Opinie o Nobilon w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Nobilon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Włocławek

Jestem tu

Witam jest jakas praca w tej firmie na kier regionalnego moze bo szukam

Poszkodowany

Komunistyczne nawyki widoczne w kierowniczce haha Wstydź się...

Szok

Praca w Nobilin.....na początku było dobrze ,a później Pani Danuta została regionalnym i.jej się w (usunięte przez administratora) poprzewracało!

Chińczyk

Firma z du...... Nikomu nie polecam. Trzeba pilnować żeby na kasie nie wyhuśtali. (usunięte przez administratora) praca po 14 godzin. A jak się ktoś odezwie to usłyszy że jest leń. Ciągła rotacja w tym szajsie. Chyba same lenie im się trafiają haha.

Ble ble
@Chińczyk

Jeszcze wspomnij że 5 godz codziennie swój "stragan" ogarniałeś i po towar jeździłeś służbowym samochodem. Na razie to Ty huśtałeś na kasie Ale Cię przejrzeli. A teraz płaczesz.

@Ble ble

Swój stragan w tej robocie ogarniać miałem prywatnym autem? Ty za paliwo byś pewnie zwrócił. Nikt mnie nie przejrzał sam za ten gnój podziękowałem.

Ble ble
@Chińczyk

Chińczyk !! Chyba tuk-tukiem? To mnie rozbawiłeś ha ha.....

@Ble ble

Jeszcze byś chciała być zerżnięta w tym tuktuku, ale nie ma na nikogo chętnego na stare próchno.

Pracownik Biurowy

W budynku jeden wielki chaos. Każdy biega z pokoju do pokoju, na korytarz nagle ktoś wychodzi i rozmawia przez telefon. 20 minut czekania, aż ktoś się Tobą zainteresuje. Wepchnęli mnie do jakiegoś pokoju, gdzie było z 5 osób. Nie było miejsca nawet by usiąść, więc ktoś oddał mi swoje stanowisko pracy... Dali mi kartkę, co mam zrobić w Excelu i Wordzie. Po wszystkim 'papa' jak coś odezwiemy się. Dodam, że nawet nie wspomnieli przez telefon, iż można się spodziewać pracy przy komputerze.

Zero pytań i zainteresowania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Sensei

To miała gest. Ja bym podziękował za taką premię. FUJ.

Witam czytając te "relacje" między pracownikami-pracodawca które mnie totalnie nie obchodzą chciał bym zadać konkretne pytanie i chciał bym uzyskać konkretną odpowiedź bez obrażania kierowników itd bo mnie to średnio obchodzi -Jak wygląda typowy dzień przedstawiciela terenowego - Jak wygląda sytuacja z autem służbowym jak są rozliczane koszty paliwa -Konoretna kwota jaką można zarobić min-max -Przedział godzin pracy I tyle powtarzam nie obchodzą mnie żadne wasze ekscesje z prezesem itd nie to jest najważniejsze w pracy

hannamontana
@Zainteresowany

Nie używaj trudnych słów próbując być elokwentnym. Nie ma takiego słowa "ekscesja".

Nick8
@Zainteresowany

Będą pisać bzdury , Ci co odeszli albo ich wywalili. Zresztą zobacz po komentarzach do twojego wpisu. Powiem krótko jak (usunięte przez administratora) i nie boisz się roboty , to zarobisz nawet do 7000. Zaczynasz od 2700 - 3000. Przeważnie pierwszy miesiąc. Wszystko zależy od ilości klientów. Jest chyba nawet jakieś uznanie na początku. Ogólnie realizujesz plany zarabiasz. Nie to słabo. Samochód służbowy więc koszty też. Godziny pracy różnie 40/42 h tygodniowo. Są tacy co pracują dłużej i tacy co jeszcze krócej. Wszystko zależy od organizacji. Jest ciężko ale gdzie nie jest. Wpływ na konto wynagradza . Wiesz za ile możesz zarobić. To w skrócie.

Winda
@Nick8

Co za bzdury wypisujesz ile można zarobić ....po ile godzin tygodniowo???Nie wprowadzaj w błąd ludzi bo łżesz za aż miło!!!!

Hejka
@Winda

A co żal Ci że nie jesteś wśród tych co tak zarabiają? Trzeba było pracować A nie leniuchowac...

@Nick8

kolega pisze ewidentne bzdury ja też tak samo byłem zatrudniony w tej firmie na początek obiecano mi 3500 zł i pierwszą wypłatę rzeczywiście dostałem 3500 zł natomiast miało to trwać przez 3 miesiące ale po pierwszym miesiącu prezes powiedział tak bardzo się pan stara i tak pan jest fantastyczny że bardziej się panu będzie opłacać inny sposób rozliczenia od tego rzeczywiście co zbierzesz i rzeczywiście tak było zarabiałem nie 3 504 tylko dostałem następnych miesiącach po 1600 zł co z tego że masz bazę 200 klientów czy 300 jeśli będą ci płacić na przykład w połowie to zarobisz tyle ile ci pisze nie wierz w te bzdury. a jeśli dostaniesz taki teren jak ja miałem to będziesz rypać 8:00 do 20:00 albo do 21:00 a jak będziesz kończył o 20:00 to jak trafisz na głupiego regionalnego to jeszcze ci będzie mówił dlaczego tak szybko pan czy pani kończy zastanów się dwa razy zawsze możesz spróbować w pierwszym miesiącu dostaniesz te 3000 zaznaczam chyba że brutto

Mateo1997

Hejka, jakie trzeba spełnić warunki żeby móc pracować w Nobilon ? Pozdrawiam.

pani pezes
@Mateo1997

Żadnych, wystarczy, że będziesz chodził na smyczy, słuchał komend, właził w dupee i dawał się okraadaać.

Ubaw
@pani pezes

Jeszcze podłogi mył, naczynia zmywał, trawę kosił, zakupy robił i co tu jeszcze niech pomyślę......

@pani pezes

Zresztą zamiast kraść jako regionalny, kierownik, doradca czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej.

Fioletka
@Ubaw

Jaką trawę? Gruzem wszystko wysypane.

Bartulek
@Fioletka

No trawę, przecież kłamać każdy może? Ty chyba gruzu nie widziałeś....a no tak prezesi w bruku nie robią

Nieee
@Bartulek

W bruku nieee, w kanałach lub w domu pogrzebowym....

@Mateo1997

Po kontakcie z pracownikiem infolinii pod numerem 600 500 626, otrzyma Pani/Pan kontakt do osoby odpowiedzialnej za rekrutację na danym terenie Polski.

Mimi
@Nobilon

Małgosiu jak ty już to piszesz lub inny gwiazdory to po pierwsze nie po kontakcie tylko w czasie kontaktu.... A kontakt dostaniecie do najbliższego McDonalda czyli oddziału nobilona

@Mimi

dobrze napisali po kontakcie bo po kontakcie dopiero pani z infolinii musi się dowiedzieć kto jest kierownikiem w danym rejonie gdy zmienia się to średnio co tydzień lub CO2

Annaa
@Prezes

Bez przesady nie co tydzień ani nie co dwa ja????też słyszałam że jestem 5 lub 20siatym przedstawicielem w ciągu trzech miesięcy a to nie prawda.kazda praca na zaletyvl i wady.

Dariusz

Poda ktoś gdzie są oddziały tej firmy ?

@Dariusz

Prosimy o kontakt z infolinią pod nr 600 500 626, tam uzyska Pan niezbędne informacje.

Fafik
@Dariusz

Jedyny oddział tej firemki jaki znam to oddział psychiatryczny. Mamy pełne obłożenie.

Kajko

Jak aktualnie wygląda praca w nobilon? Szczególnie jak ktoś by mógł wypowiedzieć się na terenie Górnego Śląska.

To mnie rozbawiłeś.

Nie wygląda.

Buaha ha
@Kajko

Powoli wraca do normy. Kontrola zewnętrzna trwa. Po poprzednikach zaje..... (usunięte przez administratora) wychodzi. Nowy kierownik rekrutuje ludzi. W końcu robota wygląda normalnie. Pozdro dla nowyvh

Jajko
@Kajko

Nie decyduj się nigdy w życiu. Przez dwa miesiące ci zapłacą i będą obiecywać złote góry, a na koniec i tak zwolnią i utną większość wypłaty. Robią to regularnie i w ogóle się nie liczą z ludźmi. Będziesz traktowany jak śmieć do zbierania im kasy, której Ty i tak finalnie w swojej wypłacie nie zobaczysz.

Olenka
@Buaha ha

Małgosia nie gwiazdor zjedz snikersa. Myślenie i pisanie nie jest twoja mocna strona.

Reno
@Buaha ha

Do normy czyli do czego? (usunięte przez administratora)

A to dobre
@Jajko

A co Ty wiesz o pracy, jak pracowałeś dwa miesiące. Po co dyskutujesz skoro nie masz o niczym pojęcia. Najwięcej wrzeszczą Ci co najmniej robili i wiedzą- typowe

O mój bo..
@Jajko

Tak i dlatego ludzie latami tu pracują. Na pewno ktoś nas tu przyspawał, grosze nam płaci a my mu w (usunięte przez administratora) za to wchodzimy, rozumu nie mamy i na pracy się nie znamy, bo żadnych oczekiwań nie musimy spełniać, a ktoś nam za to wszystko jeszcze latami płaci. Gratuluję bzdur które piszecie

Kozak
@O mój bo..

Latami tu pracuje kilka osób reszta zatrudnia się i zaraz zwalnia jak widzą w co wdepnęli.

L0L
@Kozak

Nie większość pracuje tu latami. Liczyć nie umiesz ile .... albo ludzi nie znasz

Robi
@Buaha ha

na terenie górnego Śląska wygląda jak wygląda niestety firma zasłużyła sobie na taki a nie na inny rejon było dwóch bardzo dobrych przedstawicieli którzy poza rozwojem nobilona pracowali jeszcze w dwóch innych firmach ale wszyscy byli zadowoleni i szczęśliwi ale firmie się to nie spodobało pożegnała się z nimi im jest wspaniale i sympatycznie mają masę klientów i ciągły rozwój a nobilona właściwie na tamtym rejonie już nie ma...ot takie rządy i kontrolę Małgosi . .buhahaha

Prawda w oczy kole
@Robi

Oczywiście że byli zadowoleni i szczęśliwi bo okradali klientów i firmę Dziś mają komorników i zarzuty ot tacy pracownicy. A firma na południu ma się dobrze, coś za mało informacji macie. Jeden lepszy od drugiego. Pozdro

Propaganda
@Prawda w oczy kole

Propaganda nie poradzi sobie z faktami, żadnych komorników nie mamy, zarzutów karnych również, nic nawet nie było zgłoszone na policję, gdyby tak było to byśmy byli przynajmniej przesłuchani, nie życzymy sobie oczerniania nas, to wy nas okradaliście z pensji i dlatego odeszliśmy.

Pilne
@Propaganda

To dziwne że od razu wiecie że to o was mowa. A tak dokładniej to jeszcze stary prezes Was wywalił

@Pilne

Nie wywalił ich nikt tylko sami się wywalili i olali przyjeżdżanie do firmy...poszli na L4 a po auta jechaliśmy sami...tak dla przypomnienia....więc oni śmiali się w twarz nam a nie my im koleżanko...

Per prezes
@Prezes

Prezesiku A Ty co adwokatem dwóch gamo.. jesteś. Jeden ma komornika drugi przez policję ścigany o nierozliczenie ze sprzętu, który w końcu potulnie odesłał. Więc się nie udzielaj. A jak taki mądry jesteś to mogę jeszcze więcej szczegółów przytoczyć. Tylko po co? Chociaż nie to wy zainteresowani sami o sobie piszecie.....dobre, oj dobre

Obecna
@Per prezes

A tak to ten jeden co klientki "uwodził" żeby nie powiedzieć niecenzuralnie i dzwoniły ze skargami a drugi ten to ten co mu portki z (usunięte przez administratora) spadały na rozliczeniu a prezes się wkur....O Kajko i Kokosz. Ale oni wylecieli z dwa lata temu......

Były
@Obecna

Na tych dwóch obleśnych złodzieji i nieudaczników z przerośniętym ego to chyba szkoda słów.

Nieistotne
@Prezes

Z.e.s.r.a.l.i się poprostu.Jeden d.e.b.i.l jak kradł klientom kasę to im nawet pokwitowania zostawiał :-) Taki niedorobiony policemajster

Popi
@Obecna

pamiętam doskonale oni nie wylecieli po prostu olali prace w firmie i więcej do niej nie przyjechali nawet oddać sprzęt firma do nich jechała więc nie wylecieli a sami odeszli i was olali a podobno takim (usunięte przez administratora)byli

@Kajko

Prosimy o kontakt z infolinią 600 500 626. Gdzie uzyska Pani/Pan szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji.

Zigzak
@Nobilon

Najpierw obiecacie złote góry a potem zgnoicie. Jak rekrut upomni się o swoja godnosc i zwolni się widząc jak go traktujecie to zrobicie z niego (usunięte przez administratora). Jak ze wszystkich.

Hej nie wiecie czy szukają pracowników na teren Pomorza?

Hehe

Właśnie hehe od Sz.sie(usunięte przez administratora)bo to wporzadku osoba na dobrym stanowisku jeżeli ktoś ja szanuje to Sz szanuje też.wynagrodzenie zawsze było na czas tylko oczernianie firmy jest od osób które tam straciły pracę bo po prostu się do niej nienadawaly.obrazanie innych to ulubione zajecie wielce pokrzywdzonych. Od K.U proszę się grzecznie (usunięte przez administratora).bo to bardzo pracowity człowiek i bardzo dobry kierownik.

Popi
@Hehe

Małgośka zjedz Snickersa i przestań rozpisywać i uwielbiać swoją osobę kim ty jesteś że od ciebie wszystko niby zależy jesteś zwykłym pionkiem w ramionach(usunięte przez administratora)

Haha
@Hehe

Nikt nie twierdzi, że wynagrodzenie nie jest na czas tylko większości nie zgadza się jego wysokość bo ma pozabierane premie za bezpodstawne oszczerstwa Sz. która lata po firmie i wykrzykuje obelgi i kłamstwa myśląc że jej to da 5 punktów do zajebistości a wszyscy maja z niej bekę. Wspomnieć należy zwłaszcza o osobach które pożegnały się z firmą - one dostają tylko najniższą krajową mimo że wyrobiły premie - zwykłe(usunięte przez administratora).

@ubawiony
@Hehe

Znowu Pan K.U. sobie slodzi i Pani Sz ...chyba liczy na premię????????,zamiast wziąć się do pracy....żeby odwrócić uwagę od swoich niedociągnięć traci energię na oczernianie innych...

@Hehe

Ubawiłam się. Pani Sz. to dobry pracownik. Ha ha. No żart jakiś. Szanowałam ją i wierzyłam w to co mówi. I co? Jednego dnia chwali i mówi jak to będzie dobrze. Następnego dnia zwalnia. Dobry szef tak postępuje?

Czarny ząbek
@Hehe

Sz. to się nadaje do przesuwania taśmy z zakupami przy kasie w Biedronce.

Próchnica
@Czarny ząbek

Jeszcze może robic salta do wanny.

@Hehe

łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam to śpiewałem ja doradca z Pomorza i chciałbym powiedzieć że Pani Małgosia szypura jest najfajniejszą osobą na świecie jest rzeczowa i konkretna wynagrodzenia są zawsze na czas i nikomu nigdy nic nie jest winna

Uni
@Hehe

Co dla ciebie znaczy szanować? Chyba nie codziennie rano tyłek wylizywać

Zmartwiony

Trzeba MSz kupić kask bo jak bedzie skakać z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ to zabije się.

Cv

Ludzie to portal dla szukających pracy A nie dla rozżalonych na dodatek byłych pracowników. Dajcie już spokój, nikt was nie słucha. Tyle ludzi tu pracuje A na forum tylko wy piszecie. Żenada zajmijcie się swoim życiem i dajcie spokój tej Sz. To jakiś koszmar, śmieszni już jesteście. A CV i tak złożę bo wiem od dziewczyny która tam pracuje dłużej że jest zadowolona i jakoś pracy nie zmienia.

@Cv

To chyba właściwe miejsce, by szukający pracy przeczytali, w jaką kupę mogą wdepnąć. Tak, jestem rozżalona, ale nie dlatego, że byłam nieudolnym pracownikiem. Po prostu trafiłam do złej firmy. Moją pracę uwielbiałam i wywiązywałam się z niej należycie. Niestety, pracodawca się nie wywiązywał. Przykład: wielokrotnie prosiłam o wsparcie kierownika, bo kilku problemowych klientów nie reagowało na moje interwencje w sprawie płatności. Kierownik - tak, tak, pomyślimy. Do dzisiaj myśli, a raczej już nie, bo też nie pracuje. Drugi przykład - przyjmowanie wpłat na KP. Pytanie do kierowniczki - czy za te wpłaty dostanę prowizję? Tak, oczywiście. I co? I g.... Przy wypłacie wychodziło, że jednak za takie wpłaty nie liczono prowizji. Dodam, że jeździłam do klientów własnym autem i za paliwo też nie miałam dodatku. To chyba zrozumiałe, że takich kilka wyjazdów do klientów było dla mnie stratą, a czystym zyskiem dla firmy. Poza tym obiecywano, że wypisywać umowy będziemy tylko chwilowo, bo potem będziemy dostawać gotowe wydruki do uzupełnienia. Oczywiście ta chwila trwa pewnie do dzisiaj. To tak pokrótce, a można by więcej. Na szczęście przeszłam do innej firmy i tam jestem szanowana i doceniana. Mam wsparcie kierownika w kwestii trudnych klientów, no i nikt mnie na wypłacie nie (usunięte przez administratora)

??
@szczęśliwie były pracownik

Coś mi się tu nie zgadza. Jeśli już to nie byłaś pracownikiem tylko współpracownikiem, czyli doradcą. Etatowi mają auta służbowe! A dla Ciebie to praca dorywcza chyba...? Czyli jakiś dodatkowy zarobek do tego co robisz na etacie gdzieś!!!

@??

A jakie to ma znaczenie czy o.s.z.u.k.u.j.e się pracownika czy współpracownika?

???
@123

Chodzi o to że skoro kłamie to ile jest w pozostałych słowach prawdy.

Teatrzyk
@szczęśliwie były pracownik

Musicie w końcu zrozumieć kto tu pociąga za sznurki, przejrzyjcie na oczy. Kierownicy jak i pani prezes tu niczemu winni, oni tylko wykonują rozkazy z obawy o własną pracę.

No i ....

Jak Cię (usunięte przez administratora) kierownik, to masz jeszcze jego przełożonego albo kadry. Czemu nie pytasz się o sposób wynagradzania. Nie rozumiem. A co do kierownika może dlatego go zwolnili bo właśnie był niekompetentny.

@???

Przepraszam, kto kłamie? Ja? W którym miejscu? Byłam doradcą z własnym autem i gdzie tu kłamstwo? Kłamała moja kierowniczka, mówiąc, że przyjęcie samej wpłaty na KP (bez umów) jest tak samo objęte prowizją. Przy wypłacie okazywało się to nieprawdą. To kto kłamie? To jaka różnica, czy jechałabym autem, autobusem, samolotem czy czymkolwiek, skoro i tak mi za tę pracę nie zapłacono? Czas to też pieniądz. A poza tym najbardziej boli to, że kierownik, do którego powinno się mieć zaufanie, bez mrugnięcia okiem kłamał przez kilka miesięcy. (usunięte przez administratora)

@No i ....

Do (usunięte przez administratora)miałam dzwonić? Nade mną była regionalna, bo gdy zwolnili kierownika, to przez wiele miesięcy nowego nie było. A regionalna nie miała czasu na takie bzdury. A w kadrach wszystko się zgadzało. Dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że te niezgodności w wypłacie wynikają z braku naliczania prowizji za KP. No ale na szczęście to też była końcówka mojej pracy w tej zacnej firmie.

@???

Oczekujesz lojalności i uczciwości kiedy sama (usunięte przez administratora)pracowników i współpracowników i robisz z (usunięte przez administratora)cholewę? Trzeba było o tym wcześniej pomyśleć, a nie teraz zdziwienie, że jesteś w firmie najgorzej ocenianej na tym portalu i spośród wszystkim firm pożyczkowych.

gr67
@???

Pomyłka w nazewnictwie (pracownik/współpracownik) to nie kłamstwo. Zwłaszcza w porównaniu do kwot pieniędzy na rozmowie kwalifikacyjne w stosunku do kwot przy wypłacie. TO JEST DOPIERO KŁAMSTWO!

Xxx
@szczęśliwie były pracownik

To co tą nową pracę też uwielbiasz i wywiązujesz się z niej należycie....a jak odejdziesz lub cię wywalą to klientów też sprzedaż, będzie to uwielbienie i wywiązanie ha ha

Obecna

Ludzie tego się już nie da czytać. Tylko biadolicie. Jak wygląda wasz dzień: rano wstajesz, dopadasz go work i wypisujesz na byłą firmę.Do pracy się nie uszykujesz tylko siedzisz i piszesz i piszesz, taki z Ciebie pracownik. Oczerniasz, wyzywasz, tracisz czas. Tutaj ludzie pracują i mają się dobrze. A Ty zamiast wziąć się do pracy, to na go work siedzisz. I nawet jak masz nowego pracodawcę to i tak byłego wyzywasz.To jest żenujące i pokazuje jakimi ludźmi jesteście. Kto tak robi, bo raczej nie normalni ludzie. Nie masz zajęcia, celu w życiu, rodziny którą trzeba się zająć, psa wyprowadzić itp. Nie, no nie masz ,Ty masz tylko go work i wpisy na byłą firmę.....Dobrze że Was nie ma. P.s. ja jestem na u.w. dla ciekawskich

Obecna2
@Obecna

Nie da się czytać? To trzeba pracowników szanować i ich nie O.K.R.A.D.A.Ć. Opinia na zamówienie nic tutaj nie pomoże, takie są realia.

Aaa
@Obecna

Ale tu nie ma ciekawskich i nikt się tobą nie interesuje. To jest portal dla szukających pracę, a każdy ma prawo wiedzieć co to za firma. Jeśli komuś jest dobrze to ok, niech tak pisze ale jeśli ktoś już nie pracuje ma również prawo napisać dlaczego i co o o firmie i o ludziach zarządzających myśli. Ja też tam pracowałam i to długo, aż powiedziałam sobie dość, dość poniżania, dość obcinania premii, dość wyzyskiwania się moim kosztem. Ale jeśli ktoś lubi być poniżany nie ma rodziny i pozwoli sobie pracować za psi grosz, to tak, ta oferta jest dla niego. Pozdrawiam wszystkich, którzy tam pracowali i poszli po rozum do głowy zmieniając pracę.

W

Dostanie urlopu w tej firmie graniczy z cudem.

@W

Nie prawda właśnie byłem na urlopie.

Izabela

Widzę tu skrajne opinie, większość dotyczy osobistych relacji między ludźmi w Nobilonie, są trudno zrozumiałe. Może Ty mi pomożesz? Jest rekrutacja doradców klienta, co rozumieć przez "wysokie płace", wspomniane w ogłoszeniu?

Kalin
@Izabela

To oznacza ze obiecuja ze ci zapłacą dużo a nic nie dostaniesz.

Olala
@Kalin

Nie płacą! Nie dajcie się nabrać. Nawet za pół miesiąca nie płacą.. zachowują się, jak zlodzieje

@Izabela

Wysoki płace? To chyba nie w tej firmie. I trzeba uważać i dobrze liczyć bo najczęściej wypłaty jest mniej. Kiedyś były wydruki i każdy wiedział za co ma płacone. Od kilku miesięcy wydruków nie ma. Wypłaty zawsze mniej. Termin wypłaty też różny. Prowizorka

Tak

idealnie ujęte

@Tak

Dokładnie. Nic więcej nie trzeba dodawać. Wszystko to prawda

Nik

A jak tam prawa ręka szypurki regionalny ze wschodu....dalej pyka mobilną bylą kierowniczkę właścicielkę firmy konsultingowej której nikt nie widzi i nie przeszkadza.

Unnn
@Nik

Już nie pracuje... Ale on to nie dość że mobilną, kierowniczkę to jeszcze 80% klientek... Taki był hojrak hahaha Bajer niezły że nawet Małgorzata się nabrała

Wywiad
@Unnn

Coś słaby wywiad macie. Ten regionalny robi dobrą robotę i nie zanosi się na odejście. A o pykaniu to chyba ty wiesz najwięcej i cała ta pseudobanda (usunięte przez administratora) Którzy jak się okaże że mają trochę pracy to się pochorują na brzuszek, główkę albo opiekunkami dzieci sie staną. Bidulki. Na nierobach każdy się pozna. Z g...a bata nieukręcisz.

Obecny
@Wywiad

Czy wy naprawdę myślicie że wszyscy są takimi idiotami że uwierzą ze taką ekipę najlepszych spuścili. Ha ha ha. Przecież nawet nikt was na zakazie konkurencji nie trzymał. Takie z was asy. Daje wam 3 miesiące w nowej firemce, później poromansujecie między sobą, później pokablujecie jeden na drugiego, ktoś z kimś kasę pokradnie A na końcu naiwny słup K. Sz vel prezesik za wszystko odpowie. Taka wróżba. Czekam z tęsknotą na spotkanie z wami w terenie asy ha ha ha

@neutral
@Wywiad

Może regionalny K.U zamiast tracić energię na wpisy pochwalne na swoją cześć, a także na tworzenie plotek zacząlby efektywnie pracować. Jakoś nie widać efektów jego zajebistosci po ilości zatrudnionych pracowników ani jakości pracy w terenie.A miało być tak pięknie ....Szkoda ,że Państwo B słuchają i wierzą we wszystko co mówi Pani Małgorzata ,pracowników mają za nic....a może powinni bardziej zainteresować się tym co dzieje się w terenie.K.U. pokazał już klasę w wielu firmach ,obecnie kolejny raz pokazuje tutaj ...biega po biurze za swoją idolką...żal patrzeć...

Zainteresowana

Witam. Opinie są dość podzielone na temat tej firmy. Chciałabym wiedzieć jak wygląda tu praca doradcy?

kieras
@Zainteresowana

Nie są podzielone. 90% nieprzychylnych jest usuniętych. Niby pozytywne są wypowiedziami firmy udającej zadowolonych pracowników.

Niuch

Bo jebnę ???????????? oddali władzę blond pus....owi? Przecież ona to się nawet do sprzątania nie nadaje. No i (usunięte przez administratora) bo firma za moment zniknie z powierzchni ziemi ha ha. Osobiście pojadę posprzątać ????

@Niuch

I tak pada od 12 lat. Ty lepiej kartony zbieraj bo ci się przydadzą. A posprzątane to po tobie będzie.

Sorry
@Niuch

A co żal ci d..ę ściska że jest ktoś kto potrafi pracować . A do tego blondynka no nie możliwe.

Wściekły ratlerek
@Niuch

Nasza serdeczna przyjaciółka Małgorzata nigdy nie była zbyt mądrą i roztropną osobą na ale od czasu kiedy poznała nowego faceta z którym razem powoli zaczyna zarządzać firmą dzisiaj przeszła samą siebie. Zwolniła najlepszą pracownicę Beatkę a co ciekawe zrobiła to tylko dlatego żeby być w 100% pewną że nikt inny już jej nie zagrozi. Maruś...gdzie Ty masz jaja.

Roksa
@Niuch

Kto to???? Dobrze zarabiała a na zęby nie miała?

Komu?

Niuch
@Sorry

Ha ha ha dobry żart. Każdy kto zna to wie do czego tą firmę doprowadzisz... już się zaczęło zwalnianie ludzi i czyszczenie tych co ci przeszkadzają... Ale byli jedni z lepszych... I to się odbije (usunięte przez administratora) czkawką ???? Tak właśnie się mówi o ludziach na nieodpowiednich stanowiskach. Najmądrzejsza z najmądrzejszych z wszystkich (usunięte przez administratora) robić... żal po prostu żal

Alter
@Wściekły ratlerek

Ale w czym najlepsza? Zblazowana upasiona świnia. Dla firmy i mobilnych zero rozwoju. Nikt nie robił planów bo ich nie miał - kolega Rafał uznaniówki rozdawał znajomym. Żaden mobilny u niej nie ma nawet 150 KL. Za to bezpiecznie nie pisac nowych i nie dać się spłacać sprawdzonym klientom.

Olenka
@Wściekły ratlerek

Mariusz Gdzie ty masz jaja żeby taki bezzębny padalec wyrzucał najlepszych pracowników wstyd i hańba

Luli
@Olenka

Maruś mialo byc

Kabaret
@Wściekły ratlerek

Siedzi z boku z chipsami i ma niezły ubaw z nich wszystkich jak latają za drobnymi, które rzuca na ziemię.

Wicia
@Niuch

Oj oj czym Karolinka jak Ty nawet nie masz samochodu a mpk z Lublina nie jeździ do Włocławka a z alimentów i 500+ nie stać Cię na pociąg hahahhah

Lola
@Wicia

Samochód nie jest wyznacznikiem wartości człowieka, a ty co masz? Każdy wie jaki masz złom prywatnie, tak ci się tylko wydaje, że nikt nic nie wie.

Byly

Hahahaha - tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Włocławek

• Jak się pracuje w Nobilon?

Zobacz opinie na temat firmy Nobilon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nobilon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 18 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilon?

Kandydaci do pracy w Nobilon napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilon