Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Franka

Pracuje w serwisie sprzątającym w Katowicach, wszystko jest okej, koorynatorka super babka, wszystko zgadza się z grafikiem, godziny też w porządku.

jusm

Taka sprawa do firmy justus. dlaczego w firmię nagminnie daje się nocki dla osób z grupami mimo zakazu pracy lekarskiej!!!! są lepsi inni by pracowali w dzień bez grup ?

Marcias
@jusm

Noszę się z zamiarem podjęcia pracy w tej firmie. I byłbym mega bardzo, bardzo zadowolony, wręcz szczęśliwy. Gdybym mógł pracować tylko w nocy. Dlaczego? Dlatego, że od 25 lat pracuję właśnie w nocy.

Tedek
@jusm

Są takie informacje? Z powietrza?

mjus

justus śląsk !!! mam żal do firmy. mam grupę i jak mnię przyjmowano to obietnicą nie było końca!! a teraz praca na nockach mimo zakazu lekarskiego a kordynator K udaję nie napiszę !!!! sprawa (usunięte przez administratora)

Rewelo

Spoko praca, koordynato troche zakrecony ale idzie sie dogadac, grafik tez okej wszystko do ustalenia

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
kATO

Praca całkiem ok, wynagrodzenie zawsze na czas, pracuje na obiekcie we Wrocławiu.

Realman1999
@kATO

A na jakim obiekcie ? Ile godzin ? 7 , 8 , 12 , 24 h ?

kATO
@Realman1999

12, biurowiec

Rutkowski

Firma Justus patrol wygrywa przetargi kosztem osób niepełnosprawnych zatrudnionych na umowę o pracę sam byłem tym przykładem za mnie firma dostawała 1200 a nie płaciła godzin nocnych i za pranie odzieży oni tylko takich jeleni potrzebuje zero premi koordynator Zbyszek do kitu a wcześniej był zwykłym ochraniarzem Zw

Xxx
@Rutkowski

1518. § 1. Pracownikowi wykonującemu pracę w porze nocnej przysługuje dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej w wysokości 20 % stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Tytuł: Kodeks pracy

Dejnik

Witam. Pracuje ktoś w Justus w Gdańsku na obiektach przemysłowych? Jak praca i płatności?

Maria
@Dejnik

Płatności na czas,ale o dodatkach nocnych zapomnij.I uważaj na koordynatora.Popros o obiekt ,który prowadzi ktoś kulturalny

Don Pedro
@Maria

To fakt kultury i obycia brakuje. Ale takie zachowanie niestety wynosi się z domu.

Don Cor
@Dejnik

Ja wlaśnie w Gdańsku pracuj, ale na handlówce i wszystko ok, koordynato spoko czlowiek ze wszyskim sie mozna dogadać z nim

Xxx
@Maria

To jak nie płacą dodatku za noce ,jest to ok 130 pln w miesiącu netto przy normie godzin,to czemu wy nie zgłaszacie tego do PIP,art 151 kp mówi że każdy wykonujący pracę od 22 do 6 lub 23 do 7 ma 20% dodatku do każdej godz od najniższej płacy.To szybko można załatwić.

Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientow przed ta firma bedaca zwyklym oszustwem polegajacym na wyludzaniu pieniedzy za fikcyjne uslugi. Firma ma backdoory w systemach celowo zdalnie wyzwala alarmy i za kazdy ponadplanowy przyjazd kasuja. Jakiekolwiek reklamacje to jak rozmowa z debilami. Namierzylemcich po logach i IP. Sprawe oszustwa zglosilem na policji jednak widac bylo milicjanci z obecnymi zyja w komitywie i sprawy sa umarzane. Dodam tez ze zadna reakcja nie byla w ramach czasowych okreslonych w umowie. Szkoda czasow i zycia na bycie klientem tej firmy krzak, chyba ze chcesz pol zycka spedzac na policji i prokuraturze gdzie mimo dowodw przeciwko justusowi sprawy sa umarzane we wzgledow opisanych powyzej. W Polsce widac prawo stanowi ten kto ma sile kase i kontakty ( byli funkcjonariusze SB i WSI €

Pracownik sprzątanie

Pracuje na obiekcie w Sopocie, warunki ok, babka Koordynatorka tez jest spoko, czesto przyjeżdza.

Kolarz

Uciekajcie z tej formy tam pracjuom ludzie którzy pracjuom po 400godzi w miesioncu jest jedna osoba która tylko duzo mało robi obgaduje wszystki chodzi sprawdza pomieszczenie czyli białe rękawiczki ściema na potęgę kierowniczki Nidy nie ma w pracy rano przychodzi o 13 a wychodzi o 16 .kierowniczkę to powinno się (usunięte przez administratora) z tej firmy bo wyglondal jak lalka barbie

Ciekawy
@Kolarz

@Kolarz "dużo mało robi" ciekawi mnie to

@Ciekawy

Masz co donnie gościu czy masz jakiś problem wienc napisz albo się odpierdul

Nieciekawy
@Kolarz

Trudno brać taką opinię za obiektywną przy takim poziomie wypowiedzi.

Zaskoczony

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie a dokładniej mówiąc jeżeli masz grupę to jest umowa o pracę od najniższej a reszta wypłacana na drugą firmę a mają zarejestrowane 4 a praca na jednym obiekcie.Gorzej jak nie masz niepełnosprawności to raz odprowadzą od najniższej a w drugim miejscu od 500 a godz przeszło 200.Nie bronią pracownika chcą utrzymać obiekt na siłę a kontrahent i tak wypowie umowę bo szuka dziury w całym. Obecnym pracowniką radzę założyć konto w zus i sprawdzić jak wyglada sytuacja bo będziesz bez emerytury.

biba

Dalej (usunięte przez administratora) w tej firmie . dobrze ze juz nie pracuje ale mam kontakt z pracownikami .Za co kontrolny bierze kase jak tylko wpadnie na obiekt i spisze numery agentow jest na obiekcie minute , grupy ktore spią w autach (wizytowka firmy) Dyrektor na rejon slaski ma wy......ne na wszystko ,nowi koordynatorz co nieogarniaja tematu zarabiaja wiecej kasy niz ci co juz pare lat siedzą w temacie .Parodia firmy

ffffffff
@biba

Dziwne, ja też na Śląskim jestem, kilka lat już pracuje i zawsze było wszystko ok. Fakt zmienił nam się koordynator ale wszystko ogarnia.

Kolarz

Pracowałem na szpitalu w Krakowie na ujastku brud (usunięte przez administratora) podłogi nie wymopowane maszyny brudne ludzie nie majom pojęcia o sprzątaniu szpitala pracjuom po 16godzim prze 7dni w tygodniu niema dzień zjesci śniadania kofidenstwo na każdym kroku brygadzistka dużo gada mało robi obgaduje wszystkich obrabia (usunięte przez administratora) wszystkim także pani kierownice twierdzi że jest nie zatopiona

Stefcio

Jak ktoś pracował kiedyś w ochronie to wie jak to wygląda. Byłem już w kilku firmach i chyba tylko w justusie kasa zawsze na czas.

Ciekawy1999

Witam. Czy ktoś wie jakie justus ma obiekty we Wrocławiu ? Ile godzin trwają zmiany ? Jak z wypłatami ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Tadek
@Ciekawy1999

Najlepiej dzwonić do biura i się dowiedzieć

Ciekawy1999
@Tadek

Pracujesz w Justus ? Czy możesz powiedzieć na jakim obiekcie ? Czy we Wrocławiu ? Jak z wypłatami ? Warto ?

Tadek
@Ciekawy1999

Ja pracuje w Kato, to za dużo o innych obiektach nie wiem, ale z wypłatą u mnie i kolegów zawsze wszystko się zgadzało

Kololoolo

Pracuje na obiekcie w Rudzie Śląskiej,koordynator spoko, polecam

Praktycznie w każdej wypłacie braki i to na nie małe sumy. Nie jestem pierwszą osobą, którą to spotkało. Ze strony firmy brak jakiej kolwiek chęci rozwiązania sytuacji. Kontakt z koordynatorem zerowy.

Hhh

Dziwnie, u mnie zawsze się wszystko zgadza

A jak to wygląda w Poznaniu?

Pipik

Dla mnie spoko, kasa na koncie, praca w porządku, ogólnie ok

Adik1356

Spoko firma kasa na czas, można się zawsze dogadać

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 36 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus