Maszonski logistic

Sulęcin

Opinie o Maszonski logistic

Jeszcze pracuje

Potwierdzam co pisza wyżej ze swojej strony mogę dodac ze place to czarna magia nie dostaniesz zadnego kwita a jak kase zabieraja to wogule nie poinformuja . A pan dyrektor to niezly picer dobra mina do zlej gry po zatrudnieniu juz nie odbiera telefonów i nigdy nie maja do Ciebie czasu.Pozdrawiam kierowcow ktorzy ppsiadaja jeszcze godnosc i szacunek do siebie.

Oki toki

Po 4 latach zakonczylem prace w firmie bo okradali wyzyakiwali i traktowali gorzej jak psa firma umie tylko w internecie sie pokazac i nic wiecej

Obecny

Dodajcie że u nas w marathonie podstawa to najniższa krajowa, dzień pracy w kraju to 30 zł. Spora część aut w środku wygląda jak śmietnik - osoby jeżdżące 3/1 wiedzą o co chodzi... ciągłe próby wymuszania przez dyspozytorów naginania tacho, "bo klient czeka"... obciążenia dosłownie za wszystko. A jak ktoś z kierowców odchodzi to firma robi mu pod górkę, oraz mocno kroi przy ostatnim wynagrodzeniu. Brak jakiegokolwiek szacunku, czy niedotrzymywanie uzgodnionych warunków. Długo możnaby wymieniać. Już widzę te tłumy idące od maszona do marathona... :)

szofer

niedawno zakonczylem kariere w tej firmie potwierdzam omijac ta firme szerokim łukiem bandycka firma która stosuje bandyckie metody kierowca jest tam traktowany jak bankomat kroja bezlitośnie dosłownie za wszystko unikać panowie tej firmy ostrzegam

Kadry

Wszystkich niezadowolonych kierowców zapraszamy do firmy MARATHON.Jasne warunki zatrudnienia podstawa + diety.Praca na nowych autach.Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie i kontaktu z nami kierowcy z firmy maszonski mile widziani.

darek

skoro jest tak bardzo zle w firmach to kupcie sobie swoje auta i zacznijcie robic to samo co Pan Maszoński.widze ze za malo wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skoro takie glupoty wypisujecie.

darek

Ale z tego co wynika z ogłoszeń @byly przynajmniej na kierowcę w transporcie to można liczyć na zarobki rzędu 8000 tysięcy netto a jak zakładasz własną działalność to jest nawet więcej więc jak mi premii nie dadzą to w sumie nic się nie stanie za bardzo

witold

Witam. Jakie są warunki płac w firmie Maszonski?

Krsk

Firma na 2-. Jedyną zaletą są nowe auta (do których utrzymania kierowca dokłada z swojej pensji) Obciążenia za WSZYSTKO ! (Opony, przepały, różne uszkodzenia pomimo AC) Dział techniczny to porażka. Robota? Śmieszne przerzuty i kabotaże, załadunki wełny na 8 miejsc do centrum Berlina. Bardziej przypomina to jazdę busem aniżeli kierowcę międzynarodowego. Płacone od kilometra, nie muszę chyba tłumaczyć jak to wygląda w praktyce a w konsekwencji w portfelu. Dyspozytorzy mają generalnie w głębokim poważaniu kierowcę (już 16 kończę robotę idę do chaty radz sobie - autentyczny przykład). Generalnie dla kierowców z doświadczeniem NIE POLECAM, tak firma się zapierała przed Ukraińcami a już jeżdzą bo stało bagetela 30 aut na placu bo nie było komu jechać ;)) Złodzieje.

bea

jeśli doświadczeni kierowcy szukają stabilnej pracy i b.dobrego wynagrodzenia to firma BeaSolutions&Logistics właśnie rekrutuje, Zachęcamy do zgłaszania się biuro@beasolutions.pl

Uwaga

Omijac z daleka! Juz nawet watki na e-transport usuwaja.

Zostaw opinię o Maszonski logistic - Sulęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maszonski logistic