Opinie o NUCO w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO w Wołomin

Xxx

Pracowałam tam kiedyś i widziałam jak ludzi się tam traktuje więc ostrzegam i was. Ja znalazlam sobie inna prace i nareszcie odetchnęłam.

Mania

Witam, czy ktoś może udzielić informacji na temat pracy na produkcji? Jaka panuje atmosfera, jakie jest mniej więcej wynagrodzenie, jakieś premie dodatki itd... Pozdrawiam

?
@Mania

Atmosfera jest marna tak jak i zarobki o premii zapomnij.Pozdrawiam

Mikołaj
@?

Skąd się bierze ta zła atmosfera? To wina kierownictwa czy po prostu pracownicy słabo się między sobą dogadują?

@Mikołaj

Wina pracowników bez urazy ale kobiety maja to do siebie ze lubią intrygi plotki itp faceci dadzą sobie po ryju i jest Ok a u kobiet niestety tak to nie działa ????????

Dobrze by było gdyby na produkcji choć raz pojawił się Pan Prezes lub Pani Prezes porozmawiać z pracownikami ale tak sam na sam. Każdy mógłby się wypowiedzieć.

Mikołaj

I co byś mu powiedział? Co ci nie pasowało w tej pracy? Bo widzę że jesteś "byłym pracownikiem", więc na pewno jakieś zastrzeżenia miałeś.

MR

Młodszy specjalista ds kontroli jakości czy ktoś wie w jakich godzinach jest ta praca? Zmiany czy takie normalnie od 8 do 16?

@MR

3 zmiany

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Xxx

Praca na produkcji ma raczej nędzne opinie. A jak to wygląda w przypadku pracy w magazynie? Jaka atmosfera i zarobki??

@Xxx

Jest Ok ????Tak naprawdę praca na produkcji tez jest Ok ale Ci którzy są zadowoleni nie piszą opinii. Niestety nie urodził się jeszcze taki co by wszystkim dogodził. Ja jestem bardzo zadowolona a jak ktoś chce sprawdzić jak jest naprawdę dla niego, musi przyjść i spróbować a nie czytać komentarze ????

Niezależny
@Xxx

Praca jak praca gdzieś pracować trzeba kolorowo nie jest. Zastanawia mnie jedynie fakt skąd tyle nienawiści u ludzi tam pracujących się bierze oczywiście nie u wszystkich.Tyle zawiści zazdrości. Jeśli coś nie po ich myśli to już ktoś inny jest zły.Potworzyły się grupki jak w przedszkolu. Sami sobie krzywdę robicie ludzie moim zdaniem skupcie się na pracy a nie na obgadywaniu innych.

Czy w NUCO jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Oczywiscie że tak :)

Kontrolka

Jak jest w kontroli jakości? Zarobki, atmosfera?

Były
@Kontrolka

Szkoda czasu. Praca wymagająca pod presją czasu a zarobki słabe

Nicki
@Były

Opowiedz proszę więcej o stanowsiku na kontroli jakości. Jaka atmosfera, ile godzin pracy, jaka pensja.

@Były

Możesz podać, ile dokładnie można zarobić? Rozumiem, że w Twojej ocenie zarobki mogą być niskie, jednak pamiętaj, że każdy ma nieco inne wymagania, dlatego też chciałem poznać konkretną kwotę.

@Michał

Na forum nie wolno podawać kwot zarobków....

Owca
@Nicki

Wszystko zalezy do jakiego labu kontroli jakości. ogólnie jest standardowo 8h. atmosfera również zależy od labu. Zarobki troche mniej niż średnia krajowa. Pracy sporo.

Nicki
@Owca

A jakie są te labu? I w którym jest najlepsza atmosfera?

@BYŁY2
@Nicki

W żadnym. Jeden i drugi to ta sama kierowniczka. Dalszy komentarz jest raczej niepotrzebny.

Owca
@Michał

Na początek można spokojnie dostać powyżej 3000 zł na rękę.

Gorąco, gorąco, gorąco . Darmowa sauna oczywiście na produkcji . 25 stopni

Ktos
@Nowy

Ludzie stuknijcie się w pusta głowę może jak zabraknie papieru w toalecie to tez tu napiszecie chyba nie wiecie do czego jest ten portal ????‍♂️

Kryzys , kryzys , a nowe fury stoją .

Nikt ważny

Napiszę tylko jedno,, Problem nie w tym że nas okłamują problem w tym że w to wierzymy"

Nowa

Praca to porażka. Ciągła rotacja. Brakuje ciągle pracowników. Brudno i nie ma czasu nawet coś zjeść. Ucieka każdy kto tylko znajdzie coś innego. Żenujące warunki. Nie polecam

ola
@Nowa

Potwierdzam, warunki pracy są tragiczne !!!

@Nowa

Witam Przerwa śniadaniowa trwa 30 min jest stołówka i wszystko co potrzeba na zjedzenie posiłku,a nawet nowe osoby co niektóre przeciągają czas trwania przerwy ,więc nie wiem z kąt to stwierdzenie że nie ma czasu na zjedzenie.Piszecie takie głupoty .Z obserwacji widzę że piszą tu osoby bardzo nieudolne ,które sobie nie radzą z wymogami firmy,a koczują bo pensja dobra i na czas .Ludzie jak wam nie pasi to po co na siłę tam tkwicie .Wszędzie są wymogi leprze gorsze ale są albo to bierzecie na klatę albo trzeba odejść.Czemu osoby pracowite tu nie piszą .....

Mmm

Pensja dobra to jaka ?

Sławomir
@Mmm

Rozważasz obecnie zatrudnienie w firmie Joko Cosmetics? Zastanawia mnie, czy masz informację na temat tego miejsca pracy? Chciałbym wiedzieć, na jakie stanowiska obecnie firma poszukuje pracowników? Widziałeś ogłoszenia o pracę, które Cię zainteresowały? Proszę o odpowiedź.

Może najpierw naucz się ortografii, Ty wyszkolony i pracowity. Haha

Na jakie benefity można liczyć w NUCO?

Nikita

Obecnie na żadne.

Pracuje w tej firmie prawie 15 lat i jeszcze nigdy tak zle nie było, odkąd w zarządzie siedzi nowy P. Dyrektor pracownik chodzi do pracy jak na skazanie tylko chodzenie po korytarzach nagrywanie pracowników robienie zdj, strasznie degradacja jak ktoś się nie zaszczepi taki jest właśnie nasz nowy dyrektor a jak jest wzywany na działy boi się konfrontacji. Pensja w porównaniu do innych firm wykonująca ta sama prace jest dosyć mała a obowiązków coraz więcej.

Czy pracownicy w NUCO dogadują się między sobą?

Niestety pracuje tu większość Kobiet i cały czas są różne wymyślone historie ????‍♂️ Chyba że w biurze tam wszyscy są zżyci i nie ma problemów????

Ja mam pytanie ? Czy Małgosia z mikronizera dalej się opierdziela i interesuje się wszystkim i wszystkimi ale nie pracą A mikronizer dalej chodzi na pusto

Edek

Ja mam pytanie ? Czy Małgosia z mikronizera dalej się opierdziela czy wkoncu wzięła się za robotę ? :) Pozdrawiam

Morela

Wszyscy wszystkich pilnują, nie można iść się napić, do stołówki jest naprawdę daleko. Brygadzistki strasznie naskakują na pracowników co wpływa na wykonywaną przez nich pracę. Gdy nie ma kogoś w pracy jest obgadywanie za plecami, przecież każdy ma swoje osobiste problemy i sprawy do załatwienia. Wszystko jest ustalane za plecami pracowników, wszystkiego dowiadują się na ostatnią chwilę. To przykre co się dzieje w tej firmie, przykre jest traktowanie pracowników. Niby pandemiaa a dopiero stosować się musimy do wytycznych gdy jest jakiś audyt. Zarobki nie są wystarczające.

Znana nieznana
@Morela

Nie można wyjść, to dziwne. Wystarczy obejrzeć kamery ile razy się wychodzi na żekome picie. Zraniona dusza to pisze,zapewne super pracownik. Oj ludzie ludzie zastanówcie się co wypisujecie. Albo zróbcie rachunek sumienia, popatrzcie przy tym w lustro czy sami jesteście wpożądu.

Pomocny
@Morela

Wszystko się zgadza.Prawda jest taka że odkąd pojawił się pan dyrektor nie ma w firmie nic nie ma już premii świątecznych jak i też wakacyjnych. Nie ma poszanowania pracownika pomimo iż najniższa krajowa już dwa razy została podniesiona to pensje niestety są regulowane premiami i to jest ok. Pan dyrektor na hali pojawia się sporadycznie ale po cóż rozmawiać z pracownikiem skoro to tylko nic nie znaczący ,,robol"to tak jak w sejmie tylko dostać się do stołka i nabrać ile się da kosztem ludzi.Reszta niestety się nie liczy no cóż taka smutna prawda.

@Pomocny

Nie ma premii zastanów się jest pandemia nie ma zamówień cieszcie się ze was połowy nie zwolniono jak w innych firmach może wtedy byście byli zadowoleni ????

Ygrek

Pewnie niech wszystkich zwolnią sami niech zasiądą na hali .

@Ygrek

Jak się nie podoba to trzeba odejść tak jak Ja, a nie narzekać i pierdoly wypisywać pracy jest teraz wszędzie dużo może tam będziesz miała lepiej ????‍♂️

Ygrek

Skoro tak pozytywnie się wypowiadasz na temat pracy w tej firmie to po co było odchodzić skoro tak super.

@Ygrek

Czytać ze zrozumieniem Cię nie nauczyli. Zmieniłam prace bo nie podobało mi się praca z Panią Bożena która tylko swoich pupili klepie po plecach. Ale to nie był powód żeby wypisywać jakieś pierdoly bo jak mi się nie podobało to zmieniłam ????

Aneta

Czy firma zatrudnia obcokrajowców?

@Aneta

Tak zatrudnia

Pomcny

Niestety w tej pracy są układy i układziki.Jeśli dobrze żyjesz z brygadzistkami to i wolne dostaniesz bez zbędnych pytań.Ale o wszystko musisz się prosić bo nic łatwe nie jest.To jest najgorsze że w tej pracy nie liczy się człowiek i to wogóle.Liczy się zrobiona norma i tyle.Nikt nie pyta czy wszystko ok.bo i po co.Wszyscy szepcą na ucho między sobą.

Bratek

Prawda jest taka pandemia zakazy nakazy ja to rozumiem ale niech nikt do cholery nie mówi jak mamy żyć.W pracy to pracownikowi ma być wygodnie bo to właśnie pracownik wykonuje tą pracę a nie jak to widzi kierownictwo.To my siadamy jak nam wygodnie wykonujemy pracę żeby czuć się komfortowo.Maszyny poustawiane tak jak to widzi kierownik co z tego że nie ma możliwości sprawnego poruszania się.Tego nie rób tamtego ci nie wolno nie śmiej się nie rozmawiaj nie bujaj się na krześle dobrze że jeszcze można oddychać puki co.Wszystko ustalane za naszymi plecami to bardzo przykre naprawdę bo kochani pracodawcy tak wiele zależy przecież od waszego pracownika od niego zależy Wasze być albo nie być.To on wykonuje całą robotę niekiedy ciężką i nie siedząc za biurkiem.Więcej rozmów ze swoimi pracownikami .

Robot

A co powiecie na to, że w dobie epidemii koronawirusa pracownicy muszą używać maseczek jednorazowych przez cały tydzień? Gdzie tu ochrona? Nie wiadomo, jak taki wirus - jeśli ktokolwiek z pracowników jest zakażony a o tym nie wie - zachowuje się na powierzchniach wilgotnych jakimi są tusze, pomadki pudry i inne kosmetyki, które ta firma wytwarza. Jednak decyzją dyrekcji jest aby maseczka byłą jedna na cały tydzień bo rzekomo pomagają szpitalowi w Wołominie. Owszem, pomoc jest ważna ale zachowanie pewnych standardów też i tu powinny raczej zastanowić się nad tym firmy, które zleciły Nuco produkcję swoich kosmetyków.

@Robot

Widocznie nie ma firma tyle masek, jest problem na ryku nawet w szpitalach w tym trudnym czasie używane maski są nie tak jak powinny. A Tobie jak sie nie podoba to proponuje się zwolnic !!! Bo Ja i moje koleżanki cieszymy się że jest praca i pensja na czas. Wiec Twoje durne komentarze są nie na miejscu w tym okresie.

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO