Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant

Szczecin

Opinie o Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant

ana 2012-06-02 01:06:24
Obsługa masakryczna.ostatnio błąd obejrzeć wózki koleś[usunięte przez moderatora] takie bzdury że słabo się robiło zero wiedzy na temat wózków.
Natalka 2012-07-20 15:56:45
Witam. Moim zdaniem obsluga w sklepie ,,Oleńka,, jest bardzo dobra. Nie mam co do tego zastrzeżeń. Bardzo mili sprzedawcy oraz sympatyczna atmosfera. Ja na pewno chwalę ten sklep. Pozdrawiam Natalia.
misia 2012-07-21 21:57:25
Robię zakupy w tym sklepie od jakiegoś czasu i uważam ,że jest to najlepszy sklep jaki znam.Ogromny wybór wszystkiego,a poza tym bardzo miła obsługa i fajna atmosfera.Obsługa bardzo kompetentna znająca się na rzeczy.Pozdrawiam i gorąco poleca.Miśka
Ola 2012-12-08 09:55:37
misia - 2012-07-21 21:57:25

Skoro tam pracujesz to innej opinii się nie spodziewałam.
Iza 2013-04-06 22:37:34
Obsluga nie pozwala wchodzic na czesc z ubrankami z wozkiem bo jak mnie poinformowano "ubranka sie brudza od wozkow". Coz, myslalam ze bylby to sklep z mysla o dzieciach i ich matkach ktore robia tam zakupy. Bardzo mnie zniechecili.
jarek 2013-06-21 17:47:19
Ola - 2012-12-08 09:55:37

misia - 2012-07-21 21:57:25

Skoro tam pracujesz to innej opinii się nie spodziewałam.
no chyba ty
Maciek 2013-06-21 17:51:14
A teraz sklep zmienił adres. ciężko trochę trafić, ale udało się. Nowy adres to Mieszka I 61a z tyłu collegium balticum. polecam. obsługa pełna profesjonalność.
XXX 2015-06-01 10:18:30
obsługa FATALNA ! chciałam kupić wyprawkę od a do z...łącznie z łóżeczkiem i wózkiem. Każdy wie ile to może kosztować. Stałam z 20 minut przy wózkach, żeby dopytać o szczegóły rozglądałam się z mężem znacząco, obsługa to widziała I NIKT NAWET NIE PODSZEDŁ. Stali za to przy pulpicie i w najlepsze plotkowali, śmiejąc się głośno, jak na kawce u koleżanki ( w szczególności młoda, szczupła kobieta). To był mój drugi i ostatni raz w tym sklepie, za pierwszym razem na temat wózków rozmawiałam mężczyzną, który najprawdopodobniej nie miał pojęcia o sprawie, a do tego sprawiał wrażenie ...no przynajmniej wczorajszego, jeśli nie pod wpływem. W sklepie ogólnie czułam się, jak intruz.
tymeko 2016-05-17 18:19:27
A czego się spodziewałeś? praca w sprzedaży, zwłaszcza w firmie odzieżowej tak wygląda. Niestety, klient od wejścia jest atakowany, wystarczy to robić nie nachalnie i z wyczuciem. Jedyne, co mi się nie bardzo podoba, to stawka, jaką podałeś. Jak dla mnie, jest za niska.
Zostaw swoją opinię o Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant