Opinie o Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant w Szczecin

klientka Nowy wpis

Sklep aktualnie mieści się na Mierzynie przy Nasiennej 15. Sprzedawany w nim towar jest zleżały, bowiem po pierwszym praniu ubranka się po prostu rozlazły. Z tego co słyszałam towar w sklepie jest sprzed 10 lat. Nie polecam nikomu, kto troszczy się o dzieci i swoje finanse.

K

Czy chciałabyś pracować w miejscu gdzie nie respektuje się praw konsumenta? Gdzie kłamie się w żywe oczy? Na dzień dzisiejszy ukradli mi 1890 zł! Sądzę że takich osób jak ja jest więcej

Maja Nowy wpis
@K

Jak to ukradli Ci pieniądze? Nie rozumiem, wyjaśnij proszę bo to tak nieładnie obrażać ludzi od złodziei.

Klient Nowy wpis
@Maja

Maja masz racje, nie ukradli bo komornik im odebral moja własność i mi oddal. Ponadto przykro mi ze negatywny komentarz odbierasz jako obrazanie kogos. To jest poprostu negatywna ocena na ktora ktos sobie zasluzyl poprzez popelnione czyny ktorych dokonal. Dobrego Dnia!

Małgorzata Nowy wpis

Klienci narzekają że pracownicy stoją i sobie gadają.. czyli co, dobra atmosfera jest w pracy między pracownikami? Można liczyć na koleżeńskie kontakty? A jak z podejściem szefowej do pracowników?

Ile macie zmian firmy ?

Aplikowałeś do firmy Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kinga

Zakupilam tam wózek który zespół się 2 razy. Chcąc odstąpić od umowy zagwarantowanej prawem konsumenta sprzedawca uchyla się do zwrotu pieniędzy choć wózek przyjęli na sklep. Pan (usunięte przez administratora)twierdził że mamy XXI wiek i pieniądze na konto przesla. Niestety oszukali mnie. Ani wózka ani pieniędzy a dziecko kończy już prawie 6 miesięcy. Sprawa u Rzecznika i prawników. Nie polecam i przestrzegam przed nieetycznymi praktykami panującymi w tym sklepie.

Maja

Czy ktoś posiada aktualne informacje na temat pracy w Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant? I tych stawek, o których wcześniej pisaliście? Firma jest dość aktywna na facebooku, urządza różne konkursy, itp. więc może, jednak coś uległo zmianie na plus?

tymeko

A czego się spodziewałeś? praca w sprzedaży, zwłaszcza w firmie odzieżowej tak wygląda. Niestety, klient od wejścia jest atakowany, wystarczy to robić nie nachalnie i z wyczuciem. Jedyne, co mi się nie bardzo podoba, to stawka, jaką podałeś. Jak dla mnie, jest za niska.

XXX

obsługa FATALNA ! chciałam kupić wyprawkę od a do z...łącznie z łóżeczkiem i wózkiem. Każdy wie ile to może kosztować. Stałam z 20 minut przy wózkach, żeby dopytać o szczegóły rozglądałam się z mężem znacząco, obsługa to widziała I NIKT NAWET NIE PODSZEDŁ. Stali za to przy pulpicie i w najlepsze plotkowali, śmiejąc się głośno, jak na kawce u koleżanki ( w szczególności młoda, szczupła kobieta). To był mój drugi i ostatni raz w tym sklepie, za pierwszym razem na temat wózków rozmawiałam mężczyzną, który najprawdopodobniej nie miał pojęcia o sprawie, a do tego sprawiał wrażenie ...no przynajmniej wczorajszego, jeśli nie pod wpływem. W sklepie ogólnie czułam się, jak intruz.

Maciek

A teraz sklep zmienił adres. ciężko trochę trafić, ale udało się. Nowy adres to Mieszka I 61a z tyłu collegium balticum. polecam. obsługa pełna profesjonalność.

jarek

Ola - 2012-12-08 09:55:37 misia - 2012-07-21 21:57:25 Robię zakupy w tym sklepie od jakiegoś czasu i uważam ,że jest to najlepszy sklep jaki znam.Ogromny wybór wszystkiego,a poza tym bardzo miła obsługa i fajna atmosfera.Obsługa bardzo kompetentna znająca się na rzeczy.Pozdrawiam i gorąco poleca.MiśkaSkoro tam pracujesz to innej opinii się nie spodziewałam.no chyba ty

Iza

Obsluga nie pozwala wchodzic na czesc z ubrankami z wozkiem bo jak mnie poinformowano "ubranka sie brudza od wozkow". Coz, myslalam ze bylby to sklep z mysla o dzieciach i ich matkach ktore robia tam zakupy. Bardzo mnie zniechecili.

Ola

misia

Natalka

Witam. Moim zdaniem obsluga w sklepie ,,Oleńka,, jest bardzo dobra. Nie mam co do tego zastrzeżeń. Bardzo mili sprzedawcy oraz sympatyczna atmosfera. Ja na pewno chwalę ten sklep. Pozdrawiam Natalia.

ana

Obsługa masakryczna.ostatnio błąd obejrzeć wózki koleś[usunięte przez moderatora] takie bzdury że słabo się robiło zero wiedzy na temat wózków.

Zostaw merytoryczną opinię o Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant - Szczecin

Oleńka Hurtownia Aleksandra Galant