Opinie o Lotos Optima (Grupa Lotos S.A.) w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Lotos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grupa Lotos S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Lotos S.A. w Gdańsk

Papa Smerf

do "takie lubie" - jesli ktos narzeka na lotos to delikatnie mowiac mu sie w glowie poprzewracalo. Pacuje w tej firmie od niedawna i musze przyznac ze ludzie tam pracujacy maja raj na ziemi. Bardzo dobre warunki pracy, ludzie na poziomie, godziwa pensja, stabila firma ... same plusy. Musze przyznac ze bardzo ciezko sie dostac, ale warto sie starac.

Ruda Mariola

Zarządzanie procesem szkoleniowym: - przygotowywanie budżetu i planu szkoleń - analiza potrzeb szkoleniowych - przygotowywanie prognoz budżetowych - analiza efektywności szkoleń Budowanie systemów motywayjnych Opracowywanie i realizacja programów rozwojowych Zarządzanie kompetencjami Rekrutacja i selekcja pracowników Realizacja systemu ocen okresowych

Art

ja mam super szefową. Nie dość że zna się na rzeczy to jeszcze na poziomie i pożartować też umie jak trzeba.

henio

ja ostatnio zmieniam zdanie na temat kierownictwa, przykład kolegi odebranie mu części nagrody za wykorzystanie urlopu wypoczynkowego powód nie świadczenie w tym okresie pracy, oceńcie sami na jakim poziomie są kierujący pracownikami kierownicy, "Panowie" mający gdzieś standardy i ogólnie przyjęte zasady którymi Lotos się tak szczyci.

Project Manager

Telefoniczna - 30-40 min. - j.angielski - z HR SUPPORTER Początek po polsku, część właściwa po angielsku Rozmowa dotyczy doświadczenia w temacie prowadzenia projektów. Jako, że do tej pory byłam kierownikiem projektu dla jednego projektu, rozmowa dotyczyła tego właśnie jednego, prowadzonego przeze mnie projektu. Tematyka pytań: - dokumentacja - jaką tworzyłam? za jaką byłam odpowiedzialna? - ryzyka - czy i jak były identyfikowane? - jakich narzędzi/oprogramowania używałam? Informacja, że odpowiedź zwrotna będzie w ciągu 2-4 tygodni. W praktyce była następnego dnia - ustalony termin następnego spotkania za ok. 2 tyg. 2. W siedzibie - 1 godz. - j.angielski - z TEAM LEADER'em - jaka dokumentacja była tworzona w projekcie? - Wyobraź sobie, że masz w zespole dwie osoby, które ze względu na prywatne, niekorzystne relacje źle wpływają na dobrą atmosferę w zespole. Dodatkowo nie wywiozują się w pełni ze swoich zadań. Co zrobisz? - wyobraź sobie, że masz zaplanowane wdrożenie projektu w 5 lokalizacjach. Odbywa się spotkanie, podczas którego osoby z dwóch lokalizacji sprzeczają się, która powinna być pierwsza. Jak się zachowasz? - czy umiesz motywować ludzi? Jakich metod używasz? - zarządzanie ryzykiem - w jaki sposób realizujesz? czym różni się "risk" od "issue"? - budżet - w jaki sposób był tworzony budżet projektu? czy miałam wpływ na poszczególne wartości? - pytanie dot. nieudanych projektów (z racji tego, że mam na koncie jeden projekt, zakończony sukcesem, nie otrzymałam go) - dotyczyło chyba tego, jak sobie radisz z "failed projects"? - w jaki sposób prezentujesz postęp prac w projekcie? - ile chcesz zarabiać? 3. W siedzibie - 30 min - j.polski - z HR - dlaczego firmy? - dlaczego Project Management? - od kiedy jest się dostępnym? Krótka powtórka poruszanych wcześniej wątków projektowych: - ile było członków zespołu projektowego? - w jaki sposób motywuję ludzie? - jaki był budżet projektu? czy miałam wpływ na ustalenie tego budżetu? - czy jesteś zainteresowany pracą z domu? możliwa jest praca z domu do 3 dni w tygodniu, realizowana w zależności od ustaleń i prac projektowych. W okresie wdrożeniowym 100% na miejscu. Potem np. jak jest klient na miejscu to trzeba być a pracować z domu w innym terminie, np. niektórzy podobno tydzień z kawałkiem pracują na miejscu a resztę miesiąca z domu. - oczekiwania finansowe - informacja o benefitach (ubezpieczenia na życie, karta multisport bądź a zamian np. karta podarunkowa do empiku, dopłata dla dojeżdżającyh powyżej 2 km do siedziby firmy - od 150 do 350 zł brutto) PO 7 dniach odpowiedź odmowna. Nagrane dwie rozmowy : http://linking.cf/arek

Powyzej

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Rambo

jaj juz wiem. W kazdym razie moze i rotacja jest nieduza, ale za to nowych stanowisko sporo sie pojawia. Wystarczy spojzec na strone kariera lotosu, prowadza aktualnie kilkanascie rekrutacji. Kwestia jest jak zostac zaproszonym do tej rekrutacji i ja przejsc pozytywnie.

radek

nie wiem,rotacja jest mała a kandydatów na pewno dużo musisz mieć dużo szczęścia

Rambo

do Radek. To piszesz o stanowiskach fizycznych. Nie wiesz jak wygladaja testy w procesie rekrutacji (stanowiska umysłowe)?

radek

Do Rambo. Jeżeli chodzi o zatrudnienie w Lotos to musisz mieć wykształcenie i doświadczenie. Im więcej atutów posiadasz tym lepiej. Warto oprócz wykształcenia przedstawić dodatkowe kursy w takim np; kurs pożarniczy, kurs wózków widłowych itd

Rambo

Ciekawe jak to jest z tym zatrudnianiem? Czu rekrutacje to fikcja, czy na prawde da sie tam dostać prac e. Nadmienie tylko, ze składałem papiery dwa razy i nie zostałem nawet zaproszony na rozmowę rekrutacyjną.

ciekaw

Odnawiam temat. Jak wyglądają zarobki zarobki w lotosie w 2014 roku? Najbardziej mnie interesuje ile może zarobić maszynista pracujący w lotosie. Idzie zarobić czy nie bardzo?

Nie zgadzam z Tobą, sama prowadze stację ,nadal jeżdzę starym samochodem i nie dorobiłam się niczego na prowadzeniu stacji w ajencji poza nerwicą. A teraz wywalają mnie bo nie mam zastawu. Jeżeli uważasz że jest tak jak piszesz to spróbuj swoich sił i sam poprowadź taka stację może Ty się czegoś dorobisz i zobaczysz jak łatwo jest ajentom jako kierownicy mielismy wszystko teraz gora wszystko[usunięte przez moderatora]

Kewin

Zachecam do pracy w lotosie kumpel pracuje ale nie polecam nikomu pracy na stacjach lotosu oddanych w ajencje!!!Tragedja brak szacunku ,[usunięte przez moderatora] ,ajenci kupuja sobie nowe auta ,buduja domy ale na pensje i premie nie maja nie ma podwyzki bo nie maja z czego bo niby lotos zabrania dawania podwyzek ostrzegam u mnie w regionie jest 6stacji oddanych ajentom i na kazdej tak jest a kiedys ajent był pracownikiem stacji i był normalnym kolega a teraz fiu fiu prosze pana to jest najgorsze jak sie głupkom daje stacje to wstyd dla całego koncernu lotos sami chca sie chyba zakopac na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Lotos S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Lotos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Lotos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Lotos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Lotos S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Lotos S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Lotos S.A.
2.8/5 Na podstawie 146 ocen.

Grupa Lotos S.A.