Opinie o Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. w Sulęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. w Sulęcin

Aktualność

Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy wspierać Bartosza Zmarzlika na drodze Jego kariery. Tym bardziej cieszymy się, że udało mu się sięgnąć po złoto! Z tej okazji przygotowaliśmy nowy zestaw Maszoński Gold Edition. Właśnie tak, chcieliśmy uczcić Jego zwycięstwo. Bartoszowi jeszcze raz gratulujemy tytułu Speedway World Champion 2019 i życzymy dalszych sukcesów!
Do zobaczenia na trasie!
jacuwa

piekna macie flote ale troche nie aktualna brakuje jeszcze jednej gwiazdki pozdrawiam z UK ps jak widze wasze zestawy na trasie to mi sie cieplo na sercu robi... pozdrawiam caly team MOSZYNSKI

Marcin 37

Witam Wszystkich.Jestem kierowcom z trzy letnim doświadczeniem na kraju.Ostatnie 6 miesięcy pracuje na trasach Pl-GB-IRL .Cały czas na jednym kółku mam średnio od 10 do 20 miejsc rozładunku co tydzień nowe punkty często jedna lub dwie palety i to w samym centrum dużych miast gdzie solowka ma problem a ja wciskam się zestawem.Chciałem się dowiedzieć po ile rozładunkow jest średnio w firmie Maszoński i czy jest szansa abym mógł się zatrudnić z moim doświadczeniem .?Pozdrawiam

@Marcin 37

Dzień dobry, Panie Marcinie po aktualne informacje dotyczące systemów pracy oraz zatrudnienia uprzejmie prosimy o kontakt z działem rekrutacji pod numerem telefonu +48-797-797-797 lub mailowo: praca@maszonski.com. Pozdrawiamy!

Czy pracownicy w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. dogadują się między sobą?

Jako odpowiedzialny pracodawca zawsze staramy się, aby wśród naszych pracowników panowała przyjazna atmosfera, a ich praca przebiegała w komfortowych warunkach. Wszelkie sygnały dotyczące nieporozumień są natychmiast wyjaśniane z rozwiązaniem dobrym dla obu stron.

Dogadują, zawsze możesz liczyć na pomoc innych. Atmosfera jest ok.

Oleksij

Witam! Dziś dzwoniłem na firmę z pytań pracy dla siebie, jestem obywateliem Ukrainy, proszę kontakt oddziału rekrutacji, mam doświadczenie 5 lat po UE. Przepraszam, za pomylky w opinię.

@Oleksij

Dzień dobry, Panie Oleksij zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową https://praca-kierowcy.pl/ (dostępna jest również strona w języku rosyjskim: https://praca-kierowcy.pl/?lang=ru) lub pod numerem telefonu +48-797-797-797. Pozdrawiamy!

Firma Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Opiekun klienta ze znajomością języka obcego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Qwerty

Z zaciekawieniem odwiedziłem stronę www.praca-kierowcy.pl która dział rekrutacji podaje jako źródło informacji o warunkach pracy. Sporo z tych informacji nie jest aktualna Obecnie nie ma gwarantowanego wynagrodzenia. Pensje zmalały w ostatnich miesiącach. Nie ma przypisanego auta do niektórych systemów. Nie ma przyjęć do pracy w niektórych systemach Firma ma wiele zalet, ale w zamian wymaga od pracowników znacznie wiecej niz inne

@Qwerty

Dzień dobry, Panie QWERTY, odpowiadając na Pana post informujemy, że warunki zatrudnienia nie zostały zmienione. Jedyną prawdziwą informacją dotyczącą systemów pracy jest wstrzymanie w tym momencie rekrutacji na model 2 tygodnie w trasie / 2 tygodnie w domu. Wynika to z wielu czynników gospodarczych oraz tych związanych z epidemią. W obecnej sytuacji rekrutacja jest w dużym stopniu zależna od zmian na rynku, dlatego w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji prosimy o kontakt telefoniczny +48-797-797-797 lub mailowy praca@maszonski.com. Pozdrawiamy!

@Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.

Czyli nie jest prawdą to, że wasi kierowcy w systemie 2/2 (tygodnie) "dostali" obniżkę pensji o 1000 zł względem wynagrodzenia, które było ustalone przy ich zatrudnianiu?

Lukas

Dzień dobry Czy istnieje możliwość wyboru jazdy tandemem albo zestawem ?

Czy jest ktoś, kto pracuje jako dyspozytor i może coś powiedzieć o tym stanowisku? Jaka praca, ile płaca, itp..?

Puzio

Dostałem zatrudnienie. Na razie jest ok. Płaca na czas, wszystko zgodnie z umową.

Maciek

Witam.Jezdzilem kiedyś u Was systemem 4/1.3 lata złego słowa nie napiszę.Wszystko na czas wszystko dograne, ogólnie bardzo zadowolony.Zrezygnowalem ze względów,,'musowych,',????Pytanko.Czy istnieje w tej chwili system 3/1?Prawdopodobnie będę aplikował.Pizdrawiam Maciek z Rzeszowa

@Maciek

Dzień dobry, Panie Maćku uprzejmie prosimy o kontakt z działem rekrutacji pod numerem telefonu +48-797-797-797. On udzieli Panu najświeższych informacji dotyczących zatrudnienia. Pozdrawiamy!

Borekk

Aplikowałem,odzwonili ,miła rozmowa ,dostałem informacje ze od września 2019 nie zatrudniają na system 2/2,jestem z woj. Lubelskiego i mam do bazy ponad 600 km wiec taki system jest jak najbardziej potrzebny właśnie kierowcom którzy maja kawał drogi do bazy, "Ten model cały czas u nas funkcjonuje, ale w wybranych przypadkach" czyli w jakich przypadkach ??

@Borekk

Szanowny Panie Borekk w zależności od zapotrzebowania oraz sytuacji na rynku. Dział rekrutacji przekazał Panu najbardziej aktualny stan dotyczący zatrudnienia. Na pewno jeśli będzie taka możliwość odezwiemy się do Pana. Pozdrawiamy serdecznie.

Borek

Szkoda ze niema już systemu 2/2

@Borek

Szanowny Panie Borek, nasza firma prowadzi również rekrutację kierowców do pracy w systemie 2/2. Prosimy o zapoznanie się z informacją na stronie https://praca-kierowcy.pl/ lub kontakt z nami pod numerem telefonu +48-797-797-797. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kierowcami spełniającymi nasze wymagania rekrutacyjne. Pozdrawiamy!

Kiero
@Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.

Dzwonił do mnie ten numer dziś i niema już systemu 2/2 ,to jak to w końcu jest?

@Kiero

Szanowny Panie Kiero, zapewne został Pan poinformowany telefonicznie o sytuacji bieżącej, co nie oznacza, że w perspektywie czasu nie pojawi się u nas zapotrzebowanie na kierowców pracujących w systemie 2/2. Ten model cały czas u nas funkcjonuje, ale w wybranych przypadkach. Jeśli chciałby Pan wziąć udział w przyszłych rekrutacjach na ten właśnie model współpracy prosimy o przesłanie do nas CV zgodnie z informacjami na stronie oraz odpowiednią notatką. Pozdrawiamy

Borek
@Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.

Aplikowałem ,wysłałem cv ,w ciągu 2 dni dostałem telefon ,i konkretnie dostałem informacje ze system 2/2 od września 2019 już nie istnieje ,z racji tego ze jestem z woj Lubelskiego i mam 600km do Sulęcina taki system najbardziej mi odpowiadał,dlatego szkoda bo bardzo chciałem w tym systemie pracować, i dojazdy w niebyły by dla mnie problemem

Kiero

W tej chwili nie przyjmują już na system 2/2 ,bardzo przyjemna rozmowa ,napewno dobra firma inni mogą brać przykład z tej firmy .

@Kiero

Rmik

Witam. Czy aktualnie prowadzą państwo rekrutację? Po wysłaniu zgłoszenia na waszej stronie zero odzewu???

@Rmik

Szanowny Panie RMIK, każdego dnia trafiają do nas nowe zgłoszenia od kierowców. Staramy się odpowiedzieć na nie najszybciej jak to możliwe. Zgodnie z zapisami, kontaktujemy się również tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania rekrutacji. Uprzejmie prosimy o cierpliwość. Z wyrazami szacunku, Maszoński Logistic.

Karol

Czy na obecną chwilę firma Maszoński Logistic przyjmuje kierowców bez doświadczenia?

@Karol

Dzień dobry, Panie Karolu obecnie prowadzimy rekrutację kierowców z minimum rocznym doświadczeniem. Pozdrawiamy, Maszoński Logistic

Łukasz

Mam pytanie co do rozpoczęcia pracy. Czy w pierwszych dniach są wyjazdy z innym kierowcą a jeśli tak to jak z wynagrodzeniem za taką trasę?

@Łukasz

Dzień dobry, Panie Łukaszu jeśli kierowca ma odpowiednie doświadczenie nie ma obowiązku wyjazdu z dodatkowym kierowcą. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie zachęcamy do zapoznania się z informacjami o zatrudnieniu na naszej stronie internetowej https://praca-kierowcy.pl/ lub kontakt z działem rekrutacji pod numerem telefonu: +48-797-797-797. Pozdrawiamy!

Kierowca

Czy obecnie sa przyjecia? Generalnie czy bywaja duze przestoje?

@Kierowca

Dzień dobry, zachęcamy do zapoznania się z informacjami o zatrudnieniu na naszej stronie internetowej https://praca-kierowcy.pl/ lub kontakt z działem rekrutacji pod numerem telefonu: +48-797-797-797. Pozdrawiamy!

Krzysztof

Witam, jest możliwość jazdy w podwójnej obsadzie w systemie 2/1?

@Krzysztof

Dzień dobry, Panie Krzysztofie, zachęcamy do zapoznania się z informacjami o zatrudnieniu na naszej stronie internetowej https://praca-kierowcy.pl/ lub kontakt z działem rekrutacji pod numerem telefonu: +48-797-797-797. Pozdrawiamy!

kierowca

Jak teraz wygląda zatrudnienie w tej firmie? JA jestem na przestoju i prawdopodobnie stracę pracę. Czy firma normalnie funkcjonuje, Inne firmy obnizaja stawki ? a tu jak jest?

@kierowca

Dzień dobry, szanowny Kierowco informujemy, że nasza firma nie przewiduje zmian w stawkach jeśli chodzi o wynagrodzenie kierowców. Więcej informacji na temat zatrudnienia znajdzie Pan na naszej stronie internetowej https://praca-kierowcy.pl/ oraz pod numerem telefonu: +48-797-797-797. Pozdrawiamy!

Bolo

Ile płacą za system 2/1 jestem zainteresowany pracą

@Bolo

Dzień dobry, Panie Bolo, zachęcamy do zapoznania się z informacjami o zatrudnieniu na naszej stronie internetowej https://praca-kierowcy.pl/ lub kontakt z działem rekrutacji pod numerem telefonu: +48-797-797-797. Pozdrawiamy!

Kierowca!

Jakie kraje najczęściej się zdarzają w trasie ?

@Kierowca!

Dzień dobry, nasi kierowcy jeżdżą na trasach europejskich, głównie Niemcy, Belgia, Holandia, a także Luksemburg i Wielka Brytania. Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie internetowej https://maszonski.pl/pl oraz pod numerem telefonu: +48-797-797-797. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. - Sulęcin

• Jak się pracuje w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k.