MNI Telecom

Radom

Opinie o MNI Telecom

Kis 2016-09-08 12:53:42
Chyba nieciekawie wyglada sytuacja w firmie, nie wiem czy to są potwierdzone pogłoski o jakich mowa, gdzie można dowiedzieć się jak jest naprawdę?
lubacz.jan@interia.pl 2016-09-08 22:10:42
Ja dzisiaj miałem to szczęście, że udało mi się położyć wypowiedzenie i reklamacje w biurze w Bydgoszczy.

Zajebiście jak ktoś ma umowę na czas określony i jeszcze promocje.
Wypowiedzieć umowę można z miesięcznym wypowiedzeniem zawsze.
Zgodnie z prawem telekomunikacyjnym usługodawca może chcieć odzyskać pieniące za zerwaną umowę i przydzieloną ulgę w promocji i inne opłaty.
Najlepiej będzie wysłać reklamacje poczekać 14 dni na reakcję. Jeżeli jej nie będzie odpowiedzi następnie wysłać to co reszta ... "W związku z brakiem odpowiedzi na reklamację z dnia ...... oraz na podstawie artykułu 491 paragraf 2 Kodeksu Cywilnego wzywam do podjęcia świadczenia usługi dostępu do internetu w terminie trzech dni od daty doręczenia wezwania. Usługa internetowa umówiona z waszą spółką nie jest w ogóle świadczona od ... do..... Po bezskutecznym upływie tergo terminu odstępuję od umowy o świadczenie usługi w trybie natychmiastowym z przyczyn leżących wyłącznie po stronie MNI Centrum Usług S.A.
także 2016-09-08 22:29:48
No jak ejst zawierana umowa to już jest dobrze, bo w końcu dbanie o stabilne warunki sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki w firmie. A wypłata jaka?
Dobro 2016-09-08 23:05:01
Skąd wy bierzecie te terminy!!?? 14 dni, potem 3 dni - NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO! W prawie telekomunikacyjnym jest 30 dni na odpowiedź i pisanie o 3 dnia może Was tylko ośmieszyć.

A na marginesie - mam nadzieję, że oprócz położenia wypowiedzenia na biurku również je wysłałeś, bo inaczej to miła Pani może je wrzucić do kosza i tyle.
bajgla 2016-09-08 23:27:23
także no tylko kwestia czy każdy dostanie taką umową i ewentualnie po jakim okresie się ją otrzymuje u was
merymak 2016-09-09 11:33:48
Obawiam się, że kłopoty dotarły także do Kielc. Zero kontaktu zarówno z administratorem, jak i BOK. Sygnału zaś brak !
karol 2016-09-09 11:37:05
No dobrze, ale wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna na sprzedawcę? Szkoda, że nie określili jakiego rodzaju jest zawierana umowa, może wiecie? Chętnie bym znalazł zatrudnienie u nich, bo przecież można liczyć na dość stabilną pracę, co jest dobrym znakiem.
Dramat 2016-09-09 11:52:49
Hahaha... co za debile piszą??? Jesteś w jakiejś równoległej rzeczywistości czy co??? Ogarnijcie się trochę, bo pisanie takich bredni to jak pierdzenie przy stole!!!
GRAZIA 2016-09-09 15:20:02
MNI to firma bez honoru. W zeszłym roku brak w każdym dniu internetu pisałam reklamację i powołując się na paragrafy regulaminu żądałam zwrotu abonamentu i odszkodowanie. Powiem, że dostawałam potwierdzenie przyjęcia reklamacji i potrącałam sobie z następnych rachunków. Ale w grudniu (po zapłaceniu rachunku) i pisemnego rozwiązania umowy, złożyłam reklamację, została uwzględniona, okres zwrotu około 6 miesięcy. I co? Ano, czekam na zwrot pieniążków. Wysłałam w sierpniu list polecony oraz maila i NIC!
To samo dotyczy mojego syna. Mieszkamy w Sosnowcu. Pozdrawiam wszystkich nabitych w butelkę przez MNI!
Ada 2016-09-09 21:44:20
Ale to przecież te reklamacje to są rozpatrywane w ustawowym terminie 30 dni, na spokojnie więc z tą sprawą, jak dla mnie wszystko jest w porządku, a nie?
Dono 2016-09-10 22:24:54
Nie i nie pij więcej wody z bajora...
Ada 2016-09-11 17:47:15
Daj spokój, wiadomo chyba że MNI Telecom zatrudnia na umowę o pracę i wszystko jest w porządku, nie ma co unosić sie zbędną dumą, ta nic nie ma złego.
Nona 2016-09-11 21:26:08
Zupełnie Ci odbiło? Poczytaj o czym tutaj piszemy i nie rób z siebie większego kretyna niż jesteś.
werfg 2016-09-11 23:28:29
hej hej no wlasnie jestem ciekaw jak to faktycznie jest
Boberek 2016-09-12 09:40:02
Faktycznie chcesz wiedzieć...zrezygnowałem z nich, bo był czas, że musiałem codziennie dzwonić zgłaszając awarię
Nick 2016-09-12 11:22:32
W Kielcach nie było neta przez tydzień a tu dzisiaj niespodzianka net jest obre jaja.
ajar 2016-09-12 16:33:39
A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na administratora sieci i systemów? Chętnie bym sie załapał, zwłaszcza, że dbają o to, żeby zadbać o stabilne warunki pracy jak również o to, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach. Dzięki za odpowiedź
45ty 2016-09-13 15:40:49
@ajar wydaje mi się ze jednak standradowo to wygląda pewnie dopytają Ci o to czego nie masz w CV tam
Nico 2016-09-14 11:35:16
Ludzie co dalej z internetem z MNI!!?? Piszcie co u Was!!!
Kevin 2016-09-14 12:10:07
W Opolu upał, internetu brak! :-)
Uriel 2016-09-14 13:29:40
A Windowsa trafia szlag, bo dziś aktualizacje. I teraz należałoby komputer naprawić, poprosić o fakturę, ruszyć do sądu i co zrobić? Obciążyć MNI kosztami naprawy sprzętu. Nie częściowo, nie połowicznie, lecz całkowicie.
lubacz.jan@interia.pl 2016-09-14 18:15:47
W Bydzi nadal brak.
Opolanka 2016-09-14 18:38:58
U mnie również nie ma, tez Opole.
Logo 2016-09-15 09:35:33
W Kielcach jest sygnał.
K 2016-09-15 10:41:30
Urząd Komunikacji Elektronicznej wysłał do MNI zapytanie co się dzieje, bo mają dużo skarg od ludzi. Odpowiedzieli bezczelnie, że są tylko drobne problemy techniczne (incydentalne) i w ogóle nie ma sprawy. Poszło następne pismo z żądaniem wyjaśnień i czekają na odpowiedź. Na moją reklamację miesiąc temu wysłaną odpowiedzi brak. Na infolinii MNI po 10 minutach odbiera babka z Hyperiona i twierdzi, że może przyjąć zgłoszenie, ale Hyperion to nie MNI Centrum Usług i to nie jest ich sprawa.
drzd 2016-09-15 21:10:29
Czy ktoś może powiedzieć coś o rekrutacjach? Czy jakieś się kroją w najbliższym czasie? Najbardziej interesuje mnie Opole
Dre 2016-09-15 23:18:13
Chłopie firma padła, nie dostarcza usług, oszukuje Klientów a Ty pytasz o jakieś rekrutacje? Z ch...m się na łby pozamieniałeś czy co!!??
lizzy 2016-09-16 07:22:48
Wczoraj dodzwonilam sie do UKE i niestety mam zla wiadomość dla osób które maja zawarta umowe na czas określony! Pan powiedzial mi ze jeżeli firma niedostarcza usług a dalej otrzymuje rachunek to musze za niego zapłacić i reklamacje napisac do każdego rachunku który mi przyjdzie bo naśla na mnie komornika bo jestem ZWIAZANA UMOWĄ! Niestety jiz takie przypadki mieli z ta firma i jak mi to powiedzial CENTRALA TO BADA ale oni moga tylko na nich KARY NAKLADAC i dla nas zwyklych odbiorców nic to nie daje bo dalej niebedziemy mieli neta a rachunki trzeba placic!! Ale przysługuje mi odszkodowanie które jak mi powiedzial napewno nie dostane bo firma milczy!! Czyli jak zwykle NASZE WSPANIAŁE POLSKIE PRAWO BRONI OSZUSTÓW!!!

Pozdrawiam wszystkich którzy jak ja dali sie oszukać
Kevin 2016-09-16 07:48:37
Szkoda tylko, że ta sprawa nie jest nagłośniona i nie jest jasno sprecyzowane przez odpowiednią instytucję co należy w tej sytuacji robić. Na forach to możemy sobie bablać jak to jedna pani drugiej pani. A życie sobie. Internetu nie mam od 21 lipca br. Wysłałam do W-wy i Radomia dwa pisma z powołaniem na ustawy, paragrafy i srafy, że nie ma netu. W odpowiedzi dostałam rachunek do zapłacenia....... Śmiech na sali
oszukany 2016-09-16 10:42:28
Tak nie może być ze musimy płacić rachunki, bo firma i tak nam nie zwróci za niedostarczona usługę pieniędzy skoro się nie odzywa. Stracimy pieniądze za abonament i za listy polecone w sprawie reklamacji.
Trzeba koniecznie nagłośnić sprawę w ogólnopolskiej telewizji i w prasie. Ja mam jeszcze umowę na 12 miesięcy. Musi być jakiś sposób na rozwiązanie umowy z winy firmy.
Nico 2016-09-16 11:58:30
Bzdura! To może niech UKE powoła się na konkretne paragrafy bo jakoś ich nie widzę! Jakie prawo nakłada obowiązek płacenia za niewykonywaną usługę???? Chyba na Białorusi!
Donor 2016-09-16 12:03:44
Dokładnie, większej bzdury nie słyszałem. UMOWA jak piszesz, obowiązuje OBIE strony. Jedna z nich przestała tę umowę respektować i wykonywać jej postanowienia. Na podstawie jakiego prawa (konkretnie punkt, paragraf, ustawa) druga strona jest obowiązana do jej kontynuowania i to jeszcze z obowiązkiem zapłaty!? Co za brednie...
Grazia 2016-09-16 16:08:37
W Katowicach nawet listów poleconych nie odbierają - zwrot do nadawcy (i jeszcze 4zł do zapłaty dodatkowo).
Neo 2016-09-16 16:26:13
No bo nie wysyła się do Katowic tylko do Warszawy i Radomia!
lubacz.jan@interia.pl 2016-09-17 22:24:43
Pytanko ktoś dostał już fakturę za wrzesień ??
johnny24 2016-09-18 19:21:18
Jeśli ktoś ma jakiś wątpliwości co do rozwiązania umowy na czas nieokreślony to KC mówi :"Art. 491. § 1. Jeżeli jedna ze stron dopuszcza się zwłoki w wykonaniu zobowiązania z umowy wzajemnej, druga strona może wyznaczyć jej odpowiedni dodatkowy termin do wykonania z zagrożeniem, iż w razie bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu będzie uprawniona do odstąpienia od umowy. Może również bądź bez wyznaczenia terminu dodatkowego, bądź też po jego bezskutecznym upływie żądać wykonania zobowiązania i naprawienia szkody wynikłej ze zwłoki.

§ 2. Jeżeli świadczenia obu stron są podzielne, a jedna ze stron dopuszcza się zwłoki tylko co do części świadczenia, uprawnienie do odstąpienia od umowy przysługujące drugiej stronie ogranicza się, według jej wyboru, albo do tej części, albo do całej reszty nie spełnionego świadczenia. Strona ta może także odstąpić od umowy w całości, jeżeli wykonanie częściowe nie miałoby dla niej znaczenia ze względu na właściwości zobowiązania albo ze względu na zamierzony przez nią cel umowy, wiadomy stronie będącej w zwłoce."
xyz 2016-09-18 22:54:27
W Bielsku sytuacja tak samo beznadziejnie wyglada. Nie mam internetu juz od 21 lipca. A zaczelo sie od tego, ze zamkneli biuro. Najpierw niby Opole przejelo klientow z Bielska-Bialej, ale szybciutko okazalo sie, ze i tam wszystko zamkneli. Regularnie dzwonie do BOK. Klamia na potege. Podaja jakies numery do Rzeszowa, ale nikt ich nie odbiera nigdy. Jakis dramat. Za kazdym razem po wysluchaniu glupiej muzyki babka w BOK mowi, ze nie wie, kiedy internet bedzie. Wyslalismy juz listy polecone na adres W-wy i Radomia. Nikt nie odpisal na zaden z nich. Faktura za sierpien przyszla, za wrzesien pewnie lada dzien. OSZUSCI!!!
zawiedziona_bb 2016-09-20 07:22:04
Też jestem z Bielska. Nie mam Internetu od 1. września. Wysłałam 9-go wypowiedzenie umowy listem poleconym do Radomia. Dostałam potwierdzenie odbioru. Internetu jak nie było, tak go nie ma. BOK nie może udzielać informacji. Do Rzeszowa i Białegostoku kazali mi dzwonić, ale pod tymi numerami głucho mimo tego, że do 16:00 powinny być aktywne. Dla mnie firma się zwija niczym dywan. Dodatkowo chyba w lipcu zmienili numer konta, więc oszustwem śmierdzi na kilometr. Pytanie tylko, co zrobić z kolejną fakturą. Opłacać - nie opłacać?
Amć 2016-09-21 22:14:14
Ale jak Ty chcesz mieć działający internet jeśli składasz wypowiedzenie umowy, to chyba sobie przeczy?
Logo 2016-09-22 16:39:47
Czy ktoś dostał fakturę za ten miesiąc?
grajek 2016-09-22 20:46:50
Do mnie nic nie przyszło, ale z dniem 1 września skończyła się umowa więc może to przez to, albo poskutkowało wypowiedzenie umowy. Co do zmiany numeru rachunku - jeśli ktoś miał zlecenie stałe i nie zorientował się, że zmienili rachunek to co w takiej sytuacji? Mogą zgłosić gdzieś sprawę?
Logo 2016-09-22 21:53:22
Ja też się nie zorjętowałem dwie faktury zostały zapłacone na stare konto. Do tej pory nie otrzymałem żadnego pisma o zaleganiu w opłatach więc chyba nie.
Kis 2016-09-24 12:27:41
jak na radom, to chyba są najbardziej polecana placówka i pracodawcom w okolicy bo wiele zjaajomych tam pracowało, i nadal pracuje, nie wiem na ile to wszystko prawda o czym piszecie, ale ludzie tam pracuja i nie słyszałem żadnych negatywnych opinii na ich temat, zero problemu
Nick 2016-09-25 01:13:33
Haha co za dureń!!! Wam każą to specjalnie pisać? Ta pseudo firma to nie tylko banda oszustów ale i kompletnych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
xghjk 2016-09-25 22:18:07
@ Nick - ale o co konkretnie ci chodzi? bo nie wiem?
Nick 2016-09-25 22:41:36
Nie wiesz boś debil... Proste. Czytać nie umiesz?
belchatowianka 2016-09-27 10:12:37
Ja jestem z Bełchatowa-łódzkie. Neta nie mam od połowy lipca. Wysłaliśmy pismo do Wawy, zwrotke podpisana otrzymaliśmy ale nic poza tym. Faktura za lipiec, sierpień była, nie placilismy, bo bo niby za co? A faktura za wrzesień jeszcze nie przyszła a dziwne bo zawsze o tej porze była.
Logo 2016-09-27 14:41:34
Podobno padł im system.
Golem 2016-09-27 19:52:52
Oni padli w całości a system to już dawno sprzedali:-))
all 2016-09-27 23:12:24
Ty chyba od nich jesteś, albo w ogóle nie masz pojęcia o czym tutaj piszemy.
Zostaw swoją opinię o MNI Telecom - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI Telecom