Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Drewniak ....narobił zamieszania w waszej firmie teraz bierze się za następną.....A jest dopiero trzeci miesiąc.....co będzie dalej nikt nie wie.

mas szczęście że zakład nie jest blisko Źarek bo by Was pozwalał i przyjął znajomych o podobnej "inteligencji"

Znajomy
@anonymous

Całe szczęście że jest w Myszkowie... Teraz to przyjmują osoby z inteligencją ponad normę, nie to co za poprzedniego dyrektora ????

Xx
@Znajomy

Drewniak jak Tusk. Rok minął a wszystko nadal wina drewniaka. Zmiencie gadkę bo żyjecie przeszłością a to już nudne.

Bacha

Ile osób zajmuje się kadrami i płacami? Kto rekrutuje pracowników?

Ziomek
@Bacha

Za mało, przydał by się jakiś dodatkowy dyrektor. Takiej inteligencji nigdy za mało. Po co w zakładzie robiłem jak wystarczy 20dyrektorow 10 kierowników 5 asystentów i że by głupio to nie wyglądało to 5 pracowników którzy muszą na nich robić.

niewazne

pozdrawiam brygadzistow magazynu którzy się nie nadają na stanowisko i są tylko na tym stanowisku że względu na staż pracy :/

Były

Witam wszystkich nie tak dawno pracowałem w tej firmie znajdą się pewnie entuzjaści jak i sceptycy tej firmy ale ja wam chce temat opisać od samej góry czyli biur otóż jak jesteś nowy i przychodzisz do biura nie wykażesz się na okresie próbnym idziesz do odstrzału jako pierwszy nie zależnie czy z twojej winy czy też nie ale nie ma cudów skoro angielskie tesco nie chce brać już zabarwionej wody na pomarańczowo Niemcy mają lepsze gatunkowo wyroby skandynawia tez poznaje się na jakości to co tu oczekiwać jeszcze każą wpychać zawyżoną ilość klientom i robić z nich kretynów a na święta chwalą się wynikami jakie to nie są i dostają gigantyczne premie zależy od stanowiska oczywiście w biurze sam byłem świadkiem jak pewien Pan chwalił się ze ciężko sami zapracowaliśmy na ten wynik poczym kolega powiedział nie to produkcja na nas robi i wszyscy w śmiech Pan prezez Sobczyk kompletnie się nie interesuje w ostatnim czasie firmą porobił spółki holding i patrzy tylko na konto a Bewa wygrywa więcej przetargów na wody i mało tego uruchamia linje z tanimi sokami na jurajskiej w Pecie zobaczymy jak to wyjdzie Sokpolowi na dobre idąc dalej dyrektorów kierowników moim zdaniem jest za dużo jak na tego typu zakład dodatkowo wieksza połowa z nich nie ma bladego pojęcia o robocie a tym bardziej kompetencji najlepiej mają w działach serwisowym i remontowo-porządkowym chociaż ten dział jest przesadzony według mnie skoro firmy z zewnątrz są zatrudniane do pewnych prac a tam 12 ludzi chodzi sobie na lajcie po 8h i zarabiają 3700zł dodatkowo mogą przychodzić w weekendy luksus a ludzie na produkcji w sezonie ze wszystkimi weekendami wychodzą max 3400zł i nie ma ze nie przyjdziesz bo wtedy masz przesrane u poganiaczy (brygadzistów) chociaż bardzo pięknie przekonują żeby przyjść nie liczy się dla nich ze masz rodzine dzieci dom itp. no ale na rozmowie o prace nie informują ze weekendy sa obowiązkowe tylko jeśli się chce na magazynie niekiedy jest zapiernicz ale od września do kwietnia raczej lajt oczywiście weekendy tez pracowite osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności maja lajtowa robote układanie tzw soników co do nowych pracowników którzy sa na produkcji to nie liczcie na to ze w umowie macie operator linii produkcyjnej czy operator przygotowania produktu i tak pójdziecie dokładać szkło lub mixy na taśme (zgrzewki po 13kg) o maszynie i nauce możecie pomarzyć chyba ze ktoś ze starych się zwolni albo pujdzie na urlop to zaczną was uczyć ale to żadkość ogólnie dostaniecie na start 13zł brutto czyli netto jakieś 9.30 starzy pracownicy z mojej wiedzy tacy co pracują po 15 lat w zależności maja od 15-17 brutto a wiec tez kokosy to nie są netto ogólnie jeśli się podporządkujecie zasadom to będziecie pracować i zarabiać ale według mnie praca np. na produkcji nie godna warunków i tej płacy tym bardziej ze nowych miejsc pracy powstaje coraz więcej a w sokpolu czas stoji z zarobkami od 2009r nie wspomnę o kryzysie bez premii w 2011 i niech nie mydlą wam oczy premią bo za ten przerób sama produkcja powinna dostawać z 1600zł premii ale cóż góra tez musi żyć pozdrawiam

hmmhmm
@Były

może po prostu osoby do praca remontowo serwisowych wiedzą gdzie w kręcić srubkę aby nagle cała linia nie stanęła na godziny i dlatego mają tyle płacone...

Tetra
@hmmhmm

Ci co coś potrafili dawno już tam nie pracują . Zostali już tylko niedobitki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
hmhmm

ja tam kiedyś pracowałem w sokpol soki są bardzo dobre ,wydziwiacie ,cały czas kupuje ,szalejecie , nie wiadomo o co wam chodzi

Tetra

Co tu taka cisza.

@Tetra

Komu w drogę temu... Pojechał to przynajmniej spokoj

zmiennik

Słyszałem o mega podwyżkach w waszej firmie na koniec roku. Czy warto złożyć CV? Np.operator linii produkcyjnej

@zmiennik

Warto. Na start 12zl brutto i 500zl premium oczywiście brutto. Każdy za te pieniądze bedzie robił z uśmiechem na twarzy. Tylko ciekawe z jakiego powodu będzie się śmiał.

Intelektualista

14 brutto czyli mniej niż w biedronce no ale w Biedronce rozumiesz nie dostaniesz ponad 1000 zł premii przez co mosz wyplate wyższą o wiele niż to co mosz na godzine..co ty nierozumisz tego naprowde?? Czy wy co narzekacie jeszcze nie rozumiecie o co chodzi?Jak można oceniac zarobek bez premii?Nie robcie z ludzi idiotów.Rozumiemy?

@Intelektualista

Premie dają w każdej firmie i nie chodzi o 100zl.

Kacper

Jo to nie rozumie tego narzekania na kierownictwo.Przecierz ostatnio wszystkie maszyny idą.Jest zapotrzebowanie na produkty..nawet w weekendy nie stają..widać że wszystko przed swietami prosperuje ..np rok temu w tym okresie było mało roboty a teroz jest naprawdę ciekawie..

Operator
@Kacper

Narzekają jedne i te same osoby "Ludzie Drewniaka"-Bo Pana niema !!! jak nie pasuje to zmień prace! na Twoje miejsce przyjdą następni...

Operator na S
@Operator

Operator... Też mam takie samo wrażenie...

Serek
@Operator na S

No właśnie to tylko wrażenie. Fakty są inne.

produkcja i nie tylko
@Kacper

Czy nadal Kacper, uważasz iż kierownictwo jest OK? Uważasz,że podwyżki w kwocie 1 zł brutto, to coś na co było warto czekać? Przecież, to wstyd się przyznać, taka ogromna firma,pozycja stabilna, firmę stać, a dalej pisać nie będę bo same przekleństwa mi na myśl przychodzą. WSTYD Prezesie,na dorobku było ok, nawet spotkanie,na ktore zostały zaproszone nasze rodziny w Domu Kultury. Pańskie słowa, kupujmy rodzime produkty, moi pracownicy będą dumni,że pracują w Sokpolu, zarobki będą wyższe niż średnia myszkowska, a teraz wstydzę się przyznać gdzie pracuję P.S. Do końca nie muszę, bo fama niesie,jakie piekło jest w sokpolu, a zarobki zrównane do podstawowego minimum

@produkcja i nie tylko

no ale rozumiesz jak masz np. 14 zł na godzine brutto i do tego weźmiesz rozumiesz premii z 1000 zł ponad to na miesiąc na ręke spokojnie weźmiesz 3 tys złotych..to jest trudne do osiagniecia w innych firmach w okolicy..rozumiemy o co chodzi?

pyza
@Kacper

pierdolamento wciąż tej samej osoby która szkaluje Sokpol i poucza prezesa

14 brutto czyli mniej niż w biedronce

@Robert

Prezes

Mało Wam nieroby ?!! ...a robić niema Komu!!!...

smiechu warte

zarty w sokpolu smieszne podwyzki te na 13 zlbrutto robia z ludzi idiotow bon ,Od 1 stycznia 2018 roku płaca minimalna wzrośnie. Pracownicy na etacie będą mogli liczyć na 2100 zł brutto czyli o 100 zł więcej niż w 2017 roku. Wzrośnie również minimalna stawka godzinowa do 13,7 zł w 2018 roku. Rada ministrów zdecydowała. (usunięte przez administratora)

jas

panowie jak z praca na magazynie wyr gotowych czy praca jest ciekawa czy warto przyjac sie do pracy na magazynie jaka praca zarobki opiszcie bo mam sie przyjac

Bob
@jas

Przychodz!Łatwa robota jest na magazynie..trzeba tylko równo podjeżdżać pod palety a nie krzywo,prosto układac jedne na drugie..jak to potrafisz robic to będziesz miał zycie jak w Madrycie..bogaty będziesz bo se zarobisz od pon do piątku a jak będziesz chciał to se nawet możesz w sobote czy niedziele przyjść i dorobić do pensji..to jest coś pięknego!!

on
@Bob

bob czy ty pracujesz na magazynie czy se tylko patrzysz z boku se zarobisz czy sie narobisz a czy 2500 to tak duzo se zarobek a jak se nie bedziesz chcial chdzic w weekwndy to se dlugo nie porobisz to jest przymus a nie twoja wola

R

Panowie dajmy im więcej czasu,"Nie od razu Rzym zbudowano"... Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Cicha
@R

I to mnie przeraża. Niech siedzą i nie rozkręcają się bo będzie jeszcze gorzej. Z wierzchu malowanie, daszki i (usunięte przez administratora) a a drzwiami syf od ponad roku. Nie ma podłogi, nie ma sufitu. Kable tylko zwisają. Roznosi się wszystko po górze. Przypomina to nowego dyrektora. Jak w piosence zborowskiego z dezerterow. Co tam tył, ważny front. Poza miną i wizją szklanych domów brak praktycznej wiedzy w zarządzaniu taką firmą. Po roku rozkład na łopatki. Jeszcze jeden taki rok w jego wykonaniu i ostatni zgasł światło.

S

Co się dzieje ze sprzedażą??Produkujemy więxc sprzedaż to podstawa.W szanującej się firmie dyrektor handlowy w takiej sytuacji leci pierwszy.Jakie sukcesy może przypisać sobie obecny dyrektor?Wszystkie największe kontrakty firma zawdzięcza Panu Sebastianowi.A teraz co?

nie polecam tego zakładu (usunięte przez administratora) a chwala go ci przydupasy reszta cierpi

Uczciwy

Panie Prezesie zrobić porządek z pseudo dyrektorami.Panowie Ż oraz B to nic innego jak plecy dla Pana U w razie niepowodzeń. Będzie na kogo zgonić.Panie Romanie proszę otworzyć oczy.To są karierowicze a nie ludzie,ktorym zależy na firmie. Jak tak dalej pójdzie to za chwilę z firmy zaczną odchodzić kolejne osoby,które są w firmie od kilku,kilkunastu lat. Co do Pani Ani przyczepia się do rzeczy,ktore w żaden sposób nie zagrażają procesowi produkcji .Pozdrowienie dla karmelu... Ludzie głupi nie są.

robić przesiew

Co wy gadacie przecież Sokpol to kraina mlekiem i miodem płynąca. Dyrektorów i kierowników więcej niż na hucie za czasów PRL-u. Tyle że Ci nic nie wnoszą do firmy wręcz generują koszty. Ściągają cudze pomysły z neta i wdrażają w firmie i oferują za pomysł 10 zł hahaha kpina. Wprowadzają nowe programy które tylko utrudniają odczytanie planu, zgłaszanie awarii. Maszyny w coraz gorszej kondycji. Słyszy sie ze tracimy też kontrakty. Mieli zmniejszyć ilość pracujących weekendów a tu ich jak by więcej, maszyny w tygodniu stoją a w sobotę ruszają. A największy kabaret jak w weekend idzie jedna maszyna, to sie nazywa generowanie kosztów. Następny ewenement to pseudo kierownicy a w szczególności T.L. Czy oni są w ogóle zainteresowani tym co sie dzieje na produkcji czy tylko bajerowaniem w biurze. Doczepie sie jeszcze do pani Ani a mianowicie lubi robić fotki jak ktoś czegoś nie domyje lub pominie a może sama sobie i reszcie świty porobi fotki jak popierniczają w uchlewionych butach a nam niebawem każe skafandry epidemiologiczne nosić. Myśle ze najwyższa pora aby sam Roman Sobczyk zszedł na dół przeszedł się i zapytał ludzi co mają do powiedzenia a szybko okaże sie ze wydaje nie potrzebnie kase na kilku oszołomów.

Obserwator

Panie Romanie,proszę zrobić porządek z nowymi dyrektorami oraz wziąść się za dział sprzedaży.Jest w firmie wiele osób,które są z Panem praktycznie od początku istnienia Sokpolu.Stworzył Pan potęgę.Proszę nie pozwolić aby ludzie bez charyzmy i zaangażowania doprowadziły do zniszczenia Pańskiego dzieła. W firmie jest mnóstwo ludzi,którzy chcą pracować.

Nicki

Patrząc na obecną sytuację ze sprzedażą to chyba nie jest zbyt dobrze.Po firmie niesie się fama iż tracimy kontrakty zdobyte za kadencji wiceprezesa Knapika-szacunek Sebastian. Co w takim razie robi dział sprzedaży?? Gdzie kreatywność,charyzma i zaangażowanie?

Seba
@Nicki

Żeby sprzedawać to trzeba mieć t owar na sprzedaż. Ale co trzy głowy to nie jedna. Tymbardziej że praktykę wynieśli z wielkich firm jak np kia

Bigos

Panie Romanie nadszedł czas powiedzieć sprawdzam. Proszę przegzaminowac naszych nowych dyrektorów czego przez te pół roku nauczyli się o technologii, planowaniu produkcji, awaryjności maszyn. Czy jest Pan w stanie porozmawiać z nimi merytorycznie jak przystało na osobę która kiedyś miała wiedzę o każdym najdrobniejszych elemencie zaklady czy będą mydlic oczy ogólnymi banalami.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków