Opinie o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Andzelika

Kochana pensja na papierze ale podobno można zjeść jednego paczka dziennie albo kajzerke więc jest ok gorąco polecam.

Andzelika

Rozmowa kwalifikacyjną wygląda następującą. Szef jest pani wstanie przeżyć za 700 zł miesięcznie tak jest pani skarzepyta nie. To witam w Piekarni praca po 12 godzin pensja płacona co gwartal. Gitara Siema

Artur

Żadnej przesady nie ma przynajmniej zarobisz pieniądze chodzac po śmietnikach bo tam napewno nie

Artur

Firma konkretna benifity socjalne owszem gumowce i łapka do zabijania robaków umowa graniczy z cudem tak jak pensja na czas lepiej już po śmietnikach chodzisz niż tam pracować

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony- 17 zł netto/h w firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Artur

Komornicy nie ma wypłat sami Ukraińcy pracują no i szefostwo przeganiaja się w głupocie tylko iść i pracować za jedna pensje płacona co trzy miesiące

Renia

Co chwila dostają mandaty od sanepidu Poza tym już kilka razy im zamknął produkcjie za stare surowce i brud

Mirka

Uwaga w sklepie firmowym biegają robaki po chlebie byłam świadkiem.

Renia

Na swoje potrzeby mają ale żeby tak olewac biznes i nie płacić pracownikom pensji

Anula

Wyszła im ta oszczędność że teraz bankrutuja szkoda taka piekarnia.

Róża

Nie dziwie się że bankrutuja nie płacą pracownikom słaby towar właściciel stary nie ma pomysłu co zrobić z firmą reszta rodzinki tylko do wydawania pieniędzy.

Ciekawe kiedy oglosza bankructwo szkoda mi ludzi którzy tam pracują po trzy miesiące za jedną pensje

Artur

Szkoda ze taka firma tak nisko upadła stary towar nie płacą pensji przykro patrzeć.

Rafal

Pracowałem tam 3 miesiace i dostałem jedna pensje 1400 zł żałosne nie polecam. Poza tym chleb sprzedają z poprzedniego dnia jako świeży.

Tomasz

Co się takiego stalo że tak nisko upadli i wciskając ludziom stare produktu. Przesto bankrutuja

Mirka

Wszyscy z produkcji odchodzą bo nie płaci pensji nie długo się zamkna podobno ma ogłosić bankructwo bo jest nie wypłacalny

Renia

Co się dziwićie ratują się jak mogą przed bankructwem.

Mirka

Jak można tak nisko upaść żeby sprzedawać stare pieczywo i ciastka. Co za ludzie.

Róża

Strach tam kupować co kolwiek lepiej omijac

marcin

Mają długi w hurtowniach i młynach nikt im nie chce dawać surowców do produkcji. A ten Kowalski jeszcze własne siostry okradł z pieniędzy całe miasto huczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia - Nowy Dwór Mazowiecki

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia
1.2/5 Na podstawie 102 ocen.

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia