Opinie o Skandal w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Skandal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Skandal o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skandal w Koszalin

Igor Nowy wpis

Można dostać w firmie podwyżkę po czasie czy są stałe pensje ?

Kacper Nowy wpis

Przestancie pisac pierdoly.Czasami pracownik sie nie nadaje a czasami pracodawca.Nikt nikogo na sile nie trzyma zawsze mozna otworzyc swoj interes a nie narzekac na pracodawce

Barnaba Nowy wpis

Niestety osoby, które maja dobre zdanie o firmie rzadko piszą na forum natomiast konkurencja może inspirować do negatywnych wpisów!

Zainteresowany Nowy wpis

Czy macie jakiś powód, że nie piszecie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Skandal, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ewelina

Słyszałam o firmie, że to dobry pracodawca. Idealnych firm nie ma.

ania

proszę o kontakt jaania01@gmail.com

Marta_Koszalin

Witam. Pracuję w Butiku Skandal prawie 2 lata i nie zgadzam się wcześniejszymi opiniami na temat pracodawcy. Praca w tym sklepie sprawia mi przyjemność. Szef to człowiek kulturalny, solidny,uczciwy i liczy się że zdaniem pracownika. Jestem traktowana z szacunkiem i vice versa. Wbrew poprzednim komentarzom: JESTEM ZATRUDNIONA NA UMOWĘ O PRACĘ tak dla jasności!!! Tak jak jedna z poprzedniczek uważam, że zatrudnia się tu osoby o wysokiej kulturze osobistej i przede wszystkim zaangażowanych w swoją pracę, bo pracę swoją trzeba lubić. Wynagrodzenie jest dla mnie satysfakcjonujące. Kreatywność i zaangażowanie w pracy popłaca. Przykre komentarze osób wystawiających opinię sprawiają wrażenie sfrustrowanych,niezadowolonych,które nie widzą się w roli sprzedawcy. Życzę tym osobom zmiany podejścia do tematu PRACA !!! Pozdrawiam Marta

lol

Ostrzegam Panie które chciałyby podjąć prace w Skandalu w Koszalinie (usunięte przez administratora). Pracowałam u niego sezonowo wraz z przyjaciółka dla mnie był miły do czasu a na koleżance wyżywał się darł się o wszystko , pracownika miał za nic . Nie było mowy o jakiejkolwiek przerwie na obiad czy wyjście do wc.(usunięte przez administratora) Zaproponował mi prace w zastępstwie na okres 2 tygodni a jak był slaby utarg to stwierdził że nie nadaje się i że będzie przyjeżdżała dziewczyna z innego sklepu . Rozczarowałam się jego zachowaniem . Ale teraz wiem że można spodziewać się z Jego strony wszystkiego . Pozdrowienia :)

mmn

kuba, i powiedz jak u nich sytuacja się przedstawia i na jakie stanowisko aplikowałeś ? Ja teraz szukałem ofert ale niczego nie znalazłem - czyżby już chętny na pracę był ? Proszę o informację czy zarobki są wystarczające czy można powalczyć o podwyżki.

Dioda

Starałam się o pracę w Brdzie,ale tam ciągle zmiany ( aż strach), poza tym słyszałam jak jedna klientka mówiła, że oszukują z reklamacjami. Nie wiem co myśleć. Teraz znowu ktoś nowy. Nawet nie wiadomo kto tam jest właścicielem hehe

Magda

Pracuję w skandalu 3 rok i standarty pracy są wysokie ( nie zatrudniają byle kogo) myślę ,że te którym się ,nie udało być zatrudnionym żal...delikatnie mówiąc .Zatrudniają osoby o wysokiej kulturze osobistej ,niestety Panie piszące powyżej same sobie wystawiły opinie tymi komentarzami !!! ( nigdy nie zarabiałam tak mało-1400zł - myślę ,że takimi kłamstwami można komuś wyrządzić krzywdę,no coż ...nie bez przyczyny tam nie pracują!!!

nati

widze ze firma sie nie zmienia. wyzysk tylko

Emilia

Również bardzo prosiłabym o kontakt mam kilka ciekawych pytań

gosc

Mam pytanie, czy autorka powyzszego komentarza mogłaby się ze mną skontaktować?Proszę o pomoc

Pracownica

Hej pracowałam w tym sklepie odzieżowym kilka lat temu, ale widzę że nic sie nie zmieniło. Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda identycznie. Na wstępie miło i uprzejmie a potem hmmm wile by mówić, uciekłam tak szybko jak sie dało. (usunięte przez administratora) Niby towar z włoch a szmelc taki sam jak u chińczyka na manhatanie.Ciągle wywieszają kartkę że poszukują do pracy a jak przyjmą to albo ktoś sam rezygnuje albo po prostu nie przychodzi.Dalej kroi na kasie do tego umowa na pół etatu a pracujesz na cały etat plus nadgodziny za 1400 zł za mies to jest dopiero Skandal. Ale jak widzimy ludzi nie brakuje zawsze ktoś się znajdzie. Jeśli jesteś pracownikiem bez serca rodziny i nerwów ten pracodawca jest właśnie dla ciebie a no i musisz być mocny w gębie bo obrażać pracownicę to on potrafi. Więc kochane dziewczyny byle zdala od Skandala i Multibrand bo to ten sam (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Skandal - Koszalin

Skandal
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Chałubińskiego 8 C lok. 6
    75-685 Koszalin