Opinie o TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm w Radom

Nik Nowy wpis

praca oki można wszystkiego się nauczyć Ale to jacy tam ludzkie pracują to porażka zawistni i złośliwi. I pracują tylko ci którzy mają układy z szefem albo z kierownikami. Klika i rodzinne kółeczka wzajemnej adoracji.

Zuzanna Nowy wpis
@Nik

A umowę normalną to może miałeś? Bo wcześniej o tym wspominali i się zastanawiam teraz. Ludzi nie zmienisz niestety ale za to piszesz, że się sporo nauczyłeś czyli czego tak konretnie?

Nick Nowy wpis
@Zuzanna

Jak ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy. Ale żeby w tej firmie była możność nauczenia się to już gorzej. Stara załoga nauczy cię tylko tego co im się podoba . A jak nie robisz tak jak oni ci rozkażą to jesteś gnębiony i prowokowany. A co do umowy to też porażka. Ludzie boją się mówić jaka jest atmosfera w pracy bo kierownicy zmian są złośliwi i nie dają później żyć i robią wszystko by się ciebie pozbyć.

CalaJa

Witam czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy? Aktualne informacje

@CalaJa

Dołączam się do prośby użytkownika @CalaJa. Czy ktoś z użytkowników forum zechciałby może zabrać głos i opisać nam, czy firma oferuje nowym pracownikom stabilną umowę o pracę i dostęp do pełnego pakietu socjalnego? Jak to wygląda w praktyce?

Rychu
@Franciszek

Omijajcie ta firmę szerokim łukiem! Nie polecam pracy w tym miejscu...

@Franciszek

Podobno teraz od razu dostaje się umowę kiedyś tak nie było. O socjalu możesz pomarzyć tu nie znają takiego terminu haha i płacą slabo ale myślą że to najlepsza firma w Radomiu

@Xxx

Rozumiem, że masz na myśli umowę o pracę? Sugerujesz, że kiedyś pracowało się bez umowy? Napisz proszę jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia i oferta pracodawcy. Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Ugabuga
@Andrzej

Tak kiedyś trzeba było prosić się o umowę był z tym problem... Pracodawca? (usunięte przez administratora) Niestety. Wynagrodzenie słabe czyli najniższa krajowa ale pan szefuncio i kierowniczka magazynu uważają że płaca jest najlepsza w Radomiu hahaha, a premia zależy od humoru kierowniczki

@Xxx

Właśnie nie dostaje się umowy, mimo początkowych obietnic że dostaniesz

Zuzanna Nowy wpis

Skoro podobno nie to jak to wszystko w zasadzie wygląda?

Zbyszek

Bardzo fajna atmosfera, mili współpracownicy. Pracuję w Top Galu od pół roku i nie można się do niczego doczepić.

@Zbyszek

Zbyszku, tak mówisz bo siedzisz sam na siekaczce i nie wiesz co się dzieje, masz spokój, i ani jedna ani druga "kierowniczka" nie jest nad tobą, a szef respektuje cię z powodu wieku, stażu i twojej wszechstronności :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm?

Tu nie ma żadnych możliwości na awans uciekaj człowieku od tej firmy

Urszula
@Odpowiedz

Dlaczego uciekać? Nie zawsze chodzi o awans. Ja na przykład szukam pracy i mam pytanie, czy do Topgalu przyjmują z doświadczeniem, ale w szyciu domowym, na overlocku nieprzemysłowego typu. Wiesz coś może?

Szanse na awans? Żaden.

Awans powiadasz. Nie dostaniesz nawet umowy o pracę nie dostaniesz, chociaż ci mogą obiecywać , tylko tyle że pensje dostaniesz w miarę na czas

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Współpracownik

(usunięte przez administratora) Nie bierzcie zleceń od tej firmy. Nie płacą

Jak się pracuje z ludźmi z TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm?

Mumumum

Ta firma to jedna wielka tragedia. Nie polecam pracy w tym miejscu

aktualny pracownik

Czemu piszesz (usunięte przez administratora) Kiedyś pensje były wypłacane w ratach ale od 4 lat zmieniło się i są na bieżąco 10 zawsze jest wypłata. Pracuje w Top Galu od 12 lat i jest różnie, każdy ma czasami gorszy dzień, ale atmosfera generalnie jest ok.

Przestraszony

Kierowniczka magazynu to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Kiedy szefostwo przejrzy na oczy i ja zdegraduje? Ta kobieta się nie nadaje na takie stanowisko. Jedna wielka tragedia!!!!

Może firma wymaga dobrej pracy a niektórzy uważają, iż to brak szacunku?

Misiek
@Adam

Haha :D

@Adam

Ludzie tam pracują jak należy tylko kierowniczki do wymiany i atmosfera będzie lepsza i pracownicy będą chętniej do pracy przychodzić. Tak niewiele a tak wiele może zmienić. Może kiedyś szefowi się oczy otworzą ale boję się że będzie za późno. Niech dalej słucha niektórych osób na pewno na tym wyjdzie.

Balbina

Chce złożyć tam cv może mi ktoś przybliżyć jak wygląda tam praca teraz?

@Balbina

Praca jak praca ogólnie jest ok ale zarządzanie ta firma to dno. Pracowałam na szwalni i kierowniczka lekko ujmując nie jest w porządku. To samo słyszałam o magazynie tam też kierowniczka jest podobno szurnieta. Ale jedna i druga to Gośka więc chyba imię zobowiązuje :D co do szefa to nie polecam mieć do czynienia z tym panem. Lepiej omijać ta firmę szerokim łukiem. Wiadomo pracować trzeba jak należy ale atmosfera tam jest straszna chyba że ktoś ma stalowe nerwy. Ogólnie nie polecam.

Zenon

Nie polecam pracy w tej firmie. Ludzie 100 razy się zastanówcie nim pójdziecie tam chociaż na rozmowę kwalifikacyjną. Nie ma poszanowania dla człowieka tyrasz za śmieszne pieniądze. Dziwię się że jeszcze nikt nie zgłosił wyżej tego co tam się dzieje...

Franciszek

@Ona1992 Zarzut zwalniania pracowników z powodu chęci innych pracowników do przyjęcia członków ich rodzin do firmy jest poważny. Czy fakt ten został zgłoszony? Zachęcam do rozwijania swoich opinii na temat współpracy z firmą TopGal. Szczegóły są niezwykle cenne i sprawiają, że taka opinia jest bardziej wiarygodna i może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Ona1992

Tez nie poleceam pracy w TopGal , sama firma nie jest winna ale pracownicy Ci stazi to szkoda słów jak im nie przypasujesz to zrobią wszystko abyś wyleciała z firmy albo jak mają stazi pracownicy kogoś ze swojej rodziny do pracy to tez wylecisz jak ten blondynek konrad ostatnio wysłali go na urlop i umowy dalej nie dostanie bo brygadzistka hm chyba Anna ma na imie , syna chciała wkrecić do pracy podobno i ten blondynek już ma po pracy a podobno prawie 2 lata pracował , żal i jeszcze raz żal wobec tej firmy .

Franciszek

@Anna Mogłabyś proszę napisać w jaki konkretnie sposób w firmie TopGal uświadczyłaś mobbingu? Jest to bardzo poważny zarzut, dlatego chciałbym Cię prosić o konkrety, by zarzut był wiarygodny. @ktoś A co konkretnie spotkało Cię w firmie TopGal, że pracy nie polecasz? W jakie sposób objawia się ta zawiść o której wspomniałeś?

ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie!!brak poszanowania pracowników,ludzie bardzo zawistni a o szefie szkoda gadac,myslą jakby byli jedyną firmą w Radomiu!!Wypłaty śmieciowe a tyrasz jak chińczyk

Moi drodzy, proszę wszystkich zastanowić się 100 razy zanim zdecydujecie się rozpocząć pracę z w firmie TOP GAL. to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Mobbing i wykańczanie psychiczne pracowników to norma, jest grupa ludzi którzy żywią się krzywdą innych i robią sobie używanie codziennie. Uciekłam stamtąd w zeszłym roku, teraz jest jeszcze gorzej. Ludzie przychodzą i odchodzą. Szef, no cóź, ma chyba sentyment to tych panienek i nie jest w stanie nad nimi zapanować. Nie zdaje sobie do końca sprawy jakie to może mieć konsekwencje dla niego.

ania
@Anna

A dlugo tam pani pracowała?

@Anna

Dało się wytrzymać 3 miesiące. Powiem tak, po wymianie pracowników mobberów, co się wydaje niemożliwe z perspektywy czasu, praca byłaby przyjemna. Takiej zawiść i chęci upodlenia drugiego człowieka bez jakiejkolwiek przyczyna nie widziałam w całym swoim życiu.

uwaga

Podpisuję się pod opinią krissa,wszystko tam jest jak napisał.Pracowałam tam trochę,wypłaty w ratach(zdażało się,że po 200zł płacili,a do tego kierowniczka,która nie szanuje pracowników i stosuje mobbing,a 2 pozostałe opinię to chyba te panie z biura pisały,każdy,kto tam pracował wie jak tam jest. NIE polecam pracy w tej firmie!!

Qwerty
@uwaga

Mam zamiar iść na rozmowę kwalifikacyjną a teraz to się zastanawiam

SWOBODNA
@uwaga

Zgadzam sie z opinnią , płacą jak chcą oraz brak poszanowania wobec pracowników przez kierowniczke czy brygadzistów oraz gdy sie nie przypodobasz jako osoba będą Ci stazi/stali pracownicy dogryzać aż sama odejdziesz , nie idzie wytrzymać w tej firmie , nie polecam tej firmy .

Kobieta pracująca

Pracuje w tej firmie już od dobrych paru lat i kompletnie się nie zgadzam z poprzednia opinią. Wypłaty zawsze na czas, z szefem zawsze można się dogadać, ludzki człowiek.

krissis

Brak wypłat w terminie, opóźnienia nawet kilku tygodniowe, pensja płatna w ratach, niektórzy mają dzieloną pensję nawet na 7 rat! Brak poszanowania pracowników przez szefa - choleryka! Mobbing i znęcanie psychiczne. Nie polecam pracy w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm - Radom

• Jak się pracuje w TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm?

Zobacz opinie na temat firmy TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TopGal Producent Szelek Pasków z Gum i Taśm
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Słowackiego 57
    26-600 Radom