Opinie o MNI Telecom w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MNI Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MNI Telecom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MNI Telecom w Radom

Ble

Następny szaleniec - czy Wy ludzie nie umiecie czytać po polsku!? Jaka atmosfera??? Firma już nie istnieje, nie płaciła pracownikom, oszukiwała Klientów i PADŁA!!! Przestańcie wypisywać jakieś brednie o stosunkach i kwalifikacjach, czy was całkiem pogięło!!??

Programista wyklęty
@Ble

to zapewne Belmond po wypiciu samogonu wypisuje, że we wszystkich firmach w Radomiu jest miód cud i orzeszki

A jakiego jeszcze chcesz potwierdzenia? Prezes ma przyjść do Ciebie osobiście czy jak? Kilka miesięcy temu nagle przestali świadczyć usługi, zamknęli biura itd. To co, są na wakacjach? Pomyśl czasem, to nie boli...

Jeśli naprawdę szukasz pracy, to chyba upadła firma nie jest najlepszym do tego miejscem, co? Czytać nie potrafisz?

GIŃ PAJACU!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MNI Telecom spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
awU

Bydgoszcz - wysłałem pismo polecone do MNI w W-wie w połowie września br ,dotarło po 2 dniach, zwrotka wróciła,. Odpowiedzi póki co brak. We wrześniu nie przysłano żadnej faktury.

Sus

Wysłałem wypowiedzenie do Warszawy. Poczta twierdzi że zostało doręczone 23.09 a do tej pory nie dostałem potwierdzenia odbioru. Czy ktoś z Was wie po jakim czasie powinienem je otrzymać?

lizzy
@Sus

Ja jak wysłałam to zwrotke dostalam dopiero po okolo trzech tygodniach!

Ktoś

W Bydgoszcz nie ma biura chyba już bo ciągle zamknięte jest. Internetu nie ma od miesiąca i ciekawe czy przyjdzie faktura do zapłaty kolejna. Kontaktu nawet z hyperion brak. Szkoda gadać i co teraz?

Golem

Oni padli w całości a system to już dawno sprzedali:-))

Podobno padł im system.

Kureg
@Logo

Nie pierwszy raz.

belchatowianka

Ja jestem z Bełchatowa-łódzkie. Neta nie mam od połowy lipca. Wysłaliśmy pismo do Wawy, zwrotke podpisana otrzymaliśmy ale nic poza tym. Faktura za lipiec, sierpień była, nie placilismy, bo bo niby za co? A faktura za wrzesień jeszcze nie przyszła a dziwne bo zawsze o tej porze była.

Nie wiesz boś debil... Proste. Czytać nie umiesz?

Haha co za dureń!!! Wam każą to specjalnie pisać? Ta pseudo firma to nie tylko banda oszustów ale i kompletnych (usunięte przez administratora)

all

Ty chyba od nich jesteś, albo w ogóle nie masz pojęcia o czym tutaj piszemy.

Logo

Ja też się nie zorjętowałem dwie faktury zostały zapłacone na stare konto. Do tej pory nie otrzymałem żadnego pisma o zaleganiu w opłatach więc chyba nie.

grajek

Do mnie nic nie przyszło, ale z dniem 1 września skończyła się umowa więc może to przez to, albo poskutkowało wypowiedzenie umowy. Co do zmiany numeru rachunku - jeśli ktoś miał zlecenie stałe i nie zorientował się, że zmienili rachunek to co w takiej sytuacji? Mogą zgłosić gdzieś sprawę?

Logo

Czy ktoś dostał fakturę za ten miesiąc?

xyz

W Bielsku sytuacja tak samo beznadziejnie wyglada. Nie mam internetu juz od 21 lipca. A zaczelo sie od tego, ze zamkneli biuro. Najpierw niby Opole przejelo klientow z Bielska-Bialej, ale szybciutko okazalo sie, ze i tam wszystko zamkneli. Regularnie dzwonie do BOK. Klamia na potege. Podaja jakies numery do Rzeszowa, ale nikt ich nie odbiera nigdy. Jakis dramat. Za kazdym razem po wysluchaniu glupiej muzyki babka w BOK mowi, ze nie wie, kiedy internet bedzie. Wyslalismy juz listy polecone na adres W-wy i Radomia. Nikt nie odpisal na zaden z nich. Faktura za sierpien przyszla, za wrzesien pewnie lada dzien. OSZUSCI!!!

zawiedziona_bb
@xyz

Też jestem z Bielska. Nie mam Internetu od 1. września. Wysłałam 9-go wypowiedzenie umowy listem poleconym do Radomia. Dostałam potwierdzenie odbioru. Internetu jak nie było, tak go nie ma. BOK nie może udzielać informacji. Do Rzeszowa i Białegostoku kazali mi dzwonić, ale pod tymi numerami głucho mimo tego, że do 16:00 powinny być aktywne. Dla mnie firma się zwija niczym dywan. Dodatkowo chyba w lipcu zmienili numer konta, więc oszustwem śmierdzi na kilometr. Pytanie tylko, co zrobić z kolejną fakturą. Opłacać - nie opłacać?

johnny24

Jeśli ktoś ma jakiś wątpliwości co do rozwiązania umowy na czas nieokreślony to KC mówi :"Art. 491. § 1. Jeżeli jedna ze stron dopuszcza się zwłoki w wykonaniu zobowiązania z umowy wzajemnej, druga strona może wyznaczyć jej odpowiedni dodatkowy termin do wykonania z zagrożeniem, iż w razie bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu będzie uprawniona do odstąpienia od umowy. Może również bądź bez wyznaczenia terminu dodatkowego, bądź też po jego bezskutecznym upływie żądać wykonania zobowiązania i naprawienia szkody wynikłej ze zwłoki. § 2. Jeżeli świadczenia obu stron są podzielne, a jedna ze stron dopuszcza się zwłoki tylko co do części świadczenia, uprawnienie do odstąpienia od umowy przysługujące drugiej stronie ogranicza się, według jej wyboru, albo do tej części, albo do całej reszty nie spełnionego świadczenia. Strona ta może także odstąpić od umowy w całości, jeżeli wykonanie częściowe nie miałoby dla niej znaczenia ze względu na właściwości zobowiązania albo ze względu na zamierzony przez nią cel umowy, wiadomy stronie będącej w zwłoce."

Grazia

W Katowicach nawet listów poleconych nie odbierają - zwrot do nadawcy (i jeszcze 4zł do zapłaty dodatkowo).

Neo
@Grazia

No bo nie wysyła się do Katowic tylko do Warszawy i Radomia!

lubacz.jan@interia.pl
@Neo

Pytanko ktoś dostał już fakturę za wrzesień ??

Abu
@lubacz.jan@interia.pl

Bydgoszcz. Też miałem internet MNI. Zerwali dostawę sygnału 25 sierpnia i nie ma nadal. Na moj polecony do W-awy nie odpowiedzieli a wysłałem ponad m-c temu. Wezwałem ich do właczenia sygnału. Mam umowę do kwietnia 2017. Poczekam jeszcze kilka dni i wyślę wypowiedzenie umowy. Za wrzesień nie otrzymałem faktury.

Donor

Dokładnie, większej bzdury nie słyszałem. UMOWA jak piszesz, obowiązuje OBIE strony. Jedna z nich przestała tę umowę respektować i wykonywać jej postanowienia. Na podstawie jakiego prawa (konkretnie punkt, paragraf, ustawa) druga strona jest obowiązana do jej kontynuowania i to jeszcze z obowiązkiem zapłaty!? Co za brednie...

Dre

Chłopie firma padła, nie dostarcza usług, oszukuje Klientów a Ty pytasz o jakieś rekrutacje? Z ch...m się na łby pozamieniałeś czy co!!??

Zostaw merytoryczną opinię o MNI Telecom - Radom

MNI Telecom