Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Kamil

Hej, jak wygląda praca w takiej agencji? Trzeba mieć pozwolenie na broń, skończyć jakiś specjalny kurs czy jak? Opowie ktoś krótko? :)

murbei

W pomorskim pracownik funkcyjny musi wykazać się niepełnosprawnością intelektualną żeby nie stresować koordynatora, a szczególnie koordynatora regionalnego...

Lena

Dzień dobry wszystkim, grupa Justus to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) współpracowaliśmy z nimi prawie rok i przez ten czas walczyliśmy o zarobione pieniądze, a kiedy zmęczyliśmy się walką, przestaliśmy z nimi współpracować i nie otrzymaliśmy naszych pieniądze za dwa miesiące i pójdziemy do sądu, a Ukraińcy zatrudnieniw rękach których ich rodziny i rodzice na Ukrainie nie mogli wysłać pieniędzy, zarobiwszy pieniądze, bo ci (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) im nie zapłacili, a nasza firma stale wysyła pomoc humanitarną na Ukrainę, przed skontaktowaniem się z nimi każdy powinien pomyśleć sto razy !!! Niech Bóg będzie ich sędzią, a oni odpowiedzą za swoje zbrodnie!!!

@Lena

Nie zapłacili kasy? Wiesz dlaczego? Bo może mają jakieś kłopoty finansowe? Negocjacje nic nie dały?

Ewa Jamroz
@Lena

Pani Leno kiedy to było???.Z tego co widzę w Polska Kraków każda, podkreślam każda grupa ochrony pomaga i to bardzo mama z dziećmi z Ukrainy, ..

@Ewa Jamroz

Tu chyba nie chodzi o pomoc tylko o niezapłacone wynagrodzenie. Ty też pracujesz w firmie? Wiesz coś na ten temat?

@Andrzej

tez bym chciał wiedzieć

Ewelina

A co pracy szukasz tam? Ze pytasz?

Wicia

Kordynatorka Beata Cz. nie zna się na niczym nie potrafi nic zrobić, wysługuje się innymi. Zatrudnia takie osoby, że głowa boli alkoholicy, brudasy - pierwszy lepszy z pod sklepu. Przykład jeden ze sklepów w Krakowie. NIE POLECAM TEJ FIRMY I RÓWNIEŻ NIE ZYCZE NIKOMU DOSTAC SIE DPD JEJ DZIAŁANIA JAKO KORDYNATORKI.matol jakich mało.

Jerzy
@Wicia

Ale kogo w sumie byś oczekiwała na takich stanowiskach? Doktorów?

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lena

Dzień dobry wszystkim, grupa Justus (usunięte przez administratora)współpracowaliśmy z nimi prawie rok i przez ten czas walczyliśmy o zarobione pieniądze, a kiedy zmęczyliśmy się walką, przestaliśmy z nimi współpracować i nie otrzymaliśmy nasze pieniądze za dwa miesiące i pójdziemy do sądu, a Ukraińcy są dla nas trudni, w rękach których ich rodziny i rodzice na Ukrainie nie mogli wysłać pieniędzy, zarobiwszy pieniądze, bo ci złodzieje i oszuści im nie zapłacili, a nasza firma stale wysyła pomoc humanitarną na Ukrainę, przed skontaktowaniem się z nimi każdy powinien pomyśleć sto razy !!! Niech Bóg będzie ich sędzią, a oni odpowiedzą za swoje zbrodnie!!!

Pracował ktoś z Was jako Przedstawiciel Handlowy w Agencja Ochrony Justus? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Ciężki kawałek chleb jeśli chodzi o stanowisko handlowiec jesteś zatrudniony na stanowisku przedstawiciela handlowego, i jesteś odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów do firmy praca przeważnie w terenie i jeśli pracowałeś jako handlowiec to masz świadomość że przy 20 złożonych ofertach może się odezwać tylko jeden klient który zaprosi cie na spotkanie tylko dlatego że chce porozmawiać na temat firmy i usług ale to nie znaczy że klient bedzie zainteresowany podpisać z tobą umowę na ochronę lub na innego rodzaju usługę możesz nawet usłyszeć od klienta gdy będzie stawka bardzo wysoka to powie tobie że musi wszystkie oferty przeanalizować i wtedy się będzie odzywać ale już cie mogę poinformować że na bank się nie odezwie. Natomiast jeśli osoba która jest zainteresowana pracą na stanowisku handlowca a tak naprawdę nie pracowałeś nigdy na podobnym stanowisku będziesz miał trudności w pozyskiwaniu ponieważ będziesz tak zwanym pieskiem który będzie chodził od firmy do firmy i będziesz proponować usługę tego rodzaju to zdawaj sobie z tego sprawę że może być klient nie zainteresowany twoim produktem który chcesz mu sprzedać i powie tobie że dziękuję ale nie skorzysta. Co do wynagrodzenia handlowca są dwa warianty jeśli pracodawca proponuję ci umowę o pracę to masz gwarancję że będziesz otrzymywał stała pensje + prowizje natomiast jeśli Ci pracodawca proponuję umowę zlecenie to jest bardzo nie korzystne dla ciebie ponieważ może zaproponować ci tylko wypłacenie prowizji co wiąże się tylko ze po zapłaconej pierwszej fakturze otrzymasz kwotę która ustaliłeś z pracodawcą. Ja pracuje na tym stanowisku 17 lat w tej branży i spotykam się z osobami które tak bardzo chcąc pracować na tym stanowisku tylko dlatego że są dobre pieniądze a rzeczywistości jest zupełnie inna ponieważ osoby nie mające doświadczenia przeważnie koncza karierę handlowca po miesiącu lub po trzech ponieważ przez okres umowy nie przynieśli do firmy nowego klienta lub nie została podpisana umowa kończy to się tym że firmy dziękują takim osoba za współpracę. Jednak chce powiedzieć że jesli ktoś ma umiejętności podejmowania rozmów z klientem i prowadzenie negocjacji to jego zarobki wynoszą od 5tys do nawet 10 tys takie są pensje handlowcow z doświadczeniem.

Witam czy ktoś już wie jakie stawki za godzinę w tym roku będą ? Bo narazie cisza bo ma być nie za wesoło przez Polski Ład

Kononaminus

Jeśli stawki nie będą się zgadzać, przynajmniej w takim stopniu jak w roku 2021, bo nie możesz zarabiać mniej na godzinę, to wtedy jak najbardziej wypada podać ich do sądu.

@Kononaminus

Ale stawkę brutto będziesz miał wyższą zgodnie ze zmianą płacy minimalnej, ale nam łaskawie panujący zmienili również skłądkę zdrowotną i jest szansa, że netto będziesz zarabiał mniej niż 2021 - głosujcie dalej na tych pacanów

Koko
@Kononaminus

Do sądu ale Rząd trzeba podać za okradanie ludzi a szczególnie osób niepełnosprawnych przez Polski Ład (usunięte przez administratora) najmniej zarabiających

Realista
@Koko

Czy można w Polsce zarabiać na pełnym etacie mniej niż wynosi ustalone najnizsze wynagrodzenie od 1 stycznia tego roku otóż można .

Szacunek w tej firmie dla pracownika to parodia ,na niektórych obiektach agenci mają tragiczne warunki pracy. Brak WC, czasami brak prądu ,smierdzące pomieszczenia itp warunki pracy tragiczne . Handlowiec podpisze umowe i ma wywalone jak ktos ma tam pracowac wazne ze prowizje dostanie, posadzic go tam na 24h niech zobaczy jak sie pracuje

Młody2609999

Witam. Czy ktoś wie coś na temat jakie obiekty justus ma we Wrocławiu ? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

grzegorz

czy firma potrąca z wynagrodzenia korzystanie z enel-med wersja basic

@grzegorz

musisz kontaktować się z działem kadr. ja mam umowę ze spółki DWA i nie potrącają mi - jedynie za ubiezpieczenie dodatkowe warta

jadwiga

czy justus ma podpisane umowe z prywatnym ośrodkiem zdrowia

@jadwiga

tak

Zibi

Podjąłem się pracy we Wrocławiu, po wypłacie jestem zadowolony z zarobku, koordynator porządny gość, wszystko da się z nim załatwić, grafik mam super.

AB
@Zibi

Potwierdzam

Fififi
@AB

Ja pracuje od dwóch miesięcy we Wrocławiu, możliwe, że u tego samego koordynatora i też nie narzekam.

Czy nowo zatrudnione osoby w Agencja Ochrony Justus otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pero

Zapomnij,chyba,że masz 1 lub 2 grupę niepełnosprawności.Jesli nie,to dostaniesz zlecenie.

Kononaminus
@Pero

Przypominam, że jeśli ktoś ma ukończone 26 lat i nie ma innej umowy o pracę, to Justus powinien dawać umowy o pracę maksymalnie po trzech miesiącach.

@Kononaminus

hahahah - niby na podstawie czego ??

remarke

To zależy od obiektu (kontraktu z klientem) głównie otrzymują etaty osoby niepełnosprawne.

July

Nie wiem jak w Krakowie, ale w Katowicach grupa interwencyjna potrafi (usunięte przez administratora) pracownika w trakcie kontroli. Koordynator ma swoich pupili którzy mu donoszą i dlatego mają lepiej, za nocki nie ma dodatków. Żenada....... Odradzam Katowice......

Nie polecam tej firmy to jest najgorsza ochrona która widziałem . Koordynator w rejonie wlkp specjalnie źle nalicza godziny aby wypłaty się nie zgadzały . Firma mi wisij 480zł za Listopad nawet nie mają checi wypłacić. Sprawa skierowana bedzie do inspekcji pracy oraz do sadu w celu wyegzegwowania kasy. A koordynator bedzie miał sprawe cywilną

Nie pozdrawiam Pana ochroniarza z galerii krakowskiej, nie było miejsc do siedzenia ale mimo naklejki żeby nie siadać wiele osób siadało, więc i my z koleżanką usiadłyśmy. Pan ochroniarz podszedł jak zjawa z tekstem: umiecie czytac? Jak nie to trzeba sobie zawołać kogoś żeby wam przeczytał. Kompletna nieprofesjonalność. Pan przyczepił się tylko do nas mimo iż w jego pobliżu inne osoby również siedziały w takich miejscach.

Balbi

Ochrona w Warszawie, wszystko dobrze zorganizowane, nie mam nic złego do powiedzenia o koordynatorze, ogarnięty człowiek. Praca lekka, dobra stawka.

On

Dyrektor regionalny na północ to kompletne (usunięte przez administratora) :) Proponuję wymianę dla dobra firmy.

Tyśka

Nie ma się do czego przyczepić, praca jak w każdej podobnej firmie, ale tu mam wypłaty na czas dlatego rok już pracuje i nie myślę na razie o zmianie.

Zadowolony

Polecam firmę, dobrze płacą, grafik też po ludzku rozłożony, nie mam żadnych zarzutów.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus