MNI Telecom

Radom

Opinie o MNI Telecom

Jaszek 2016-08-09 12:07:08
W Jeleniej Górze wisi kartka: Z powodu braku internetu BOK Jelenia Góra NIECZYNNE.
W poniedziałek 1 sierpnia zgłosiłem brak internetu (cud - odebrali telefon w Radomiu). Od tego czasu do Mini telecom nie mogę się dodzwonić.
Internetu nie mam już od 2 tygodni.
Zoe 2016-08-09 22:55:31
Ja ròwnież. Pocałowałam klamkę. Internetu nie mam od 1 sierpnia. Infolinie oczywiscie nie dzialaja. Żadnej informacji. Żałuje że draniom zapłaciłam za sierpień.
Mumin 2016-08-10 10:34:44
Mam dokadnie ten sam problem, tez jestem z Belchatowa, tez nie mam netu od piatku, oni chyba zbankrutowali, podpowiedz gdzie wyslac wypowiedzenie. Z gory dzieki
pla 2016-08-10 10:38:58
Rzeczywiście kierownicy działu sprzedaży mogą liczyć na dobre benefity do zarobków. Ciekawi mnie jednak to czy atmosfera wciąż opisuje w Pile, ale pewnie tak.
cv 2016-08-10 18:46:48
Co do Mini to .Mieszkam w Łodzi i miałem to szczęście że trafiłem na dzień ,gdy biuro było otwarte.Było nas kilka osób z reklamacją.Okazało się że jedyna pani będąca w pracy jest na wymówieniu a serwis nie ma podpisanej umowy na naprawę internetu.Wszyscy złożyliśmy wypowiedzenie w trybie natychmiastowym z winy dostawcy.Wreszcie po 11 latach skończyła się gehenna z tym operatorem.
gość 2016-08-10 19:22:33
Ja nie mam już internetu od połowy czerwca,udalo mi się zglosić awarię pod koniec czerwca i co i nic dalej nie ma. Na pewno rozstanę się definitywnie z tą firmą jak najszybciej!
xyz 2016-08-11 01:15:20
Kiedy był ostatni dzień pracy biura w łodzi? Byłem dziś na zamenhoffa i biuro nieczynne. Kartka na drzwiach, awiza na klamce i szyld "do wynajęcia". Nie wiem jak wypowiedziec umowę, skoro nie odbierają poczty. Na stronie hyperion.pl jest napisane ze kupili infrastrukturę firmy pai (a to pai zbankrutowal - jest o tym mowa w internecie). Na fakturach mam mni telecom - a kiedyś miałem hyperion. Nie wiem jak te trzy firmy są ze sobą powiązane (hyperion, pai i mni telecom ). Internetu nie mam od 1 sierpnia... całe szczęście nie płacił jeszcze za sierpień bo bym nie odzyskał pieniędzy. Podpowie ktoś jak rozwiązać umowę?
Frajer 2016-08-11 07:57:27
Jak to możliwe,ze tak długo udaje im się naciągać ludzi.Maja prawników a biedny klient jest sam.Proszę sobie poczytac o mni w iinych miastach
karol 2016-08-11 11:59:31
no jeśli chodzi o oferty pracy to jest u nich jedna jako Administrator Sieci i Systemów, ale wydaje mi się, ze spokojnie można zarobić u nich te pare złotych na premiach, ale na pewno wszystko mozna dogadac z szefem i to na plus jest z tego co wiem jednak.
misiek 2016-08-11 14:20:27
Hej ludziska, od kiedy nie ma neta w Bełchatowie? Bo akurat teraz nie przebywam w Bełchatowie a chciałbym rozwiązać umowę z nimi. Na jakiej podstawie można rozwiązać z nimi umowę w trybie natychmiastowym? np. brak internetu powyżej 7 dni. I czy komuś się udało rozwiązać i w jaki sposób. Z góry dzięki wielkie za pomocne informacje. Pozdrawiam
lizzy 2016-08-11 14:37:16
Witam wszystkich
Podpowiem Wam tylko ze jezeli macie umowy na czas okreslony to musicie napisac najpierw reklamacje i wyslac ja poczta za potwierdzeniem odbioru bo inaczej jak chcecie natychmiast wypowiedziec to mozecie zaplacic kare tak mi podpowiedzialy panie w OCHRONIE PRAW KONSUMENTA ze najpierw reklamacja i dopiero wtedy jeżeli sie nieustosunkuja to dopiero wtedy wypowiedzenie z wini operatora za niedotrzymanie warunkow umowy
bezdom 2016-08-11 22:47:01
@ lizzy to faktycznie bardzo cenna wiadomośc, bo ludzie w ferworze emocji najpeirw coś zrobią a potem pomyslą, wiec zawsze warto wiedzieć właśnie takie rzeczy jak tu przekazałeś. tak cfzy inaczej na chwilę obecną MNI Telecom nie poszukuje pracowników
cv 2016-08-11 23:14:37
Jak pisałem wcześniej bylem u nich i miałem to szczęście że akurat było czynne i miałem umowę na czas nieokreślony.
Można wejść od tyłu.Tam siedziało 2-ch panów (inne biuro w ty samym pomieszczeniu) może oni coś podpowiedzą.
Osoba która mnie załatwiała była na wypowiedzeniu i chyba jest teraz na urlopie.
Ale skoro awizo nie odbierane to marnie to widzę.
No nic -życzę powodzenia.
cv 2016-08-11 23:20:42
Nie wiem jak to się stało że moja odpowiedż poniżej.
lizzy 2016-08-12 06:00:04
Ale list mozna spróbować wyslac do Warszawy gdzie jest glówna siedziba my wysłaliśmy i teraz czekamy na odpowiedz także zobaczymy
Jeleniogórzanka 2016-08-12 08:32:28
Mieszkam w Jeleniej Górze. Jestem klientką od wielu lat MNI Telecom, gdzie przez lata trwania umowy zmieniała nazwy kilkakrotnie. Pierwotnie nazywali się Intercom. Była to niewielka lokalna firma z Jeleniej Góra prowadzona jak należy i wszystko było ok, zanim się "rozwinęła" na całą Polskę i zaczęła zmieniać nazwy zyskiwać z każdym rokiem coraz więcej niezadowolonych i wzburzonych klientów. W ostatnim czasie brak dostępu do Internetu nagminnie się powtarza. W tej chwili Internetu nie mam już trzeci tydzień. Mam już dosyć takiej zabawy "w kotka i myszkę". Biuro zamknięte do końca sierpnia. Nikt nie odbiera telefonów. Nie odpisuje na maile. Udało mi się dodzwonić do Pani z Radomia i na moje zapytanie jak rozwiązać umowę? I do kogo kierować skargi? Odpowiedziała, że do głównej siedziby do Warszawy.
abonent 2016-08-12 10:21:02
To prawda trudno się gdziekolwiek dodzwonić, a jeżeli już to udzielane informacje są nie scisłe. W umowie w jest napisane ,że abonent wypowiada umowę poprzez doreczenie osobiście pisma do bok lub wypowiedzenia przesłanego listem poleconym na odres operatora. W moim rozumowanie to Radom .Aktualnie biura chwilowo nieczynne lub do odwołania.SKORO ONI TAK POSTĘPUJĄ to powinno się definitywnie z nimi rozstać. Jak to jest nagle wszystkie biura nieczynne ,internetu nie ma ,a rachunki przychodzą. To jak to jest Radom,czy Warszawa
Jurek 2016-08-12 13:51:10
Mnie z Łodzi ,w sprawie wyjaśnienia faktur skierowali z Radomia do Rzeszowa.
Ale tam gdy dzwonię to zawsze głos -proszę zadzwonić w innym terminie.
Paranoja!!!!
TK 2016-08-12 15:09:52
Ja też się tam dodzwonilem,podali mi nr mejla do RZeszowa bo podobno tylko jedno biuro działa.napisałem, ale przyszła zwrotna odpowiedz poczty ,że nie dostarczono bo jest jakiś bład w mejlu .Pech ,czy nie pech?W Rzeszowie również odpowiadają proszę zadzwonić w innym terminie.Bardzo dużo kasy wydałem na infolinie,nie dzwonie już i nie nabijam kasy ,nie ma sensu!
Txt 2016-08-13 08:12:12
Witam. Prosze o informacje od kiedy nie ma neta w Opolu. Wrocilem z urlopu i nic ne dziala na info juz nie dzwonie szkoda kasy, nikt nie odbiera.
lizzy 2016-08-13 10:42:16
Od 5 sierpnie od godziny 10 rano
kam,ień 2016-08-13 16:55:44
ta w firma w ogóle jeszcze istnieje i działa? dziwne
Malibu0987 2016-08-13 19:44:16
Witam
Też jestem klientka Mni Telecom i od tygodnia brak internetu. Biuro zamknięte, brak kontaktu telefonicznego . Nie wiem co robić!! wysyłać reklamacje ale gdzie Radom czy Warszawa? Jestem w kropce. Umowę mam do końca roku ale nie mam zamiaru się z nimi tyle męczyć .
pla 2016-08-13 20:20:02
Ale wiadomo kiedy pojawią się u nich jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym znalazł u nich zatrudnienie, bo przecież relacje się opierają na przyjacielskich relacjach.
waldemar 2016-08-16 16:44:29
też mam problem z nimi czy ktoś moze jest zorientowany, czy brak internetu jest podstawą do wypowiedzenia im umowy bez ponoszenia kosztów tj. zwrotu pieniędzy za promocję, bo umowę ma do maja 2017 roku
pla 2016-08-16 22:45:09
Przecież wynagrodzenie jest adekwatne do powierzanych obowiązków @lanorka1, bo zobacz, że ostatnio nawet pokazały się jeszcze premie do podstawy zarobków.
Zły 2016-08-17 16:32:23
Ściema a nie firma, internetu nie udostępniają, kontakt ZEROWY
Totalna porażka, oszuści i naciągacze!!!!!
Jurgebnd 2016-08-17 17:59:06
Już w momencie kiedy nie ma usług dłużej niż to jest przewidziane w przepisach regulaminu świadczenia usług oraz w ustawach regulujących prawo telekomunikacyjne oraz o ochronie konsumenta, należałoby myśleć o wypowiedzeniu umowy o świadczenie usług, a przynajmniej postraszyć usługodawcę Rzecznikiem Praw Konsumenta.
Moni 2016-08-17 22:57:35
Wiesz co, no co powiedzieć, nic nie idzie zrobić, trzeba się skupić na pozytywach,a tych przeciez nie brakuje
MONIKA Z RADOMSKA 2016-08-18 13:02:39
CALY CZAS JEST PROBLEM Z NIMI , DAJCIE ZNAC JAK SIE Z NIMI SKONTAKTOWAC NA INFOLINI CISZA NA @ NIE ODPISUJA . PORAZKA
gibaslucyna@gmail.com 2016-08-18 13:10:50
Trzeba najpierw złożyć reklamację,żeby zachować wszelkie procedury.Operator ma czas na odpowiedź 30 dni, potem można wypowiedzieć umowę z jego winy. Pisać na Radom, to jest adres korespondencyjny i poleconym,żeby mieć dowód. Mnie poinformował o tym rzecznik praw konsumenta.
karol 2016-08-18 14:48:44
słuchajcie, jest oferta pracy ciekawa teraz jako Administrator Sieci i Systemów, nie wiem czy widzeliście, ale szukają naprade specjalistów no i też na pewno można tutaj dobrze zarobić, to fakt i benefity tez są.
Lukasz 2016-08-18 14:49:54
Jeśli mogę zapytać.
Nie mam neta od 2 tygodni to mam czekać miesiąc na info.??
Idę szukać kolejnego operatora i tyle.
Hm 2016-08-18 15:40:11
A mnie poinformował,że do Głównej Siedziby w Warszawie.
Ada 2016-08-18 22:34:29
No powiem Ci, ze bywa różnie, to chyba wiadomo, czasami internet zanika, nie wiem jaki sprzęt masz i skąd takie negatywne emocje, trzeba było zamieszkać w normalnym miejscu, widocznie nie masz sygnału, zasięgu tam
lizzy 2016-08-19 07:36:03
Rozumiem ze Ty masz neta? Skad jestes?
Nick 2016-08-19 11:16:08
od 3 tygodni nie ma internetu - nikt nie odbiera telefonów ani w Jeleniej Górze ani w Radomiu ani w Warszawie - paranoja !!
pla 2016-08-19 14:37:32
Ważne, że taki specjalista ds. sprzedaży ma jeszcze szanse na jakieś benefity do podstawy zarobków u nich.
janek 2016-08-19 22:35:53
W Bielsku jest net, ale strony ładują się bardzo długo. Chodzi na pół gwizdka. Oglądnięcie jakiegoś krótkiego filmiku na youtubie nie wchodzi w grę bo pół dnia trzeba czekać, żeby się załadował.
Niech ktoś kto dowie się coś na bieżąco informuje na tym forum.
Z wypowiedzeniem umowy będzie kicha, bo rachunki wciąż przychodzą. Brak zapłaty - zgłoszenie sprawy do komornika. Już jeden z użytkowników tak miał.
Michał 2016-08-20 12:07:22
To już nie pierwszy raz. Takie chodzenie na pół gwizdka to oni mają regularnie od dwóch lat. Czasem nawet prędkości spadały mi do 128kb/s. Swoją drogą, gratuluję cierpliwości, bo te historie z długim brakiem internetu w MNI Bielsko-Biała ciągną się prawie rok. Na Waszym miejscu zastanowiłbym się nad odejściem z MNI i przejściem do światłowodowego AJC. Ceny porównywalne, ale jakość usług o niebo lepsza. Szybciej, mniej awarii, ale też szybciej się czeka na montaż. Ja np. mam GPON 40(40 Mb/s).
gibaslucyna@gmail.com 2016-08-21 10:44:26
Dzięki, tak zrobię.
tak to jest 2016-08-22 22:51:47
Witam
Jestem z Bielska-Białej Internetu nie mam od 18 lipca. Biuro w Bialsku i w Opolu zamknięte. Żeby rozwiązać umowę trzeba wysłać pierw pisemną reklamację ( ja wysłałem na adres w Radomiu i Warszawy ) zgodnie z prawem operator ma 30 dni na odpowiedź!!! I dopiero po tym czasie można wysłać pisemne WYPOWIEDZENIE umowy z winy operatora. Ważne operator nie musi nam odpowiadać na rezygnacje.
Kevin 2016-08-23 10:33:54
Ja z przerwami nie mam w Opolu netu od 21 lipca!
janek 2016-08-23 13:53:49
Wg Urzędu Komunikacji Elektronicznej jeśli masz umowę na czas nieokreślony to zgodnie z jej warunkami możesz ją wypowiedzieć bez żadnych konsekwencji w 30 dniowym terminem wypowiedzenie liczony od końca miesiąca w którym wypowiadasz. Czekam na pisemne potwierdzenie tej informacji z UKE oraz złożyłem wniosek o interwencje w całej sprawie.
Jeśli jednak umowa jest na czas określony to bida, bo mogą naliczać kary za cały okres niewykorzystania umowy.
Kevin 2016-08-24 07:08:27
Ale jakie kary? Przecież nie dostarczają internetu!
gibaslucyna@gmail.com 2016-08-24 10:16:18
"NTO" o komentarz poprosiła Janusz Kuliberdę, powiatowego rzecznika praw konsumenta z Kluczborka. A ten radzi:

- Do usługodawcy należny skierować pismo o następującej treści: "Na podstawie artykułu 491 paragraf 2 Kodeksu Cywilnego wzywam do podjęcia świadczenia usługi dostępu do internetu w terminie trzech dni od daty doręczenia wezwania. Usługa internetowa umówiona z waszą spółką nie jest w ogóle świadczona od ... ( tu należy wpisać od kiedy-red ). Po bezskutecznym upływie tergo terminu odstępuję od umowy o świadczenie usługi w trybie natychmiastowym z przyczyn leżących wyłącznie po stronie waszej spółki. Jednocześnie na podstawie artykułu 105 Ustawy Prawo Telekomunikacyjne żądam korekty faktur za okres od dnia nie świadczenia usługi do dnia jej podjęcia, albo odstąpienia od umowy do kwoty 0 zł."- mówi rzecznik.
Zły 2016-08-28 17:30:21
Napisze krótko Mni Telecom to ku....... i Złodz.... w katowicach niema od 04.08.16.
anty 2016-08-29 14:06:27
W Opolu nie mam internetu od 28 lipca. Wysłałam około 3 tyg. temu pismo do Radomia z wypowiedzeniem za potwierdzeniem odbioru(umowa na czas nieokreślony). Do tej pory nie ma odpowiedzi, ale kolejny rachunek przysłali z Radomia. Skoro operator nie musi odpowiadać .... ja nie muszę płacić za nie wykonaną usługę ? Tryb natychmiastowy...
Miron 2016-08-29 15:43:10
Wiesz co, ale to tak czasami bywa z tym internetem, no niestety nie jest to super sprawa, sprzęt czasami zawodzi, ale przeciez nie jest to jakieś mega trudna sprawa, tak mi się przynajmniej wydaje, aby to naprawić. Złóż odpowiednie podanie, wymienią Ci
anonim 2016-08-29 17:06:41
@Miron ale oczym ty wogóle gadasz? Co mają mu wymienić?
Zostaw swoją opinię o MNI Telecom - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI Telecom