Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

czarli

Firma ma dobrego naganiacza pseudo "filet" na świeżych kierowców. Biorą każdego jak leci, lecz gdy przychodzi czas na Twoje honorarium i chcesz usłyszeć, że "to nie jest instytucja charytatywna i że wezmą sobie ukraińca co będzie robił za połowę tego" to z czystym sumieniem mogę polecić.Jest sporo innych firm gdzie też szału nie ma i biorą świeżych, ale dostaniesz to co Ci się należy. Co do pytań czy "firma zapłaci za usługę" 10000% prawdy. Jak odstawiłem beczkę na serwis do Białej nic nie zarobiłem, bo firma 3 tygodnie zwlekała z zapłatą, a ja nie miałem czym jeździć, a beczka była gotowa do odbioru po 3 dniach (nie tylko mój przypadek). Dla kierowców z dystrybucji u niemca samochody zadbane i wporządku, po kraju trupy nadające się tylko na złom. Dla tych co nie mają problemów z matematyką to lepiej jeździć 9-10h na miejscu wozić piasek, niż tymi gruzami po 3 tygodnie stojąc nawet do 2-3 dni w kolejce na terminalu. Normy spalania dla każdego trupa takie same jak dla innych działających ciągników. Suma sumarum "jednemu się podoba Kaśka innemu Maryśka" PS. Z dniem dzisiejszym jeszcze nie dostałem pieniążków za grudzień.

Nowy TSL

Witam, chciałbym rozpocząć pracę w firmie. Może jakieś namiary na osoby od rekrutacji, wskazowki? Pozdrawiam

daj sobie spokoj
@Nowy TSL

Poszukaj normalniejszej pracy. Jest dużo ofert od uczciwych firm.

Nowy TSL
@daj sobie spokoj

A jakieś może podpowiedzi? Firmy? Jestem zielony w temacie...

uważaj!
@Nowy TSL

każda inna lepsza niż TSL chyba że zależy Ci na wolontariacie. jeśli tak to polecam schronisko dla bezdomnych zwierząt- one nie wzbogaca się na Twojej pracy.

@uważaj!

Dalej nie mam wypłaty z grudnia :/

@Adam

I co że nie masz wypłaty to nie strona wniosków i zażaleń. Skoro ktoś może nie płacić to nie płaci - też ma rodzinę itd.

@kura dziob dziob

Serio? Jak ktoś jest niewypłacalny i nie radzi sobie z wypłaceniem wynagrodzeń pracowników i z prowadzeniem firmy to po co ja prowadzi? Grudzień a luty to dwa miesiące. Ludzie mają rachunki, muszą za coś żyć. Pewnie sam tam pracujesz w biurze,że piszesz tak głupie komentarze

@Darek

No właśnie po to ktoś prowadzi firmę żeby dostatnio żyć.Chyba nic nie rozumiesz. Z całym szacunkiem ale firmy nie prowadzi się dla Ciebie. Z całego serca życzę powodzenia i wytrwałości w walce o ciężko zarobione pieniądze.

@Nowy TSL

Ojej nikt nie wypowiada się o pracy w biurze. Ciekawe dla czego. I co Ty teraz zrobisz ...

a

kolega pisze o takim panu z facjatą młodego gorliwego PZPRowca , w okularkach ?

Orlen wraca
@Nowy TSL

Orlen uniezależnia się od firm przewozowych. Kupił 48 cystern Orlen kupuje cysterny i chce uniezależnić się od zewnętrznych firm transportowych - Szczególnie istotny jest dla nas zakup najnowszej generacji cystern do transportu gazu płynnego, który znacząco zwiększy nasze zdolności przewozowe, usprawni obsługę obecnych i przyszłych klientów z sektora LPG, a także otworzy przed nami nowe możliwości operacyjne. Nasze zdolności przewozu gazu płynnego własnym transportem wzrosną z 3 proc. do ok. 40 proc. - dodał dyrektor biura logistyki Orlen Paliwa Michał Ziętara.

Kiero

Jak tam koledzy ? Przelewów dalej nie ma ?

@Kiero

Firma traci płynność finansową...

Kleofas Złotousty

Justyna pracuje być może dostała 100 zł premii od firmy na waciki to pisze pochwalne komentarze :)

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Darek

Dziadtrans. Jeździsz charytatywnie. O wypłatę musisz się prosić. Atmosfera jest tragiczna...

Fd

Ile zarabia kierowca na dystrybucji ? Platne jest za godzine czy jak ? Nie piszcie, ze malo bo to nie odpowiedz dla kazdego znaczy to co innego, ile ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zapomnij. Chcą żebyś pracował na własnej działalności a potem zwlekaja z wypłata jak tylko mogą. Porażka.

jak jest z pracą w biurze? Chodzi mi o ludzi, dopiero poznaje sztukę transportu i chce spróbować w tej firmie jako dyspozytor. Czy są chętni do pomocy?

ukrainiec z dniepra
@Nowy

- przyjdziesz do biura - najpierw obwącha Cię taki drobno zbudowany brodacz ps ,,Conchita" i da CI do zrozumienia komu masz donosić i kogo się słuchać -podobno -Conchita ukara Cię za brak lojalności - rozumianej jako wchodzenie mu w pupę -podobno- świadectwa ludzi mówią o napuszczaniu jednych na drugich i rozmytym podziale kompetencji -podobno(usunięte przez administratora)

Kleofas Złotousty

Hejka jak tam Justynko zgadza ci się kwota na rachunku ? Czy już masz obciążenie za paliwo albo inna wymyślona przez firmę przyczynę ? Kierowcy czytajcie przepisy prawne lub idźcie do prawnika firma nie może was obciążyć za paliwo jeśli wam tego nie udowodni, poza tym musielibyście podpisać na to dokument. Firma ewidentnie łamie prawo sąd powinien się tym zająć.

nie dajcie sie oszukiwac
@Kleofas Złotousty

zająć to się moze PiP a żeby sąd pracy się tym zajął trzeba złożyć do niego pozew ! czego ludzie się boją i tsl na takich naiwniakach robi biznes. podstawili jednego w kadrach do łamania przepisów prawnych A jak ludzie zaczną składać pozwy to gość bedzie tylko pionkiem w grze :-) informuję iż złożenie pozwu jest bezpłatne ! nic was to nie kosztuje! czas zakończyć to bezprawie panujące w tslu

Pracownik przodownik

Widze pozytywnych ocen tu raczej nie ma, to smutne. Piszecie o niekompetencji pracowników i tu się nie zgodzę - pracują tam raczej dość zaradne i inteligentne osoby (wyjątki są wszędzie). Proszę pamiętać że one zazwyczaj nic albo mało mogą. Więc pisząc o braku kompetencji można niepotrzebnie kogoś urazic. Braku kompetencji doszukiwal bym się raczej gdzieś na szczeblu zarządu. Pamiętajcie ryba psuje się od głowy.

Kierowca obecny

Mnie to denerwują te przelewy za faktury. Kończy się dziś rok 2019. Przelewu nadal nie ma, a jest to faktura za pracę w listopadzie. Nie jest to sprawiedliwe.

Kiero
@Kierowca obecny

To prawda. A zwalniając się mają twoje 2 miesiace wypłat! U mnie tez nie ma przelewu za 11.19.

Dziadtransy
@Kierowca obecny

Co raz gorzej w tej firmie. Przeciągają wypłaty!

Szofer
@Dziadtransy

03.01 wyplaty dalej nie ma. Za robote z listopada. Szkoda gadac. (usunięte przez administratora)

Jula
@Kierowca obecny

O kolejny. To wszyscy chyba tak mają. Tam niekompetentni ludzie pracują w tych finansach

Brygida

O swoją wypłatę trzeba dzwonić i się prosić ponieważ ludzie, którzy tam pracują są mało kompetentni i ciągle coś gubią. Jak się nie wydzwoni o wypłatę to się jej nie dostanie wcale... Porażka.

wróżbita

Odpowiedz na Opinie Justyny Dziurda. Witam, pracuje Pani na dystrybucji znam ten rodzaj pracy wiec odniosę się do Pani argumentów. Zacznę od tego że firma przyjmuję kierowców bez doświadczenia, dla mnie to nie jest plus dla firmy tylko akt desperacji w poszukiwaniu kierowców. wiem że wszędzie oczekują doświadczenia ale czy na pewno cysterna z gazem i jest odpowiednią formą zdobywania doświadczenia według mnie NIE. Napisała Pani również o systemie pracy że pracuje Pani 15 dni czasami 12 a czasami 20. Tylko nie napisała Pani ile Pani wtedy zarobi? weźmy 12 dni X 15 (godzin dziennie tyle może maksymalnie pracować kierowca prawda? chociaż wątpię żeby się tyle udało wyciągnąć godzin) wychodzi 180 godzin jaką ma Pani stawkę na godzinę 23 zł? (15*12)*23 zł=4140 zł -1700 (koszt działalności) ile wychodzi? To jedno oczywiście, wiem wiem jak Pani przekroczy 200 godzin stawka rośnie. 200 godzin?? Ile jest na etacie?? 180 godzin?? Również poniżej napisała Pani że chcąc zarabiać 6000 na rękę na umowie koszt pracodawcy wynosi 10000 zł? zgadza się a w tsl zarabiając 6000 zł na rękę czyli po Pani kosztach 1700 lub 500 firmę tsl kosztuje Pani 7700 zł, to komu Pani robi dobrze sobie czy firmie TSL?? Jeszcze jedno ile musi Pani pracować żeby zarobić 6000 zł na reke po kosztach?? 250 godzin miesięcznie czy może 300 godzin miesięcznie?? Czy firma już podpowiedziała jak korzystać w tachografie z dyspozycyjności ? żeby nie nabijać godzin na młotkach? Kolejne czy aby na pewno jest tak że jak Pani nie chce to Pani nie jedzie? Jak jest mniej pracy w okresie zimowym to firma nic nie będzie mówic owszem, ale już w okresie letnim czy można wziąć wolne od tak lub w święta? Ile tam jest kary 1200 czy 1500 za odmówienie zlecenia? A napisała Pani o normie 29/100 l?Ja odpowiem tak, można ? Można jak Pani dotankuje ze swoich. Norma 29 l jest nie do osiągnięcia przy takiej formie pracy.! Albo auto jedzie (dużo po mieście przypominam stacje są w miastach, nie rozładowujesz w jednym miejscu wszystkiego od razu, często ciągniesz cysternę załadowaną przez wiele kilometrów) a jak auto nie jedzie to wydaje gas przy pracującej pompie. co też podnosi spalanie. w kwestii rozliczeń się zgodzę przeważnie wyliczenia zgadzają się z moimi, na żarówki i płyny faktycznie jest ryczałt 100 zł wiec tu dla mnie jest ok.

Justyna Dziurda

"Czemu ludzie mówią mieć jaja? Jaja są słabe i wrażliwe. Jeśli chcesz być twardy, miej waginę, ta znosi w życiu prawdziwy łomot" - Betty White Proszę to przeczytać w skupieniu a następnie schylić się i wepchnać głębiej słomę, która wystaje Panu z butów.

Jula

Pan niech się lepiej za kopanie rowów zabierze, a nie udziela na forum :(

Twardy kierowca

Praca na dystrybucji jest bardzo wymagająca. Jeżeli chcesz zarobić porządną kasę musisz pracować powyżej 200 godzin inaczej jest to strata czasu twoich sił, nerwów i zdrowia. Stawka godzinowa plus premia 1000 zł to żadna rewelacja. Żeby zarobić porządną kasę musisz pracować co najmniej 20 dni. A to oznacza, że praktycznie nie ma Ciebie w domu. Pozostałe dni w miesiącu możesz zaliczyć jako odpoczynek ale i tak to nie jest wystarczająco abyś czuł się zregenerowany i gotowy do dalszej harówki Pamiętaj dystrybucja gazu to nie wożenie mleka jest dużo zagrożeń możesz stracić zdrowie a nawet życie jak przez pośpiech coś źle zrobisz. Aby wykonać dzienny plan musisz robić to szybko i bez błędów inaczej polegniesz nie dojedziesz na bazę i twój plan przesunie się na kolejny dzień a planista z Orlenu docenia tylko takich kierowców, którzy ogarniają to wszystko właśnie w jeden dzień także zastanów się dobrze zanim podejmiesz ten krok zatrudnisz się na Dystrybucji Gazu.

A wiecie Państwo, że chciałem spróbować tego "miodu" w TSL jednak odmowili mi z uwagi na to że obecnie nie ma miejsca... Możecie się jakoś do tego odnieść?

łał
@Nowy

bo z logesty pół firmy przyszło i czekają w kolejce szkoła szybciej produkuje kierowców niż tsl moze zagospodarować

G.G

Polecam!

Ukrainiec z Chełma

Mnie płaco bo donosze i podpieprzam jestem frajerem z Chełma Ukraincem. Kocham firmę i kocham ludzi z biura całuję im stópki, za 300 złoty bym własno matkę sprzedał.

1rok porażka

Firma tragiczna. Non toper mekaja o byle co , nawt nie mozna sie zatrzymac na innej stacji za potrzeba... Kolezanko chyba nie wiesz co piszesz pewnie jestes tam gdzies z biura dlatego takie smieci piszesz zeby ich wybronic. Jezdzilem rok u nich- najgorzej. Wyplata na 2 transze .Naliczaja jak chca. Obciazenia jak ida na firme to wszystko przesylaja na kierowce. Dzwonisz powadamiasz o usterce, nie wiedza do jakiego dzialu Cie przekierowac -zwlekaja z naprawa a pozniej idzie obciazenie na kierowce bo nie dopilnowal lub powiadomil.

aaa

coś mi się wydaje że głos justyny jest głosem z biura.jak na kierowce napisane za mądrze

Jurek

Nie wiem jak tak duży pracodawca tak duża firma może zatrudniać kierowców na działalności Kto w ogóle dopuścił do tego by im dać koncesję

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.