Opinie o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Rafal

Którzy klienci kobitka która znalazła niedopalek papierosa w chlebie czy dzieciak który zjadł napoleonke z robakiem. Mają takie dobre rzeczy ze bankrutuja i się zamkna nie długo. A pensja niezła 3000zl na rękę tylko ze płacona co kwartał polecam praca dla naiwnych.

Rafal

Nie ma spulchniaczy polepszaczy bo nie ma niczego oprucz mąki i wody z byle czego nie zrobisz nic dobrego wszystko mdle i niejakie.

Rafal

Wszystko smakuje tak samo bez wyrazu lody nie mają smaku oprucz proszku slabe te produkty nie polecam makowce robione ze starych zwrotów jak i bajaderki pracuje tam ale sam nie jadam tych wyrobów

marcin

Kiepsko z wody i mąki nic dobrego nie zrobisz ani z jajek w proszku. Nie wiem po co jeszcze coś produkują jak prawie nic się nie sprzedaje same zwroty przywoza kierowcy.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony- 17 zł netto/h w firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Pracowałem tam przez kilka lat to wiem powodzenia życzę firma tragedia nie płacą pensji po kilka miesięcy

Nie placa pensji po trzy miesiące niskie zarobki brak organizacji każdy robi co chce. Nie polecam tam pracy właściciel chamski bezwgledny nie obchodzi go to ze pracownicy nie mają ma dojazd do pracy. Najwyżej zatrudni na miesiąc dwa innych frajerów do pracy za darmo.

Artur

Pracowałem tam najgorsze produkty w mieście kiedyś najlepsza piekarnia w okolicy teraz ruina przez zachlannosc właścicieli. Kupują najtańsze surowce jajka w proszku albo z odpadów przeterminowane stare dodatki nic się nie może zmarnować. Robaki na produkcji bo właściciel nie robi dezynfekcji a sprej z marketu raczej nie pomoże. Zapłacił już tyle kar nałożonych przez sanepid że by sobie luksusowy samochód kupił. Nie polecał bym kupowania tam niczego oprócz chleba.

marcin

Kiepskie produkty wszędzie robaki gówna po gołębiach ciasta beznadzieja przedrozona w lodach tyle proszku że w zęby wchodzi. Omijać z daleka z dobrej firmy zrobiło sie badziewie.

Ela

Nie płacą pensji na czas kiepska firma produkty kiepskiej jakosci oszczędności na wszystkim. Nie polecam tam pracy bo będziecie robić za darmo. Olewaja pracowników tylko dla siebie pieniądze mają.

Pawcio

Dobry pomysł chociaż im to juz wszystko jedno. Cała produkcja powinna się postawić i nie ustąpić dopóki nie wypłaci zaległych pensji jak by raz nie zrobili towaru i kierowcy by nie wyjechali to moment by się pieniądze znalazły jak ma kontrol to się ostro podlizuje przed pracownikami żeby siedzieli cicho a potem ma ich w dupie. Jest tak bezczelny że powinien sam pracować.

...

"Panstwo" Kowalscy maja w wielkim powazaniu stawianie sie pracownikow... Ich nic nie rusza, bo jak by to bylo gdyby zaplacili pracownikom a sami nie mieli za co po sklepach latac... Ich zachcianki sa ważniejsze niz ludzie ktorzy z dnia na dzien zastanawiaja sie za co dojechac do "pracy?" o ile tak mozna to nazwac... Jedyne co by podzialalo do zaplaty to nagranie rozmowe i podanie do sadu pracy lub policje...

Pawcio

Pracownicy powinni się zebrać i postawić szefowi jak by miał sam stanąć na produkcji że swoimi coreczkami to moment wyjoł by pieniądze ze skarpety i zapłacił zlegendy pensje. Zbiescie się wszyscy i wkoncu postawcie bo inaczej nic się nie zmieni

Andzelika

Mam watpliwości czy nadawały by się córeczki na mopa całe życie miały sprzątaczki i gosposie. Jedyne co potrafią to okradac ludzi i udawać poważnych biznesmenów. A najbardziej błyskotliwa jest pani Agnieszka nie jeden wytresować pies dawał by sobie lepiej radę na jej stanowisku

Rafal

Za tą firmę powinna się wziąść inspekcja pracy jak można tak traktować pracowników wielka łaskę robią że pensje wypłaca. Nie długo sami będę pracowac ci ludzie się nie nadaja do prowadzenia firmy całą rodziną uważą się za lepszych od innych a są zwykłymi prostaktami a właściciel najwiekszym

@Rafal

@bocien idź do nich napewno cie przajmą odrazu wszystkich przyjmują to i ciebie zatrudnia lubisz wolontariat to powodzenia masz chęć pracować po 12 godz za 1500zl miesięcznie płacone co trzy miesiące. Na zbieraniu puszek lepiej zarobisz niż tam powodzenia potrzeba im takich naiwnych ludzi jak ty

Andzelika

Właściciel powinien się wstydzić że tak wykorzystuje ludzi uczniów którym każe pracować za darmo i nie placi pensji a sam dla siebie ma córki też mało rozgarniete ale do zadzenia są pierwsze niedługo będę z alimentow żyć jak tatuś firmę zamknie

Krystyna

Piekarnia która już dawno straciła swoją renome kiedyś jedna z lepszych w mieście dziś najgorsza produkty słabe ledwo przeda przez co oszczędzają na surowcach zaniedbany sklep firmowy stary nie remontowany od lat. Pracownicy nie przeszkoleni ale nie ma co się dziwić nikt tam nie chce pracować jak pensja jest raz na 3 miesiące. Szkoda mi ludzi którzy tam pracują. Właściciel powinien zamknac firmę bo jeszcze ludzi potruje

Ela

Nie dziwie się że firma bankratuje kiepskie produkty wszędzie brud robaki omijać szerokim łukiem

Kiepskiej jakości produkty oszczędzają na wszystkim chleby wszystkie smakują podobnie zaniedbana produkcja firma bez przyszłości

Andzelika

Firma jedna z najgorszych w mieście uczniów traktuja jak normalnych pracowników trzeba pracować po 12 godzin i nie płaci za to nic córki głupie tylko się rządzą a nic nie umieją

Teresa

Właściciel nie płaci pensji a na swoje wydatki ma firma bankrutuje pieczywo kiepskie jakości żal mi ludzi którzy tam pracują żeby prosić się o pensje w dzisiejszych czasach

Zostaw merytoryczną opinię o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia - Nowy Dwór Mazowiecki

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia
1.2/5 Na podstawie 102 ocen.

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia