MNI Telecom

Radom

Opinie o MNI Telecom

Boberek 2016-09-12 09:40:02
Faktycznie chcesz wiedzieć...zrezygnowałem z nich, bo był czas, że musiałem codziennie dzwonić zgłaszając awarię
Nick 2016-09-12 11:22:32
W Kielcach nie było neta przez tydzień a tu dzisiaj niespodzianka net jest obre jaja.
Nico 2016-09-14 11:35:16
Ludzie co dalej z internetem z MNI!!?? Piszcie co u Was!!!
Kevin 2016-09-14 12:10:07
W Opolu upał, internetu brak! :-)
Uriel 2016-09-14 13:29:40
A Windowsa trafia szlag, bo dziś aktualizacje. I teraz należałoby komputer naprawić, poprosić o fakturę, ruszyć do sądu i co zrobić? Obciążyć MNI kosztami naprawy sprzętu. Nie częściowo, nie połowicznie, lecz całkowicie.
lubacz.jan@interia.pl 2016-09-14 18:15:47
W Bydzi nadal brak.
Opolanka 2016-09-14 18:38:58
U mnie również nie ma, tez Opole.
Logo 2016-09-15 09:35:33
W Kielcach jest sygnał.
K 2016-09-15 10:41:30
Urząd Komunikacji Elektronicznej wysłał do MNI zapytanie co się dzieje, bo mają dużo skarg od ludzi. Odpowiedzieli bezczelnie, że są tylko drobne problemy techniczne (incydentalne) i w ogóle nie ma sprawy. Poszło następne pismo z żądaniem wyjaśnień i czekają na odpowiedź. Na moją reklamację miesiąc temu wysłaną odpowiedzi brak. Na infolinii MNI po 10 minutach odbiera babka z Hyperiona i twierdzi, że może przyjąć zgłoszenie, ale Hyperion to nie MNI Centrum Usług i to nie jest ich sprawa.
Dre 2016-09-15 23:18:13
Chłopie firma padła, nie dostarcza usług, oszukuje Klientów a Ty pytasz o jakieś rekrutacje? Z ch...m się na łby pozamieniałeś czy co!!??
lizzy 2016-09-16 07:22:48
Wczoraj dodzwonilam sie do UKE i niestety mam zla wiadomość dla osób które maja zawarta umowe na czas określony! Pan powiedzial mi ze jeżeli firma niedostarcza usług a dalej otrzymuje rachunek to musze za niego zapłacić i reklamacje napisac do każdego rachunku który mi przyjdzie bo naśla na mnie komornika bo jestem ZWIAZANA UMOWĄ! Niestety jiz takie przypadki mieli z ta firma i jak mi to powiedzial CENTRALA TO BADA ale oni moga tylko na nich KARY NAKLADAC i dla nas zwyklych odbiorców nic to nie daje bo dalej niebedziemy mieli neta a rachunki trzeba placic!! Ale przysługuje mi odszkodowanie które jak mi powiedzial napewno nie dostane bo firma milczy!! Czyli jak zwykle NASZE WSPANIAŁE POLSKIE PRAWO BRONI OSZUSTÓW!!!

Pozdrawiam wszystkich którzy jak ja dali sie oszukać
Kevin 2016-09-16 07:48:37
Szkoda tylko, że ta sprawa nie jest nagłośniona i nie jest jasno sprecyzowane przez odpowiednią instytucję co należy w tej sytuacji robić. Na forach to możemy sobie bablać jak to jedna pani drugiej pani. A życie sobie. Internetu nie mam od 21 lipca br. Wysłałam do W-wy i Radomia dwa pisma z powołaniem na ustawy, paragrafy i srafy, że nie ma netu. W odpowiedzi dostałam rachunek do zapłacenia....... Śmiech na sali
oszukany 2016-09-16 10:42:28
Tak nie może być ze musimy płacić rachunki, bo firma i tak nam nie zwróci za niedostarczona usługę pieniędzy skoro się nie odzywa. Stracimy pieniądze za abonament i za listy polecone w sprawie reklamacji.
Trzeba koniecznie nagłośnić sprawę w ogólnopolskiej telewizji i w prasie. Ja mam jeszcze umowę na 12 miesięcy. Musi być jakiś sposób na rozwiązanie umowy z winy firmy.
Nico 2016-09-16 11:58:30
Bzdura! To może niech UKE powoła się na konkretne paragrafy bo jakoś ich nie widzę! Jakie prawo nakłada obowiązek płacenia za niewykonywaną usługę???? Chyba na Białorusi!
Donor 2016-09-16 12:03:44
Dokładnie, większej bzdury nie słyszałem. UMOWA jak piszesz, obowiązuje OBIE strony. Jedna z nich przestała tę umowę respektować i wykonywać jej postanowienia. Na podstawie jakiego prawa (konkretnie punkt, paragraf, ustawa) druga strona jest obowiązana do jej kontynuowania i to jeszcze z obowiązkiem zapłaty!? Co za brednie...
Grazia 2016-09-16 16:08:37
W Katowicach nawet listów poleconych nie odbierają - zwrot do nadawcy (i jeszcze 4zł do zapłaty dodatkowo).
Neo 2016-09-16 16:26:13
No bo nie wysyła się do Katowic tylko do Warszawy i Radomia!
lubacz.jan@interia.pl 2016-09-17 22:24:43
Pytanko ktoś dostał już fakturę za wrzesień ??
johnny24 2016-09-18 19:21:18
Jeśli ktoś ma jakiś wątpliwości co do rozwiązania umowy na czas nieokreślony to KC mówi :"Art. 491. § 1. Jeżeli jedna ze stron dopuszcza się zwłoki w wykonaniu zobowiązania z umowy wzajemnej, druga strona może wyznaczyć jej odpowiedni dodatkowy termin do wykonania z zagrożeniem, iż w razie bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu będzie uprawniona do odstąpienia od umowy. Może również bądź bez wyznaczenia terminu dodatkowego, bądź też po jego bezskutecznym upływie żądać wykonania zobowiązania i naprawienia szkody wynikłej ze zwłoki.

§ 2. Jeżeli świadczenia obu stron są podzielne, a jedna ze stron dopuszcza się zwłoki tylko co do części świadczenia, uprawnienie do odstąpienia od umowy przysługujące drugiej stronie ogranicza się, według jej wyboru, albo do tej części, albo do całej reszty nie spełnionego świadczenia. Strona ta może także odstąpić od umowy w całości, jeżeli wykonanie częściowe nie miałoby dla niej znaczenia ze względu na właściwości zobowiązania albo ze względu na zamierzony przez nią cel umowy, wiadomy stronie będącej w zwłoce."
xyz 2016-09-18 22:54:27
W Bielsku sytuacja tak samo beznadziejnie wyglada. Nie mam internetu juz od 21 lipca. A zaczelo sie od tego, ze zamkneli biuro. Najpierw niby Opole przejelo klientow z Bielska-Bialej, ale szybciutko okazalo sie, ze i tam wszystko zamkneli. Regularnie dzwonie do BOK. Klamia na potege. Podaja jakies numery do Rzeszowa, ale nikt ich nie odbiera nigdy. Jakis dramat. Za kazdym razem po wysluchaniu glupiej muzyki babka w BOK mowi, ze nie wie, kiedy internet bedzie. Wyslalismy juz listy polecone na adres W-wy i Radomia. Nikt nie odpisal na zaden z nich. Faktura za sierpien przyszla, za wrzesien pewnie lada dzien. OSZUSCI!!!
zawiedziona_bb 2016-09-20 07:22:04
Też jestem z Bielska. Nie mam Internetu od 1. września. Wysłałam 9-go wypowiedzenie umowy listem poleconym do Radomia. Dostałam potwierdzenie odbioru. Internetu jak nie było, tak go nie ma. BOK nie może udzielać informacji. Do Rzeszowa i Białegostoku kazali mi dzwonić, ale pod tymi numerami głucho mimo tego, że do 16:00 powinny być aktywne. Dla mnie firma się zwija niczym dywan. Dodatkowo chyba w lipcu zmienili numer konta, więc oszustwem śmierdzi na kilometr. Pytanie tylko, co zrobić z kolejną fakturą. Opłacać - nie opłacać?
Logo 2016-09-22 16:39:47
Czy ktoś dostał fakturę za ten miesiąc?
grajek 2016-09-22 20:46:50
Do mnie nic nie przyszło, ale z dniem 1 września skończyła się umowa więc może to przez to, albo poskutkowało wypowiedzenie umowy. Co do zmiany numeru rachunku - jeśli ktoś miał zlecenie stałe i nie zorientował się, że zmienili rachunek to co w takiej sytuacji? Mogą zgłosić gdzieś sprawę?
Logo 2016-09-22 21:53:22
Ja też się nie zorjętowałem dwie faktury zostały zapłacone na stare konto. Do tej pory nie otrzymałem żadnego pisma o zaleganiu w opłatach więc chyba nie.
Nick 2016-09-25 01:13:33
Haha co za dureń!!! Wam każą to specjalnie pisać? Ta pseudo firma to nie tylko banda oszustów ale i kompletnych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Nick 2016-09-25 22:41:36
Nie wiesz boś debil... Proste. Czytać nie umiesz?
belchatowianka 2016-09-27 10:12:37
Ja jestem z Bełchatowa-łódzkie. Neta nie mam od połowy lipca. Wysłaliśmy pismo do Wawy, zwrotke podpisana otrzymaliśmy ale nic poza tym. Faktura za lipiec, sierpień była, nie placilismy, bo bo niby za co? A faktura za wrzesień jeszcze nie przyszła a dziwne bo zawsze o tej porze była.
Logo 2016-09-27 14:41:34
Podobno padł im system.
Kureg 2016-09-27 17:55:30
Nie pierwszy raz.
Golem 2016-09-27 19:52:52
Oni padli w całości a system to już dawno sprzedali:-))
all 2016-09-27 23:12:24
Ty chyba od nich jesteś, albo w ogóle nie masz pojęcia o czym tutaj piszemy.
Ktoś 2016-09-28 17:32:55
W Bydgoszcz nie ma biura chyba już bo ciągle zamknięte jest. Internetu nie ma od miesiąca i ciekawe czy przyjdzie faktura do zapłaty kolejna. Kontaktu nawet z hyperion brak. Szkoda gadać i co teraz?
Sus 2016-10-04 15:20:53
Wysłałem wypowiedzenie do Warszawy. Poczta twierdzi że zostało doręczone 23.09 a do tej pory nie dostałem potwierdzenia odbioru. Czy ktoś z Was wie po jakim czasie powinienem je otrzymać?
lizzy 2016-10-04 15:25:36
Ja jak wysłałam to zwrotke dostalam dopiero po okolo trzech tygodniach!
awU 2016-10-06 10:36:01
Bydgoszcz - wysłałem pismo polecone do MNI w W-wie w połowie września br ,dotarło po 2 dniach, zwrotka wróciła,. Odpowiedzi póki co brak. We wrześniu nie przysłano żadnej faktury.
Nick 2016-10-06 22:47:28
GIŃ PAJACU!!!
Nick 2016-10-09 00:24:54
Jeśli naprawdę szukasz pracy, to chyba upadła firma nie jest najlepszym do tego miejscem, co? Czytać nie potrafisz?
Nick 2016-10-09 16:56:41
A jakiego jeszcze chcesz potwierdzenia? Prezes ma przyjść do Ciebie osobiście czy jak? Kilka miesięcy temu nagle przestali świadczyć usługi, zamknęli biura itd. To co, są na wakacjach? Pomyśl czasem, to nie boli...
Ble 2016-10-09 23:20:46
Następny szaleniec - czy Wy ludzie nie umiecie czytać po polsku!? Jaka atmosfera??? Firma już nie istnieje, nie płaciła pracownikom, oszukiwała Klientów i PADŁA!!! Przestańcie wypisywać jakieś brednie o stosunkach i kwalifikacjach, czy was całkiem pogięło!!??
Programista wyklęty 2016-10-10 11:39:27
to zapewne Belmond po wypiciu samogonu wypisuje, że we wszystkich firmach w Radomiu jest miód cud i orzeszki
Eldorado 2016-10-12 00:17:54
Dla takich "specjalistów" to teraz jest wypłata pasem na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I nie zadawaj więcej takich durnych pytań.
Minor 2016-10-12 17:32:21
Ty pla Ty, naprawdę głupi jesteś czy co???
condero 2016-10-14 17:46:35
Dzwoniłem dzisiaj na infolinię UOKiKu ze względu na to, że umowę mam do lipca 2017. Pan doradził wysłać pismo z żądaniem przywrócenia usługi do 7-miu dni, a w przypadku nie przywrócenia usługi (co oczywiście będzie miało miejsce) wysłać pismo z wypowiedzeniem umowy (na adres warszawski -to doradziła Pani z infolinii Hyperionu). Ja w Bielsku nie mam internetu od 3 miesięcy, ale że jestem tam sporadycznie (raz w miesiącu mniej więcej) to zbagatelizowałem problem, a tu widzę że są jaja na skalę ogólnokrajową.
Abu 2016-10-17 15:48:40
Bydgoszcz. Też miałem internet MNI. Zerwali dostawę sygnału 25 sierpnia i nie ma nadal. Na moj polecony do W-awy nie odpowiedzieli a wysłałem ponad m-c temu. Wezwałem ich do właczenia sygnału. Mam umowę do kwietnia 2017. Poczekam jeszcze kilka dni i wyślę wypowiedzenie umowy. Za wrzesień nie otrzymałem faktury.
Momo 2016-10-18 12:26:34
Nie wysyłają faktur bo nie mają pieniędzy na znaczki :)))
condero 2016-10-19 10:22:34
Biuro oblugi bylo wspolne dla Hyperionu i MNI Telecom, jak dzwonilem do nich miesiac temu ze zgloszeniem ze internet nie dziala, to Pani przyjela jeszcze zgloszenie, natomiast jak dzwonilem 1,5 tyg temu to Pani mi poradzila tylko wyslanie pisma na adres warszawski do MNI Telecom, bo z Bielska firma sie zwinela, pracownikow nie ma, internetu nikt nie naprawi i dalsze przekazywanie im zgloszen nie ma sensu, takze dzwonienie na infolinie mija sie z celem , zwlaszcza ze czas oczekiwania jest bardzo dlugi:) Polecam zrobic to co napisalem pare postow wyzej, nawet jak przyjdzie faktura to niech pocaluja sie w pompke.
jamajka 2016-10-21 22:56:20
Napisałam ,zostało przeczytane ale nikt nie odpowiedział co tak naprawdę się u nich dzieje.
Abu 2016-10-25 21:08:00
Net w Bydgoszczy także dalej nie działa,biuro zamknięte. Też napisałem ponownie do Wa-wy. . Wysłałem wypowiedzenie i rozwiązanie umowy na czas określony z dniem odbioru mojego pisma. Na pismo wysłane we wrześniu nikt mi nie raczył odpisać,czy przedzwonić mimo,że termin administracyjne na tę odpowiedź minął. Nie wiem więc nic. Internetu nie mam ponad 61 dni. Od chwili wyłączenia
netu nie otrzymuję faktur,zresztą nie płaciłbym za coś i komuś co praktycznie nie istnieje.Nie wiem czy w ogóle ktoś się odezwie z MNI. Mam już nowego dostawcę i nowy net.Sprawy bieżące ,płatności nie mogą w nieskończoność czekać.
jamajka 2016-10-25 21:48:49
Masz racje , być wszędzie byleby nie w MNI, Hyperionie czy Intelinku. Totalnie olali wszystkich klientów. Myślę że jak firma pozbiera się i pozapłaca długi to przylecą polikwidować swoje łącza . Hyperion ma przejąć albo już przejął ten bajzel.
klient 2016-12-05 15:40:47
Wyslalem reklamacje w zeszlym miesiacu, a nastepnie wypowiedzenie umowy z winy operatora, po tym jak nie bylo zadnej reakcji z ich strony. A tu nagle w zeszly piatek wysłali mi fakture do zaplaty za 3 miesiace.
Zostaw swoją opinię o MNI Telecom - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI Telecom