Opinie o NUCO w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NUCO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NUCO o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUCO w Wołomin

Ela

Jak wygląda praca na prasowaniu?

Mańka

Kiedyś na fb ogłaszali nabór na pracownika produkcyjnego. Z doświadczenia wiem, że takie rekrutacje to się lubią powtarzać w innych tego typu firmach. Zapowiada się jakaś? Nadal dają zlecenie czy jest szansa na UoP?

@Mańka

Jest nabór cały czas i u nas zawsze jest na uop zlecenia tylko były dla ludzi chcących dorobić w wakacje

Opinia

Gdyby tych opinii było mało, to faktycznie nie ma sensu ich czytać. Natomiast negatywych opinii jest bardzo dużo. Twierdzisz, ze odmienne zdanie od Twojego maja tylko sfrustrowani ludzie? Dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło. Proszę, kontynuuj ten kabaret.

Jola
@Opinia

A ty co sądzisz? Daj znać, czy wszyscy co piszą negatywnie tutaj twoim zdaniem mają rację. A z plusów cokolwiek się zgadza, jest jakiś powód, dla którego warto tam iść?

Opinia
@Jola

Z plusów. Na pewno dobra lokalizacja dla blisko mieszkających osób, chociaż teraz dużo firm proponuje już prace z domu. Biuro jest zadbane. Jeżeli chodzi o minusy to nie będę się wypowiadać ponieważ jest tu zarzucane ze złe opinie piszą sfrustrowane osoby. Najlepiej samemu się przekonać.

Teresa

Widzę, że jeszcze jest szansa, żeby aplikować na Specjalistę ds. zakupów i logistyki. Duży zespół jest ogółem, bo piszą tam w ofercie, że należy umieć współpracować i w ogóle? Łatwo się można odnaleźć w zakładzie, jak to u Was było?? Trochę się obawiam…

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w NUCO na stanowisko Specjalista R&D? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Xxx

Chcesz być wiecznie zdenerwowany i niedoceniony? To praca dla Ciebie. Zarobki śmieszne,wieczne pretensje, stres. Możliwość rozwoju zerowa. Kierownictwo śmiech na sali. Nieliczne kompetentne osoby na których można polegać. Nie polecam nikomu.

Magdalena
@Xxx

Powiesz coś więcej o zarobkach? Określasz je jako "śmieszne" więc aż jestem ciekawa jakie kwoty masz na myśli tak mniej więcej? Jest tu w ogóle sama podstawa czy jakieś premie albo inne dodatki też czasem wpadają?

@Magdalena

Szkodliwe powinno być jednak się w wszystko wdycha, praca ciążka atmosfera tragiczna a zarobki stałe co miesiąc tyle samo czy 180 godz czy 150

Agata
@Xxx

Niestety wszystko prawda nie dość że praca ciężka bo normy duże nie ma czasu na nic najgorsze jest ostatni 30 min żeby się wyrobić z normą a jeszcze maszynę trzeba umyć co przeważnie zostaję 10-15min po ważyć i za raporowac wszystko w biegu trzeba być odpornym na stres pracowałam na prasowaniu to dobrze wiem

@Agata

Jak nie ma czasu na nic to co z przerwami? Powiedz, czy są czy ich nie ma.. nie chciałabym mieć odpoczynku tylko na papierze. A zjeść tam można coś, jest jakaś stołówka?

...

Wszystko jest łatwo napisać. Prawda jest taka, że są przelewy, są przerwy i jest praca. Jak w każdej normalnej firmie.

@...

dlaczego kasujecie niewygodne komentarze? Podobno każdy może napisać swoją opinie. Tak jak pisałem niemożliwe we te wszystkie komentarze negatywne są od konkurencji. Widząc ze starsze i nowsze komentarze sa bardzo podobne można pomyśleć ze oprócz kasowania komentarzy niewiele robicie by polepszyć zdanie ludzi o tym miejscu

Pojawiła się oferta pracy na specjalista ds. jakości w firmie NUCO. Warto aplikować?

Julia

Powiesz coś więcej? Dobrze byłoby, jakbyś w ogóle napisał, jako kto tam pracujesz w firmie, stanowisko albo dział. Lepiej jest niż w innych firmach czy porównywalnie? Chociażby jeśli chodzi o atmosferę?

Fred

Wszędzie słyszę jak w jednej firmie 14% w innej 16% znajomy sie chwali ze w lutym 20% dostanie podwyżki tylko w Nuko cisza.......

Freed
@Fred

To idź tam gdzie niby tyle dają nikt Cię tu nie trzyma

@Freed

Pewnie że pójdę takiego (usunięte przez administratora) jak spotkałem w Nuko to nigdzie nie ma. Tylko układy i kolesiostwo nic więcej nowy ma zero do powiedzenia a atmosfera jak w psy....chiatryku...

Fakty
@Freed

No w nuko jak tak za jak ci się nie podoba to (usunięte przez administratora)kultury brak i (usunięte przez administratora) że spuszczoną głową aby szybko aby norma była zrobiona firma porażka

@Fred

To kiedy ostatnio była podwyżka? A może stawka jest dobra po prostu? Pomyślałam, że warto spytać, bo na dobrą sprawę nie znam realiów aż tak szczegółowo. Jaką teraz podstawę dają?

Agnieszka
@Marek

Czy nowa osoba może liczyć na szkolenia, które są finansowane przez firmę, aby poszerzyć wiedzę i rozwinąć zdolności pracowników? Co powiesz na temat atmosfery, co wpływa na to, że jest taka jak piszesz ? Co należało by poprawić, żeby atmosfera uległa zmianie na lepsze?

Czytałem tą nowelizację umożliwi szersze stosowanie elastycznej organizacji pracy, wtym pracę zdalną, elastyczne rozkłady czasu pracy(ruchomy czas pracy) , indywidualny czas pracy,weekendowy system czasu pracy ,System skróconego tygodnia pracy i przerywany czas pracy ) i pracę w niepełnym wymiarze czasie pracy. To jest unijna dyrektywa dotyczące tzw. Work-life balance to przepisy o przejrzystych i przewidywalnych warunkach pracy w Unii

@Marek

Tak ale dla pracodawcy że ma takie możliwości to od niego będzie zależało co i jak a ta dyrektywa unijna żeby krócej pracować ma wejść w życie po 2 latach że będzie z gory ustalone 35 godzin dla wszystkich co pracują 8h nie mniej stopniowo będzie wprowadzane tak jak w innych krajach Unii

@Gość

Super wiadomośc po podpisaniu tej nowelizacji w kodeksie przez Prezydenta 7 kwietnia wchodzi w życie na początku 38 godzin tygodniowo przy tych samych zarobkach bo ustawodawca obejmuje ochroną pracowników i zapewnia im stałość dotychczasowego wynagrodzenia xd

Xyx

Witam. Jak obecnie wygląda atmosfera i praca w firmie? Jakich zarobków można się spodziewać?

Magdalena

Wiecie moze jakie są aktualne zarobki na stanowisku Młodsza Specjalistka ds. Kontroli Jakości? Znalazłam taką ofertę ale nie ma widełek. Dodatkowo chciałabym podpytać jak atmosfera u was w firmie? W ogłoszeniu piszą też coś o rozwoju zawodowym - to znaczy że są u was jakieś regularne szkolenia?

Ala
@Magdalena

Daruj sobie nikt ci nie da tutaj dużo zarobić chyba ze po znajomości jesteś

@Magdalena

Atmosfera szkoda gadać. Pieniądze jak po znajomości to wporzadku

Jolanta

czyli po znajomości według was jak to jest przyznawane a ja w przypadku rzetelnej pracy? jak liczna firma dziś jest i jaka część to ta neutralna z zewnątrz...?

Czy w NUCO odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak ale po znajomości...

@Xd

I w pół do piątej rano wbiłeś tu, żeby o tym napisać? ;p Z ręką na sercu dosłownie wszystkie czy jednak jakieś rzetelne rekrutacje się zdarzały?

Tak

Tak wynika to z braku chętnych do pracy z zewnątrz.

Pracownkk
@Tak

Hehhe ????tak sobie to tłumacz ????

@Pracownkk

A ci wewnętrzni to mają pierwszeństwo?

Jolanta

Z ulicy nie? Bo jeśli serio z tym piszecie to jak potencjalnie można się wkręcić, w sensie kogoś z pracowników trzeba poznać?

Klara

Oczywiście że tak, jak w każdej normalnej firmie

Jak myślicie ile procent podwyżki będzie po nowym roku???

@Nowy

Koleżanka pracuje w Fantoma Nails & Beautyto tam do najniższej krajowej a tych pracowników co nie obejmuje to 11%pracownicy ktorzy spełniają wymagania na stanowisku pracy 12% a ci którzy przewyższają wymagania na stanowisku pracy to 14% najlepiej ze zawsze podwyżki bylo do 7-8% a teraz jak pracy jest 4razy mniej to daja więcej dziwnie się dzieje

Jola
@Nowy

Mamy inflację 18% to co z tych podwyżek....

Jaś
@Jola

Niestety za miłość do (usunięte przez administratora) musicie płacić za rok wybory wiec będą rozdawać jeszcze kase żeby wygrać i będzie inflacja 30%

W Avon dali 16 % plus 2% dla wybranych tez roboty duzo mniej

Je---ć go
@Jaś

A ty pewnie na (usunięte przez administratora)zagłosujesz bo bylo lepiej hahahaha xd

Gruby
@Marta

W Nuco dali lepiej ..

Nowa
@Gruby

To wkoncu jak ? Bo dziewczyny tylko ksuksaja między sobą ale każdy boi odezwać, chyba ze juz dostali i siedzą cicho

@Nowa

Dostali to siedzą cicho

Kandydanttt

Czy ktoś pracował na stanowisku- Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kontroli Jakości i może coś więcej powiedzieć? Jak atmosfera w pracy, kierownictwo? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Cvc
@Kandydanttt

Czy można liczyć na zarobki powyżej 5500 zł brutto?

Jolanta

a można prosić o szczegóły? za jaką konkretnie pracę i po jakim czasie? coś jeszcze jest w razie czego wymagane?

Bogdan

Pytam się szefa jak to jest z podwyżkami? Jak zamówień masa robota szła pełną para to podwyżek nie było! A teraz roboty niema i daja po 15 % odpowiedzi taka ze inflacja i ktos badania rynku zrobił ze na wiosnę wszystko ruszy pelna parą i bądź tu mądry człowieku

Szef
@Bogdan

Badania rynku bo najnisza krajowa dużo pójdzie w gore i jest dużo takich pracowników co nieznacznie przekraczają i jak przyjdzie nowy do pracy będzie mial więcej albo tyle samo co osoba która robi pare lat dlatego badania rynku kto w jakim regionie ile sie zarabia i jest wyciagana średnia i na tej podstawie firmy daja podwyżki przeważnie od 10%do 18% zależy kto co robi i gdzie

Edek

Będą zwolnienia grupowe

Beata
@Edek

Chyba przybyszy z Ukrainy, bo gdyby nie stara ekipa to ten zakład by padł... Nie wnikając zbytnio w szczegóły jedna drogiej potrafi oczy wykoleć co jest chore. Szefostwo Pani kierownik ( nadająca się na drewnice), swiete Panie z kontroli i partactwo na młynach wpływa na wydajność i jakość pracy jak i produktów. Bolesna prawda.Psychiczne manipulacje to chleb powszedni.

Koleżanka
@Beata

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i uważam że starzy pracownicy to najgorsze co jest w tej firmie. Jak młode dziewczyny takie jak Ja chciały zrobić coś szybciej były straszne ze maja tak szybko nie pracować bo normy podniosą.

@Koleżanka

Hehh dobre, jest jedna wspaniała zmiana, gdzie pracują same ulubienice kierowniczki, same brylanciki na koronie, nietykalne chrabiny,co normy zawyżają,ustalaja swoje zasady bo im wolno i mają taryfę ulgową. Zamiast pracować rowno to odwala robotę( dziastwo co po znajomości przechodzi dalej) i się szfendaja po chalach, podpierają maszyny, plotkują jedna na drugą... potem wychodzi skoro one mogą i się jeszcze op... to inne tak samo mogą tyle i jeszcze więcej zrobic sztuk... Cała polityka szlachcianek, zamiast trzymać się wszyscy razem to są podziały na lepsze i gorsze, tylko baby tak mogą... tfu..

Czesław

To nie ma żadnego nadzoru nad pracownicami które zamiast robić plotkują po kątach? Rozumiem że kierowniczka je lubi ale bez przesady. Chyba trzeba zrobić jakieś normy żeby zasłużyć na premie, nie?

@Czesław

Perełki same sie nadzorują,normę szybko "odwalą" i pod koniec zmiany wędrują a kamery są i wszystko nagrywają.

G.
@Edek

chyba tych co na wigilie nie przyjdą ;)

@G.

A w tym roku jak ją organizujecie i czego ciekawego można się spodziewać? ;)

Kmw

Czy na stanowisku laborantki można liczyć ma wynagrodzenie powyżej 4,5k brutto?

@Kmw

Różnie z tym bywa niektórzy maja dużo więcej na produkcji bo po znajomość

Może nowy

Technicy kosmetyka mokra. Napisze ktoś coś więcej o tej ekipie?

@Może nowy

Rzetelna ekipa zawszę na czas w razie jakiegoś problemu zawsze pomogą:)

Ktos
@Nowy

Ha ha firma organizuje wigilię A ludzie z prasowania nie idą bo nie chcą siedzieć z panią kierownik przy jednym stole????

Może nowy 2
@Może nowy

Bylem jakiś czas temu na rozmowie o pracę jako technik kosmetyka sucha. Kierownik z którym rozmawiałem (taki gruby) wydawał sie spoko. Mozecie coś więc napisać o pracy tu? Stawke zaproponowali śmieszą ale w okolicy nic lepszego nie znalazłem, więc zastanawiam sie czy warto sprubować.

Buzka
@Ktos

Ciekawe dlaczego ?:)

Najniższa krajowa w górę ciekawe ile firma wypłaty podniesie? Xd

Bob
@Nowy

I co z tego? Jak zamówień nie będzie to i z roboty będą zwalniać po nowym roku się dopiero zacznie redukcja...

Jakie są warunki zatrudnienia w NUCO?

Aldona

Zerowe nie warto tam się pchać

Podobno redukcja i beda wolne piątki i wyplata mniejsza będzie

@Gość

Skąd Wy ludzie bierzecie te informacje W pandemie szefostwo traciło gruba kasę i was trzymało jak nie było pracy a teraz miały by być zwolnienia.

@Gość

Pewnie dlatego żeby opsade utrzymać żeby zwolnień nie bylo a po nowym roku podwyżki beda a koszta pracowników rosną zresztą jak wszystko w innych zakładach tak juz dawno robią

Xd

Teraz tez będzie trzymać tylko za mniejsze pieniądze ale za to ludzie zachowają robotę

@Xd

Czyli ile wcześniej mieliście i obecnie na jaką kasę was przestawią?

@Jolanta

Ktoś głupoty opowiada

Zostaw merytoryczną opinię o NUCO - Wołomin

• Jak się pracuje w NUCO?

Zobacz opinie na temat firmy NUCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NUCO