Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Rrr

Czy firma jest w stanie zafundować całe szkolenie ADR w zamian za umowę lojalnościową ?

...
@Rrr

Podpisz podpisz a potem babę i chałupę też im daj

@Rrr

Myślę, że wszystko jest kwestią dogadania Jeżeli nakreślisz swoją sytuację jasno Kwestia po prostu ustalenia jasnych warunków współpracy dla obu stron Trzeba też skontaktować się z odpowiednią osobą, która będzie znała temat

Maja
@Michał

Z odpowiednią osobą czyli z osobą na jakim stanowisku właściwie? Wiesz może na jakich zasadach takie umowy lojalnościowe są tu podpisywane?

@Maja

W takich tematach rozmawiałbym z Panią Agnieszką Bucior. Absolutne chodzące kompendium wiedzy o Firmie!

Pracownik TSL
@Rrr

Umowy lojalnościowe są podpisywane po przepracowaniu minimum jednym miesiącu przez przyszłych Dyspozytorów. Są proponowane jedynie tym osobom, które się sprawdzą. Zawsze jest brane indywidualne podejście do pracownika i omawiane są te sprawy z każdą z zainteresowanych osób.

Flixbus

Koledzy/koleżanki podrzuci ktoś ile realnie można zarobić w TSL jako kierowca ? Z kim można skontaktować się w sprawie pracy jako kierowca na Śląsku?

Franek
@Flixbus

Hej Nie wiem czy teraz są nabory na kierowcę na Śląsku Ale jak się kontaktować to z działem kadr 883331462 numer do pani Agnieszki, jeżeli będzie możliwość to napewno w jakiś sposób się państwo dogadają

@Franek

Tak, z tego co wiem to szukają na przerzuty na cysterne na śląsku

Flixbus
@Franek

Dziękuję bardzo za odpowiedź, numer sobie zapisuje i niebawem zadzwonię, pierw muszę jeszcze zrobić TDT adr już jest

Tom

Po kilku latach firma wypłaciła mi pieniądze za polecenia kierowców, teraz te sprawy są ładnie dociągnięte. Dziękuję, opłaca się polecać kierowców do TSL

Były kierowca
@Tom

Nie pracuje już u nich od trzech lat i jakoś nie widzę wpłaty za ostatni rachunek scieme walisz gościu

Xxl

Firma TSL to firma, na której można polegać, udało mi się osiągnąć porozumienie. Nie trzeba było prawnika. Dzięki pomocy osoby odpowiedzialnej za relacje z kierowcami mogłem rozwiązać moje problemy. Pracowałem rok w TSL i dobrze wspominam ten okres. Niestety musiałem przejść do konkurencji, bo nie wiedziałem czy dalej będę mógł pracować w Czechowicach Dziedzicach. Firma TSL mogła mnie obciążyć karą za to, ale dziękuję za potraktowanie mnie ulgowo. Najważniejsze, że TSL ma dla mnie otwarte drzwi powrotu.

Kiero
@Xxl

Prawnie to ci mogą skoczyć rozwiazujesz umowę i dziękuję co niby masz z głodu zdychać bo ci zabraniają wykonywać usług innemu podmiotowi o tym samym profilu myśl człowieku niewolnictwa już dawno nie ma

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Były kierowca

Witam koledzy kierowcy nie będę się rozpisywał ale chciałbym wam coś przekazać przepracowałem kilka lat w tslu i kilka miesięcy u konkurencji w Chełmie brzydzę się wypowiadać tej nazwy i powiem wam z własnego doświadczenia tsl oceniam na 3 w skali do 10 a wariatkowo na -13,5 więc jak wam coś chodzi po głowie to się dobrze zastanówcie ewentualnie nie w Chełmie trzeba szukać pozdrawiam wszystkich normalnych nawet z biura ale tylko z tslu

Ciekawski

Czy w firmie zatrudnia się ludzi karanych przez sąd?

Odpowiadacz
@Ciekawski

Samozatrudnienie nie jest stosunkiem pracy a ta forma świadczenia usług jest najpowszechniejsza w TSL. W stosunku pracy głównie pozostają pracownicy z orzeczeniem o niepełnosprawności (legitymujący się co najmniej 2.grupa). A co do karanych :) były i są takie przypadki.

Ovik
@Ciekawski

Ryba psuje się od głowy.

ŻYCIE

Ja pracuje i nie narzekam jak wam nie pasuje to konkurencja volvo rozdaje wypad

Boro
@Ciekawski

Bóg kazał wybaczać więc nie wiem czemu nie można byłoby dać drugiej szansy osobie karanej, ktora popełniła błędy młodości jak każdy z nas. Lepiej nie wnikać w cudze brudy a pilnować własny porządek. Tsl jest firmą bardzo pomocną i wyrozumiala a jej motto to profesjonalizm i wzajemny szacunek.

Nudny
@Ciekawski

A ciekawski to z tych świętych czy karanych i zastanawia się czy TSL zatrudni Pana?

Guru
@Boro

To święta prawda też tak uważam że jej motto to profesjonalizm i wzajemny szacunek - do pieniądza. Bóg powiedział też miłoj bliźniego swego jak siebie samego. Tym czasem niski pan potraktował mnie i innych jak najgorsza szmatę. Ale nie martw się mały wybaczyłem ci nawet się za ciebie modlę. Szczerze modle. Niech dobry Bóg nam wszystkim wybaczy.

Wszystkich zatrudniają

Boss
@Guru

Jest tak jak chcemy żeby było,jak wam nie pasuje to wyjazd do zięby zobaczycie co to rygor jak zaczniecie załatwiać się na czas i co najważniejsze to za pozwoleniem

NO
@Boss

I to jest wypowiedź na miarę naszej agusi od planowania super jesteś

Pracownik biurowy
@Ciekawski

W firmie nie zatrudnia się obywateli mających jakiekolwiek nieścisłości z prawem. Nie pracuje się też w niedziele i święta, zatrudnia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. W firmie liczy się profesjonalizm i szacunek do innych. Praca jest 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku ponieważ najważniejsza jest rodzina, gdyż tylko przez osiągnięcie szczęścia pracownika można osiągnąć szczęście czyli sukces firmy.

Odpowiadacz
@Pracownik biurowy

Potwierdzam. Wszystko jak wyżej wymienił kolega. Mało tego nawet i odwrotnie

@Pracownik biurowy

Lubudubuuuu lubudubuuuu niech żyje nam prezes naszego klubuuuu....

nawąchałeś się czegoś

@Odpowiadacz

Ponieważ drugiego tak dwulicowego, nieuczciwego, banalnego i prostego pracodawcy w Polsce nie ma.

kiero

Brawo Szeryf! zięba czeka :) na nich

Xxl

Witam wszystkich szukam osób które nie dostały pieniędzy za fakturę po zwolnieniu się z firmy Tsl oraz osób które czuja się poszkodowane przez Pana Piotra Muranowicz .szykujemy pozew zbiorowy o (usunięte przez administratora).

Piotr Muranowicz
@Xxl

Dzień dobry nazywam się Piotr Muranowicz ja też szukam takiej osoby, która nie została przez ze mnie złapana na okradaniu firmy i nie dostała ode mnie całego wynagrodzenia na które się ze mną umówiła podczas mojej całej 20 letniej pracy zawodowej. Bo Pan M.F. to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w stosunku do pracodawcy jak i kolegów z pracy kto sytuacje zna może potwierdzić

@Piotr Muranowicz

Tu nie chodzi o paliwo !

@Xxl

Witam, zapraszam do kontaktu, zajmuję się wyjaśnianiem różnych spraw w firmie i mogę pomóc. Kierowcy to najważniejsze ogniwo TSL dlatego przede wszystkim zajmuję się ich sprawami i staram się znaleźć wyjście z trudnych sytuacji. Jeśli ta sytuacja jest kryzysowa zapraszam do kontaktu ze mną Agnieszka Bucior PR Manager 883331462. Wyznajemy zasadę, że wszystkie sprawy można załatwić w firmie ale trzeba być otwartym na konfrontację.

M,F
@Piotr Muranowicz

To może się spotkajmy i mi to powiesz w oczy

Paliwa

Muranowicz a nie pamiętasz co nam powiedziałeś jak z klaczki uciekłeś do tsl :panowie nie idźcie do tsl bo nie będą mieli ludzi i nie dadzą rady a sam spierniczyles i chłopaków zostawiłeś Ci co znają sprawę wiedzą o co chodzi .

Byly

Kiedyś pracowałem w tej firmie i niestety przez P.Mura odszedłem-

Już 3 osoby są do pozwu

TADEUSZ TRANSPORT MEIDZYNARODO

Robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

jarek
@TADEUSZ TRANSPORT MEIDZYNARODO

Dziwne, ten numer telefonu pojawia się w tak wielu miejscach w internecie z tym samym opisem.

Tadeusz
@jarek

To jest numer do jednej z wiekszych kancelarii w Polsce co sie zajmuje firmami krzak które nie płacą to sie nie dziwie

Sandra
@TADEUSZ TRANSPORT MEIDZYNARODO

Dziękuję serdecznie za kontakt, trafiłam na Pana Adriana i bardzo szybko się zajął moją sprawą. Na wakacje budżet uratowany dla dzieci

@TADEUSZ TRANSPORT MEIDZYNARODO

To jest deputo numer Uważać prosze

TenTamten

Bardzo dobrze będę wspominał prace w TSL. Możliwość rozwoju, liczne szkolenia, wsparcie od kierowców, pracowników biurowych oraz kadry zarządzającej. Tym co wylewają swoje żale w postaci negatywnych komentarzy życzę znalezienia wymarzonego pracodawcy. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdy z nas ma prawo do błedów - ważne aby o nich na spokojnie rozmawiać. PAMIĘTAJCIE suma sumarum wszyscy gramy do jednej bramki, jesteśmy w pracy dla pieniędzy które otrzymujemy za należyte wykonywanie swoich obowiązków Wszystkim szukającym pracy w biurze, na warsztacie oraz za kierownica z czystym sumieniem polecam prace w TSL, a jeżeli coś nie bedzie odpowiadało to omówcie to z przełożonym i albo godzimy sie na próbę rozwiazania problemu albo szukamy szczęścia w innej firmie, przecież to takie proste:)

jakie szkolenia,

pocokłamać
@TenTamten

wszystkiego dobrego dla szukających tam szczęścia - szczerze nie polecam największemu wrogowi pracy biurowej , kierowcy tym bardziej, obserwując ten stan od środka - należy współczuć tym ludziom, w Chełmie jest bezrobocie, gdzie mają szukać pracy , ludzie pozwalają się traktować w ten sposób bo zmusza ich do tego życie po prostu, zdecydowanie lepiej poszukać gdzie indziej pracy

@pocokłamać

Dziękuję za Twoją opinię, jest mi przykro, że masz takie doświadczenie. TSL nie zatrudnia każdej osoby bezrobotnej, która potrzebuje pracy ale selektywnie wybiera takie osoby, które mają określone kompetencje zawodowe. Oczywiście zarobki tutaj nie są takie jak w większych miastach ale zależą od doświadczeń zawodowych nowo pozyskiwanych pracowników. Zatrudniane są również osoby, które nie miały doświadczenia z transportem drogowym dlatego firma prowadzi szereg szkoleń uzupełniających i przygotowujących do nowego zawodu. Nikt tu nikogo nie zmusza do pracy, praca planisty czy dyspozytora nie jest łatwa i niektórzy po prostu sobie nie radzą. Są też tacy, którzy doskonale sprawdzają się w tej roli i nawet podjęli z nami pracę mieszkając w Lublinie i na własny koszt dojeżdżali do Chełma. Miłe jest to, że niektóre z tych osób zdecydowały się przeprowadzić do Chełma i z nami zostać. Zapraszam do kontaktu z kadrami aby uzyskać aktualne informacje na temat zatrudnienia oraz sprawdzić, czy jest się w stanie sprostać wymaganiom językowym.

@Ineska

Woooow cóż za poświęcenie, robi wrażenie jeździć za własną kasę i przeprowadzić się na prowincje. Firma super polecam składajcie CV, aplikujcie. Są szkolenia, wspaniałe warunki pracy, wsparcie menagierow(usunięte przez administratora) Piszcie, składajcie CV zbliża się powoli koniec roku czas trochę wymienić aktualna kadrę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

wiselka
@Patriot

Zawsze możesz założyć swoją firmę, jesteś Panem swojego życia, masz wybór więc radzę Ci zmień otoczenie, bo zdrowie Ci się pogorszy.

wis

Jak masz swoją jedn.dz.gosp. to świadcz swoje usługi dla setek kontrahentów w PL, masz wybór, a nie tracisz swój czas na dziwnych komentarzach, to nie zdrowe.

@wis

To musimy renegocjować umowę bo obecna wyklucza współpracę z setkami kontrahentów w PL. To mój czas a nie twój więc WARA o zdrowie moje również proszę się nie martwić. Polecam firmę i w niej pracę wszystkim zainteresowanym. Naprawdę warto szczególnie na początku kariery - wspaniałe doświadczenie.

ineskazeLwowa
@Ineska

Inesko z tego co piszesz połowa jest fikcją, mamy wieloletnie doświadczenie w tym teeselu , ile mały dał Ci premii ze te wpisy nieważne, ale ważne żeby nie łowił młodych naiwnych ludzi ten pinokio, wyspecjalizowany manipulant i notoryczny kłamca. Ostrzeżenie potencjalnych kandydatów jest wartościowe samo w sobie- może ktoś nie straci swojego czasu na rozmowy z małym kłamcą i nie będzie sobie robił nadzieji na pracę w tym i tutaj kilka gwiazdek

ineskazeLwowa

tu trafiłeś w sedno - idą swięta, mały zacznie dożynki, parę głów może polecieć i nagle znikną , a (usunięte przez administratora) będzie spełniony w swojej wszechmocy i pójdzie do komunii świętej jako prawy (usunięte przez administratora)

@Ineska

pracowałem sześć lat jako kierowca zero szkolen

@ineskazeLwowa

A ja właśnie jestem za tym żeby młodzi przychodzili i to jak najwięcej. Niech nabierają doświadczenia obserwują, wyciągają wnioski. Warto poznać psychikę fanatyka, zobaczyć jak dziala, jak jego słowa są dalekie od prawdy. Składajcie CV przychodźcie poznacie jego i fileta oni nie tylko wzrostem są sobie równi.

@Patriot

Witajcie Każdy ma prawo do wypowiadania własnego zdania na tym portalu jednak zastanawia mnie fakt, że skoro nie podoba wam się praca w TSL to dlaczego z nami jesteście wydaje się to logiczne aby zostawić to miejsce i odejść a nie dywagować czy zostaniesz zwolniona/y/a i kiedy to nastąpi. Weź się w garść i miej cywilną odwagę wykonać ten ruch a nie tkwisz w miejscu, do którego nie pasujesz i psujesz innym krew. Podpisując kodeks etyczny deklarowaliście, że będziecie dbać o interes firmy, tworzyć atmosferę sprzyjającą współpracy itd... czy rzeczywiście wasze wpisy temu służą. Zastanówcie się, co chcesz osiągnąć tymi wpisami jakie są twoje motywy. Mam nadzieję, że będziesz miał/a na tyle odwagi aby nam to wyjaśnić do końca października i przeprosić osoby, które obraziłeś oraz zgłosisz prośbę o usunięcie krzywdzących wpisów na tym portalu. W przeciwnym wypadku jeśli będziesz kontynuować obraźliwe wpisy sprawa może mieć inny finał. Na koniec wykazałeś/łaś się dużym stopniem inteligencji robiąc wpisy z komputera firmowego. Mamy inteligentny dział IT, który dokładnie wie kiedy i kto dokonuje wpisów. Nikt cię nie będzie stąd wyrzucał masz swoją drugą szansę ale najpierw zrozum swój błąd i nie mieszaj więcej z błotem swojego pracodawcy i osoby z którymi pracujesz.

@kkk

Witaj, jestem w firmie od niedawna i zmienia się sprawa szkoleń jest ich teraz więcej. Opracowany jest plan szkoleń, wg którego oprócz szkoleń obowiązkowych z systemów telematycznych będą też szkolenia podnoszące kompetencje miękkie każdego pracownika TSL. Zapraszam już dzisiaj na szkolenie w bazie z Komunikacji.

@Ineska

No mówiłem że to dobra i porządną firma. Składajcie aplikacje kierowcy - na nowe składy, młodzi po podstawówkach - do biura. Śmiało nie trać czasu.

do Patriot
@Patriot

Człowieku, w co cię ten odłamek uderzył przecież w Polsce obowiązek szkolny jest do lat 18 czyli nie po podstawówce tylko przynajmniej po zawodówce.????

@do Patriot

Ten odłamek w coś mnie uderzył. Od tamtej pory wiem co to np. SARKASTYCZNA METAFORA. Składajcie aplikacje nie będziecie żałować.

ANTYTSL
@TenTamten

Liczne szkolenia , to dobre było

Wacek
@TenTamten

Jak na kierowcę to zbyt biurowa

zgadzam się całkowicie

Dzięki za wpis

Ineska

Witam, Dziękuję za Pana wpis ale nie ma firmy Cieslak Spedycja a numer telefonu, który Pan podaje należy do firmy Fensoret Sp. z o.o., która nie ma nic wspólnego z usługami prawnymi, proszę podać swoje dokładne dane bo jest to sytuacja kuriozalna, która na pewno nie miała miejsca. Firma TSL jest firmą rzetelną i wypłaca wszystkim swoim kontrahentom za zamawiane usługi.

JH TRANS
@Ineska

Numer jest do firmy która zajmuje się firmą fensoret. Chyba jakis klient ich tam wrzucił, fensoret to jeden wielki wałek i duża kancelaria sie nimi zajmuje.

tsl

TSL to bardzo dobra firma .....Ci co narzekają proponuje założyc własna fime i dogodzic tym wszystkich niezadowolonych.. P s czy Pan Piotr Dyzma i Pani Alicja H. to jeszcze pracuje Pozdrawiam Darek Janik

@tsl

Witam Panie Piotrze, Pani Ala jak i Piotr serdecznie Pana pozdrawiają. Dla naszych byłych pracowników drzwi stoją otworem dlatego z chęcią do nas wracają. Zapraszamy na dobrą kawę i lodowatą wodę w sam raz na obecne upały. :)

Czy TSL Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ineska

Zależy od tego w jakim dziale pracujesz; mamy system pracy zmianowej na 2 zmiany ranną i popołudniową na bazie na ul. Fabrycznej jak i w biurze na Stephensona praca od godz. 8.00 do 16.00.

praktyki

witam chciałabym się dowiedzieć czy w firmie można odbyć praktyki studenckie

@praktyki

Witam, w zasadzie nie proponujemy praktyk studenckich ale jeśli kandydat przyniesie osobiście swoje CV i przekona nas co do zasadności odbycia praktyk właśnie w naszej firmie wówczas podejmujemy decyzje indywidualnie.

Praktyki
@Ineska

Dziękuję za odpowiedź Bardzo mi zależy żeby odbyć praktyki u was

@Praktyki

Zapraszamy, proszę złożyć CV z listem motywacyjnym na recepcji przy ul. Stephensona 5a w Chełmie.

Nowa

Cześć Pytanie mam czy ta firma przyjmuje kogoś na staz czy na praktyki

Kurka

Kocham koguta

Kierowca

Witam kolegów, mógł by ktoś napisać jak naprawdę wygląda praca w tej firmie ? Chodzi mi o oddział na Śląsku bo mają ogłoszenie że szukają kierowców na Sosnowiec i w sumie byłbym zainteresowany ale czytając te wszystkie opinie aż się odechciewa

byly kierowca
@Kierowca

to masz dobre odczucia nikt ci tyle nie da co tsl ci obieca na slasku jest roboty w brud firma z chelma bazuje i dmucha najlepiej ludzi ze wschodu [podlaskie,lubelskie]tam gdzie słabo z pracą wiec cudów sie nie spodziewaj

Justyna
@Kierowca

Cześć, jeśli czytasz forum na którym jest możliwość zamieszczenia anonimowej opinii na czyjkolwiek temat to polecam zastosować zasadę ograniczonego zaufania - często jest tak, że to taka dziwna taktyka zamykania drogi dla potencjalnej konkurencji. Ja jestem dyspozytorem, który ma region Sosnowiec i powiem Ci, że praca sama w sobie nie jest łatwa, ale przecież wiesz co chcesz wykonywać - więc domyślam się, że się z tym liczysz. Wynagrodzenie zależy od tego ile dni przepracujesz w miesiącu z racji na stawkę zl/h. Tak naprawdę kasa się zaczyna od 201h pracy ponieważ są one płacone 150%. W sezonie wakacyjnym jest dodatkowa premia za przepracowane dni od 500zl do 1000zl. Uważam, że niezbędna tu jest asertywność, czyli nie sugeruj się tym co słyszysz od innych a zapytaj u źródła i sam wyciągnij wnioski. Niestety taka a inna mentalność jest w miejscach gdzie są tak różnorodne charaktery. Nie obiecam Ci, że się nie narobisz a zarobisz, ale możliwości by mieć stabilna i spokojną pracę są. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. W razie pytań zachęcam do kontaktu z działem kadr, który wszystko wytłumaczy krok po kroku. Korzystając z okazji pozdrawiam ekipę TSL z Sosnowca bez różnicy z jakiego kto pochodzi regionu każdy z Was jest tak samo bardzo dobrym kierowca, z którym się bardzo dobrze pracuje!

Justyna

Jak określasz się nickiem stary kiero to wnioskuję, że długo tu jesteś. Jak masz taką ciernistą drogę w tej firmie to się z niej zwolnij, żyj i daj żyć innym. Jest dużo firm, masz doświadczenie to idź i stój gdzie chcesz i ile chcesz, rób co chcesz.

Stary kiero
@Justyna

Stary ale nie w tej firmie dzięki Bogu. W tsl wystarczył rok żeby zniszczyli psychikę. Cały czas braki firma wmawia ci ze tak ma być ale kierowcy to nie debile i umia liczyć A ty byś wkoncu zaczęła pisać Jak jest A nie czarujesz na forum. A następna sprawa twoj mąż czemu złożył wypowiedzenie skoro taki miód jest?????

@byly kierowca

Witam, jest mi przykro że ma Pan takie odczucia. Zapraszam do kontaktu aby wyjaśnić Pana żale tel 883331461 Agnieszka Bucior

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.