Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Słabo

Wam też klienci odmawiają spotkań? Ja mam coraz większy problem.

Obecna

Przestańce (usunięte przez administratora) żarem kto z was w domu będzie siedział bez sklepu cpn itd a tam jest większe ryzyko. Za leżenie nikt nie zapłaci to raz a dwa każdy musi pilnować swojego rynku żeby było do czego wracać. Ciężki czas dla każdego jest ale mi zależy na pracy i to do czego doszłam do tej pory aby się utrzymało. Co komu pisane tak będzie nie trzeba wychodzić z domu ani wstawać z łóźka.

What

Kwarantanna każdy się naraża, każdy kto pracuje, chodzi do sklepu, apteki, stacji benzynowej czy z psem. Uważać trzeba i zarabiać też. Jak nie chcesz to siedź na (usunięte przez administratora) i patrz jak gwiazdka z nieba spadnie. A kredyty same się spłacą,

Możesz zgłosić odmowę pracy i tyle. Czyli nn. Pakuj walizy i koniec. Powodzenia na rynku pracy po koronawirusie.

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Obecna

Pracuje tu od długiego czasu i powiem szczerze że jestem zadowolona. Zarobki na wysokim poziomie jak na PL wszystkie narzędzia pracy od ręki szkolenie pomoc od samego początku. Pracować trzeba wszędzię ciężko fizycznie tu wystarczy chęć i trochę inteligencji i uczciwość wobec siebie i pracodawcy i można awansować. Pracownicy obecni nie wystawiają opini bo pracują a po pracy mają inne obowiązki nie zajmują się debilizmami. Widać że tu piszą leserzy którzy nie wiedzą co to jest praca. Jechać samochodem i wypełnić dokumenty to nie jest ciężko ale jeszcze ruszyć mózgiem to już dla nie których wyzwanie. Po co wypisujecie jak wam źle i tragicznie jak się coś ma zrobić to się robi i się mówi.

Łubu dubu, Łubu dubu
@Obecna

Żeby ci wazeliny nie zabrakło.

@Obecna

Drabinka awansu dotyczy zakresu obowiązków a nie wyższych stanowisk więc komu ta gadka.

Kajko
@Maciek

Ty to jednak jesteś ciemny. To ciekawe skąd tyle szczebli stanowisk. To że Ty nie potrafisz porządnie pracować, tylko marudzić to twoja sprawa. Jakoś innym się udaje. Pozdro

@Kajko

Sam jesteś ciemny skoro nie rozumiesz sensu wpisu. Szczebli stanowisk nie ma tyle co nawału głupiej i niepotrzebnej roboty. To jest drabinka obowiązków a nie drabika stanowiskowa ośla łąko.

Kajko
@Maciek

Maciuś nie udzielaj się tak bo i tak widać, że nie dajesz rady. A te Twoje powiedzonka z cyklu ośla łąka to jakieś lata twojej młodości. A dla Twojej wiadomości, ja jestem osobą która dwukrotnie awansowała i w przeciwieństwie do Ciebie wiem o czym mówię.

anka
@Kajko

komu w du. właziłeś że dwa razy awansowałeś? To teraz pewnie już jesteś taki jak wyrzucony BM . A tak serio (usunięte przez administratora) jesteś na usługach tego śmiesznego nobilonu.

@Kajko

Dzieciaku komiksy czytać a nie zabierać propagandowy głos . Kokosz czeka pod prysznicem :-)

onek

Wolę ....ać w dziurawym ......nie niż pracować w nobilonie.

marciu

Tak jak mówisz, od zawsze mają nas w głębokim poważaniu, dajmy sobie spokój, i tak nie znajdą na nasze miejsca, to my tu stawiamy warunki i niech to w końcu dotrze do wszystkich!

@marciu

Ale Wy jesteście dziwni. Przecież nikt za karę Was tu nie trzyma. Nie musicie tu pracować. Zapraszamy do biura się rozliczyć i droga wolna. Możecie wtedy odizolować się od ludzi, a później szukać pracy u innego pracodawcy. Każdy z Was ma prawo znaleźć sobie inną pracę. Lepiej płatną, 6 h najlepiej, z uposażeniem, z niewymagającymi przełożonymi, z planam, które same się robią. Może otworzyć własny biznes. Więc zapraszamy do biura. Chętnie się wówczas ono przed Wami otworzy. I nie traćcie czasu na wymyślanie chorób, tylko znajdźcie w sobie odwagę i rozwiążcie umowę i się rozliczcie. A nie czekacie, że ktoś będzie Was utrzymywał za nic, Państwo będzie płacić za wymyślone L4. Bo na to też ktoś pracuje. Czas trwonicie na wypisywanie obelg na firmę, w której pracujecie. Ubliżacie tym , którzy w tym trudnym okresie wykonują swoją pracę. Wieszacie przysłowiowe psy na biuro, które musi funkcjonować, bo jest zapleczem Waszej pracy. Zastanówcie się bo może nie będzie do czego wracać. Ps. Ja też czasem czytam te Wasze żale i nie mogę się nadziwić jak dorośli ludzie nie są w stanie podjąć decyzji o odejściu z tej strasznej firmy. Droga wolna. Biuro zaprasza od 8.00 do 16.00 pon-pt

Marlon

Tak właśnie zrobię. Koniec wyzysku!

XXX
@Marlon

Zapraszamy do biura, w celu rozliczenia się z środków finansowych i sprzętu. Aby uniknąć związanych z tym dodatkowych problemów. Pozdrawiam

lelek

MASZ RACJĘ. JA JUŻ DAWNO TAK ZROBIŁEM JAK PISZESZ I PODJĄŁEM NAJLEPSZA DECYZJĘ W SWOIM ŻYCIU. LUDZIE LEĆCIE DO BIURA ROZLICZCIE SIĘ A UWOLNICIE SIĘ Z TEGO OBOZU I ZOBACZYCIE ŻE JEST LEPSZE ZYCIE ZAWODOWE JAK DEBILON.

Cd
@lelek

O bardzo dobrze. Nie potrzebne są osoby, które nie chcą pracować w naszym zespole. Tylko dziwię się czemu poświęcasz czas i wypisujesz na tym portalu. Skoro masz pracę to chyba masz zajęcie? A Ty jakoś nadmiernie ekscytujesz się poświęceniem nam uwagi. Dziwne.

Rosa
@XXX

Taki ch.. Sami sobie przyjedziecie po ten złom.

New
@Rosa

Ciekawe czym prywatnie jeździsz. Zdezelowanym 20 letnim VW.....A za holowanie do spółki zapłacisz. Powodzenia. Trzeba było czytać ze zrozumieniem.

Rosa
@New

Taki złom że trzeba holować? Sam nie dojedzie? Nie zapłacę zachoruję poczytaj kodeks pracy. Prywatnie jeżdżę własnym autem dobrym nie w leasingu tak jak firmowe padło. Własnym powtórzę nikt nie musiał mi pomagać finansowo w zakupie w przeciwieństwie do firmy.

New
@Rosa

No jasne. Samochód z 500 + masz. Bo na zarobienie Cię nie stać. Jakoś wybitnie dużo czasu masz, skoro tak długo spędzasz na tym portalu. A za te Twoje zasiłki my wszyscy płacimy. (usunięte przez administratora) Tylko na L4 Cię stać. Typowy nierób. A kodeks pracy to Ty poczytaj bo może Cię dużo zaskoczyć. Leserze

Gabi
@Rosa

Ale deb.. nie wie po co leasing w firmie. Transparent na balkon wywieś o tym swoim samochodzie.

Obecna

@łubudubu mi nie potrzebna wazelina nie ta branża a Tobie się przyda jak Ci popękają wargi w nowej pracy!!!!! Tylko tam też się nie leży. Nie pozdrawiam.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Nobilon? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Vicki

Żartujesz ? Jakie inne wolne? Jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) to wigilia dzień pracujący wg kalendarza i Prawa Pracy. Nikogo nie interesuje że może do 14. (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) Będziesz arbaitować do ciemnej nocy.

itp
@Vicki

To gdzie Ty pracujesz bo chyba nie w tej samej firmie . Wigilię mieliśmy wolną od pracy !Jak już się udzielasz to przynajmniej mów prawdę a nie wprowadzasz innych w błąd .Żenada

Halej
@itp

No ja musiałem. Może święte krowy mialy wolne ale ja nie i nie jestem jedyny.

Itd
@Halej

Dziwne biuro wolne, sprzedaż wolne a Ty w pracy. Podaj chociaż inicjały bo coś mi tu kłamstwem zalatuje. Coś dużo tych świętych krów....

itp

Co za doświadczony pracownik po pierwsze klient bierze 500 zł i ma do oddania 1000?Prostując Twoja wypowiedź klient bierze 500 na 15 dni lub 20 dni zazwyczaj termin wyciąga się dostosowując go do dochodu aby nie miał problemu z wpłata .I do oddania ma 580 lub 610 zł .Skoro Ty bierzesz więcej to chyba dla siebie Kto Cię szkolił w tej kwestii ?Chyba Ty sam działając na szkodę klienta i firmy .Ale z korzyścią dla siebie .Po drugie pewnie masz komornika skoro masz ,,uwalone ,,ale to już chyba powinno się samemu wiedzieć przez pierwszy miesiąc jakoś się uda ale on po miesiącu już niestety Cię znajdzie.Po trzecie nikt nie zmusza Cię tu do pracy albo nie zmuszał .Mamieni zarobkami to nie wiesz co podpisujesz co jest na umowie ? To naucz się czytać ze zrozumieniem .

snaps
@itp

(usunięte przez administratora) wystarczy ich ogłoszenia o pracę poczytać i porównać z realnymi zarobkami u nich. prawdę tu piszą że to (usunięte przez administratora) jakieś.

Mokka
@Itd

A. P. Masz inicjały.

ITD
@Mokka

No i po co piszesz bzdury. Przecież to jest sprawdzane. Ładnie to tak się pod kogoś podszywać

Stop konfidentom

Anna konfident. Tak myslelismy

Mokka
@ITD

podszywa to babcia twoje dziurawe majtki ładnie to tak dziurawych gaciach chodzić ?

Buahahahaha

Z daleka czuć?

O ja
@Stop konfidentom

Ale Wam kością w gardle stoi. Bo co robotę lepiej od Was robi.

Oli
@Stop konfidentom

Ale jedziecie z kłamstwami. Przecież nie mógł być konfidentem odwieczny wróg prezesika. Szukałbym w przydu..sach. Oj zawiedli.

Nicki
@Oli

I po co to znowu maglować.

@Buahahahaha

Aż chmura idzie tak śledziem czuć :D

@Itd !!!!!!
@Mokka

Skoro tak wszystko dokladnie wiesz ,to albo jestes bylym prezesikiem albo jednym z jego ulubieńców ktoremu ,,wszystko" mowil. Skoro jestes niedoinformowany\na kto wydal Bartka to twoja wladza skonczyla sie z jego odejsciem. Dla twojej skromnej wiadomosci pracuje w Nobilonie bardzo dlugo i jesli masz cos do mnie to zapraszam osobiscie!!!! Stac cie na to, czy tylko tutaj potrafisz oczerniac ludzi!!??? Czlowieku zastanow sie czasem co piszesz tym bardziej ze g......no wiesz. A.P

Yeee
@@Itd !!!!!!

Cała prawda. Ale nie rozumiem, chyba prezesika ciągle boli że go podpier.... Dlatego tak aktywnie tu wypisuje.

Wiktor

Najgorsze jest to że szefostwo nic o tym nie wie a odpowiadają za to pionki..regionalnie tylko pracują 3 dni w tygodniu a jak pracują dłużej niż inni doradcy kierownicy czy mobilni to jest spina...myślał że powinni pracować 24 godzin na dobę i żyć nobilon m a nie o to chodzi w tej pracy

Halo
@Wiktor

Regionalni to teraz zachowują się jak dzieci we mgle. Nie wiedzą co mają robić. Udają, że pracują.

Andrji

Pierdziele kierownikow regionalnych a szczególnie mazowieckie, co dają cele ponad 90 % a innych wykorzystują . To jest nie fair. A szefostwo o tym nie wie . Nie pozdrawiam ????????????️

Shtc

A miało być tak pięknie. Cele miały robić się same, ludzie mieli zarabiać, atmosfera miała być cudown, a tu zonk. Wszystko wróciło do starej normalności a wiecie dlaczego ... ludzie którzy zarządzają nie są na odpowiednim poziomie, ale po zawodowkach czego się spodziewać.

Lol
@Shtc

Starsi stażem koledzy i koleżanki ostrzegali ze to tylko chwilowe i zaraz będzie armagedon. Mogłam ich wtedy posłuchać i nie pchać się w ten cyrk.

Jarek

Jak patrzę na twój wpis to rozumiem że jesteś jakaś niedorajda życiowa z problemami finansowymi, która tutaj wylewa swoje żale.

Benio

A ty jesteś taki zaje.... niby skoro do debilona po pożyczki latasz a potem nie oddajesz i jeszcze masz pretensje.

nik

Odpowiednie służby to dłużnikami powinni się zająć co nie pracują żerują na państwie na socjalu patologia napożycza a potem jak oddać trzeba to szukają tylko pretekstu do nie oddawania. Za robotę się weźcie a jak chcecie pożyczać to oddawajcie lesery a nie na darmochą się tylko ogladacie.

Roma

A co wy tak z tym klerem? Od dziecka nasiąknęliście jak was "głaskał" gdy trzymaliście "mikrofon" w ustach?

sralibaba
@Roma

głodnemu chleb na myśli. widzę że obrabiałaś gromnice pod dzwonnicą a mikrofon ci się marzył.

