Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Stefan

Pracuję tu jakiś czas i odnoszę wrażenie,że poświęcając się na maxa i tak nikt tego nie docenia. Jedyny plus jedt taki,że można stąd wynieść praktykę,doświadczenie oraz fakt pracy w jednym z największych firm w kraju.

Marian
@Stefan

no i gdzie tę praktyke obsługi maszyn wykorzystasz gdzies w poblizu Myszkowa?Gzie takie same maszyny masz?

Witam.Czy w najblizszym czasie w zakladzie ma byc system 4 brygadowy?Czy jest to planowane a jesli tak to kiedy bo wtedy bym złozyl papiery...

L4

Skoro jest tak super hiper, to dlaczego jedni się zwalniają, a drudzy z dnia na dzień uciekaja na L4? Ciekawe jakie teraz mądrości wytoczy Bura (usunięte przez administratora)

Władek
@L4

No a jak idziesz na L4 na tydzień czy dwa to mogą cie za to za kare zwolnic potem czy nie?

Władek1
@Władek

Jak idziesz na L4 to z automatu nie masz premii w miesiącu, w którym idziesz, nawet jeśli pójdziesz ostatniego dnia miesiąca, a po powrocie kolejny miesiąc też bez premii robisz tak dla zasady

Trybson
@Władek1

L4 każdemu może sie zdarzyć, wystarczy źle spojrzeć na tych koksow z ostatniej ławki i szpital masz na bank. A tak po za tym nie jest źle. Kto chce zarobic to zarobi. Większość się nie nadaje i wylewaja swoje żale tutaj lub wymyślają drzwi w toaletach bo wiecej nie moga zrobić. Chodz ze spuszczonym wzrokiem w dół po halach i tyle z nich pożytku.

@Trybson

Poruszyłeś gó.n.a.y temat,ale masz racje. Te drzwi to patologia. K...a goście tam chodzą i co tam można? Wstyd. Bo ktoś ma za dużo czasu, lub sam nie wiem? Idę załatwiam swoje i do pracy dalej...

@Trybson

No ale jak to? Te koksy biją ludzi za nic? Nawet jak nic złego im nie powiesz?

Tr
@Tomek

Przyjdź na grilla, zobaczysz

Tak czy nie

Witam, A co powiecie na temat pracy w biurze?

Aga
@Tak czy nie

W biurach luzik. Dyszka co miesiąc i robisz na luzaka...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
Maciej

Nie przyjmujcie sie lepiej do tego zakladu bo tam wam nieraz kazą w sobote isc czy w niedziele do roboty i na przyklad idac w niedziele na noc co wcale nie masz obowiazku pracowac wtedy to cie sprawdzają alkomatem wiec nie mozesz sie na spokojnie w niedziele piwka napic jednego czy dwa i zeby ktos cie podwiozl do roboty autem tylko musisz byc calkowicie trzezwy..niestety..

@Maciej

Urzekła mnie twoja historia...

Tuptus
@Xxx

Mnie też Twoja Xxx, dlaczego tak samo gnoisz uczciwych pracowników Twojej firmy? Czy pijany, czy uczciwy tak samo traktowany. Pijany zwolniony, a uczciwy zgnojony bo zabrana premia za byle go..o, powodzenia.

@Tuptus

Jeśli gnojeniem jest nie popieranie pijanych pracowników to trudno. Sami sobie wystawiacie świadectwo. Zamiast skupić się na konkretach to biadolicie że w pracy trzeba być trzeźwym. Jeśli to są największe problemy to firma jest super. Zastanów się jeden z drugim co piszecie i o co macie pretensje bo wychodzicie na idiotow z takimi argumentami. Jak masz problem zgłoś się do Romana i powiedz aby zrobić głosowanie. Kto jest za wpuszczane pijanych. Czas skończyc z represjonowaniem pijanych w pracy...

@Xxx

Chociaż po zastanowieniu myślę że firma jest beznadziejna bo w automacie w stołówce brakuje piwa i wódki.

Pracownik stąd
@Xxx

Tu nie chodzi o automat, tylko o to, że pracownik zmęczony warunkami pracy, upocony, spragniony nie może się zwyczajnie napić, bo wylatuje idiotka z Sosnowca strzela focha, donosi bo pracownik pije pod maszyną tetra, bądź maszyną Sidel, a jak się idzie w wyznaczone miejsce dla niewolnika to trzeba go oprócz, bo zostawił maszynę bez opieki, i opuścił miejsce pracy

Pomocny

Tik tak,tik tak zegar ruszył...właściciele chyba się nareszcie budzą z letargu zimowego, Może w końcu zaczną myśleć w tej firmie... Niby dyrektor, chory dział jakości,pseudo kierownictwo i planowanie nie może trwać w nieskończoność:)

Poszukujący pracy

Witam wszystkich. Czy faktycznie tak źle się dzieje w firmie jak wszyscy piszą?

Xcd
@Poszukujący pracy

Nie. Takie rzeczy wypisują tylko optymisci

@Xcd

Miałem na myśli ze te opinie to moze przesadzone

NIEwiadom
@Poszukujący pracy

Dzieje się dzieje. A dzieje się tak że coraz słabiej to wygląda z zarobkami z ludźmi. Dyrektorów zastępców kierowników tego tu pełno. Na produkcji praca 7dni w tyg. Zarobki jak na takie tyranie dużo zanizone.

@NIEwiadom

A na czym polega praca na produkcji??? Ile może dostać na początek?

Albert
@Poszukujący pracy

Na tym ze maszyny same sobie idą co nie..a ty tylko se stoisz patrzysz jak idą i jak sie zatrzyma to se naciskasz przycisk kasujący alarm i ona dalej se idzie..czy to nie wspaniała praca?

Obserwator

Prezesie co się dzieje w tej firmie!!!!!??? Obojętność na rządy pseudo dyrektorów i kierowników. Konkurencyjność zarobków na rejon Myszkowa żadna. Z tego co słyszę płace maleją.Starzy pracownicy się wykruszaja. Pozostają głupcy i naiwniacy omamieni obietnicami(I oczywiście dupo włazy )Kto tam będzie pracował ? Ukraińcy? Za taką płace to nawet oni nie będą tam robić. Firma się rozwija lecz kosztem pracowników. A powinno to być odwzorowane do zarobków, zależnych od stażu pracy i wykonywanych obowiązków. A jak na razie przybywa lecz pracowników administracyjnych , którzy chcąc pokazać że coś robią wymyślają głupoty nakładając nowych biurokratycznych obowiązków pracownikom.Na co 20 dyrektorów 20 kierowników 20asystentow. Chyba tylko po to by mieć zajęcie i robić im codzienne zebrania i jakieś spotkania. Brawo Wy!!!! Ps może czas na zmiany i rewolucje. Kierowników na pracownikow a pracowników na kierowników;) i tym sposobem będzie więcej rąk do pracy:) Pozdrawiam

Zawiedziony
@Obserwator

Czyli wszystko po staremu. Żarski i Urbański, to statyści. Tylko Roman powtarza jak mantrę swe życiowe g...o i stwierdził,że jest spełniony prywatnie i zawodowo. Oczywiście kosztem pracowników, których nie szanuje

hmmhmm
@Obserwator

Spróbuj w innych firmach Myszkowskich ile to takich naprawdę godnych jest , może u szewca spróbuj na akord , może w budowlance od metra , ja spórbowałem szału nie ma

Soczek
@hmmhmm

obserwator nie dziwię się że cię R. wy.... z Sokpolu

Fred

Hej. Witam wszystkich. Są może jakieś przyjęcia na produkcję??

Pomocny
@Fred

Jeśli jesteś specjalistą to jak najbardziej,każdy szuka w firmie asystenta lub zastępcy tak że miejsc dużo do obstawienia bo efekty na razie słabe,potrzebna pomoc:)

Egzekutor

Pasztet! Co? Ty wiesz co!

Pasztet
@Egzekutor

Egzegutor Co Jajco!

Nom

Witam, jakie są zarobki na początek?

Szczepan
@Nom

a z 2500zł na ręke wezmiesz..i na prawde na początku jak sie przyjmiesz to ludzie są bardzo mili...tlumaczą ci jak co pracuje ..jak co funkcjonuje..pokazuja ci jak trzeba robic..uczą tego jak pracuja maszyny..z usmiechem na twarzy chłoniesz wiedze bo atmosfera jest rewelacyjna...

ad.
@Szczepan

jak zarabiaja wózkowi ?

@Szczepan

na początku i cały czas na podwyżki nie licz jedynie jak będziesz robił w weekendy to sobie dorobisz ale to inna historia

V

Zobaczymy jakie beda roczne premie i wtedy osadzimt czy Drewniak byl dobry czy zly... Podsumowanie roku wszystko pokaze,????

MAX
@V

a kiedy te roczne premie dają?W lutym?

Alojz
@V

Noi co parchu, dalej sądzisz,że Drewniany był ok? Nię będę nikogo chwalił, tylko obiektywnie, wypłata i premia roczna ok. Drewniany dał Ci premii rocznej od 200zł,do max chyba 900zł,a w ciągu roku okradł Cię 100x tyle. Był, jest, i będzie fałszywy. To taki typ człowieka. Oszczędności dla firmy robił kosztem pracowników, a Zarządowi mydlił oczy

Xcx
@Alojz

Kto naprawdę myśli że Drewniak dawał premie. Dostał pulę od Romana. Jurek dostał więcej bo Roman w tym roku zarobił 50 baniek. A Ty nadal przez 10 lat skomlej na drewnianego i ciesz się z ochlapow. Drewniak był nawet winien tego że miałeś malucha. Za Jurka kupiłeś wolkswagena. Tylko czy to zasługa Jurka czy inflacji i ogólnego rozwoju. Szkoda że Roman spadł na 85 miejsce.

Alojz

Bedom to w tym roku jakie premie roczne czy nie bedom?Bo jo robie na tym szkle czy na miksach i jo nic nie wiym..na czym stoje albo cos..powinni brygadziści chodzic i informować czy będzie cos takiego czy nie bo skad mam wiedzieć o tym?

Placek

No właśnie..dlaczego my na produkcji musimy te mixy dorzucać jak przecież od tego zrobili tego robota żeby on to miksowoł..nierozumie o co się tu rozchodzi..czy ten robot się popsuł czy coś?

Bat na lenia
@Placek

Ty nie jesteś od tego by cos rozumieć tylko po to by pracować. Nie interesuj sie tym co Ciebie nie tyczy.

@Bat na lenia

ale mnie to tyczy bo ja to muszę dokładać i nie wiem dlaczego jak jest od tego robot

Bat na lenia
@Placek

Za darmo tego nie robisz. Nie pasuje Ci zmien pracę, proste. A jak chcesz się dowiedzieć dlaczego roboty nie pracują i co się dzieje to idz czlowieku do dyrektora lub kierownika i zapytaj go, na pewno wszystko Ci wyjasni. A nie zadawaj pytan tutaj oczekując odpowiedzi od Tobie podobnych.

@Placek

robot będzie szedł i miksował i ty tez będziesz te miksy dokładał

Były

Drewniany robi zamieszanie w ustroniance!!!

Ft
@Były

A to jest temat o Sokpolu i Ch to kogo obchodzi. Pisz na forum Ustronianki. Widzę że bardzo go kochasz i tęsknisz bo nie możesz żyć bez newsów o nim.

pyza
@Ft

Powoli staje się gwiazdą tamtego forum.

Mazgaj

Kiedy te MIXY będą całkowicie zlikwidowane..żeby ludzie na produkcji nie dorzucali?Przeciez jest ten caly robot Furiat..Dlaczego on nie miksuje wszystkiego?

@Mazgaj

Bura suka

Już się wszystkie placzki i mazgaje wypowiedziały to zaczne temat który chyba jest na czasie i o którym warto pogadać, chodzi mianowicie o zmiane 4 brygadowa. Uważam ze jest to fatalna informacja i oby nie zostala zrealizowana. Nie ma weekendow nie ma kasy i koniec kropka. Przestańcie juz gadac kmiotki o dyrektorach, kto dobry a kto zly. Jeden z drugim ma przyjsc, zrobić swoje, łeb nisko i do domu a nie poruszac tematow o których pojecia nie maja. Dyrekcja sie z czasem wyrobi. Zresztą Jerry swietny gosc jak i Drewniak niedojdy zyciowe! To tyle, teraz oklaski...

ANONIM

PANIE PREZESIE SOBCZYK MAM PROŚBĘ KIEDYŚ PAN ROBIŁ SPOTKANIE ROCZNE Z PRACOWNIKAMI PRZEDSTAWIAJĄC ZAŁOŻENIA ROZWOJU NA NAJBLIŻSZE LATA JAK I SAM ROZWÓJ FIRMY - CHCIAŁBYM ŻEBY TAKIE SPOTKANIE SIĘ ODBYŁO I POWIEDZIAŁ CO NAS CZEKA .

Abb
@ANONIM

Z tego co wiadomo spotkanie takie planowo ma się odbyć w pierwszych dwóch tyg. lutego .

Gustaw

no ale rozumiesz jak masz np. 14 zł na godzine brutto i do tego weźmiesz rozumiesz premii z 1000 zł ponad to na miesiąc na ręke spokojnie weźmiesz 3 tys złotych..to jest trudne do osiagniecia w innych firmach w okolicy..rozumiemy o co chodzi?

@Gustaw

14 brutto na godzinę to ok 2000 miesięcznie. 1 brutto plus 2 brutto daje 3 brutto. Matematyka klasa pierwsza. Teraz rozumiesz. Na rękę dostajesz netto.

@Gustaw

Jak ty to liczysz wszystko brutto i wyjdzie ci 3000 dobry jesteś giguś I

Z

Przeważnie premie były na początku roku.Premia=dobra kondycja firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków