Lykos-Farm Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Lykos-Farm Sp. z o.o.

anonim 2011-10-10 12:33
właścicielka - porażka. to jakis [usunięte przez moderatora] , a nie miejsce pracy
pf 2011-10-11 02:34
Witam.Byłem jakiś czas przedstawicielem farmaceutycznym i miałem okazję poznać w owej firmie szefową.Ludzie omijajcie szerokim łukiem tą babę.Wulgarna myśli,że jak ma trochę więcej pieniędzy to już jej wszystko wolno.Pozatym personel....... widać,że się boi.
KH 2012-01-15 17:24
Zgadzam się z poprzednikami.Ludzie uciekają z Ochojca.Jeden wchodzi drzwiami drugi ucieka oknem.Właściciele wariaci !!!!!!!!!!
Mgr 2012-07-29 22:46
Najgorsza apteka na całym śląsku!!!Aż wstyd sie przyznać,że kiedyś w niej pracowałem
techniczka 2012-12-12 18:31
świetna atmosfera w pracy, przebojowa szefowa...
płacą przyzwoicie... firma ok.
gal anonim 2013-04-20 00:53
Nie wiem jak taka firma możne w ogóle funkcjonować. Współczuje wszystkim, którzy mają mieli lub będą mieć z nią do czynienia. Zdrowiej będzie siedzieć na bezrobotnym. Stanowczo NIE polecam, zero szacunku, zero zasad, nie mówiąc o łamaniu wszelkich możliwych przepisów...
były pracownik 2014-07-14 11:45
@mikołaj
Daj sobie spokój z LF. Poszukaj rozsądnej apteki.
igrek 2015-01-16 18:24
Hej, pracuje ktos w lykos-farm obecnie i jest w stanie polecic tutaj prace? Czy w ogóle jest szansa tutaj znaleźć etat, bo szukałem ogłoszen od nich i niestety nic nie znalazłem, może wiecie, gdzie takie mogę znaleźć? Z tego co widzę, to wypowiadaja się tutaj głownie klienci apteki, a to przecież forum pracy.
quise 2015-03-24 00:51
Trochę małe zainteresowanie jest na forum wokół tej firmy. Wiecie może czy wszystko jest w porządku z Lykos-Farm Sp. z o.o. ? Słyszałem kiedyś o tej firmie a teraz mam warunki na to żeby się w niej zatrudnić, niestety nie wiem co się z nią stało i czy w ogóle robią jakiekolwiek rekrutacje. Wiecie jak to teraz wygląda ?
Ma 2016-05-11 22:08
No nie ma co być złym @kaska @wulkani w temacie ile prezes zarabia, bo przecież kasa musi się zgadzać inaczej by nie założył firmy, a moim zdaniem to normalne i uczciwe, w końcu jest szefem co nie, no
Julita 2017-07-31 11:12
Cz Lykos-Farm Sp. z o.o. aktualnie poszukuje nowych pracowników? Czy ktoś może podzielić się informacjami na temat warunków zatrudnienia w tej firmie? Te informacje będą pomocne dla forumowiczów, którzy są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o Lykos-Farm Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lykos-Farm Sp. z o.o.