Alibaba
@Benio

Jak latam? Sami dzwoniliście i upychaliście mi, mówiłem, że nie chce, że nie stać mnie, to prosiła, że premie musi wyrobić, bo jak nie to dostanie najniższą krajową, jeszcze chwila to pięty by mi wycałowała.

Mamuśka
@Roma

Hahahaaaaa to musi byc to stąd mają spaczone psychiki

sralibaba
@Alibaba

a ty taki głupek jesteś i łyknąłeś matole buhahahahha po to są barany żeby je strzyc baranie :-)

Piękny dialog między klientem a firmą.

ddddd
@111

bo portal tylko dla pracowników

dddddd

o pracodawcach to ma się rozumieć że nie dla klientów. A to że usuwaja to cóz pisz do nich a nie tu

Zażenowany

Mam nadzieję, że wielu klientów tej pseudofiremki przeczyta jakie zdanie mają o nich pracownicy i nie będą się więcej poniżać i dawać obrażać kończąc bezzwłocznie współpracę z tą maszkaradą. Poziom pracowników sięgnął dna. Ostatki kultury nakazywały by publicznie nie obrażać ludzi, z których żyjecie.

Aaa

Prawdziwych (usunięte przez administratora) miał aż 2. Rzese i kluseczke.

Elo
@Aaa

To już nudny temat wymyśl coś oryginalnego bo nic nie wniosi ten wpis .Może do Twój brzuch ,który ciągle wchodzi pierwszy przed Tobą podsunie coś co wszystkich zainteresuj bo jak narazie flaki z olejem bu ha ha Wykaż się wkoncu kreatywnością przecież i tak nic ciekawszego nie masz do roboty .

anka
@Aaa

a kupiec ?

Sławomir

W końcu wypłynęło kto sprzedał bartoliniego. Gratuluję odwagi, brawo Ty.

mia
@Sławomir

Prawie jak z literatury Winogradowa.. I wtedy nastało potępienie bartoliniego. :-)

Coekawy
@Sławomir

A kto to jest........Czy to ta grubiutka......

Ala
@Coekawy

Grubiutka? Spasiona a nie grubiutka.

Kara
@Sławomir

I wielki plan stratega p. B runął. Tyle lat mu to zajęło. Strateg Wielki z niego był oj był. Tylko czynnik ludzki zawiódł. No jakoś go nieposłuchali i potępili....oj .

??

Jakby było co sprzedawać. Jeden ruch i po Nim . I bida z nędzą przez wieś pędzą

lelek
@Ala

taka locha w debilonie jest tylko jedna ale jak to ona to dobrze zrobiła kwi

Bamber
@lelek

Miejcie jaja powiedzieć jej to w biurze a nie każdy cwany na forum jest. Klientom to każdy potrafi pocisnąć, ale żeby komuś z pracy coś powiedzieć to już mocnych nie ma, Pozdrawiam serdecznie ;*

viki
@Bamber

Można i jej oczy ale napisz po co ? Klientowi ciśniesz bo ma kasę płacić. Tu stało się i tyle. Bartolini może jedynie jej podziękować.A to że ludzie są ciekawi kto go podpier..... to cóż taka natura ludzka.

Jakon
@Bamber

Ale ty pomysłowa jestes, zeby znowu leciala z placzem na dywanik i na kolejnych skarżyła? Jest jeszcze ktoś na kogo nie skarżyła? Konfident pierwsza klasa. Nawet nikt z nią nie rozmawia.

Megan
@Jakon

Skoro nikt z nią nie rozmawiał, to skąd znała ten bzdurny plan. I to nie ona. Byś się zdziwił kto. Jest taka zasada uważaj na przydu...bo to oni cię pierwsi sprzedadzą. I tak też było w tym przypadku. A tak w ogóle to NALEŻAŁO MU SIĘ

Jarek

Naucz się człowieku żyć na swój koszt a nie naoglądałeś się w TV reklam firm pożyczkowych.

Alibaba
@Jarek

Wszyscy tak mają robić? To wtedy na bezrobocie pójdziesz?

Ooo

Pomyślcie trochę. On informował tylko tych, których chciał że sobą zabrać,, jej nie mial na liscie wiec nie wiedziała, więc to nie ona go sprzedała.

Nil

Też bym szukał w przy...pasach, tylko w kim za wielu ich nie miał.

Carmen

Prezes kogucik. A to dobre.

kozak

Wolę ....ać w dziurawym ....onie niż pracować w Nobilonie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon