Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Pełnomocnik

Witam, Proszę o więcej informacji na temat zaistniałej sytuacji. Obiecuję,że zostaną podjęte kroki dyscyplinarne w stosunku do osoby,która dopuszcza się tego typu praktyk w firmie.

Bura suka

Chwilę mnie tu nie było a mazgaje rozbestwily sie na całego. Jak Wam nie wstyd ślimoki jedne gadac w kółko o jakimś śmiesznym zamieszaniu z nagrodami. Jak wypil jeden z drugim trochę więcej to chcieli sie zabic tak lataliscie jak te psy za dziewczynami w koło parkietu a teraz o nagrodę sie wyklocac chcecie. A podziękował który za fajna imprezę szefowi? Tylko skomlec i narzekać oczywiście anonimowo umiecie rycerzyki. Banda nieudaczników! A teraz lecimy z pociskami do mnie hehe tylko pojedynczo.

nochal
@Bura suka

Też się odezwał, ten co k...a anonimowy nie jest ha ha ha. Tutaj cisza,bo olali forumowego hejtera mocnego w pisaniu. Pisz dalej tutaj, i po kiblach dzieciaczku.

@nochal

Tak się składa że wiem kto pisze w /wc /bo nagralem go telefonem od gòry(siķał 3 razy w pół godziny),wiem też że miesza strasznie na forum bo jest(usunięte przez administratora) i nie rozróżnia dobra od zła przez swoje uzależnienie.Dam mu szansę i nie podam danych ale musi się zmienić.

Sowa &przyjaciele
@anonymous

Są jeszcze inne sprawy do wyjaśnienia mogę podać linki,ale tam już trzeba ingeręcji sądu pracy.

Tymon
@anonymous

To on nie zauważył że ktoś go nagrywa od góry? W tym czasie akurat coś pisał w ubikacji?

Gumiś

Niestety dzieci wychowane w bogactwie nie garną się do powiększania majątku a raczej do wydawania tego co zarobił tata.Wstyd! Najlepiej krytykować nie mając tak naprawdę pojęcia o specyficje działania przedsiębiorstwa. To,że obraca się majątkiem taty nie daje przywiluju do patrzenia z góry na pracowników. Jak kiedyś Prezesa zabraknie to firma długo nie pociągnie. Wystarczy spojrzeć na hierarchię Zarządu-zamiast młodzi przejąć inicjatywę zatrudnili dyrektora generalnego.Młodzież woli się bawić. Brawo za ambicję.

@Gumiś

Za takie gadanie fajo powinni znaleźć twoje IP i cię publicznie upokorzyc. Pilnuj swoich dzieci i nie poruszaj tematów które nie sa na twój pusty łeb

Gumiś
@Eliminator

Eliminator twoje drugie zdanie podchodzi pod groźby a to jest już chyba scigane z automatu. W takim razie zgłaszam sprawę do serwisu Gowork jaj również do prokuratury. W moim poście jest tylko opinia do,której mam prawo.

Rajmund

Ciekawe dlaczego usunięto inicjały JSP... Daje do myślenia... Jeżeli to co pisze Quasimodo jest prawdą to facet ma jaja i należy mu sie szacunek. Niestety z tego co da się zauważyć większość kadry zarządzającej nigdy się nie spezeciwi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Morfeusz

Albo robi porządki albo już nikt nie chce tu pracować... Jak się ludzi nie docenia to tak jest.

Qasimodo
@Morfeusz

Nie chodzi o porządki. Po pewnej sytuacji, na którą nie miał do końca wpływu, dostał okropne OPR od (usunięte przez administratora) , uniósł się zapewne honorem- i za to duże BRAWO-trzeba się kierować swoimi wartościami. Masz dużą rację @Morfeusz, z takim podejściem do ludzi, to tu nikt nie chce pracować. Takie chodzą słuchy

Stefan

Czyżby Roman robił porządki?

Alberto

Ho ho ho Co to za zmiany na produkcji się porobiły?

Miej dalej obawy. Na pewno jesteś żywiołowym kandydatem, pewnym siebie. Po przyjęciu na pewno będziesz samodzielny skoro lepiej spytać przez internet niż przejść się osobiście lub zadzwonic

Stefan

O co chodzi z odbieraniem nagród?

Grill

Dokładnie, głupa rżnie. Myśli ,że z nazwisk Panie laborantki z mikrobiologii podamy. Jedna z ostatnio przyjętych, a takie wałki robi. Sama odbiera za kogoś, a jak Ją wylosowali to, ktoś inny za nią poszedł.

Hobbit
@Grill

To juz jest oszustwo.Czemu nikt nie zareagował?

Lab
@Grill

Witam, Informuję, że nagroda została zwrócona. Lab

Mikro
@Lab

Informuje,że to nie jest takie oczywiste. Trzeba ponieść konsekwencje swojego zachowania. Miłoby było, jak ktoś kto kradnie mi np samochód. Za chwile oddaje, i nie ma problemu ;-)

Grill 2018

Nie ma to jak odbierać nagrody , za osoby, których nie było... Mam nadzieję,że na zdjęciach z grilla wyjdzie. Laborantki wy wiecie... Oby Prezes Wam pokazał gdzie są drzwi. Świństwo i (usunięte przez administratora) na maxa. Myślicie, że byłyście przebrane i nikt nie poznał. Ha ha ha

Wolontariisz co nosii prubki
@Grill 2018

Zwykle (usunięte przez administratora) nic tylko ladnie muwiom a w pracy to bez komentarza

Idzieta na grilla?

Xc
@Stefan

Deszcz, ochlodzenie. Super impreza. Ciekawe kiedy Roman skapnie się że grilla robi się latem a zimą kulig. I nie mówcie mi o sezonie. Grilbjestcw sobotę popołudniu....

@Xc

Jakby zrobił latem byście narzekali, że za gorąco. Wam to nikt nie dogodzi.

Franek

Jak tam u was ze sprzedażą?

Guzik
@Franek

Ale czego sprzedażą?

Żabka

A co tu sie taka cisza zrobila?

Xd

3000 tys miesięcznie czy rocznie.?

Romaneo
@Xd

Ani tak,ani tak????????????????

Bura suka

Jednak jesteście kretynami. Po kiblach tchórze wypisujecie bzdury, nikt w oczy nie powie bo odwagi brak, zalosne nieudaczniki. Pewnie cale zycie dojazdy macie a w klopie odwaga Was rozpiera smieszne pajace, potem glowa niziutko i biegiem przez korytarz z pełnymi majtami. Chlopa obgadujecie tu bo brak Wam jaj. Gorzej niż baby. Nic nie warte towarzystwo. Zyciowe nieudaczniki.

Nie bury
@Bura suka

Sam jesteś żałosny tak bardzo jak to co piszesz

Chwilówka
@Nie bury

Żałosne, to jest to, że jeśli to jest znowu prawda, to dlaczego nikt z tym i z Nim nie zrobi porządku. Tak prywatni jak i zawodowo. No,ale cóż głupich podobno nie sieją????

Morfeusz
@Bura suka

Panowie jeżeli dochodzi do sytuacji o ,której piszecie powinniście opisac temat szczegółowo.Założę się,że Zarząd jak i Dyrekcja zaglądają na forum. Jeżeli ktoś pożycza pieniędze a później ich nie oddaje w dosatku wykorzystując swoje ,,stanowisko" to jest to nie tylko nie etyczne ale i karalne.

Bocian
@Bura suka

Co to znaczy mieć dojazdy bo nigdy nie słyszałem takiego określenia. Co to za pomysły na nowe zwroty?

NN

A Żaba znowu naciąga ludzi na na pożyczki pieniędzy.

Znajomy
@NN

Dokładnie,młodzi pracownicy,,,nie dajcie się naciągnąć na pożyczkę lub raty,chyba że lubicie wizyty komornika.

@NN

I choooj Ci do tego fagasie. Na paletę wond!

Chory

Zawsze jest tak jak jest dobrze to trzeba zepsuć bez komentarza

Eliminator

A co chcialas rudy fagasie? Pilnuj lepiej baby swojej bo chyba cos ci umyka synek.

Batory.

Panowie. Czas zmienic prace. Zapraszam do Papierni w Myszkowie. Sa przyjecia zarobki wieksze niz w sokpolu. Praca spokojna bez stresu i gonitwy. Pozdrawiam

Roman
@Batory.

No a ile się tam w papierni zarobi?

@Batory.

Jak można aplikować do papierni?

Aga
@Stefan

Trzeba ruszyć troszkę mózgu. Jak taki poziom reprezentuja pracownicy to nic dziwnego dlaczego są awarie. Stefan, zanieś lub wyślij papiery.

gebelss
@Batory.

Papiernia Połknie Pracowników SOKPOLU???? nareszcie konkurencja dla sokpolu... i to spora:)POZDRAWIAM

Znajomy
@gebelss

Jakoś nie wydaje mi się żeby ludzie tak szybko zmienili pracę,konkurencja może i jest ale czy na tyle dobra...zobaczymy

Norbert

Sokpol ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może wiecie czy są jakieś przyjęcia do pracy?

serwis

Czemu operatorzy lini pet nie zgłaszają się do pracy w serwisie - jest ogłoszenie

@serwis

Czemu serwisanci nie zgłaszają się do pracy jako operatorzy?

Filip

Pracują w bardzo dobrej firmie trzeba mocno się starać żeby dorównać pozostałym!!

Aga
@Filip

Chyba w głupocie

zainteresowany
@Filip

hey macie przyjęcia do pracy??

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków