Opinie o Hotel Tarnovia S.A. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotel Tarnovia S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Tarnovia S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Tarnovia S.A. w Tarnów

Witam Wszystkich szukających dobrze płatnej pracy . Niestety tu w tej firmie hotel Tarnovia S.A jej nie znajdziecie odkąd hotel został sprzedany nowym fałszywym , nie mówiącym prawdy pracownikom właścicielom grupy Cristal Park. Praca oferowana przez Nich jest skierowana do grupy osób którym nie przeszkadza umowa o pracę za najniższą krajową , pół etatu lub zlecenie. Historie o tym jaka to firma rodzinna i jaka jest rodzinna atmosfera to niezła bajka , No Chyba że dla Nich słowo „rodzina” , to jest jak jeden drugiego ma wykiwać na kasę :) Premii nie płacą , nadgodzin nie wypłacają tylko wieczne narzekania , że mały obrót i muszą dokładać do interesu - stare śpiewki dobrych biznesmenów . Nie polecam tam pracować / ale wybór należy do Was ! Może kiedyś się zmieni na lepsze :)

Jack

Delikatnie mówiąc nie polecam, wyzysk i złe traktowanie pracownika. Pierwszych kila TYGODNI chcą abyś pracował za darmo, bo "trzeba się nauczyć systemu" na recepcji. Ale o tym że nie otrzymacie pierwszej wyplaty dowiecie się 10-tego.

Jack Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Hotel Tarnovia S.A.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Recepcjonista?

Pani A. Nowy wpis

Odradzam pracy w tym hotelu od kiedy kupili go Prezesowie Cristal Park! Unikajcie jak ognia! Bardzo źle traktują pracowników. JEŚLI nie wierzysz to przekonaj się sam, ale lepiej tego nie rób. Przykre jest to, że dosłownie oni "królują" w branży hotelarskiej w Tarnowie. Mają swoją sieć hoteli Cristal Park, w których nie umieją zarządzać i biorą się za następny hotel.... PARANOJA

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonistka - hotel w firmie Hotel Tarnovia S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Edyta

Chciałam podzielić się opinią odnośnie personelu , który mi pomógł odwołać rezerwację ???? Polecam wszystkim bo w obecnych czasach życzliwości jest rzadkością

anonimowo

Z przykrością muszę stwierdzić że zawiodłam się na obsłudze hotelu i ich zachowaniu wobec mnie /partnera oraz naszych dzieci. Niby hotel 3 gwiazdkowy,piękny, wyremontowany , super lokalizacja ,piękne pokoje i jak sama nazwa mówi powinien być wizytówką miasta Tarnowa , a okazało się wręcz przeciwnie. Wraz z rodziną ,tak jak napisałam na początku, mielismy chwilowy problem z wynajeciem mieszkania (wiadomo jak teraz ciężko wynająć cokolwiek z dzieckiem a tym bardziej z 3 dzieci) i byliśmy zmuszeni na kilka dni nocować w hotelu ponieważ mieszkanie w którym mieszkaliśmy zostało sprzedane ,a nowy właściciel nie zgodził się Dac nam trochę więcej czasu . Niby jesteśmy z Tarnowa i mamy tu rodzinę aczkolwiek ani z mojej strony ani partnera nie mamy co liczyć na pomoc nawet w tak trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy ????. Pierwsza moja myślą było wynająć pokuj właśnie w Hotelu Tarnovia . I owszem na początku Pani w recepcji wynajela nam ten pokuj (oczywiście braliśmy najtańszy) ale to raptem na 3 dni , ponieważ po 3 dniach gdy chcieliśmy przedłożyć pobyt ponieważ w dalszym ciągu nie mogliśmy znaleźć mieszkania wyobraźcie sobie że mimo że placilismy normalnie za pokuj gotówka nagle pojawiły się komplikacje ponieważ doszło właśnie 3 dziecko (córka która wróciła z wycieczki ,10 letnia) . W momencie gdy chcieliśmy opłacić przedłożenie a Pan wraz z Panią w recepcji zauważyli dodatkowo córkę pojawiły się komplikacje /nie można było wynająć tego samego pokoju ,za taka sama cenę (dodam że spokojnie byśmy się zmieścili pokój bym z dwoma łóżkami) nawet gdy zostaliśmy poinformowani że należy dopłacić niby 80 zł i byliśmy już gotowi dopłacić nie mogliśmy wynająć nagle pokoju w ogóle w tym hotelu/żadnego. Wyobraźcie sobie że po już proszeni i błagania Pana z recepcji żeby tylko przynajmiej na ta jedna noc usłyszeliśmy bezczelna odpowiedź cytuję " NIE MA TAKIEJ OPCJI , JA SIĘ NIE UGNE PONIEWAŻ (nagle by miał problem z prezesem co normalnie oplacalismy pokój) BĘDĘ MIAŁ PROBLEM U PREZESA " gdy mój mąż zapytał się Pana jak człowieka " AH TAK A CO JEST DLA PANA WAŻNIEJSZE/UPOMNIENIE OD PREZESA CZY DZIECI " usłyszeliśmy odpowiedź z perfidnym uśmiechem na twarzy i taka jakby pogarda "OCZYWIŚCIE ŻE PREZES , A PO DRUGIE NASZ HOTEL NIE JEST DLA DZIECI " dodam tutaj że to już była godzina 20 wieczorem ,początek stycznia ,a więc środek zimy . A my z 3 dzieci /zmęczonych dzieci bo już taka godzina a po drugie po szkolnych zajęciach oraz z 3 dzieckiem 5 miesięcznym który jest chory (ponieważ urodził się z wirusem który dodatkowo obniża dziecku odporność lecz dla innych osób nie jest zaraźliwe tylko dla jego samego może spowodować komplikacje zdrowotne ) zostaliśmy jednym słowem wyrzuceni z hotelu na ulice . Jak wiadomo o takiej godzinie wynajęcie pokoju w kazdym hotelu graniczy z cudem a nawet w motelu czy hostelu i tak sie stalo ze wydzownilosmy wszedzie i nigdzie już w tych godzinach nam nie wynajeli . Godzinę ponad spędziliśmy chodząc po ulicy z dziećmi i dzwoniąc wszędzie gdzie się dało. Zimno dzieci płaczą że im zimno że głodni, najmłodsze dziecko już dawno powinno być umyte pojedzone i uspane/drze się bo nie mamy gdzie nawet zalać dziecku kaszki. Gdyby nie moja koleżanka która zgodziła się nas przenocować na podłodze owszem ale przynajmiej pod dachem nad głową i w ciepłe musielibyśmy spać z dziećmi na ulicy. Nasz Tarnowski Hotel a dokładniej obsługa tego Hotelu tak potraktowała TARNOWSKA RODZINĘ z 3 dzieci . Poczułam się jak śmieć. Nigdy ale to prze NIGDY BYM się nie spodziewała że tak można kogoś potraktować,ponizyc co normalnie było wszystko opłacane. To już nie chodzi ani o mnie ani o męża bo gdybyśmy byli samo to nawet by się na "KLATCE " przesłalo ale tu chodzi o dzieci . Jak można tak potraktować bezbronne dzieci ,wyrzucić jak jakaś niepotrzebna zabawkę na ulice i to człowiek drugiemu człowiekowi co siedzieli że tylko ma jedną noc ostatnia i wiedzieli w jakiej sytuacji się znaleźliśmy i normalnie chcieliśmy zapłacić,jak można w środku zimy wywalić dzieci na ulice (w nocy) nawet gdyby faktycznie Prezes miałby Dac upomnienie nie powinno się tak traktować drugiego człowieka. I najgorsze jest to że zostałem tak potraktowana u siebie w mieście gdzie się urodziłam,wychowałam i w naszym TARNOWSKIM Hotelu . Jak można powiedzieć bezczelnie że Hotel nie jest przeznaczony dla dzieci nawet gdy się normalnie pokój opłaca. Wiec dla kogo jest przeznaczony ? TYLKO DLA PREZESÓW ORAZ OSÓB Ź WYŻSZEJ półki??? a my zwykli obywatele normalna Polska/TARNOWSKA rodzina nie mamy do tego prawa ??? do czego to doszło ????Jestem zawiedziona i czuje się z tym strasznie wiec musiałam opisać swoja historię z tym hotelem ponieważ uważam że inne rodziny powinny o takich rzeczach wiedzieć/żeby przypadkiem oni i ich bezbronne dzieci nie zostaly tak samo potraktowane . Na końcu WSZYSTKIM RODZINA Ź DZIEĆMI Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TEN HOTEL. A mlodemu Panu z recepcji który z pogardą patrzył /mam nadzieję że Pan szczególnie poniesie tego konsekwencje .

Sof
@anonimowo

Wynajmowali Państwo pokój dwuosobowy, więc logicznym jest, że nie ma możliwości wynająć go nagle 5 osobom. Oczywiście chciałaby Pani za cenę 'dwójki'. Jak już Pani zauważyła, hotel ma 3 gwiazdki, ceny są jak na 3 gwiazdki, ponadto nie jest to instytucja charytatywna ani miejsko-pomocowa. To zadaniem rodziców jest zapewnić dziecku godny byt i ciepło, proszę nie zrzucać na innych swoich obowiązków. Nie zostali Państwo przyjęci z powodu poprzednich problemów z płatnością (czego tutaj Pani tak chętnie nie opisuje). Następnym razem proszę wybrać inne miejsce, ten hotel nie jest jedyny ani ostatni w mieście ale z posiadanych informacji wynika, że z 'jakichś' powodów w innych miejscach też już nie chcą Państwu wynająć pokoju. Jeszcze raz proszę o wzięcie za siebie odpowiedzialności i nie zasłanianie się dziećmi, ile by ich nie było.

Rafał

Pojawiły się w sieci ogłoszenia rekrutacyjne do Hotelu Tarnovia na stanowisko kucharza, recepcjonisty i kelnera. Czy odwiedzają to forum osoby zatrudnione w tym hotelu i mogą przybliżyć warunki pracy i wynagrodzenia? Chętnie się tego dowiem.

Kinga

Czy hotel jest dobrze zorganizowany?

Zniesmaczony

Z racji tego, że zobaczyłem ogłoszenie, w którym hotel poszukuje kelnera/kelnerki, przestrzegam wszystkich przed tym miejscem. Stawka niższa niż uchwalona przez rząd, bezskuteczne proszenie się o jakąkolwiek umowę, bądź ubezpieczenie. Plus fałszywa pani dyrektor. Może teraz się zmieniło, lecz szczerze w to wątpię. Zatem ostrzegam.

gh

to w sumie chyba w kazdej firmie jest najwazniesze :)

zyga

masakra hotel dramat a szefostwo strasze zawistne msciwe

buahaha

na pewno nie jest dobrze płatna !!! Znam osoby, które tam pracują od 20 lat i nie miały podwyżki od czasów komuny. Płacą najniższą !

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Tarnovia S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w Hotel Tarnovia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Tarnovia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hotel Tarnovia S.A.
  • Kościuszki 10