Opinie o eastend.pl - Eastend Sp. z o.o. sp. k. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Gdańsk

@Sprzedawca, piszesz, że obecnie nie ma naboru nowych pracowników do firmy. Czy mógłbyś napisać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Czy pracodawca przewiduje benefity w postaci premii, szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe lub pakietu socjalnego? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje między pracownikami? Jesteś z nich zadowolony? Czy nowo przyjęci pracownicy mogą liczyć na umowy długoterminowe? Poleciłbyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

Czy ktoś się orientuje czy firma Eastend prowadzi obecnie rekrutacje? Jak wygląda praca, atmosfera, szkolenia? @Xcz co masz dokładnie na myśli? @Danielu proszę podziel się doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Eastend. Jesteś obecnie pracownikiem, prawda?

Xcz

Awanse przez łóżko,kiepskie wynagrodzenia witamy w eastend.Wszyscy normali pracownicy odeszli w firmie ciągle rotacje. Powodzenia przy kontroli US

Daniel

W każdym zakresie obowiązków jest punkt mówiący o wykonywaniu poleceń kierownika!

Nick jak nick
@Daniel

Powodzenia Daniel :) możesz marnować swoją karierę w tej foremce i siedzieć tam kolejne lata. I nie polecenia kierownika, tylko dwóch panów z pięterka :)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Laura

Czasami w pracy wykonuje się różne prace. Jak ktoś tego nie rozumie to musi pracować u siebie!!!

TylkoKorporacja
@Laura

Nie, jeśli ma się określony zakres obowiązków. Praca biurowa to nie jest dzwiganie kartonów. Janusze polskiego byznesu.

Jeśli to jest kasa bez prowizji sprzedażowych to takie wynagrodzenie jest naprawdę bardzo obiecujące. A dodatkowo jednali ponpewnym czasie można spodziewać sie jakiegoś podniesienia tego wynagrodzenia to tym bardziej naprawdę spoty wypas :) jak wyglądają prowizje?

K.

Rzecz w tym, że nie wyglądają, bo ja się żadnej nie doczekałam xD

TakToJaKlaudia

Zamiast Eastend.pl to powinno być obiecanicacanki.pl. Na rozmowie kwalifikacyjnej praca w tym sklepie wydawała się idealna! Fajny zespół, okres próbny 3 miesiące z możliwością skrócenia, premie, jak widać progres to podwyżki! Cud miód malina! A teraz realia... Po pierwsze kierownik sklepu stacjonarnego zatrudnia rodzinę i znajomych dając im większe wynagrodzenie. Po drugie starając się jak tylko można po 6 miesiącach pracy nawet grosza podwyżki... A premii sprzedażowej to moje oczy jakoś nie widziały. Po trzecie- po 4 miesiącach przeszłam na umowę o pracę z własnej woli, bo myślałam, że to wyjdzie na lepsze- gdzież tam! Za mniejsze pieniądze dostałam jeszcze więcej obowiązków oraz oczekiwań i dalej nie ma nawet słowa o podwyżce. Kierownik sklepu potrafi tylko mydlić oczy i zwodzić. Po 6 miesiącach wypowiedzenie musiałam złożyć telefonicznie, bo kierownik czasu nie miał, a na samą informację o moim zwolnieniu odpowiedział "No dobrze, możemy nawet skrócić okres wypowiedzenia" (lekcja: Jak nie zatrzymać pracownika). Cały zespół był zdziwiony(nawet księgowe), a zastępca kierownika chciała, żebym pracowała tam dalej, nawet rozmawiała z ów kierownikiem (Klaudia jesteś najlepsza! Naprawdę!) , ale o chęciach rozmowy ze mną dowiadywałam się jedynie od osób trzecich w pracy (w końcu żadnej rozmowy nie było). Szczerze- najlepiej się pracowało jak nie było kierownika, bo był na urlopie i nie dlatego, że można było się obijać, ale pod kierownictwem zastępcy wszyscy chodzili jak w zegarku, aż chciało się pracować i atmosfera nie była sztuczna. Poza tym jednym rodzynkiem cała ekipa była wspaniała- druga rodzina można powiedzieć. Jak chcecie to usuwajcie ten komentarz, ale ja go ponownie wstawię do póki ktoś nie otworzy oczu i nie zobaczy co się tam dzieje, bo nie gra tam tylko jedna rzecz, która ciągnie za sobą pozostałe w tym sklepie.

A N D R Z E J

W ostatnim okresie czasu dokonałem w Sklepie ''Eastend'', zakupu kilku par obuwia w promocyjnych cenach.Bardzo dobra współpraca, szybka realizacja zamówienia, buty firmowe bardzo dobrej jakości, zgodne z opisem i bardzo korzystnej promocyjnej cenie.Polecam innym osobom, bo naprawdę warto.Życzę udanych zakupów i pozdrawiam serdecznie...

lilililaj

Zarobki na okres próbny 1500 netto cały etat... czyli ok 170h.. i obiecanki na późniejszy wzrost pensji. Aczkolwiek wymagania od samego początku mega wysokie i nacisk na sprzedaż mimo że nie ma premii od sprzedaży... Praca nie dla NIECIERPLIWYCH :)

szok

seriously? tyle negatywnych komentarzy, a Ty polecasz?

pawel

Ze strachu, po prostu. Złudna nadzieja, że coś się poprawi, zmieni ........... Jesteś w stanie zacisnąć zęby, żeby tylko nie stracić pracy, bo przecież trudno jest znaleźć nową. Ale gdy Cię zwolnią to tak naprawdę oddają Ci przysługę. Nie chodzi też o sam fakt zwolnienia, bo dwie strony czyli pracodawca i pracownik mają prawo zrezygnować z umowy. Szczegół tkwi w tym w jaki sposób oni to robią. Nie jest to zwykłe wypowiedzenie, uściśnięcie dłoni i tyle. Robią Ci pod górę przez cały czas. W momencie jak mówisz szefowi, że sam chcesz się zwolnić to mówi Ci, że nie, że przecież jest super extra, że wszystko się zmieni itd. A za dwa dni sam daje Ci wypowiedzenie. Tak postępuje szanująca się firma? Tak naprawdę to pracownik daje firmie kasę. To dzięki tym wszystkim ciężko pracującym ludziom w warunkach podchodzących pod mobbing szef jeździ drogimi furami. Więc do cholery choć trochę szacunku się należy!

pawel

Muszę się zgodzić z przedmówcami. Gdy po zwolnieniu pójdziecie do innej pracy będziecie w szoku jak mogliście wytrzymać tak długo w Eastend.pl. Zarządzanie porażka, szefowie porażka x 1000000 !!!! Kręcenie, kłamstwa. Szacunku na pewno tam nie zaznacie.

Ohh ten eastend

Rekrutacji było mnóstwo. Napier na Księgową, następnie na zakupy, potem do działu niemieckiego, następnie do marketingu, nie mówiąc o kierowniku sklepu i doradcy. Zresztą mówimy tu o zwolnieniach, które miały miejsce w czasie kilku miesięcy. Oficjalnie według prawa nie są to zwolnienia grupowe, ale jednak około siedmiu osób straciło pracę. I nadal będą zwolnienia. Jeżeli ktoś sam chce się upewnić, zapraszam. dostanie piękny przykład braku poszanowania człowieka i sztucznego uśmiechu.

Filip

Widać, że firma bardzo stara się oczyścić z negatywnych opinii na jej temat. Zwłaszcza teraz kiedy wywaliła bez niczego połowy pracowników. Trzymałbym się z dala od tej firmy, o ile zależy komuś na normalnym traktowaniu.

Ubawiony
@Filip

Proponuję poprawić pisownię i nie pisać kłamstw. Firma wcale nie wywaliła połowy pracowników - byłyby to zwolnienie grupowe:). A jak ktoś swoje obowiązki pracownicze traktuje odpowiedzialnie to nie ma się czego obawiać i może się tu spokojnie rozwijać. Zawsze sie znajdzą tacy co będą narzekać i oczerniać innych. Proponuje Filipie podać przyczynę zwolnienia tych osób, wówczas wszystko będzie jasne, a nie oczerniać pracodawcę bez podania powodów.....

Pawełek
@Ubawiony

To nie są kłamstwa tylko rzeczywistość. Firma zrobiła tak sprytnie, że co tydzień kogoś zwalniała, co już nie stanowi zwolnień grypowych. Niektórzy ludzie, którzy pracowali tam naprawdę się starali i dawali z siebie o wiele więcej, niż "kierownicy". Szkoda, że eastend.pl, nie był w stanie zauważyć i docenić prawdziwych dobrych pracowników, tylko się ich pozbył jak śmieci. Eastend.pl jest w stanie w żywe oczy okłamać i szantażować, pracowników. A do tego wszystkiego nazywa to plotkami. Nadal pracuję w tej firmie, chociaż nie wiem do kiedy, bo jak się okazuje i na mnie tak samo przyjdzie czas. Ale mam nadzieję, uciec zanim zostanę potraktowany jak inni. Wszyscy którzy składają tu swoje CV, strzeżcie się nie warto. Tam jest niewiele działów, którymi zarządzają kompetentni ludzie. Nie idźcie do działy Księgowości, Sklepu i Marketingu. Jeżeli chcecie zaryzykować ogarnięci ludzie działają w Dziale Niemieckim, Magazynie, Polskim i Hurcie!...Ups powiedziałem hurcie? Nie takiego działu w ogóle nie ma. Ciekawe czy ten komentarz też skasują. Szkoda, że nie ostały się wcześniejsze komentarze, wtedy byłoby jasne, kto kogo oczernia.

Zostaw merytoryczną opinię o Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Kandydaci do pracy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
1.4/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Galaktyczna 37
    80-298 Gdańsk