, ile wizyt, jakie auto itd ?

@Zenek

Dołączam się, bo też jestem zainteresowana. Dajcie mi też znać, czy ta praca jest całkowicie mobilna, czy trzeba tez czasai bywać w biurze? przedstawiciel pracuje tylko w terenie?

Jakie są zarobki na produkcji z doświadczeniem ?

PM

Proszę, wypowiedzcie się na temat aktualnych warunków pracy PM tj, - realna wypłata - ilość wizyt - flota ( jakie auta i czy do użytku prywatnego ) - rotacja - atmosfera - inne … ;) Z góry dzięki.

Bioprzedstawicielo
@PM

Ok. 5000 netto minus podatek za użytkowanie samochodu prywatnie+ premie kwartalne -12 wizyt lekarskich + 3 apteczne -toyoty auris, corolla, można użytkować prywatnie 300km miesięcznie za darmo potem stawka w zależności od twojego stylu jazdy mierzonego przez GPS 15-40gr/km -rotacja nie tak duża jak w innych firmach, wielu pracowników z długim stażem w firmie -atmosfera coraz bardziej korporacyjna ale konkretnie rzeczowo i sympatycznie

PM
@Bioprzedstawicielo

Dziękuje. Zapytam jeszcze o premie, o jakiego rzędu kwotach możemy tu mówić ? Pojawiło się ogłoszenie na woj. Łódzkie i zastanawiam się czy warto aplikować :) Pozdrawiam

@Bioprzedstawicielo

A jak liczony jest czas pracy? Do czasu pracy wliczany jest dojazd? 5tys netto to standardowa kwota? Premie są ralne do osiągnięcia? Jak atmosfera w firmie? Dużo tabelek i @?

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 57 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań