Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Jurek

Cześć wszystkim nie pracuje w tej firmie ale słyszę od kierowców co tam się wyprawia obciążenie za paliwo ustalanie nierealnych norm zatrudnienie tylko na działalności większości na działalności obciążenie za coś tylko się da pierwszej wypłaty nie dostajesz od razu tylko dopiero 2 się zwalniasz nie dostajesz też ostatniej wypłaty bo zasnac nie jesteś już obciążony ja nie wiem jak tak mu duża potężna firma może działać i zatrudniać kierowców na własnej działalności

Szofer

Witam. Proszę o opinie o TSL Poznań na kontrakcie z Lotosem. Czy warto w ogóle u nich zaczynać? Jak płacą na umowie? Ile godzin w miesiącu? I jakie mają podejście do kierowców?

Kierowca
@Szofer

Jedyna firma na świecie gdzie kierowcy muszą kupować za swoje pieniądze akcesoria do zestawu typu- żarówki czy płyn do spryskiwaczów . Warto by było wspomnieć o ubraniu ADR gdzie jest to obowiązkiem każdego pracodawcy a nie sposobem na wyciąganiem od kierowcy pieniędzy.Flota dopóki jest na gwarancji jest ok serwisowana potem totalna porażka.Firma dla młodych kierowców bez doświadczenia.

Szofer
@Kierowca

Czyli ciuchy i buty adr samemu trzeba sobie kupić w tej firmie?

Kierowca
@Szofer

Z firmy strony wygląda kolorowo zapewniają wszystko co kierowcy się należy jednak staż pracy pokazał jak w praktyce to wygląda kary ,obciążenia . wypłaty z miesięcznym opóznieniem by przy wypowiedzeniu nie dostać ostatniego wynagrodzenia .

Był kierowca gdańsk

Pracowałem na kontrakcie Orlenu w Gdańsku i stwierdzam fakt że firma ma w (usunięte przez administratora) kierowców kasa totalna porażka to ostatnia rzecz o której firma chce rozmawiać a jeśli chodzi o kary to uwierzcie za wszystko łajzy karają a co do dyspozytora pana P to wogóle brak słów nie ma czasu na nic nie interesuje się niczym i nikim można by godzinami pisać o tym co się (usunięte przez administratora) w tej firmie jedno co mogę doradzić omijajcie ich z daleka.

Kierowca GD.
@Był kierowca gdańsk

Tu się z Tobą zgadzam totalna porażka firmy jak całe wakacje, święta, weekendy w pocie czoła pracujesz jest super pózniej jesteś nikim zwykłym robolem, któremu za byle co zabierają pieniądze.Kończy się najważniejszy kontrakt szukają oszczędności na kim- oczywiście że na kierowcy .Szkoda lat na spędzeniu w tej firmie.

@Kierowca GD.

jak sie nie podoba to po co tu robisz jest wiel innych normalnych firm.... tu jest fajnie dobra firam dla tych co maja wszysto w (usunięte przez administratora) i sie nie przejmuja tak jak ci z biura

Kuba

Witam serdecznie A czy ktoś mógł by mi powiedzieć o TSL w Nowa Brzeźnica jakie zarobki i czy atmosfera dobra ??

Leon
@Kuba

Zarobki ok podstawa 2500 plus 50 gr za km na czysto ponad 5 tys

@Leon

50gr z km??//a to co godzinowka sie skonczyła?//

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
poprostu ja

Panowie i Panie przestańcie narzekać i pogódźcie się z tym że osoba która ma w tej firmie zarobić pieniądze to właściciel. I mimo pięknych słów, obietnic jakie usłyszycie cel jest jeden jak najwięcej zarobić czyli jak najmniej zapłacić. Jakieś wymysły że pracujecie dla dobra firmy itp. to mrzonki. Po prostu macie za kółkiem rypać na maksa a Państwo w biurach i na warsztacie po maksymalną ilość godzin jaką wytrzymacie (w papierach napisze się zgodnie z przepisami - i tak się zgodzicie i podpiszecie). A jak Wam się to nie podoba to możecie założyć włąsną firmę. Życzę miłej pracy uległości i pokory aby zarząd firmy - znaczy właściciel mógł z Was biedaków jeszcze więcej wycisnąć.

Knaga

Ogólnie umowa śmieciowa na własną działalność emerytury dostaniesz później 600 zł. za wszystko chcą obciążać co miesiąc wymyślają jakiś nowy argument do tego żeby żeby zabrać kasę z wypłaty. Polityka firmy jest taka żeby obciążać finansowo kierowców za ich pracę za totalne głupoty niedługo obciążą cię za to że śpisz w aucie i używasz ogrzewania, albo za to że śpisz na lewym boku zamiast na prawym, ludzie niepoważni totalna dziecinad kłamstwo i robienie z ludzi głupców. Auta niektóre to się nadają na zlomowisko a nie na jazdę po drodze, a ITD kara kierowcę za to że 5 minut przekroczył czas jazdy, chory kraj patologia.

Byly kierowca TSL

Odradzam ta firme.Nie placa za prace.Sprawa trafi do sadu.

były TSLowiec

Szukasz pracy? Sprawdź co wyróżnia OTP S.A. - kilkaset współpracujących aktywnie kierowców, - różnorodność kontraktów - szeroki portfel Klientów/zleceń - uniwersalność grafików/systemów pracy, - dywersyfikacja dostarczanych produktów Zadzwoń i dowiedź się więcej!!!

@były TSLowiec

Może i ja jestem tylko kierowcą, ale pewne rzeczy rozumiem. Pisać reklamę firmy OTP na profilu firmy TSL? Bardzo eleganckie zachowanie ze strony Państwa firmy. Myślę, że po takim nieczystym zagraniu nie byłbym w stanie wam zaufać i wybrałbym jednak TSL...

@były TSLowiec

Zeszcze się że śmiechu

Psycholog

Polacy ogarnijcie się firma celowo zatrudnia różnych ludzi z różnymi poglądami i ideologią aby nie było zgody wśród kierowców skłócony zespół nigdy się nie dogada i nie wywalczy swojego Polacy nie kłóćcie się tylko jednoczcie bo nigdy godnie nie zarobicie

@Psycholog

Zgodzę się z Tobą z tym, że nie warto się kłócić - trzeba żyć w zgodzie. Ale nie wydaję mi się, by w TSL celowo zatrudniano ludzi z różnymi poglądami i ideologią, aby nie było zgody wśród pracowników. Dlaczego w ogóle tak sądzisz? Jestem tego bardzo ciekawa.

Łysy z biura

6 lat tam wytrzymal ? To ma mocna psychikę albo mu nie zależało na pieniądzach bo co miesiac są problemy z kasa i szukają na każdym kroku jak oskubać kierowców :) mamy w Polsce cudownych pracodawców :)

e
@Łysy z biura

problemy z kasa sa wtedy ..jak cos kombinuja czyt.tsl...np.maja za duzo kierowcow albo Ci za duzo ich skubia ...i tsl serduszko boli

były

w tsl pracowałem ponad 6 lat.rozliczyli się co do grosza. a o firmie która reklamuje się na stronie konkurencji szkoda gadać .z p. ziębą miałem przyjemność w tsl. nie polecam

@były

Ile pracowałeś 6lat????? i odeszłeś czy Ci podziekowali?? a co robiłeś no kierowca czy w biurze???(biuro dobre)

@były

pracowałem jako kierowca .z tsl nie słyszałem aby kogoś wyrzucili .odszedłem bo zmieniły się warunki pracy.czekanie na rozlewniach na rozładunek 3 dni przestały mnie bawić/

@były

ok dz za odp....Twoja odp niech bedzie przestroga dla innych kierowcow szukajacych pracy..poprost nie warto szokad czasu nowi kierowcy

cosik

Irena jak najbardziej zarobila na to z kierowcami tez miała nie po drodze strasznie kłamała

były

irena była opiekunem.chodzi mi o kierowców.a z biura to wyrzucili nie tylko ją /czub, michna itd /

Uwaga na kierowców z Chełma i okolic donosiciele kapusie, przypadek z Sosnowca nagrywa filmiki i wysyła do kierownika D. Odradzam firmę kombinatory.

Kolo

A co takiego nagrywał? Wzorowa pracę zapewne

d,d

pewnie gorski jak zwykle ni oceniaj wszystkich

Odp

Jacyś reżyserzy może filmy kręcą....bo do czego innego nie mają pojęcia...takojki brudasy niech się umyja

Odp

Daj spokój Markowi ...taki dobry chłop...myszy nie skrzywdzi

Dk

Witam, slyszalem ze zatrudniaja na umowe o prace ? Prawde to ? Jakie zarobki na Szczecinie ?

Bożena
@Dk

Niestety nie wiem nic na ten temat, ale z chęcią poczytam coś więcej o pracy w TSL Sp. z o.o. A jakie stanowisko by Cię interesowało? Daj znać.

Dk
@Bożena

Stanowisko kierowcy.

nn
@Dk

no na odwruconą hipoteke przyjmują

u
@Dk

uciekaj jak najdalej od tsl .....chlopaku szukaj normalnych firm

Allah

Miesiąc wrzesień Wola Żydowska każdy z kierowców ma za coś zabrane pieniądze, w Polsce nic się nie zmienia od lat.

@Allah

moze chca zeby sie zwalniac...KIEROWCY ZWALNIAJCIE SIE OLAC TYCH SKRUCZOW....nie sobie sami jezdza.....mysla ze zlote zabki beda im jezdzic na dystrubucji

d,d

TSL nie płaci pieniędzy jak przestajesz u nich pracowac a w związku z ty że mają twoje dwie wypłaty ostatnie mają cie w garści mi nie zapłacili ostatniej faktury komu jeszcze pisać pozew zbiorowy zrobimy

TSL
@d,d

Na tej stronie możemy wpisywać się anonimowo, co w żaden sposób nie jest wiarygodne dlatego uprzejmie prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu do działu kadr. Jak najszybciej wyjaśnimy tą sprawę. Jest tam osoba odpowiedzialna za rozwiązywanie takich niejasności.

n/z
@d,d

Po co ci pozew zbiorowy??? Do 50.000 zl roszczenia nie ma żadnych kosztów w sadzie pracy. Niech każdy indywidualnie ich pozwie to zobaczycie jak szybko zaczną płacić

@TSL

co tu wyjasniac ......obciazyliscie kierowcow po 15 tys zł....bo powiedzieli ze odchodza a ze płacicie za 2 miesiące z góry to specjalnie obciązenia z kapelucha ze im nie wypłacic....kierowcy gońcie ten tsl.....i nie dajcie sie tu zatrudniać bo was wyroluja.......do sądu z dziadami

@p

2 miesiące z do tyłu....mała pomykla

lolo

Firma którą lepiej omijać szerokim łukiem. Brak profesjonalizmu i wzajemnego szacunku - został tylko już napis.

@lolo

Prosimy o szczegóły, żebyśmy się mogli do tego odnieść. A najlepiej zgłosić swoje zażalenia bezpośrednio do działu kadr, postaramy się wyjaśnić sytuacje, które Pana spotkały.

lolo

już pracuje w normalnej firmie na umowe o pracę gdzie mam godziwą stawkę i nikt mnie nie (usunięte przez administratora) obietnicami. A przychodzić i wyjaśniać nie ma po co bo nie ma z kim.

@lolo

Kontakt kierowcy z firmą w niektórych przypadkach był faktycznie utrudniony, ale w tym celu zostało utworzone nowe stanowisko w dziale kadr. Polecam skontaktować się. Opinie i ewentualne zażalenia kierowców, ale także ich dobre pomysły nie pozostają bez echa. Polityka jakości pokazuje swoje efekty. Widać, że poziom zadowolenia kierowców znacznie wzrasta co potwierdzają sami kierowcy.

nowe stanowisko W DZIALE KADR jak sie ono nazywa??? jak cos mam nazwę...JEDNYM UCHEM WPUSZCZĘ A DRUGIM WYPUSZCZE .....ECHO ECHO ECHO....sami sie pograzacie takimi wpisami

utworzyli je po to by kierowca mial do kogo dzwonic i czul sie ze ooooo jak fajnie ktos ze mna rozmawia......byla taka komedia polska ...gdzie byla taka szafa ...gdzie sie mowilo ....to ja mowilem kierowca łubudubu łubu dubu ....moze to by bylo lepsze ....po co kolejny etat??? kolejny etat a kierowcy i tak za niego zaplaca z obciązen..TAKZE DZWONCIE KIEROWCY BO TO Z WASZYCH PIENIEDZY TA PANI ZWAMI ROZMAWIA

juz mam przesyt

znowu wielka planistka wysadza mnie z auta bo ma tanszego złotego zęba tu już chyba normalnie nie bedzie

@juz mam przesyt

spokojnie Kolego od 1stycznia "złote zęby " pojda pracowac do niemca to wtedy "wielka planistka" bedzie chiba musial swoje zęby zamienić na złote hahahhhahahahah.....to są ludzie(biuro przychodza tylko zeby wyklepac godzinki w biurze) ktorzy maja kierowcow głęboko (wiadomo gdzie)...to nie przesyt to koniec pozdrawiam

Krzysiek

Jak tam atmosfera ? Warto starać się o prace ?

@Krzysiek

wtej firmie pracuja ludzie ktorzy nie wiedza co to atmosfera(chiba ze ta pogodowa hahahahhaha) bo tam pracuja ludzie ktorzy nic nie potrafia zrobic innego z swiom życiem (tacy nieudacznicy)...najlepszy jest dyzma panie dyzmajak bedzie wolny etat to mozna go za klauna przyjac niezly pajac

@Krzysiek

tak staraj sie o prace ale ODRADZAM TSL.....jest duzo normalnych firm....szkoda czasu Twojego poswiecac tej firmie...wlasciciele tacy swięci modla sie do Pana Boga..jest takie przyslowie ,,,modla sie pod figura a diabla maja za skora ,,,uwiez sprawdza sie w 100% takze szczescia tu nieznajdziesz a tym bardziej pracy

logifan

panowie kierowcy firma logeast zatrudnia na umowe o prace,pensja rozliczana z dniówki a nie jak tu z km,dowozimy do auta i domu nie kombinujesz jak sie dostac do pracy jak w tsl,wiesz kiedy zaczynasz i konczysz prace nie jak w tslu do konca nie wiesz czy do domu zjedziesz albo ruszysz do pracy i zarobisz na zus, ZAPRASZAMY

@logifan

Jest tutaj napisana nieprawda. Proszę zadzwonić, dowiedzieć się jak jest faktycznie, a nie wierzyć w anonimowe wypowiedzi. Kierowcy zatrudniani są w dużej mierze na "godzinówki", a grafik pracy ustalany z góry na miesiąc.

Kiero

Już 2. Października - sporo kierowców nadal nie ma przelewów (za sierpień) !!

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.