Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Witam wszystkich, firma prowadzi obecnie rekrutację do działu exportu, czy warto aplikować, jakie zarobki i atmosfera w biurze?

@Zainteresowany

Firma godna polecenia, zarobki i socjal dobre.atmosfera zarówno w dziale jak i firmie dobra. Jedyny mankament to przełożony działu handlowego pod który podlega dzial exportu . Trzeba jednak spróbować aby przekonać się jak jest.

oko

Witam, Widzę z komentarzy że nie wiele się zmieniło. Ja odszedłem 3,5 roku temu. Jest życie poza firmą SOKPOL, choć sentyment został nie było tak najgorzej dobrą zmianę miałem (brygadę). Pozdrawiam. Marcin.

Hubert

Ja chciałem zapytać co jest w tym roku z PITAMI?Powinienem dostać PIT do końca stycznia od pracodawcy a nie dostałem go.Dlaczego jeszcze nie dali?Jestem pracownikiem Sokpolu.

@Hubert

Thebil z Ciebie. Zorientuj się najpierw, bo nic od lat się nie zmienilo

Hubert

No to kiedy dostane ten Pit do ręki?

Santa claus

Tadek nie doczepil sie bo ma do kogo podpierniczac on ci uwagi nie zwroci ale podkabluje komu trzeba he he

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Magnus

Witam Was wszystkich mam pytanie czy w firmie sokpol występuje możliwość pracy dorywczej?

Pocztowiec
@Magnus

Dorywczo to możesz mieć wolne w firmie SOKPOL.

Magnus
@Pocztowiec

Jak ino zapłacą to może byc

No to co ?Narobisz się tam?Gdzie się narobisz?Buteleczki na szkle nakładając na tasme?To ty chłopie roboty ciężkiej nie widziales..puknij się w głowe jak uważasz ze w Sokpolu jakos ciężko się robi bo to są brednie człowieku!

@Adam

No to wróć i dokładaj buteleczki 7 dni w tygodniu, w przerwie na Sidela idź. Wolnego nie zaznasz. Nie pleć k.u.t.a.s.i.e farmazonów, jak Ci było źle u Romana byś się nie zwalniał. Cały grudzień przepracowany 3 tys na rękę, ale pod dachem (usunięte przez administratora) Bo mam ciepło. Jeśli zachoruje nie mam premii chorując, nie mam jej 2 miechy po chorobowym, nie mam jej w urlopie przez 6 miesięcy i nie mam premii rocznej. Dalej (usunięte przez administratora) na argumenty (usunięte przez administratora) jak tu jest hiper super dobrze

Michaloooo

Dokladnie o Lebiockim nie wspomne wielki kierownik szkoda ze dyrektor czy prezes nie widza jego pracy zal zwykły pracownik (usunięte przez administratora) 7 dni w tyg zeby taki nierob mial wieksza premie masakra a nam (usunięte przez administratora)placa . zastanowmy sie czy jest sen dalej pracować w tym sokpolu skoro kierownictwo ma cie za nikogo

Tadek
@Michaloooo

Pan T. L. jest ok bo jeszcze nigdy się nie doczepil do mnie ze coś źle robię czy tym podobne. To mi się podoba że nie ma jakiegoś tygodni...

@Michaloooo

To jest dziwne, im więcej firm naokoło, lepiej płacących niż tutaj, im więcej się ludzi zwalnia, tym gorzej nas traktują i coraz gorzej płacą. Przecież za grudzień to premia z łaski na uciechę, a była opcja całkowitego jej braku. Ciekawe czym nas teraz zaskoczą

@Bocian

No tylko że w tych firmach naokoło to trzeba (usunięte przez administratora).śzlifierka do ręki i wio 8 godzin a nie tak jak w Sokpolu ręce w kieszeni większość czasu stać bezczynnie...na to trzeba zwrócić uwagę..w tych innych firmach cos trzeba umiec jednak robic a nie tak jak tutaj ...wiem bo się zwolniłem z Sokpolu i żałuje bo musze robic szlifierką cały czas i nie mam czasu tyle jak w Sokpolu na odpoczynek..

@Sławomir

To jeśli się zwolniłeś, to nie siej propagandy. W Sokpolu nikt za siedzenie nie zapłaci. Wymagania coraz większe, a zarobki wręcz przeciwnie

@Bocian

@Sławomir

Dokładnie..a tutaj w zime masz cieplo ..sucho a nie gdzies na zimnie robic na drogach czy po zakładach zimnych..narzekac na Sokpol a potem inną robote dostanie co trzeba (usunięte przez administratora) przy jakiej kostce czy pna budowie to się nauczy życia pajac jeden z drugim..

Aragorn xxxx

W sokpolu coraz gorzej robie ponad 10 lat i mam dosc kierownicy az szkoda gadac wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja panosza sie a tak naprawde (usunięte przez administratora) robia wedlug mnie szkoda stanowiska dla nich lepiej zatrudnic dodatkowe pary rak i zwolnic ludzi z pracy w weekendy bo ile mozna a oni i tak nic nie robia

wolna myśl

Odnoszę wrażenie, że wypowiadający się tutaj, to taka Polska B w pigułce. Żrecie się między sobą, a za premię to byście kolegę w kartonie soku utopili. Tyle firm powstało w około Myszkowa które płacą lepiej, a wy jak chłop pańszczyźniany uwiązani na ulicy kościuszki. Nawet mi was nie żal.

Obserwator
@wolna myśl

Nick wymyśliłeś 100/100, długo myślałeś nad komentarzem? Nie traktuj wszystkich swoją miarą- za premie utopię. Są też uczciwi ludzie. Ludzie się zwalniają, i będą zwalniać, nikt nie jest głupi. Podwyżek nie ma i nie będzie. Ci co po rodzinie dostali

wolna myśl
@Obserwator

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Prawda zabolała? Wracaj odrabiać pańszczyznę.

też wolny
@Obserwator

Haha Obserwator- widać jaki jesteś robol, przecież "wolna myśl" to chodzi o to że nie jest zniewolona, a tobie się tylko z powolnością to kojarzy. Pewnie lubisz szybko zapie.alać przy taśmie.

Santa claus

Zaplata za karnety na zuzel do 7 stycznia ? Kto taki madry ? Mogliby zrobic po 10 bardzo mądrze żal

Ff
@Santa claus

I do tego nie na wszystkie stadiony wszystkich drużyn...

@Santa claus

Jak Cię nie stać trzeba było siedzieć cicho. Firma coś organizuje, bez przymusu. Zakupiłeś karnet, więc przestań skamleć(usunięte przez administratora) i wywiaż się ze zobowiązania.

Mędrzec
@Ff

To chyba normalne że te karnety są na stadiony położone najbliżej Myszkowa. Nikt chyba nie pojedzie na mecz żużlowy do Torunia. Prawda?

Ff
@Mędrzec

Ale to jeszcze trzeba iść samemu na górę. Nikt nie przyniesie na hale... Lipa

Maxbrothac

Jeszcze 95 zl za karnet na zuzel a rok temu bylo 71 zl czyzby ktos zbiednial :(

Zadowolony
@Maxbrothac

Ciesz się chlopinko ze wogule są!

Santa claus

Wesołych Świąt Sokpolu czy w Sokpolu!?! Ciort że krótkie od 18 w poniedzialek do 14 w środę bo trza produkować :D Kierownictwo będzie sobie w drugi dzień na laptopach oglądać jak murzynki zasuwają za pare srebników ;)

astron
@Santa claus

Haha zasuwać murzynki ja na szczęście się już dawno uwolniłem!!!

Artur
@Santa claus

Co ty piszesz?24 25 i 26 jest wolny..maszyny stoją..start jest w czwartek dopiero po świętach..zrozum to!

Cx
@Artur

24 do 18 z przedłużeniem do 20 26 przygotowanie produkcji...

SantaClaus
@Artur

I jeszcze szukają desperata na Brygadzistę,ha ha ha. 24h na dobę, 31 dni w miesiącu w robocie. Powodzenia

@SantaClaus

To nie jest prawda bo na każdej zmianie jak jest dwóch Brygadzistów to w weekendy się wymieniają i mają wolne weekendy kiedy chcą.

Wolontariisz
@Santa claus

Weekend to weekend barani łbie musisz się tłumaczyć że i czemu nie przyjedziesz ryju chory piesku sokpolowski zenusiowi chyba bo on wszystko chce wiedzieć o życiu prywatnym a jak nie to na Partyzantów psycholu

Xc

I co.? Wolne było? Ha ha ha

Elf. ????????????????

Szanujcie pracownikow poki ich jeszcze macie . Bo to co sie dzieje w sokpolu nie jest dobre moze zarzad o tym nie wie wiec pora sie zainteresowac Wesolych Swiat w sokpolu

Elf. ????????????????

Brawo zapieprzac juz ktorys weekend z rzedu zeby szefostwo biuro mialo wolne oraz w niedziele przed wigilia szanujcie ludzi bo cale zycie spedzimy w sokpolu a gdzie rodziny ??? Pytam sie mozna przyjsc w ktorys dzien w weekend ale nie w kazdy zastanowcie sie kazdy ma prawo spedzic czas z rodzina

Witold

Dokladnie tak..nie trzeba chodzic codziennie ..jak nie chcesz w weekend isc to mowisz wczesniej Brygadziscie że masz np wyjazd do Bielska i wtedy on na twoje miejsce ustala kogos innego a ty masz wolne i zarobisz 3 tys zl nie bedac codzien w pracy

@Witold

Z naszym wąsem zawsze mozna sie dogadac

Eryk
@Tomek

Z wąsem dogadać się. Ty naiwny jesteś, bądź krótko pracujesz

Jan
@Witold

Tomek ułomek
@Tomek

Chyba w kwestii pożyczenia kasy ????

Jerzy
@Jan

Drogi Janie, każdy może wypowiadać się na tym forum, jednak proszę Ciebie o zachowanie kultury swoich wypowiedzi. Komentarze, w których wyzywasz innych użytkowników są kasowane. Wystarczy przeczytać regulamin portalu GoWork i poznać zasady, jakie tu obowiązują. Dużo z Was nie ma jednej wyrobionej opinii na temat pracy w Sokpol. Myślę, że jest to kwestią tego, iż jednym coś odpowiada, a innym zupełnie nie, kwestia charakteru i preferencji danej osoby.

Stary wyga

Tomek ułomek

A S

Gdzie jest pozyczkobiorca wąs dwulicowy

Mariusz

Czy wiecie może co się dzieje z Dyrektorami w Sokpolu?Dawno nie widziałem ich na zakładzie i zastanawiam się dlaczego się nie pojawiają?Prosze o pomoc...

Mariusz-ty cwoku
@Mariusz

Bo nie masz komu z ucha strzelać? I bardzo dobrze, czasy wredniaka się skończyły. W firmie SOKPOL się pracuje, a nie konstruuje teczki, i szuka haków, jeden na drugiego,jak robił wredniak. Niech jeszcze zarząd pomyśli nad uczciwymi zarobkami i będzie ok, firmę stać, i wszyscy będą zadowoleni P.S. Ja proszę o pomoc, by takie (usunięte przez administratora) i ćwoki zniknęły z tej firmy...

Mariusz
@Mariusz-ty cwoku

Ale po co te nerwy?Ja tylko pytam czy oni dalej sa dyrektorami bo skąd mam wiedzieć?Czy może się sami zwolnili czy odeszli?Prosze o pomoc.

Agata

Bardzo cieszy mnie fakt, że aktywnie dyskutujecie o pracy w firmie Sokpol. Firma aktualnie poszukuje pracowników, a więcej szczegółów dotyczących rekrutacji można znaleźć tutaj - http://www.sokpol.com.pl/kariera W ogłoszeniach jest informacja, iż firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń. Chciałabym w związku z tym spytać, czy faktycznie jest możliwość awansu w strukturach firmy? Ponadto, jak często są organizowane szkolenia? Zachęcam Was wszystkich do odpowiedzi na powyższe pytania. Z góry dziękuję.

Aga
@Agata

Struktura płaska. Nie ma szczebli. Szefowie są przywozeni w teczkach. Brak możliwości awansu. Lepszy gość z ulicy niż pracownik który zna firmę i jej rzeczywiste problemy.

Ahmed
@Agata

Możliwość rozwoju i szkoleń jest równa zeru, tym bardziej na produkcji. O awansie nawet nie wspomnę!

@Agata

jakie szkolenia to absurd jesli ci pokarzą starzy pracownicy jak sie to robi .lub wprowadza w system komputerowy ale i tak nie wszystko bo byłbys lepszy od nich to zapomnij o jakims szkoleniu bzdety z tym szkoleniem a jak juz jest to ci starzy pracownicy pracuje tu juz 4lata i jedyne szkolenie to bhp

Pawcio

Pracowałem w Sokpolu prawie 10 lat i o 9 za Długo to wariactwo jak sobie przypomnę to mi się wy.....ć chcę, człowiek biega po całej linii jak głupi że by wydajność była a tu i tak jest źle z każdej strony. Zero zainteresowania kierownictwa nie mówię o pseudo brygadzistach chyba że jak linia stanie to dzwoni czemu z pretensjami bo to brygadzista będzie miał słabą wydajność śmiech na sali.Serwis to jakaś wielka pomyłka nie wszyscy oczywiście, Pan siedzi sobie przed kompem i patrzy czy maszyna idzie a jak stanie to szok bo on nie zarobi. Byle tylko maszyna szła a jak stoi to pan się obraża i krzyczy zero zainteresowania. Tu nie liczy się człowiek który czasem nie ma czasu iść do toalety z każdej strony człowiek jest w przenośni pchany nożem. Dziwi mnie tylko czemu ludzie mówią że tu są bardzo dobre zarobki chyba że (31 dni w miesiącu) ale jak ktoś lubi żyć że by pracować a nie pracować że by żyć to spoko. Znalazłem pracę z stawką miesięczną trochę więcej niż tu bez śmiesznych premii 5 dni w tygodniu + telefon i samochód służbowy i tylko na rano i nie w zakładzie taki wolny strzelec. Sam sobie się dziwię czemu tyle lat pod presją pracowałem a tyle pracy na pewno ciekawszej jest do o koła. Pozdrawiam kolegów z tylko z produkcji.

Pawełek
@Pawcio

Potwierdzam 100% racji w tym jest. Tak wygląda praca na produkcji.

Pawcio
@Pawełek

dzięki wielkie pozdro Pawlini

pelix12

Co prawda nie pracowałem jako pracownik Sokpolu tylko firmy innej na Mixach w magazynie to powiem wam szczerze nie warto na mixach pracować Jedynie za co plus to Magazynierzy bardzo mili i pomocni

Witam zastanawiam się nad złożeniem CV do Sokpolu i dlatego chce się spytać czy ciężka praca na produkcji i ile można zarobić na początku?

Produkcja
@Nowy

Praca ciężka 7 dni w tygodniu. Na umowie stawka godzinowa nie wiele większa od najniższej krajowej, plus jakaś śmieszna premia, zabierana za byle co.

Janusz
@Produkcja

No nie śmieszna bo ja np jak licze to mam ponad 1200 zł co miesiac premii i to regularnie...

@Janusz

1200 minimalnej i 1200 premii, szał za 7 dni w tygodniu, dla faceta w sile wieku...

Bura suka
@Nowy

Nie sluchaj glupot. Praca jak wszędzie, raz lżej raz ciężej. Nowoczesne maszyny, na głowę nie kapie w zime (usunięte przez administratora) nie marznie. Praca 7dni ale w weekendy mozesz byc a nie musisz. Kwestia dogadania. 100 % placone za weekend wiec wiesz za co robisz. Na początek ok. 3tys zarobisz. Z czasem stawka i premia wzrasta. Wiec mozna przyzwoicie zarobic jeśli chcesz. Socjal bardzo dobry. Dofinansowania roznego typu. Wycieczki, jubileusze, kasa na święta, premia roczna oraz wczasy pod grusza. Tyle w temacie. Narzekają Ci co tu długo pracują ale dziwnym trafem pracy zmienic nie chcą. Warto papiery złożyć.

Bury, ze stażem
@Bura suka

Bo w Sokołowie, jak u operatorów telekomunikacyjnych, nowy pracownik ma lepiej na start, a taki, jakimś tam stażem, żadnej poprawy, ani na stawce, ani wysługi lat. Nikt nie narzeka bez powodu, chyba ktoś ułomny.

Burys
@Bura suka

Jeśli chcesz być obiektywny, to napisz, że te 3 tys, to za przepracowany cały miesiąc, łącznie z weekendami. Jeżeli uważasz to za kokosy to do sokpolu się nadajesz bo takich tam szukają. 3 tys to powinno być od poniedziałku do piątku. Firmę stać, ale puki nie ruszy Schumacher i reszta nic się nie poprawi

Roman
@Burys

Nie prawda Burys ..nie kłam bo ja kiedys mialem w miesiacu 4 dni wolne..dwa weekendy nie byłem i wziołem 3 tys zł ..to nieprawda ze trzeba byc 30 dni w robocie zeby wziac 3 tys zł...

Miron
@Roman

ŚMIESZNY/A jesteś Bura S..A Socjal bardzo dobry????. 300 zł wczasy pod gruszą

Ahmed
@Nowy

Praca 7 dni w tygodniu.... a jak powiesz że ciebie nie będzie w weekend to niektórzy brygadziści będą chcieli ciebie dojechać za to.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków