Sokpol Sp. z . o.

Myszków

Opinie o Sokpol Sp. z . o.

Dell 2016-09-02 12:32:15
Mają jakies oferty pracy na produkcji bo na ich stornie jest że poszukują.
Tegotojaniepowiem 2016-09-09 00:04:14
Ciekawi mnie ilu z tych co tu się wypowiadają jest pracownikami SOKPOL-u
były 2016-09-13 11:50:42
90% to obecni lub byli pracownicy sokpolu lub ich mężowie ,żony lub dzieci wypowiadają się dość merytorycznie a reszta to pisze bzdury jak łysy z włodowskiej góry
były 2016-09-13 11:51:03
!@# 2016-09-16 23:49:13
Ten ,sokpol to tak jak by jakaś granica w ogóle nie da się złamać granicy ,nie ma skrótów , zawsze człowiekowi ustalą pozycję , pozdrawiam
xxxx 2016-09-18 23:25:00
podobno w Myszkowie i okolicach biorą towar jak leci, całymi paletami.
mimo kili->to stanowisko podobno już obsadzone przez chłopaków z Zawiercia
Duszeek-spowiednik 2016-09-22 18:58:09
Słyszeliście coś,że vice-prezes Indor sie zwolnił? Ciekawe czy Grzywa dupą trzesie? Nie ma już poparcia ha ha ha
Ur 2016-10-09 14:28:54
Ogólnie to jestem zadania to nie warto się starać o to by tam pracować . Jak się się tam dostaniesz to zobaczysz . Sami podpierdalcze i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no i ludzie drewniaka . Nie polecam. Pracuje bo muszę ale szukam pracy w innej formie bo z tymi borsukami i drewniakami nie da sie pracowac . Nie wiem czy Roman to czyta ale powinien sie zastanowić się nad tym drewniamiem .
Podkoldernik jadowity 2016-10-12 17:24:57
Fajny zakład,świetne zarobki jak na okolice. Chcesz zarobic,staraj sie. Kazdy wie w co sie pakuje po rozmowie kwalifikacyjnej.Ludzie jak wszędzie są normalni i reszta. Ta reszta to wiekszosc ktora sie tu wypowiada,nie ma najmniejszego sensu brac pod uwage wiekszosci tu opinii,zwykli nieudacznicy i frustaci. Zapewne to samo o nich powiedza ich zony i dziewczyny,stracony czas,rozczarowanie!!! Tak wiec kto chce pracowac i zarabiac niech sklada papiery,kazdy normalny mile widziany w zamian za tych biednych,przerobionych chlopcow o smutnych twarzach.
sdf 2016-10-12 17:54:25
a nie wiecie czy oferta dla specjalsity do spraw kluczowych klientów w Myszkowie jest aktualna teraz?
Gość 2016-11-02 18:57:12
Witam!
Chciałbym się doradzić czy warto startować na stanowisko informatyka w Sokpolu.
Czy jest to praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku czy w weekendy też? Słyszałem, że są też jakieś dyżury.
Będę wdzięczny za jakieś info :)

Halo halo 2016-11-05 20:37:47
Oferta wisi na zakładzie to chyba aktualna. Dyżury na telefon jak by się coś działo
pracownik 2016-11-07 11:19:11
Tylko pamiętaj,zanim wejdziesz do pracy, zostaniesz zgnojony i potraktowany jako złodziej-alkoholik przez firmę super ALFA
Cxd 2016-11-07 19:02:52
Taka twarz. Tego już nie zmieszczą kolego.
maja 2016-11-08 23:35:56
A czy Roman powtarza na zebraniach ze Sokpol to nie obóz ale i nie sanatorium??? Nie pracuje tam 12 lat ale pamietać to hasło będe zawsze.
pracownik 2016-11-09 08:54:15
Nie powtarza,bo po pierwsze już jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a po drugie Roman nie patrzy na ludzi,bo to nie ta klasa społeczna Ci jego pracownicy. Już nawet "Dzień Dobry" nie powie...
ciekawy 2016-11-11 09:34:26
napiszcie cos o stanowisku magazynier w sokpolu jest oferta
dzejson 2016-11-11 18:03:06
Tu już miodu nie ma...
stary leń 2016-11-11 18:49:09
NOWY PRACOWNIK MA PRZESRANE np patrze jak jest w brygadzie nr1 u jana nowi pracuja w swieta lub niedziele na 2 i nocna zmiane a starzy tylko 100 lapia na 1 zmiane chamstwao jak oni tak dlugo wytrzymaja zobaczymy
czupp 2016-11-11 20:41:15
robota 7dni w tyg,zarobisz 3000 ale za 28 dni pracy
Pracownik 2016-11-13 17:40:51
Ludzie poczytajcie sobie kodeks karny. To co robi firma Alfa, za zgodą Romana to bezprawie. Będę cytował wyrywkowe,ale prawidłowe względem prawa sytuacje, i nie chodzi mi o to by być naprutym w pracy,bo to karygodne. Chodzi tylko o normalne podejście pracodawcy,do pracownika i odwrotnie...
1) Czy dopuszczalna jest wyrywkowa kontrola trzeźwości pracowników w firmie? [/b] Pracodawca może żądać przeprowadzenia badania, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że pracownik stawił się do pracy w stanie po użyciu alkoholu albo spożywał alkohol. Co do zasady, podejrzenie pracodawcy powinno się odnosić do konkretnego pracownika. Kontrola trzeźwości nie może być przeprowadzana na zasadzie losowej i wyrywkowo, np. co piątego pracownika.
2)Pracodawca ma prawo zbadać trzeźwość, ale za zgodą pracownika. Gdy stwierdzi nietrzeźwość, może go zwolnić bez wypowiedzenia.Co z tego wynika w praktyce? Z tych przepisów płyną dwa wnioski. Po pierwsze - podstawą badania pracowników jest uzasadnione podejrzenie stanu nietrzeźwości. Po drugie - nie istnieje przepis, który wprost zobowiązywałby pracownika do poddania się takiemu badaniu.
Żeby nie było tak kolorowo
3)Jakie konsekwencje mogą być wyciągnięte wobec nietrzeźwego pracownika? Oceniając stopień przewinienia pracownika, pracodawca ma obowiązek odsunąć nietrzeźwego od pracy, co oznacza dla pracownika utratę wynagrodzenia za ten dzień. Może też nałożyć karę porzą-dkową, np. upomnienie, naganę, karę pieniężną w wysokości jednej dniówki - za każdy dzień odsunięcia od pracy. Obecność alkoholu w organizmie pracownika daje również podstawę do zwolnienia bez wypowiedzenia
Zwróccie uwagę na słowo "nietrzeźwego" pracownika. Zgodnie z art. 115 § 16 k.k., stan nietrzeźwości zachodzi wówczas gdy (w zależności od sposobu pomiaru):

a) zawartość alkoholu we krwi przekracza 0,5 promila albo prowadzi do stężenia powyżej tej wartości (badanie krwi),

b) zawartość alkoholu w 1 dm3 wydychanego powietrza przekracza 0,25 mg albo prowadzi do stężenia powyżej tej wartości (badania na alkomacie)

prognostyk 2016-11-17 09:18:00
dodatkowy alkomat ogólnodostępny powinien przy 1 bramie jak są szlabany lub przed portiernią żeby każdy pracownik mógł się sprawdzić bo nigdy nie wiadomo wydaje się że jest okey a jednak coś tam wykaże
Alf 2016-11-19 23:19:09
Dejta spokoj!Czlowiek jak wychodzi z plecakiem z zakladu to jest traktowany jak lobuz!Jak zlodziej!Co jesli chlopina by se wziela na niedziele do plecaka sloik koncentratu do zupy pomidorowej?Ciekaw jestem czy delikwent za to zostalby zwolniony??Bardzo kontrowersyjne zachowanie ochrony!
niezależny 2016-11-20 16:30:32
z zakładu nie wolno wynosić kompletnie nic za pracę jest jest płacone wynagrodzenie , a koncentrat to jest w kiosku na zupę raczej w poniedziałek na niedzielnym rosole .ochrona ma być konsekwentna w stosunku do pracowników i wiarygodna dla zleceniodawcy bo bierze za to duże pieniądze.jeżeli zachowanie ochrony wobec pracowników,gości czy kierowców będzie budzić jakieś niejasności czy kontrowersje to również jest temat do rozmowy.
Xxxxxx 2016-11-22 10:42:44
Witamy na forum panie Jurku (niezależny)
Przynajmniej konkretnie. Zamiast pisać co trzeba to skomlą o słoik koncentratu.
Czy zamierza Pan cóż zrobić z funduszami pracowniczymi? Obecnie tylko karty szczepień nie trzeba przynosić aby dostać bony. Kadry sprawdzają kto ile ma pola, ile zarabia współmałżonka. Walą nadgodziny. Jak ten koszt ma się do tego że dostanę 300 zamiast 400zl bo mam pole lub żonę . Czy te 100 pokrywa nakłady pracy na weryfikacje? Nie prościej zrobić algorytm od zarobków w firmie i lat pracy.
alkomat 2016-12-09 18:59:04
Ustawa z 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi przewiduje możliwość zastosowania prewencyjnej procedury sprawdzającej trzeźwość zatrudnionego.

Przesłanką wszczęcia takiego postępowania jest uzasadnione podejrzenie, że zatrudniony przystąpił do pracy w stanie nietrzeźwym lub spożywał alkohol w trakcie wykonywania obowiązków. Podstawą tego przypuszczenia mogą być charakterystyczne objawy, takie jak: zapach alkoholu, zaburzenia mowy czy ruchu. Musi to dotyczyć konkretnej osoby. Niedopuszczalne jest więc przeprowadzanie rutynowej kontroli trzeźwości wszystkich zatrudnionych. Wystąpienie uzasadnionego podejrzenia stwarza konieczność formalnego odsunięcia pracownika od pracy. Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego wyrażonym w wyroku z 11 lutego 2000 r. (sygn. II UKN 401/99) wydanie polecenia zaprzestania pracy takiemu pracownikowi, nie wymaga zachowania żadnej szczególnej formy. Może być sformułowane ustnie.
alkomat 2016-12-09 19:05:20
Czyli ochrona nie może kontrolować wyrywkowo tym bardziej za pomocą guzika bo nie ma podejrzenia kropka.
Wsciekly 2016-12-10 00:05:01
Gnoją cię na każdym rogu w firmie a ty masz problem ze jak pochlejesz to mogą cię złapać w pracy. Najważniejszy problem w firmie.
Widać jest za dobrze jak są tylko takie problemy.
Dd 2016-12-10 00:09:12
Bardziej martwi mnie kibel na kartę. Zmuszanie do pracy 1 i 15 listopada. Niż twój alkoholizm
Dd1 2016-12-13 19:10:16
Dla chcącego alkoholizm można wyleczyć,ale twojej głupoty i infantylności to raczej nie. Jak ktoś Cię może,do czegoś zmuszać, chyba,że jesteś taka pi.da i się dajesz
Dr. Z 2016-12-14 00:48:14
A jednak każdego dnia to Ty dajesz się zmuszać i dmuchasz. Więc sam taki jesteś jak napisales. Jak masz takie jaja jak piszesz to idź wygarnij Romkowi. Chyba że. Z ciebie p* i tylko na forum jesteś taki odważny
Proponuję więc zastanowić się co piszesz.
Wezwałes do sprzeciwu a potem cofnales się i potylnie poszedłes dmuchać. Kto tu jest głupi i infantylny?
Fd 2016-12-29 11:22:36
Romanie- jedź w końcu do Hiszpanii i przestań już myśleć bo widać że nie masz co robić.
Radek 2016-12-31 15:37:53
Piniądz zwyciężył. Wszystkiego najlepszego tym którzy przywitaja nowy rok przy maszynach w sokpolu. Brawo dla planistow. Roman będzie z was dumny. Wszystkich świętych w pracy. 11 listopada w pracy. Teraz sylwester. Sokpol twoim drugim domem i rodzina. Ku chwale prezesa. Ciekawe czy o północy przyjedzie i czy pochwali czy będzie mówić jaki to jest biedny że musi użerać się z glupolami bo np Niemcy pracują jak w zegarku. Tylko czy ktoś poza Polakami jest głupi aby jechać w każde święto.
Mam nadzieję że szampan będzie smakować gdy my będziemy zapierdzielac za 100zl więcej.
Zszokowany 2016-12-31 17:42:49
To ktore linie pracują? SZOK. Przecież dzisiaj do południa miał być STOP. Nie pracuje tu rok, ale ciągle mnie ten zakład zadziwia. Wszystkiego Naj, w Nowym Roku, lepszej, tzn normalniejszej pracy dla wszystkich.. .
pracownik 2016-12-31 17:47:29
Tylko Niemiec za tą pracę dostanie ze 3tys Euro, a nie marne 2,5 tyś PL
$$$$ 2016-12-31 19:07:37
Musicie pomyśleć o jakiejś skrzynce zwierzeń na szatni , z tajemniczym kluczem tylko dla szefa i wyrzucić z siebie te roztargnione emocje
niewolnik 2016-12-31 21:37:28
Uściślę, 2,5 tyś to nie mało,ale za to co robimy i jak nas traktują to jest właśnie marne, Roman się cieszy. Ty sobie tą skrzynkę wsadź w 4 litery, pajacu,bo wiesz że jest/ była na szatni. Juz był dziwny Indor, i Roman go w dupe kopnął
$$$$ 2016-12-31 21:52:45
tak serio, może nie miał klucza do tej skrzynki??
expert 2017-01-01 14:19:46
czytając te wasze wypowiedzi mam wrażenie że w sokpolu jest zła organizacji pracy ,złe czy nie właściwe planowanie produkcji bądż też zła organizacja produkcji trudno mi w tej c hwili jedoznacznIe wskazać winnych ale wszyscy winni po trochu a kumulacja wychodzi na końcu czyli odbija się na pracownikach.wśród pracowników są może i ludzie mądrzejsi od od dyr. produkcji czy planistów ludzie z dużym doświadczeniem którzy mogą coś podpowiedzieć potrzebny jest dialog.pozdrawiam załogę a w szczególności wszystkich NOWAKÓW filar SOKPOLU
alfa 2017-01-01 21:08:14
Od dyr produkcji jest wielu mądrzejszych, a prawda jest taka,że dzięki takim Nowakom Roman istnieje, a normalni maja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
on 2017-01-04 10:49:32
powinien taki planista lub dyru przyjść w sylwestra a głupi ci ludzie którzy narzekają. pierwsi przychodzą w święta sylwester w pracy w tygodniu nędz brak pracy lub przegląd maszyn tak jest zawsze i bedzie puki znajda sie chętni do pracy weekendy i nie narzekajcie tylko pracujcie na podniesienie miejsca Romka na liście najbogatszych polaków a takich planistów za jaja powinni wieszać przed zakladem
Patole 2017-01-06 19:42:32
Płaczą a pornole między sobą przesyłają patologia
Siiss 2017-01-09 17:08:34
Witam,

Orientuje się ktoś czy będą w najbliższym czasie przyjęcia do laboratorium ??
dzingishammm 2017-01-10 00:53:19
Ten zakład ma ludzi w d..e masz robić nawet w święta,to jest po prostu skandal.
A zarobki 3000 tyś. za 30 dni roboty śmiech.Policzcie sobie ile robicie dni w miesiącu,jakbyście robili bez weekendów to 2100 na łapke.
Pozdro dla niewolników :-)))
Biorca 2017-01-10 14:42:28
Kolego dzingishammm przyznaj że Ci co najwięcej narzekają w tym zakładzie najchętniej chodzą w każda sobotę , niedzielę i święta. Pierwsi się zapisana na listę a jak rozmawiasz z nimi to wielce chojraki że to niewolnictwo że nie przyjdą .
Morda 2017-01-10 15:47:47
Dobrze Mówisz!!! przepracowałem 23 dni i dostałem 2300zł :) czyli stówka za dniówkę szału nima [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa!!!
dzingishammm 2017-01-11 22:54:57
Szału nima,sokpol to już standard na poziomie innych firm w myszkowie i okolicach... 2koła i trochę to i w biedronce zarobisz :-)))))
Operator 2017-01-19 17:56:29
Panie Romku,Panie Jurku Nie zapomnijta o Nagrodach,tkz. 13-stej pensji!!!
PS.Liczymy Na Was!!!
operator2 2017-01-19 22:51:23
13-stka, rok temu były grosze, nie pogrążaj się Operator. Szukaj lepszej pracy,a nie zebraj, jeszcze troche to tu będzie pensja jak ubiegłoroczne nagrody roczne
Operator 2017-01-20 18:08:00
Nie narzekaj na zarobki! bo nigdzie w Myszkowie nie zarobisz tego!!! a jak Tobie źle to wiesz gdzie biuro kierownicze , obiegówka i koniec tematu.
A co do zeszłej premii rocznej ,jeżeli 1000zł dla ciebie to grosze ? to bez komentarza.
Zostaw swoją opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokpol Sp. z . o.