Opinie o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wołomin

iwona

Ja właśnie chciała bym tam pracować, moja koleżanka tam pracuje i zachwala sobie. I ona pracuje po 8 godzin a nie po 12 jak ktoś powiedział. I takie oczarnianie to nic nie daje jak koś chce pracować to nie będzie słuchał takich rzeczy.

hahaha

(usunięte przez administratora), przykro mi to słyszeć. Spore przeżycie i stres. Nie mniej jednak to, że Joko Ci pomogło nie znaczy że wszyscy którzy Ci pomogoli zrobili to szczerze. Rozumiem twoją wdzięczność itp. i z tego co poznałem Państwo (usunięte przez administratora)wiem, że pomagali od serca, ale w prostolinijność pani dyrektor nie wierzę. Na 100% wykożysta ten dług wdzięczności kiedy nadarzy się okazja. Pozdrawiam całe JOKO, trzymajcie się.

nnnn

No jestem pod wrażeniem, ale należało ubezpieczyć majątek i nie oczekiwać pomocy od miasta i pracodawców. Jako byłego pracownika joko nie wzruszysz mnie takimi "głodnymi tekstami". Nawet jeśli to prawda, łatwo na pokaz być dobroczyńcom w jednym przypadku. Tak od święta, zapewne dla poprawy utraconego wizerunku.

Trzymaj się (usunięte przez administratora)!!! Jestesmy z Tobą całym sercem

moniakania1978
@Monika

Witam,mam pytanie odnośnie przyjęć do pracy w YOKO? Jak często są przyjęcia? Jakie zarobki,zmiany i ogólne warunki pracy.Niech ktoś życzliwy podpowie czy trudno się tam dostać?

Lina
@moniakania1978

Masakra nikomu nie polecam w pracy nie ma palarni i jest zakazane wychodzenie na papierosa w czasie przerwy praca jest na prawdę ciężka ciągle pracuje się zgarbionym po dwóch dniach miałam okropne bule w dole kręgosłupa po mine że już pierwszego dnia w pracy zaczęła na mnie krzyczeć brygadzistka żebym wykonywała te same ruchy ale pięć razy szybciej chociaż bardzo szybko pracowałam a najgorsze są starsze pracownicę które nie chcą nic wytłumaczyć i obgadują ciebie tak żebyś słyszała nic dziwnego że ciągle robią nabór do pracy na tej produkcji ponieważ ciężko jest tam wytrzymać moja przyjaciółka tam pracowała i przez trzy tygodnie pracowała bez ani jednego dnia wolnego a jak przyszła i powiedziała że chcę wolne to ją zwolnili z pracy i powiedzieli że nie jest już im potrzebny taki pracownik odradzam pracy w tym przybytku szkoda zdrowia i nerwów -_- a co do zarobków to płacą 11 złoty za godzinę więc kokosy to to nie są dla tych co chcą wiedzieć to wystarczy wysłać CV albo przynieść do siedziby firmy i generalnie przyjmują większość osób do pracy umowa jest na początku dawana na miesiąc później nielicznym pracownikom dają umowę do końca roku i tak na marginesie przy mojej przyjaciółce zwolnili pracownicę która pracowała 11 lat więc jest z nimi coś nie tak jedyna miła osoba która tam jest to kierowniczka na prawdę ona jest spoko babka ale cała reszta to masakra

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
M. Bonisławska

Wszystkie opinie wyżej są nic nie warte. Jestem ofiarą pożaru w Wołominie i nigdy nie spodziewałam się, że największą pomoc otrzymam nie od miasta lub rodziny, lecz od firmy w której pracuję od 11 lat. Jestem im bardzo wdzięczna, są to ludzie którzy dbają o swoich ludzi. Spisali się na (usunięte przez administratora) l kiedy była na to największa potrzeba. Bardzo proszę, żeby takie komentarze jak te wyżej były przemyślane, bo z tego co widzę to były pisane pod wpływem emocji, niezrozumiałej nienawiści. Przede wszystkim pragnę podziękować pracodawcom (usunięte przez administratora) i wszystkim pracownikom firmy.

biurokrata

praca w joko jest okropna kupe podlizuchow i kupe wsiurow gdzie siedza na dobrych stanowiskach gdzie sa bez rzadnej szkoly licza sie tylko marne znajomosci.gemby maja od ucha do ucha.zgadzam sie z opiniami z pierwszej strony.ta firma powinien sie zajac sad pracy bo niema tam zadnego szacunku dla pracownikow i jest totalny wyzysk.wyzej sraja niz dup....y maja!niepolecam tam pracy!ludzie sa okropni a zarobki takie jak wszedzie-zadna rewelacja.kto niema pracy albo wygladu to niech tam idzie!

aaa

A może ktos napisać jaka agencja pracy sie zajmowała zatrudnianiem do tego zakładu, i jak wygladaja zarobki na produkcji . ?

NIE POLECAM!!!!

patka_lopatka@vp.pl

chyba takie bzdury piszą ci którzy w żadnej pracy nie mogą się odnaleźć a praca w zespole ich przerasta pracowałam w firmie i jestem zadowolona ciężko to prawda ale bez ciężkiej pracy nic nie osiągniemy trzeba być lojalnym wobec siebie i innych a wtedy może osiągniemy sukces

ułu

anonim - 2011-02-19 15:50:11 Co ty piszesz, tam za biurkiem są osoby wybitnie nie dołuczone. Nie mają ani papierka ani wiedzy. Skoro Anonim wiedzy nie ma, to może chociaż paierek ma?

abc

Jeżeli już komuś wytykamy braki w wykształceniu, to: douczony piszemy przez "u" a nie "łu" ponieważ uczymy się a nie łuczymy. Poza tym "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie. Poprawna pisownia: NIEDOUCZONY!!! Pozdrawiam :)

duczki 24

udowodnij ze moje słowa są bzdurą jak twoja ustawa wymyślona. Patrzac na twoja reakcje to ejstes OBIBOKIEM, trzeba sie uczycjak chcesz za biurkiem siedziec

duczki24

chcecie*, i w tej pracy same oiboki są! oprocz paru osob ktore poznałem dzieki temu ze uczciwie pracuja, nie plotkuja tylko robią bo maja prace i ją szanuja, ja teraz moim pracownikom mowie ze jak cos sie nie podoba to droga wolna, nie ma plotkarstwa!

bleee

beznadziejny pracodawca!!!! Nie liczy sie z pracownikiem. Ogólnie chamstwo i brak kompetencji na górze!

!!!

(usunięte przez administratora) praca na pewno bardziej opłacalna od pracy na prodkukcji. Wymagane wyksztalcenie wyższe chemiczne lub pokrewne, lecz często w pracy wogóle nie wykorzystywane...

KJ

a jak jest w kontroli jakości? też tak strasznie?

k...

ja do tej pory mam koszmary...:) i cieszę się że mam to za sobą...i gratuluję wszystkim z biura, którzy odeszli:) jak myślę o tych co są najwyżej to cisną mi się na usta słowa uznane za obelżywe :)

znajoma

Ludzie po waszych wypowiedziach widać że już tam nie pracujecie a z drugiej strony wypisujecie że musicie tam pracować bo roboty nie ma. 90% wypowiedzi to jakaś dziwna próba zemsty nie wiem na kim i po co. Czemu nie piszecie o konkretach tylko o tym komu słoma a kto z kąd kto po gimnazjum a kto po liceum. Śmieszne. Jeśli odradzacie innym pracę bo ktoś jest z Ostrówka to gratulacje. To takich jak Wy powinni cofnąć do podstawówki bo nie potraficie logicznie mysleć!! radzę wam, musicie stworzyć nowe forum pt:" moja wyśniona praca" lub "jak zarobić by się nie narobić" A dla wszystkich krórzy nie wiedzą to część zakazów wynika z BHP jak np: zakaz gadania w pracy. Ludzie czasem trzeba trochę pomyśleć!!!

n-ka

poczytałąm opinie i wixe, ze dotyczą one głownie pracy na produkcji. A jakie są opieni jesli chodzi o biuro-interesi mnie ksiegowosc, kadry, logistyka, zakupy, marketing i administracja. Bede wdzieczna za NORMALNE wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