Opinie o Lykos-Farm Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lykos-Farm Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lykos-Farm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lykos-Farm Sp. z o.o. w Katowice

Kinga Nowy wpis

Ile w firmie jest aktualnie pracowników ?

wojgli Nowy wpis

Właścicielka firmy jest bankrutem, zalega wielu ludziom ogromne kwoty. Trzymać się od niej i jej firmy daleko!!!

Mira Nowy wpis

Chyba firma nie istnieje! To nie możliwe żeby tak długo nikt nien pisał a pracował!!!!

Ma Nowy wpis

No nie ma co być złym @kaska @wulkani w temacie ile prezes zarabia, bo przecież kasa musi się zgadzać inaczej by nie założył firmy, a moim zdaniem to normalne i uczciwe, w końcu jest szefem co nie, no

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
quise

Trochę małe zainteresowanie jest na forum wokół tej firmy. Wiecie może czy wszystko jest w porządku z Lykos-Farm Sp. z o.o. ? Słyszałem kiedyś o tej firmie a teraz mam warunki na to żeby się w niej zatrudnić, niestety nie wiem co się z nią stało i czy w ogóle robią jakiekolwiek rekrutacje. Wiecie jak to teraz wygląda ?

igrek

Hej, pracuje ktos w lykos-farm obecnie i jest w stanie polecic tutaj prace? Czy w ogóle jest szansa tutaj znaleźć etat, bo szukałem ogłoszen od nich i niestety nic nie znalazłem, może wiecie, gdzie takie mogę znaleźć? Z tego co widzę, to wypowiadaja się tutaj głownie klienci apteki, a to przecież forum pracy.

@mikołaj Daj sobie spokój z LF. Poszukaj rozsądnej apteki.

gal anonim

Nie wiem jak taka firma możne w ogóle funkcjonować. Współczuje wszystkim, którzy mają mieli lub będą mieć z nią do czynienia. Zdrowiej będzie siedzieć na bezrobotnym. Stanowczo NIE polecam, zero szacunku, zero zasad, nie mówiąc o łamaniu wszelkich możliwych przepisów...

techniczka

świetna atmosfera w pracy, przebojowa szefowa... płacą przyzwoicie... firma ok.

Mgr

Najgorsza apteka na całym śląsku!!!Aż wstyd sie przyznać,że kiedyś w niej pracowałem

KH

Zgadzam się z poprzednikami.Ludzie uciekają z Ochojca.Jeden wchodzi drzwiami drugi ucieka oknem.Właściciele wariaci !!!!!!!!!!

pf

Witam.Byłem jakiś czas przedstawicielem farmaceutycznym i miałem okazję poznać w owej firmie szefową.Ludzie omijajcie szerokim łukiem tą babę.Wulgarna myśli,że jak ma trochę więcej pieniędzy to już jej wszystko wolno.Pozatym personel....... widać,że się boi.

właścicielka - porażka. to jakis [usunięte przez moderatora] , a nie miejsce pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Lykos-Farm Sp. z o.o. - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lykos-Farm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lykos-Farm Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lykos-Farm Sp. z o.o.
  • Zygmunta Krasińskiego 29 lok. 9