Opinie o eastend.pl - Eastend Sp. z o.o. sp. k. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Gdańsk

Pracownikmagazynowy

Czy jest to koniec firmy Eastend? Wychodzi na to ,że powoli firma zbliża się do upadku bądź jak to inaczej określić sporej straty pracowników magazynowych. Praca w Eastendzie nie jest ciężka. Potrafi być monotonna, ale zawsze można poprosić o przydzielenie innego zadania. Pracownicy zgrani, pomocni kulturalni. Odnośnie atmosfery nie ma na co narzekać. Jak sama nazwa wskazuje "magazynier" jest to najniższy szczebel pracowniczy według wykresu pracowniczego. Bynajmniej firma również istnieje dzięki pracy magazynierów, praca fizyczna ,inwertaryzacje itd. Takie prace jak podane zdanie wyżej kształtują firmę do tego, żeby wszystko było zgodne. Będzie Mi przykro odejść z tej firmy ,ale zarobki niestety Mnie do tego zmuszają, żeby opuścić tą firmę, przy najbliższej lepszej okazji oferty pracy.

@Tobi

Za L4 też obcinają premie. Ile jej jest to nie wie nikt. Dużo rzeczy nam nie mówią. Wiele się dowiadujemy po fakcie.

Emma Nowy wpis

Duże są różnice w zasadach i wynagrodzeniach w zależności od tego, czy bierzemy B2B czy umowę o pracę? E-commerce Marketing Specialist - chodzi mi o to ogłoszenie, tam podali dwie opcje. Może ktoś na tej działalności tu pracował i powie, czy to się może oplacać.

Co ma w atrakcyjnym pakiecie benefitów specjalista ds. promocji i cen? Nie wiem, jak chcą doświadczonego analityka ściągnąć takimi ogólnikami, ale dobra, może ktoś z "biura" pomoże i odpowie.

exbiuro Nowy wpis

nic , firma jest w wynajmowanym domku jednorodzinnym , więc może parking , oprocz tego dopłaty do multisoprt i medicover

Pani X

Nowe kierownictwo i czas na refleksję. Nowa kierowniczka ma inne usposobienie i podejście także to na plus. Tylko nie widzi jednego my nie pracujemy na akord a mamy stawkę godzinową. Skoro o normach gadać potrafi to niech za nas sprząta magazyn, przywozi palety wszelakie a jak nie działa system czy jest awaria to od razu niech naprawia. My winni awariom nie jesteśmy. Poza tym skąd ja wzięli. My pracownicy magazynu którzy robimy najwięcej dowiadujemy się po fakcie o wszystkim co pokazuje że zarząd ma w poważaniu pracowników. Jeśli to czytają ci co aplikują do firmy to powiem tak na początek może jest miło i super ale potem się dowiecie o normach i akordzie.

@Pani X

To jakie macie te normy, że tak na to naciskają? Da się je jakoś wyrobić? Dają chociaż jakąś porządną premię za to?

Grażka Nowy wpis
@Pani X

Hej, Wywnioskowałam że nowa p.Kierownik pokazuje pazurki? Już nie jest tak fajnie jak się zapowiadało, czy poprostu jest przesterowana "odgórnie"? Przyjmują nowych do pracy? Bo się zastanawiam

Czy w firmie Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa są regularne szkolenia pracownicze?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

@Pracownikmagazynowy

Zobaczymy. Choć przy tym co panuje w firmie to nie ma co się dziwić. I przy podejściu co niektórych tak samo. Brak narzędzi do pracy spowoduje że towar będzie źle pakowany, wysyłany. Niektórzy na górze nie zdają sobie sprawy z tego bo co. Siedzą w biurze w klimatyzacji w papierkach. Ich tylko słupki interesują a nie realia magazynu.

Agacia
@Pracownikmagazynowy

Czyli to prawda, co piszą inni? Magazynier jedynie może liczyć na minimalną krajową? Niewiele :( Nie ma w firmie związków zawodowych, które mogłyby coś zdziałać, jeśli chodzi o podwyżki? Szczególnie skoro piszesz, że sporo pracowników magazynu chce się pożegnać z firmą? Da się tak poza tym awansować? Czy raczej przyjmując się za magazyniera, już tak musi zostać?

Eastend
@Agacia

W przypadku tego zakładu to tylko najniższa krajowa i nic więcej. Związków zawodowych nie ma w ogóle. Prędzej się ludzie zwolnią niż coś się zmieni. Awansować nie da się nawet nie ma na co.

Teresa
@Eastend

Hmm ktoś chyba nadzoruje prace na magazynie, co? ;) Nie ma opcji zostania brygadzista/kierownikiem zmiany? Jaką tu macie strukturę? Czy takie osoby rekrutowane są z zewnątrz?

Z podwórka
@Teresa

Awans można dostać na cotygodniowe czyszczenie łazienek. Warto wspomnieć w ogłoszeniu o zatrudnieniu, że pomimo pracy , również sami mają dyżury w czyszczeniu WC , nie stać firmy na ekipę sprzątającą .Za to powinien być też dodatkowe wynagrodzenie.

@Teresa

Ciekawe czy ktoś z tych osób piszących o awansach, ma predyspozycje do zastania kierownikiem zmiany, lub czy któraś z tych osób wysłała swoją kandydaturę na rekrutacje przeprowadzane w firmie. Przy ilości 30 pracowników ciężko zrobić 10 kierowników/brygadzistów bo kim mieli by oni zarządzać. Okropne zmiany od 7-15, ciężka praca w zimnie przy lodówkach bez możliwości korzystania z telefonu przy stanowisku pracy. Katastrofa i jeszcze dają premie ciekawe za co ??? za ilość spakowanych paczek czy za to że jesteście w pracy ??

@Z podwórka

Awans za czyszenie łazienek? Czyżby Ktoś za to dostał więcej wypłaty? Jakoś w to wątpię. Tutaj nic tylko ucinają na pracownikach. Tłumacza się, że firma nie ma pieniędzy. To nie jest zależne od nas.

Dgfs
@Ciekawska

30 pracowników a gdzie oni są chyba cała firma tyle liczy . Praca w sobie nie jest zła . Tylko żeby zarabiać trzeba działać i i inwestować. A tu brakuje wszystkiego, bo góra nie reaguje . Pozdrawiam wszystkich pracowników tej firmy bo to jedyny plus

Karolcia
@Ciekawska

Acha, czyli jednak są jakieś premie? Bo tutaj panuje ton żałobny, jakby była goła najniższa krajowa i zapomnij o czymś więcej. Może napisz, ile magazynier może zdobyć premii i za co? Choć jeden człowiek pisze zrozumiałe dla kogoś z zewnątrz, jak ja :)

@Karolcia

Premie dostajesz Sobie jak zasłużysz. Taka jest prawda. Zachorujesz masz zabrane z premii za każdy dzień, weźmiesz na żądanie też masz zabrane. Cały miesiąc musisz ciężko pracować i być zauważana poprzez kierownictwo, żeby przydzieliło Ci premie. Najniższa krajowa tutaj i tak obowiązuje

Fifi

Nawet za urlop na żądanie zabierają premie? A za normalny zaplanowany urlop jak się idzie na kilka dni też mogą obciąć do minimalnej?

@Fifi

Za urlop na żądanie to zmniejszają premie. A za normalny nie.

Tobi
@Ciekawska

A co z L4, wtedy też zmniejszają albo zabierają całkiem premię? Wiem, że w wielu miejscach tak jest ... A o ile obcinają taką premię i ile jej w ogóle jest?

@Tobi

Pracownik magazynu.

Kiedyś Ktoś tutaj pisał o atmosferze w pracy. Fakt faktem atmosfera nie należy do najgorszych. Pracownicy są ze Sobą zgrani i pomocni. To jest chyba jedyny plus tej firmy ,aczkolwiek zapomniałam dodać ,że też jest 1 zmiana. Gdzie w większości firm magazynowych potrafią być 2 bądź 3. Firma jest na słabej pozycji. Zarobki bardzo średnie. Kierownictwo dość przeciętne. Wszystko zależy od tego, którą nogą kierownik wstał. Pretensje znikąd. Odradzam przyjścia do tej firmy. Teraz tylko czekać, aż firma się całkowicie zamknie a pracownicy z dnia na dzień stracą pracę. Sklep stacjonarny w Gdańsku upadł. Natomiast w Warszawie biznes póki co się jeszcze kręci.

Eastendowy
@Pracownik magazynu.

Dodam do tego że sporo osób się zwolniło z pracy i odejdą niektórzy

@Eastendowy

Sporo osób Sama firma zwolniła. Nieliczne osoby zwolniły się Same. Teraz co? Zarobki takie Same bez zmian a pracy coraz więcej przez brak ludzi. Praca nie jest jakaś ciężka czy zbyt spomplikowana do ogarnięcia. W Eastendzie nie ma ludzi ,którzy są ważni dla firmy. Realia sa smutne ,ale taka jest prawda. Można pracować jak za trzech, ale wcale się nie dostanie więcej premii. A nawet jak firma zatrudni nowych pracowników to potrzeba czasu ,żeby wszystko ogarnęli na tak zwany "tip top"

Obecny Pracownik

Atmosfera panującą w pracy nie jest zbytnio dobrze nastawiona i przyjazna dla każdego. Pomoc jakoś nie zawsze jest udzielona, atmosfera średnio zgrana.

Eastendowypracownik

Coraz ciekawiej się dzieje. Premie ludziom obcięli bo niby oszczędności a na instalowanie monitoringu ich jakoś stać. Dokładanie coraz większej ilości pracy pracownikom bo nie ma ludzi.

Jaka jest kultura pracy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Czasami się zastanawiam co Ja jeszcze tutaj robię. Pracuje na najniższej krajowej, stanowisko magazynier. Szkoda ,że te stanowisko przez wyższe stanowiska niż Moje są oceniane z pogardą. Jak dobrze wiemy gdyby nie magazynier większość pracy nie została by zrobiona. Podziwiam wszystkie osoby pracujące w Eastendzie za wytrwałość.

Stefan

Serio ktoś cię tak traktuje? Płacą tylko minimalną? A jak zostajesz po godzinach to można sobie dorobić? Czy nie ma tyle pracy żeby była taka możliwość?

Nie tylko Stefan chce się tego dowiedzieć, bo ja też :D Z tym zostawaniem po godzinach to jakby była opcja, ile się chce, to by była fajna sprawa. Napiszesz jak jest? Bo sam myślę nad aplikowaniem.

Eastend.

Atmosfera w pracy- marzenie. My jako magazynierzy jesteśmy traktowani.. hmm.. jak totalne zero... W ciągu 8 godzin pracy należy nam się 30 minut przerwy. Wiec fajnie. Jednak jest jedna (jedyna) jednostka, która w ciągu dnia potrafi mieć tych "przerw" (tj. przesiadywanie w WC po nawet 40-50 minut) kilka+ 2 przerwy po 30 -40 minut. W ciągu 8 godzin pracujących- pracuje mniej więcej +/- 5 bo reszta czasu jest spędzona w brzydko mówiąc kiblu. Czy ma jakieś konsekwencje?? Oczywiście, że nie. Czy zarabia więcej niż my ? Oczywiście, że tak. A nie robi kompletnie nic... Oprócz oglądania filmików na tel, siedzenia w kiblu. Ale raczej to nie należy do obowiązków pracownika. Pozdrawiam

@Eastend.

W pełni się z tym zgadzam co piszesz. Nie trudno to zauważyć że taka oto jednostka siedzi więcej w kiblu niż pracuje. To jest traktowanie na zasadzie że są równi i równiejsi. Widać w gębie każdy z was jest mocny żeby o tym pisać ale solidarności żeby coś z tym zrobić to nie macie. Ile razy jest tak że pisać o tym co się tu dzieje to każdy potrafi ale jak jest kierownik to siedzicie jak trusie.

@Eastend.

I żaden przełożony tego nie widzi że pracownik znika na godzinę i co chwila go nie ma? Czemu nie jest rozliczany z pracy tak jak inni? Ma jakieś znajomości czy co?

Atmosfera panującą w pracy daje wiele do życzenia...

A tutaj jak zwykle dalej się coś dzieje. Pretensje ,żale, skargi. Nic to nie zmieni. Można pisać Ile wlezie ,ale nic tutaj na dobre w tej firmie się nie zmieni.

Czy pracodawca Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Easy

Co najwyżej jak (usunięte przez administratora) cały miesiąc bez urlopu to masz premie.

Czy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie.

Godzina 18:30 obiecanych, opóźnionych wypłat brak. Ludzie zostali bez pieniędzy, mając do opłacenia raty, mieszkania czy chociażby podstawowe zakupy spożywcze. Przy okazji pracownicy, którzy dostali wynagrodzenie zostali (usunięte przez administratora) i nie dostali premii. Cały miesiąc człowiek pracuje ciężko po nawet 12 godzin. W święta, soboty, niedziele. Przenosi magazyn na nowe miejsce, robi rzeczy, których nie ma w umowie typu: stawianie ciężkich regałów. I nawet nie umieją wysłać na czas wypłat i zabierają nam premie. Coś czuje, że już niedługo mało kto będzie tam na magazynie pracować.

Małpka

Dodajmy że regały składały kobiety

Xyz

Olejcie ta robotę Pan to duże słowe, Karol A i Piotr F to ludzie którym nawet słoma z butów nie wystaje.Ale mają swite z biznes Class , która zawsze ich wybroni . (usunięte przez administratora) to zbyt wygórowane słowo , bo osoby które się pałają do tego się przyznają a to pseudo coś nawet poniżej (usunięte przez administratora) jest

@Xyz

Zgadzam się z tym. Zarząd wielki udaje że interesuje się pracownikami a tak to ma ich w (usunięte przez administratora)

Wiktoria

Jak wygląda sytuacja dzisiaj? Wypłacili w końcu? Było to zgłaszane? Jeśli tak to jaka była reakcja?

Stefan

Często zdarza się że wypłaty są z poślizgiem? Zwykle ilu dniowym? A jeśli chodzi o premie bo ktoś pisał że obcięli. Wiadomo za co?

@Stefan

Ostatnim czasy się zdarza 1-3 dniowe opóźnienia

WółRoboczy

Jest 3.02.2023, a wynagrodzenia na koncie nie ma, gdzie powinno wpłynąć DO końca miesiąca. Pracownicy, którzy otrzymali wypłaty skarżą się na odebranie CAŁEJ premii GWARANTOWANEJ. Premii świątecznej czy jakiegolkwiek dodatku również nie było. Biura firmy przeniesione z końcem roku z magazynu z Kowal do Alchemii, w całości przeniesione przez pracowników magazynowych. Cały magazyn przeniesiony z Kowal do Pruszcza również w całości, dzięki pracownikom magazynu pracującym po 10-12h dziennie, w piątek, Świątek i niedzielę, by jak jak najszybciej przenieść firmę. Sprzedaż mimo wszystko nie została wstrzymana nawet na minutę, pracownicy mimo przenoszenia całego magazynu kompletowali oraz wysyłali zamówienia. Po ciężkim miesiącu harowania i wykonywania także czynności w ogóle nie związanych z docelowym charakterem pracy w magazynie Eastend pracownicy nie dostali wypłat na czas, zostali pozbawieni premii i nie wypłacone zostały nadgodziny. W poprzednich miesiącach wypłaty również zostawały wypłacane "na raty", ponieważ "system nie przepuszczał" dodatków na nadgodziny i premii. Cała sytuacja dzieje się podczas, gdy kierownik magazynu jest na urlopie. W tym czasie również księgowa od spraw kadrowo-płacowych jest na zwolnieniu. Prezes ani nikt z zarządu na prośbę magazynierów o spotkanie i wyjaśnienie sprawy nie reagują i nie odbierają telefonów. Firma podnosi "prestiż" przenosząc biura do Alchemii, natomiast pracowników magazynu zwyczajnie okrada, nie szanuje i nie docenia.

@WółRoboczy

Studio fotograficzne też zostało w całości przeniesione przez pracowników magazynowych oraz nowe "studio" postawione w lokalizacji w Pruszczu również swoje istnienie zawdzięcza wykorzystywanym magazynierom.

@WółRoboczy

No widać jak WółRoboczy pracuje skoro jest 08.13 a ma czas na to, aby siedzieć na gowork.pl. Zamiast wszystko krytykować trzeba spojrzeć na siebie i swoją pracę. Medal ma zawsze dwie strony. I jeszcze jedna kwestia każdy ma prawo do urlopu, jak i każdy ma prawo do zwolnienia. A jak już się przekazuje opinie to nie ma takiego stanowiska jak księgowa od spraw kadrowo-płacowych. Totalna niewiedza bije od osoby piszącej opinię.

Tutaj ludzie piszą prawdę jak firma tak naprawdę działa. Po co mydlić oczy i mówić, że jest inaczej?. Widać, że jesteś Kimś Kto broni tej firmy. I mimo wszystko zawsze będzie po stronie firmy. Trochę współczuję Tobie, że widząc co się dzieje w tej firmie nadal wszystkiego bronisz.

Xyz

Widać że , niektórych boli ocena obiektywna pracownia . Osoba pisząca ten post tak naprawdę, napisała to wszyscy pracownicy myślą . Szkoda nowych osób , które przyszły i widzą co się dzieje . Szkoda kierownictwa magazynu bo oni muszą teraz się zmierzyć z tym jak władza firmy postąpiły ze swoim pracownikami niższego szczebla , które zostało potraktowane jak g.....Ale cóż mówi się, że karma wraca . Firmę tworzą ludzie wszyscy nie zależnie od stanowisk , jak gdzieś się sypie to firmy nie ma. Gratuluję górze i tym co mają wyżej (usunięte przez administratora) niż głowę i życzę wam miłego weekendu. A osobom , który zakasały rękawy optymizmu i lepszego weekendu od innych , Głowa do góry

Były pracownik? Coś Mi się nie chce wierzyć w Twój nick. Byłi pracownicy co tutaj kiedyś pracowali wiedzą jaka jest firma naprawdę. Podejrzewam ,że nikt z byłych pracowników nie będzie bronił tej firmy. Nie bez powodu są już byłymi pracownikami tej firmy. Szkoda Mi naprawdę nas magazynierów, jesteśmy traktowani przez prezesów jak byle nic. Taki pracownik do pomiatania, zrób to zrób tamto. Żadnego dziękuję, tylko wiadomo co nam w d@pę. Niech nasi Prezesi popracują za najniższa krajowa i zobaczą jak to jest utrzymać rodzinę, dom ,mieszkanie ,opłaty itd.

Były pracownik? Co za bzdury. Jesteś osobą broniącą firmy. Tutaj można wiele rozmyślać. Pan Karol, Pan Piotr, Może Pani Kadrowa. A może Ktoś z magazynu? Nikt nie będzie siedział cicho po tym jak jesteśmy traktowani. Dość milczenia. Pomyślcie jak się czują nowi pracownicy? Są bez wypłat. Obudźcie się przestańcie (usunięte przez administratora) ludzi. Nigdy nie pracowałam w takim (usunięte przez administratora) jak Eastend. Nie będziecie mieli dobrej opinni jako firma dopóki nie zaczniecie szanować pracowników. Po tym co robicie coraz bardziej chce stąd odejść.

@WółRoboczy

Wypłacą premie i resztę w późniejszym terminie. Taa gadka na odczepnego. Wiedzą co narobili i udają teraz.

Eastendowypracownik

Kierownik czepia się pracowników o to jak pracują, sprzątają swoje stanowiska a to co robi jego syn to już się tym nie zajmuje. Do nas ma pretensje o korzystanie z toalety a on siedzi sobie po 30 minut.

Alicja

Czytam dokładnie i jedna rzecz mnie zastanawia, że większość z Was pisze o wypłacie, że powinna być do końca miesiąca. W wielu miejscach pracowałam i nigdzie tak nie było. Wypłaty są najczęściej do 10 za miesiąc poprzedni, czasem do 15. Jak miałby ktoś wypłacić kasę np. 31 stycznia, nie wiedząc, czy pracownik będzie, czy się nie zwolni w połowie dnia itp. Co macie w umowach na ten temat?

Małpka

Zgadza się,. Ci co pracują to wiedzą jak to wygląda. Ostatni to ostatni, koniec kropka.

@Alicja

Polecam zadzwonić do Państwowej Inspekcji Pracy i spytać. Napewno rozwieją Twoje wątpliwości :)

Pracownikmagazynowy

Witam portal społecznościowy. Długo się zastanawiałam czy napisać tutaj opinie o firmie, ale sytuacja panującą na magazynie zmusza Mnie do opisania tej firmy. Jestem pracowniczką magazynu ,sumienną pracowitą i uczciwą wobec firmy. Przychodzę codziennie ,pracuje. Moja wyplata została opóźniona i pozbawiona premii. Nikt Mnie nie uprzedził, że premii nie będzie. Kadrowej a zarazem jak Kierownika nie było w pracy podczas całej tej sytuacji. Prezesi Sobie zarządzili, że w tym miesiącu nie dostanę premii. Osoby nowe ,oraz pracujące na zleceniu pozostali bez wypłaty. Istnieje takie coś jak opłaty mieszkalne, raty, dzieci ,zakupy spożywcze. Takie sytuacje życiowe nie należą do najtańszych. Pracownicy magazynu pracują za najniższą krajową. Mieliśmy przeprowadzkę magazynu gdzie pracowaliśmy po 10, 12 godzin dziennie. Nikt nam nie podziękował za to żaden prezes. No tak przecież pracownicy magazynu to najniższy szczebel pracowniczy, który na nic nie zasługuje tylko na pomiatanie. Wiem ,że tutaj jest osoba broniącą firmy. Natomiast Ja nie będę siedziała cicho. Napiszę co myślę o tym cyrku ,gdzie pracuje. Panie Karolu i Panie Piotrze a może inny obrońco tej firmy. Zacznijcie poważnie nas traktować. A przede wszystkim szanować. Bo ta wasza cała firma nazywana Eastend długo nie wytrzyma. A ludzie czytając tutaj opinie nie przyjdą do pracy ,klienci przestaną kupować towary a wasza firma kiedyś się rozpadnie. Pozdrawiam

@Pracownikmagazynowy

Dokładnie. Nikt nie będzie kupował w sklepie, gdzie pracowników się wykorzystuje, (usunięte przez administratora) i nie szanuje. A fałszywy szpicel, który broni firmy wbrew jakiekolwiek logice i uczciwości sam sobie i poziomowi kultury w całej tej firmie wystawia opinie. Z resztą opinie o sklepie w internecie też są fałszywe i kupowane-żenada, wstyd i kpina.

Zostaw merytoryczną opinię o Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa?

Kandydaci do pracy w Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eastend Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
1.4/5 Na podstawie 117 ocen.
  • Galaktyczna 37
    80-298 Gdańsk