Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

szofer

Witam możecie mi podpowiedzieć z kim trzeba zagadać ,żeby dostać się na ogrzewania ,braniewo gdańsk, tam chłopaki zarabiają ponad 10 koła [lewo,prawo] ja na przeżucie mam to ale za 2,5 miecha podajcie jakieś namiary

Kadry
@szofer

Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 883-363-608 oraz proszę o przesłanie CV na adres e- mail: kadry@tsl.info.pl Pozdrawiam

Realista optymista
@szofer

Ta zarabiają 10 koła ale w trzy miesiące. Słabo naganiacze wymyślcie cos lepszego. Przykro mi że nie macie kierowców na północy.

Józek
@Realista optymista

Eeee nie gadaj ze dwóch kierowców ze wszystkimi pozwoleniami [nie wiem od kogo] tam jest na grzewce ale mają sie dobrze

Kiero
@Realista optymista

A właśnie że tak kilku kierowców z układami właśnie zarabia dużo więcej i nie na dystrybucji i nie na przezucie tylko na grzewcze reszta to tylko marni robole co dojeżdżają na swój koszt do auta czasami przez całą Polskę pociągami albo na stopa

wziatkadlaLalusia
@szofer

użyj rozumu - ktoś za to bierze od. pał. Być może Cię naprowadzę wygląd jakby taki Turcja wschodnia elektryczny papierosek zawsze nienaganny ubiór niepasujący do okoliczności

Hej, czy w firmie TSL Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

exxxx

Chyba żartujesz, czegoś takiego nie ma, nie było i nigdy nie będzie (:

Tylko dla odważnych

Szału nie ma. Pracowałem dosyć długo ale byli weterani. Bardzo mało profesjonalna i merytoryczna rozmowa kwalifikacyjna w porównaniu do innych firm z branży powinna dać mi już na wstępie do myslenia. Warunki pracy nie wiem jak na nowym miejscuale na dyrekcji w biurze bardzo przeciętne. Kasa przeciętna dla kogoś kto przyjdzie i nie wiem z jakim bałaganem i obowiązkami przyjdzie mu się zmierzyć do zaakceptowania na początek. Później już gorzej to wygląda, a po przeliczeniu godzin pracy po godzimach pracy to już bardzo bardzo słabo. Ja kierownika miałem super z wiedzą i pomocnego, ale na innych działach to jaka parodia. Ludzie sami musieli się wszystkiego dowiadywać, załatwić płatność albo na dywaniku się dowiadywali co zrobili źle i ile będzie to ich kosztować. Preferują samozatrudnienie więc kary finansowe jak najbardziej realne. Na czysto (bez obciążeń i ze wszystkimi premiam) wyjdzie jak na kasie w markecie z bonusem za przychodzenie na 5rano tylko tam chociaż trzaśniesz drzwiami i narazie, a transport to wiadomo. No ale pieniądze to zależy jakie kto ma ambicje. Po jakimś czasie widać że każdego dojeżdża ta praca. Obowiązków na spedycji masa. Jedno kończysz, a tu 5 nowych na już na teraz i bieganie po całej firmie. Telefon nie milknie. Dzięki starej gwardi jakoś dało się opanować, ale już i ta się sypie powoli i albo się zwalniają albo już tak wypaleni że mają wszystko w d...e. Ludzie z Lublina z Zamościa dojeżdżają ale chyba muszą być wybitnie dobrze oplacani fachowcy albo poprostu już z Chełma nikt nie chce przyjść albo lepszej pracy u siebie nie mają nie wiem. Ziomeczka spotkam podpytam jak tam dalej mu się pracuje czy coś na lepsze poszło bo też już rzucać chciał powstrzymał go chyba covid bo był bardzo bliski albo wreszcie jakiś awans dostał . Dla ludzi z doświadczeniem raczej nie polecam a na pierwszą pracę jako wpis do CV może być . Porobić kilka miesięcy i uciekać. Mnie szef w nowej robocie powiedział że jak TSL wytrzymałem to już mnie nic nie zaskoczy bo miał do czynienia z tą firmą i nie jedno słyszał i jak taki (usunięte przez administratora) ogarniałem to na wstęp daje 5 aut pod opiekę . I dokładnie tak jest. Praca podobna ale nie masz 10 czy 15 samochodów (wiecznie z awariami albo z kierowcami co nie dostali pieniędzy) tylko 5 nowych składów na kontrakcie i pilnujesz roboty a nie wyklucasz się o każda sprawę z kimś kto jest nad tobą(w praktyce każdy jest wyzej bo nikt nie jest niżej niż dyspozytor/spedytor nawet kierowca ma cie w poważaniu :)) pieniądze jak już mówiłem w TSL mocno przeciętne w porównaniu do tego co wymagają a zanim doczekasz podwyżki podwyższenie płacy minimalnej i otaczającą cie glupata całej organizacji da ci impuls do zmiany pracy na każdy inny etat.

Były praownik

Podobno trzeba zgłosić się do menadzera fileta to będzie zapłacone. To bardzo dobry menadżer i fachowiec.

Zenon

Płacą za wszystko na czas i w 100 procentach. Każda godzina każdy km dokładnie i skrupulatnie rozliczony i zapłacony. Koordynator z przerzutów bardzo kompetentny i układny idzie wszystko załatwić jest zawsze po stronie kierowcy. Na dystrybucji tak samo wspaniali przełożeni. Naprawdę polecam.

Jozia fruzia

Powiedzcie kto to jest Filet? I czy kobiety są przyjmowane do pracy mimo błyskawicy na maseczce?

Gregor

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Czas pandemii nie sprzyja rekrutacji.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

nie polecam pracy w TSLu. ciagle jakies pomylki w obliczaniu wynagrodzeń. (usunięte przez administratora)

qłatro

są kierowcy od grzewki którzy są nie do ruszenia wszyscy stoją a oni jadą znacie powód?

@qłatro

nikt ich nie ruszy dopóki przekaz jest na czas tam zawsze była spółdzielnia

Lowik

Co to ta grzała

kier
@Lowik

gaz do celów grzewczych w przeciwieństwie do gazu do napędu samochodów

apollo

i co z tym abonamentem za jazde na grzewce zniesli czy trzeba opłacac bo cos info ginie

@apollo

Nie dowiesz się bo laluś mocno się stara żeby śladu nigdzie nie było

Lacki lok
@Rurkowiec

A kto jest laluś? I o jaki abonament chodzi? Możecie pisać jaśniej bo jak tu wchodzi ktoś z poza środowiska jak ja to nie wie o co chodzi.

ale patologia

seba
@Lacki lok

to co piszecie to CO ZA PATOLOGIA ŻEBY KIEROWCA MUSIAŁ DAWAĆ W ŁAPĘ LALUSIOWI zza biurka żeby móc dostać robotę, jeśli tak jest to jest straszne płacić żeby zarabiać na chleb

zeus
@Rurkowiec

za dużo ci sie jadu nazbierało, albo mitologia z rzeczywistością pomieszała o kompleksach tez nic dodac nic ująć, ustawka coś słabiutko

Hiob

Witam, proszę mi powiedzieć, w jakich systemach jeździ się na dystrybucji, będąc codziennie w domu?

Kierowca
@Hiob

Zależy od regionu, 6/6, 5/5 albo 4/4.

@Kierowca

Z regionu Sosnowiec. 6 dni pracy na 6 dni w domu?

Kierowca
@Hiob

W Sosnowcu jest 5/5 akurat.

@Kierowca

Mógłbym jakiś kontakt np mail, ponieważ jestem zainteresowany pracą tam i mam parę pytań.

Bobi

Naganiacz?? ;)

Over the reinbow

To bardzo dobra firma dba o pracowników. Częste szkolenia na różnym poziomie od kadry średniej przez kierowników i menagerow. Są wyjazdy i spotkania integracyjne z funduszu socjalnego a w zimie mają być podobno fundowane codzienne obiady. Natomiast na warsztacie maja być dodatkowe ręczniki mydło i konserwy. Też ostatnio słyszałem że mają dostać kurtki zimowe i buty.

Zibi

Właściciel wymienił ludzi przyjął dzieciaków to się nie dziwcie że jest coraz gorzej. Że inne firmy dokupują cysterny wcale się nie dziwię. Biorąc pod uwagę straty na beczce w skali roku to żadne dla mnie zaskoczenie.

tsl
@Zibi

dodaj jeszcze na złośliwych dzieciaków...ktorzy Cie okłamują i myślą ze są tacy zaje ,,i ści

@tsl

Tu nie ma co na nich dodawac. To nie problem dzieciaków. Oni tylko wykonują polecenia, a złośliwość jest domeną idiotów.

u
@Zibi

no tak jak ugotowć kapusiak z samej kapusty..ale dzicz

@u

Nie to tak jak być delikatnie mówiąc skrajnie nieodpowiedzialnym, być totalnym egoistą widzącym nie dalej niż czubek swojego ogromnego nosa

Hie Hie
@Zibi

Dzieciaczkow? Ja bym ich inaczej nazwał... przedszkolanki. Firma może i nie jest dobra bo jest źle zarządzana, ale gdy pracowałem tam ponad 3 lata w biurze to mogę powiedzieć jedno: 90% kierowców tam pracujących to rozwydrzone tułmany. Kadra (dzieciaczków) spedytorów jest jak grupa przedszkolanek, która musi zaganiać płaczki do pracy. W wielu firmach gdzie pracowałem, nigdy nie widziałem takich kierowców. Ja to bym przede wszystkim wykopał większość "drajwerów" i zatrudnił nowych. Rynek jest aktualnie pełen pracowników. Do TSL przyjdzie jeden z drugim gdzie nie potrafi dobrze zdania złożyć i się sadzi na forum jak to źle w tej firmie a później nastawia budzik żeby lecieć do auta :D Żeby było jasne - odszedłem z firmy z własnej woli i jej nie bronię, ale uczulam przyszłych pracowników/kandydatów, żeby popatrzyli na opinie o firmie przez palce :) Mam nadzieję, że aktualnie pracujący pracownicy zaczną się udzielać tutaj, żeby troch ugasić chojraków przed klawiaturami. Pozdrawiam.

Ona
@Hie Hie

Takich jak Ty jest bardzo dużo. Właściciel bawi się ludźmi jak klockami zatrudnia, zaraz zwalnia bawi się ich losem bo to takie fajne być "kimś" mieć władzę nad innymi.

Olo

Czy ktoś wie może czemu z tej strony znikają niektóre wpisy?

p
@Olo

bo to strona tsl

Olo

Akurat to były teksty bardzo pozytywnie wyrażające się o firmie i jej managerze.

Były
@Olo

Bo się boi. Nie chcą żeby pisać prawdę. Dość powszechne w dzisiejszych czasach.

Kierowca adr

Trzeba być desperatem żeby pracować w dystrybucji na samozatrudnieniu jeszcze adr, w barter chcieli nas nakłonić do samozatrudnienia nie zgodziliśmy się i wszyscy twierdzimy że to była właściwa decyzja

Kronos
@Kierowca adr

I już po pozytywnych wpisach?

Kierowca z dyst
@Kierowca adr

Jak byśmy mieli wybór wybrali byśmy umowę o pracę uwierz mi. Tylko jest jedna ważna rzecz. Każdy ma jakieś priorytety, czy pracując w barterze jesteś codziennie w domu? Bo ja tak. Dla mnie ten aspekt jest najważniejszy. Moc wrócić do domu.

nikt ważny

czy za usługi informatyczne zlecający czasem mocno nie przepłacał ? nie chcę go podejrzewać że miał odpał od zewnętrznego informatyka ciekawe dokąd prowadzi ślad mocno zawyżonych faktur za obsługe strony www z kilku ostatnich lat w jednej z firm jeśli faktycznie były zawyzone .czy nie jest to pokój za aneksem kuchennym

Kieras

Nigdy w życiu nie pracowałem w tak posranej firmie obcinają zarobiona kase jak tylko im się to podoba ktoś w koncu powinien dobrać się im do (usunięte przez administratora)

...
@Kieras

Idź do zięby to zobaczysz

Kiero

Potrącenie covid 19. Kilkaset złotych. Nie którzy tysiąc i dwa tys. Czyste (usunięte przez administratora)

Obecny kierowca

Mam pytanie do kierowców TSL. Czy słyszeliście pogłoski że firma planuje obniżyć pensje o wysokość ZUS? Firma zakłada że wszyscy skorzystali z ulgi tarczy antykryzysowej o odroczenie składek ZUS. Dodam że taka informacja jest bardzo nie pokojaca w połączeniu z SMS z firmy że dane do faktury będą podane 20. Brak czasu na reklamację, stawiają przed faktem. Proszę o wypowiedzi tylko obecnych kierowców

NEGATYW
@Obecny kierowca

tak bedzie.....mnie obciazyli za paliwo czyt,spalanie ,z kosmosu wziete 1100zł tyle ile zus....tylko ty jestes na samozatrudnieu wiec nie napsza ci ze nie płacisz za zus tylko obciazenia głupie ...proponuje REZYGNOWAC Z UDZIELANIA Z UŁUG DLA TSL

@Obecny kierowca

To są nasze pieniądze. Jak kolega wyżej wara. Niech ich nie obchodzi czy korzystam z ulg czy nie. Niech spróbują a się nie pojedzie

@Kierowca.pirat

Nie odgrazaj się pierwszy pojedziesz bo tacy konsekwentni jesteście

@Rurkowiec

Masz rację rurkowiec. Połowa trzęsie (usunięte przez administratora) Możesz nie wierzyć ja do roboty nie przyjdę. Na regionie deklaruje się 90 procent że nie przyjdzie

@Rurkowiec

Wystarczyło by nie przyjść do roboty przez dwa dni a tsl takie kary dowalą że by się od uczyli takich rzeczy.

@Kierowca.pirat

no to startujemy jestem z wami ,niech jadą im psiapsiuły z grzewki ci co im wszystko wolno

Kleofas Złotousty

Haha hehe hihi Justynka tak chwaliła pracę kierowcy a już w biurze (usunięte przez administratora) grzeje ahahaha

Twój stary
@Kleofas Złotousty

Cięzko ciągnie sie faje na dworze, w biurze cieplej

r
@Twój stary

w tej firmie (usunięte przez administratora) ....złodzieja okrada ..patologia

TSL to kpina dobrze ze juz kwestia czasu jak ogłosi upadłość tylko szkoda ludzi ktorym nie wypłacą pieniedzy.(usunięte przez administratora)od tego roku moze znowy miec własna firme i wszystko przezuca na tsl dorochulsk kazdy pojazd co juz jest własnoscia.

,,,,,
@były pracownik

a kto dokupuje durny z,i,e,b,a ?on ma ego wieksze niz chełm,tsl niema co robić (usunięte przez administratora) niema kim robić równość w przyrodzi musi byc

były
@,,,,,

na szczescie orlen wstawił juz 40 jednostek a do konca roku ma całą flote miec swoja i kogutowi zostaje tylko drobne kontrakty niech zamiast sciemniac o bogu pomysli o pracownikach

S
@były

ta firma to siedlisko ZŁA W NAJCZYSTSZEJ POSTACI

chełm

młodzi kierowcy nie dajcie sie nabierac na ogłoszenia o prace w tej firmie....szkoda wszego czasu i nwet nauki na pierwszy raz..szkoda zdrowia

Praca w tsl wiąże się z tym że nie możesz się nic wypowiedzieć , stoisz bez trasy, bez kasy, co miesiąc parę stów brakuje. Straszą że na Twoje miejsce jest mnóstwo Ukraińców . Uważam ze stawką 20-23 zł za godz na samozatrudnieniu też nie jest rewelacja.

jas

w firmie córce LOGEAST jest jeszcze gorzej to jest tylko nasz chełm

as

poczekajcie zobaczycie co sie stanie za kilka dni, jak ORLEN wpuści na rynek WŁASNE zestawy. będzie popłoch , płacz i zgrzytanie zębów ............ My w biurze widzimy od środka jaka jest panika, zamykają się w sali konferencyjnej i naradzają w popłochu

ass
@as

w spółce córce Lodźist też nie najlepiej, żeby nie powiedzieć że nadchodzi koniec jakiejś epoki, trudne czasy jak się ma kilkadziesiąt czy kilkaset leasingów

t
@as

tam to tylko od srodka granat pomoze a nie zamykanie

Janek

94 Zbiegi Egzekucyjne - w praktyce brak szans na odzyskanie należności

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.