Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

TSL Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Kierowca ADR w Gdańsk. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

pracuś

Na pewno na posiadanie niezbędnych kompetencji do pracy. Cała reszte mozna dogadac ;)

Wanda
@pracuś

A jakie kompetencje są potrzebne i wymagane?

pracus
@Wanda

dzwon do kadr albo wyslij CV to sie dowiesz szczegolow wiem ze nawet jest praca na kat.B ale na wszystko trzeba adry

@pracuś

Kompetencje są ważne jak też osobowość, determinacja w dążeniu do dopięcia zadań, terminowość, umiejętność komunikacji i często przyjmowania na klatę. Nie zrażanie się jak coś idzie nie po naszej myśli, szukanie kompromisów, zwrócenie się o pomoc w sytuacjach awaryjnych. Jesteśmy ludźmi i każdemu ma prawo się zdarzyć błąd, ale nie bój się do niego przyznać.

I tu w 100 procentach się z tobą zgadzam

Nikt

Jak wygląda praca w TSL Chełm na świeżaków czy robią przyuczenie?

Wie ktoś może na jakiej ulicy znajduje się baza / parking firmy w Szczecinie?

Rurkowiec
@Kandydat

Wiem ulica Gdańska 34 pod wiaduktem na przeciwko Orlen terminal jak nie wierzysz to sprawdź

@Rurkowiec

Dlaczego mam nie wierzyć? Dziękuję za info

@Rurkowiec

No kogutki szukać roboty Ukraina już czeka na wasze miejsce ulgi z zatrudnienie i dyspozycyjność na długo zrobią z nas uchodźców ale ekonomicznych. Powodzenia

@Kiero

Nie wiem czy zauważyłeś, że 95% uciekającej ludności Ukraińskiej to kobiety z dziećmi. Powiedz mi wszechwiedzący, to te kobiety czy jednak te dzieci miałyby tutaj pracować jako kierowcy?

Kiero

Poczekamy zobaczymy bardzo współczuję tym ludziom ale umiem patrzeć w przyszłość a poza tym znam firmę i wiem co zrobi jak tylko będzie mogła pożyjemy zobaczymy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
maniek

Pani Inseko jaką politykę prowadzi firma wobec osób LGBTQ+ proszę o uczciwą odpowiedź. Ja i mój partner chcielibyśmy jeździć w podwójnej obsadzie, chętnie dalekie trasy. Warunek że w podwójnej obsadzie. chyba że jeden z nas mógłby dołączyć do dyspozytorów a drugi jeździć to też byłoby interesujące. Szukamy takiej firmy od jakiegoś czasu, chcemy rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, ale spotyka nas nietolerancja i uprzedzenia. Jak jest w Państwa firmie w tym temacie?

A kogo to interesuje
@maniek

Myślę, że może być problem... Jeśli jesteście wrażliwi na tematy dyskryminacji to może być już problem na samym początku gdy wsiądziesz do samochodu... Tu są automaty, więc w ani w Manie ani w Mercedesie ani nawet w starej Renówce nie miejsca na (usunięte przez administratora) Nie zrozum mnie źle... Wtyczki do wtyczki nie podłączysz, czego byś się nie dotknął wg swojej ideologi i toku myślenia to wbrew naturze nie zadziała.

pająk m

firma to tragedia nie chce płacic tak jak sie dogadałeś zawsze za coś potrącą a to za paliwo a to za braki w dostawie itp jeszcze nigdy nie dostałem tylke ile powinienem

@pająk m

To co piszesz nie powinno mieć miejsca. Pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji. Jeśli potrącenia były bezzasadne zgłoś to do swojego dyspozytora oraz działu kadr, napisz również maila na adres biuro@tsl.info.pl wówczas osobiście zajmę się twoją sprawą i postaram się ją wyjaśnić. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2022!

Eko
@pająk m

Widać że się nie przykladales do pracy.

Bobo

mowi jak jest

Grażyna

Chciałabym zapytać, czy wiecie może jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie? Zastanawiam się na co firma stawia największy nacisk podczas wyboru najlepszych kandydatów. Jeśli ktoś z Was ostatnio przechodził przez rekrutację, to proszę o informację i podzielenie sie doświadczeniami :)

Ineska

Pracuję prawie rok i na rekrutację w TSL trzeba przygotować się dokładnie tak samo jak do każdej innej firmy. Użyłam perfum i ubrałam się tak samo jak zawsze, bądź sobą i nie kreuj innego wizerunku niż posiadasz. Kilka miesięcy temu została zatrudniona dziewczyna w ciąży, która przyznała się do swojego stanu i nadal pracuje. Ceni się tutaj prawdomówność. Poza tym jest tu przekrój różnych osobowości przez to praca jest tu ciekawa. Na pewno nie będziesz się tu nudzić. A może już z nami jesteś?

bratek
@Ineska

ja w TSLu pracuje od wielu lat. jestem pracownikiem biurowym i potwierdzam powyższą opinię. Praca w naszej firmie to praca w jednej z największych i najlepiej rozwiniętych firm w Polsce. Współpraca z pracownikami firmy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowców jest dla mnie dużym prestiżem.

Ktoś
@bratek

Widzę, że zarząd zlecił komuś pisanie pozytywnych opinii. Nie wiedziałem, że aż tak nisko upadł.

@Ktoś

Masz prawo do własnej opinii, pracuję w firmie i po prostu podczas godzin pracy reaguję na wpisy, które uważam, że potrzebują komentarza. Mnie to obchodzi, bo nigdy moja pensja nie była wypłacona z opóźnieniem i z moich obserwacji wynika, że gdy tylko jest taka potrzeba firma pozwala pracownikowi na pracę zdalną lub dzień wolny. Proponuję kontaktować się z Kadrami jeśli chce się poznać jakie są warunki pracy. Przyjmujemy ostatnio pracowników biurowych i kierowców i cieszymy się, że mają własne zdanie o TSL a nie opierają się na anonimowych wpisach internetowych.

Ktoś
@Ineska

Czyli miałem rację. Na podstawie tego co piszesz wnioskuję, że masz bardzo krótki staż pracy w tej firmie.

ineskazeLwowa
@Ineska

podstawowa rada: nie nabierajcie sie na ten makaron co wam mały nawija na uszy na rozmowie

Niki
@Grażyna

Na nic biorą każdego byle miał uprawnienia

maniek
@Ineska

Pani Inesko, nie odpowiedziała Pani przez kilka dni na moje pytanie czy do TSl przyjmujecie osoby nieheteronormatywne, a to oznacza że jak rozumiem GEJE są dyskryminowani! Zatem zainteresujemy tematem Kampanię Przeciwko Homofobii,a dokładnie dział prawny, skontaktują się z zarządem TSL w celu uzyskania odpowiedzi - czy geje są dyskryminowani czy nie. Przypominam że wedle prawa NIE MOŻNA dyskryminować kandydata do pracy z powodu jego orientacji , płci, wyznania. Ale najpierw przyjedziemy z partnerem osobiście żeby spotkać się z szefostwem i przekonać ich, że dyskryminacja osób (usunięte przez administratora) się nie opłaci

Czy pensja w TSL Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Dyspozytor, ich ogłoszenie jest 4 listopada na Praca.pl.

iryna

z moich doświadczeń pisze jako była pracownica- na początku obiecanki, bajki o stałej długofalowej współpracy, umowa o pracę. Minie kilka tygodni propozycja nie do odrzucenia - niespodzianka: przechodzisz na samozatrudnienie -własną działalność, bo tak taniej .

wasilij - moja modlitwa

Ojcze uchroń młodych ludzi przed wysyłaniem CV do miejsc gdzie nie powinni ich wysyłać i pomóż szukającym pracy odnaleźć się w życiu zawodowym . Panie obdarz szukających pracy roztropnością, rozeznaniem technik manipulacji, wesprzyj ich swoją mądrością , jak i mnie wsparłeś w odpowiednim momencie. Amen

Patriot
@iryna

Przepracowałem długi czas w tej firmie, wiele widziałem. Z przykrością muszę potwierdzić wypowiedź @iryna. Obłuda, pycha, (usunięte przez administratora) pewność siebie, chciwość ze strony tego najwyższego czyli najniższego przekracza wszelkie granice. Też miałem obiecywane, zapewniane, itd. i mimo mojej 100% lojalności, oddaniu, doświadczeniu, dogłębnej znajomości prawa - o byciu w firmie zadecydowała ta właśnie w/w pycha...

Bożena
@iryna

Ira, i Ty właśnie byłaś dyspozytorką? Czy biorą też kobiety na kierowców?

@Bożena

Kobiety jako kierowcy są mile widziane w TSL, obecnie pracują z nami 4 miłe panie.

pat
@Patriot

Niech was wszystkich Jezus i Maryja strzeże przed małym *****. Niech wam Duch Św. dopomoże odnaleźć odpowiednią firmę w której się odnajdziecie, w prawdziwie przyjaznej atmosferze. Każdy ma wybór , ale rozważcie mocno czy warto aplikować tu i tam .

anna

Pani Inseko, chciałam zapytać czy rekrutujecie na stanowiska dyspozytorów również osoby z lekką niesprawnością intelektualną , mój mąż ma lekki zespół downa , ale szybko się uczy i jest zmotywowany do pracy, posiada doświadczenie w logistyce poparte dokumentami, przeprowadziliśmy się niedawno do Chełma. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@anna

WItam, mamy różne stanowiska pracy otwarte w tym pracy biurowej dla osób z orzeczeniem, zapraszam do złożenia CV.

Prakon

Jeśli chodzi o atmosfere pracy super. Pracownicy wzajemnie sobie pomagają... Kierownictwo juz nie koniecznie, jak przystało na stołek wyslugiwanie się niżej postawionymi pracownikami. Obiecanki cacanki, a glupiemu radość, obiecują i nie dotrzymują słowa. Ze strony kierownictwa nie otrzymasz poważnej odpowiedzi tylko odkładanie Twoich spraw w kąt i przerzucanie do innych osób ktore również maja Cie głęboko w nosie. Przykre ze tak postępuje sie z pracownikami którzy chcieliby pracować, lepiej poszukać poważniejszego miejsca niż sie łudzić i czekać na lepsze jutro..

Pytanie do pracujacych z gazem-Sosnowiec. Na jakie realnie zarobki / ile h mogę liczyć ( działalność) Dzięki Pozdrawiam

ziutek
@Kandydat

roznie bywa, czasem 7800 czasem troche wiecej w tym miesiacu 9200 pracy jest duzo, jezdzisz duzo to duzo zarabiasz ja na dzialalnosci

Bożena
@ziutek

Bardzo konkretny komentarz. To po odliczeniu zusów i reszty ile Ci zostanie już tak całkiem na życie? Mężu się zastanawia, czy do Was nie startować :)

ziutek
@Bożena

MAM DUZY ZUS PONAD 2 TYS OPLAT MIESIECZNIE DUZO PRACUJESZ= DUZO ZARABIASZ

Wanda
@ziutek

co to znaczy dużo pracujesz? dla jednego dużo to 9 godzin, a dla drugiego 12 jest normalnym dniem pracy.

Józef

Witam, proszę o info ile można zarobić na własnej działalności. Paliwa Czechowice?

olala

a jakiś prezes albo dyrektor nie szuka atrakcyjnej sekretarki / ;) zwracają uwagę na atrybuty? :B szukam pracy ..

Mikołaj

Co tak cicho. Kto na wylocie ?

@Mikołaj

A o co chodzi? Na razie nie widzę nikogo na wylocie.

Kierowca

Podpowiedźcie koledzy ile w końcu trzeba dać turasowi żeby dostać się na grzewke bo widzę że w tym roku też się nie dostanę jedni mają monopol?

EQQ
@Kierowca

zADZWON DO KADR SZUKAJĄ KIEROWCOW NA GRZALE, JEZDZE I POLECAM NIKOMU NIE PLACILEM ZLOŻYLEM CV ROBIE JUZ DRUGI ROK W FIRME I NIE WIEM SKAD TAKIE DURNE KOMENTARZE

@EQQ

Tak robić można to z czego pieniążków nie będzie dobra grzała jest obsadzona przez lizaków robią po cztery miesiące w roku i nie odzywają się bo po co zwracać na siebie uwagę powodzenia

Benek

S\yszalem, ze TSL jezdzi tez na Rosje. Dokladnie chodzi mi o Kalliningrad. Wiecie moze w jakiej wysokosci zwracaja koszty przekroczenia granic czyli lapowki dla celnikow?

wredna planistka

dziękuję za pozdrowienia

Alex
@wredna planistka

nie dziękuj bo wiesz że jestes złośliwa i nie szanujesz ludzi i przez ciebie ludzie odchodzą z pracy,chyba że to oto chodzi żeby waria....t z konkurencji miał kierowców

na twoje miejsce
@wredna planistka

Jaguś czy już wiesz że jesteś na wylocie?

Patyk

Dalej szaleje ?

Kura
@na twoje miejsce

Zobaczy. Polityka kadrowa poraz kolejny mnie rozłożyła na łopatki. Jak nie błąd błąd,to czerwona zaraza

Kierowca ADRow

Witam. Z ciekawości zapytam. Kto to jest Dyzma i Filet bo turas to wiem doskonale.

bary

takie pytanie retoryczne czy 22pln na godz. to nie jest delikatne przegięcie pracując na własnej działalności nawet na początek??

Nelly

Witam! Jakie zarobki w TSL Chełm są realne na początek w i np. po roku czy dwóch pracy? Stanowisko logistyk, planista. Mam w przyszłym tygodniu rozmowę i chciałabym znać orientacyjnie widełki zarobkowe.

stary draver

zarobki od 1500zl do 2500 na czysto lecz te 2500 to przy dobrych wiatrach

florek
@stary draver

Widać że bardzo stary driver bo taki zarobki były 15 lat temu. teraz tygodniowo o wiele więcej się zarabia. Wróć do firmy i sprawdź a nie piszesz takie brednie

paździoch
@Nelly

Niedawno byłem planistą i zarabiałem pow. 4 tys. Trzeba się dobrze ustawić i kasa będzie się zgadzać

Kely
@Nelly

Jest kryzys pandemicznej więc nie spodziewaj się miodu. Po za tym nie jesteś po to żeby zarabiać tylko żeby tyrać 24h. A jak się nie podoba to do widzenia - przyjdzie ktoś inny.

Bolo
@paździoch

eszcze popracuj nad umiejętnością ustawki.

Lolo
@Bolo

Ustawka za ustawka. Co tam się wyrabia teraz w Kurniku to poprostu bajka. Zmiany reorganizacja. Nowa jakość w się szykuje. Czekamy na nowych fachowców z ptasiego gniazda czy sami za w czasu na umowę wskoczymy wakaty na Volva są. Panowie co myślicie?

kiero tsl
@Lolo

Jakie wakaty, na jakie Volva... O czym mowa, przybliż troszke...

Bolo
@kiero tsl

Logist już nie ma kim robić. Volviaki ładne ma i płacić już zaczyna normalnie. Teraz nowe Renaty pobrał. Na kiego gruzem jeździć jak można na uwowe wejść i mieć spokój. Dołożę tę 300 do zusu i mam dalej działalność i jak biały człowiek. Wiesz ze za stanie też zapłacą i masz ciągle to samo auto i 2/2

@Bolo

No z tym spokojem to nie szarżuj w logeast to jest jedna z najważniejszych rzeczy których w tej firmie NIE MA i dlatego volvo stoją puste. Szanujcie się bo was zeszmacą.

@Bolo

Nawet forum przejeli i zablokowali żeby prawda światła nie widziała

TSLkierowca
@Lolo

Po charakterze wpisu wnioskuje że to pan panie od firemki lożist próbuje pan podebrać sposobem znowu kilku kierowców z tslu,próbuje pan znowu podstępu swoje forum wyciszył pan blokując możliwość wypowiedzenia się pracownikom,aby wyglądało że atmosfera ustabilizowała się A TO NIE PRAWDA, a u konkurencji probuje pan wstawic ofertę pracy ,nie ładnie czy na zarządzaniu przedsiębiorstwem uczą takich podstępnych metod?

@Nelly

Na początek ok 2500 na własnej działalności i jesteś (usunięte przez administratora) w dodatku faktury niepoplacone i pełno telefonów od kierowców

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.