Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

marek

ile można zarobić proszę o napisanie .Pozdrawiam tylko nie wymyślanie .

wiola

A pytanie, do tych co już tam są, co trzeba zabrać ze swoich rzecy, chodzi mi o rzeczy typu : kołdra, kubek, talerz... ?

wiola

hej, a mam pytanie do tych co tam są, cotrzeba zabrać ze swoich rzeczy, chodzi mi o to np kołdra, kubek, talerzyk , czy wszystko tam jest ?

pati95
@wiola

hej, musicie zabrać kołdrę, poduszkę, pościel, podstawowe naczynia: kubek, talerze, sztućce i może jakieś garnuszki, patelnie.... hahah ale nie za dużo bo kuchnie są malutkie

Para

Nie jeszcze my nic nie wiemy mają dać nam znać do piątku obysmy pojechali. Mówią że na 100%

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
syla

Hej,ja tez mialam jechac 30 i przelozyli mi wyjazd na ta sobote,juz dostalam nowa umowe .Czy wiecie cos na temat zakwaterowania,jakie warunki??

senoirita!!

para dzwonili do mnie w poniedziałek i w tą sobotę mamy jechać musimy nowe umowy podpisać bo daty nam się zmienią wyjazdu

para

seniorita my tez mamy przesunięty o tydzien wyjazd mielismy jechac w sobote tj 30.01.2016 dowiedziałaś się coś więcej?

para

witam wraz z partenrem mielismy jechac w sob na kurczaki ale zostalo przelozone na za tydzien ... nie wiem czy szukac innej pracy zeby nie wyszlo ze i w ta nie pojedziemy jak myslicie??

seniorita!!

nie wiem nie poinformowali mnie gdzie ale w poniedziałek muszę się dowiedzieć dokąd mnie wyślą z tego stresu zapomniałam pytać. teraz mamy przesunięty wyjazd o tydzień

Mordzia

do OSS jedziesz?

seniorita!!

witam! ja teraz w sobotę (jutro)jadę na kurczaki pierwszy raz mam nadzieję że będzie dobrze. trochę się stresuję tym wyjazdem. w agencji mówili że to system 6 tygodni tam i 2 w domu? a jak wam mówili

dzidzia

Zależy jaki zakład, kury 39-50, wieprzowe też będzie ponad 40, jak brakuje gdzieś godzin do normy to jedziesz na kwiaty, widać że się ostatnio polepszylo, nie jest może super ale widać że się starają, ja w każdym razie nie mogę narzekać, hmmm może jedynie na tęsknotę ale po coś tu przyjechałam, zleci szybko a może i nawet wroce jeszcze do pracy z tą agencją. Tylko musicie się nastawić na ciężka pracę, bo tylko tak można się tu utrzymać i zarobić

aa
@dzidzia

A dostalas juz przelew pierwszy? podobno jet po 2 tyg a pozniej juz co tydzien tak?

para

to dobrze jak jest praca mozna zarobic.. i jak po ile godz pracujecie?

dzidzia

Nie, nie jestem na wiekowce, ponad 5e to jest kwota na rękę, 7;60 to kwota netto i odliczasz koszty utrzymania, w PL jak robisz też płacisz za mieszkanie, prąd czy gaz..A nie odliczasz od stawki w pracy, jest praca, w Oss jest dużo godzin, na wieprzowinie też są plus stawka wyższa, z Wassenaaru jezdza też na kwiaty...Ale podobno już nie będą kwaterowac na Wassenaar, ma być Nowa miejscówka..

para

Witam jade z narzeczonym i bratem w sobote na kurczaki ... tak czytam ponad 5 euro moze byc ponizej 23 roku zycia trzeba pisac a powyzej jest 7.60 na reke wiec tak jak piszesz wychodzi ze masz mniej niz 23 lata

morgana

Nie ma źle, ja trafiłam dobrze, akurat do mięsa wieprzowego, domki bungale ale uprzedzali, ze takie sa i małe... Ale stawka jest fajna więc coś za coś

aaaaa

@sawoj jasne, ludzie to podstawa ale też trzeba mieć dystans do innych, tu jest zbieranina osób w różnym wieku, z różnych środowisk i miejsc Polski więc wiadomo, że iskrzy/;p

aaaaa

Wiecie co, chyba jestesmy na zupelnie innych Wassenaarach, ja jestem tu i jakos mieszkam w miare okej, praca jezeli nie na kurczakach to zabieraja do innych projektow zeby kazdy wyszedl na swoje, pracowalam w gorszych agencjach i w gorszych warunkach mieszkalnych, a z ludzmi trzeba sie po prostu dogadac! @

miki

Nie jedz tam,odradzam tan jest masakra

@miki

na rękę wychodzi ponad 5 euro po odciągnięciach, zakwaterowanie, ubezpieczenie, dojazd, reszta we własnym zakresie...jedzenie nie jest drogie, zależy co się kupuje. Ja potrafię zaoszczędzić, wiadomo to jest tylko na chwilę jako dodatkowy zarobek

kaska94
@miki

witam, skąd ta opinia jeżeli można wiedzieć ponieważ planuje wyjazd z tą firmą :)

Lena 77

Aneta 22 z jakiej miejscowości jedziesz? Podaj mail napisze

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.