logo Sokpol Sp. z . o.

Sokpol Sp. z . o.

Myszków

Opinie o Sokpol Sp. z . o.

Elo 2017-04-20 21:35
Biuro będzie musiało [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do tego asystenci i asystenci asystentów i już braki kadry uzupełnione;)
Jeszcze lepszy pomysł to przecież praktykanci. Za niedługo w firmie będzie na jednego pracownika przypadało 10praktykantow .
ZZ 2017-04-23 10:04
Powiedzcie jak to jest,że gość,który nie nadawał się do handlowego został zastępcą Bogusia
Operator 2017-04-25 15:24
Być może rodzina...?
Ps.P.Szatanie Gratuluję :) :) :)
Operator1 2017-04-25 17:17
Czy wiadomo co sie dzieje z dyrektorem Drewniakiem?Rozne wersje kraza po firmie.
operator 112 2017-04-25 23:48
tęsknisz za spowiednikiem? pseudo operatorze?
Pet 2017-04-27 21:45
Czy cos sie zmienilo z premiowaniem?
Operator 2017-04-28 19:44
Tak
Peciarz 2017-05-03 19:47
Co sie dzieje z dyrektorem Drewniakiem?Czy to prawda ze go zwolnili?
Eryk 2017-05-05 00:52
Dyrektor Drewniak jest wybitną jednostką..erudytą oraz intelektualistą i jest zapewne w okresie przejściowym mającym go wywindować na jeszcze bardziej zaszczytna pozycje w całej Firmie...
Eryk2 2017-05-05 16:59
No właśnie ta jednostka, ktorą nosi miedzy nogami, Go wywindowała... do nikąd, a tak chciał ludzi w Sokpolu ustawiać... Niech się teraz Euredyta ewaluuje
!@# 2017-05-06 23:35
...może po prostu wypełnij swoje zadanie .
PK 2017-05-07 08:56
Eryk czy możesz cos wiecej w tym temacie?
Eryk-pracownik 2017-05-07 16:50
Nic, nie mogę, bo Dyrektora prywatne życie, to Jego sprawa,problem w tym,że tylko nas próbował ustawiać, utwierdzić w przekonaniu ,że Jego decyzje są najlepsze,dużo nam narzucał... Jego podejście było czysto dyktatorskie, zepsucie atmosfery,skłócanie pracowników,szczucie, kamery, alkomat na portierni itp itd to Jego wymysły. Dyrektor skończył jak każdy człowiek może- jesteśmy tylko ludźmi, każdy popełnia błędy,ale On tego nie rozumiał,był do bólu nie adekwatny.
Oby tylko Pan Jerzy okazał się normalnym człowiekiem, bo wiadomo pracować trzeba,noi każda firma rządzi się swoimi prawami,ale podkreślę normalne i uczciwe podejście do pracownika da efekty w obie strony
Stary 2017-05-07 19:51
A już myślałem że Eryk to konkretny gosciu a tu kolejny oszolom. Kamery były wymyślę drewniaka. Roman w życiu nie chciał kamer. Jerzy też nie chce i je zdejmie.
Podobnie Jerzy zlikwiduje alkomat i przeszukania.
Wez człowieku pomysł zanim coś palniesz. Ten cyrk należy do Romana. Sam mówił o przeszukania h i alkomacie na zebraniu w styczniu. Każdy dyrektor tylko wykonuje polecenia Romana aby byle łoś jechał na złego dyrektora a nie cudownego Romka.
Wez człowieku dorosnij i zrozum kto rządzi firma. Inaczej całe życie będziesz stał przy maszynie
Roman chwilowo popuscil aby przekonać wszystkich że to wszystko wina drewniaka. Małe żuczki zadowolone ze zmiany krzykną umarł król niech żyje król. A Roman dobierze się wam do 4 liter. Drewniaka nie ma. Był tylko Jurek a ty zapierdzieles 3 maja. Tak czy nie. To też wina drewniaka...
Przestańcie już pierdzielic takie głupoty i przejrzyj ie na oczy czyja jest firma
Eryk-pracownik 2017-05-07 20:05
pisałem ogólnie, co do osoby Drewniaka, to,że Prezes gra pierwsze skrzypce, i ma Nas pracowników za nic wiemy to od dawna. Jeśli chodzi o 3 maja,akurat miałem wolne bo mam swoje zasady, i absolutnie nikt mnie do niczego nie zmusi, a jeśli mnie zwolnią, uwierz na firmie SOKPOL, życie się nie kończy...
Operator jeszcze 2017-05-08 20:50
Nie zmienialismy bo w myszkowie bylo ciezko z praca ale teraz sie to powoli zmienia i juz zaczyna sie rotacja pracownikow , kilka osob juz sie wyswobodzilo od sokpolu i pracy 30 dni w miesiacu a kilka na l4 a wiadomo co za tym idzie. Wymogi od pracownika ogromne maja a sami oferuja coraz mniej i jak tak dalej pujdzie to nie bedzie tu komu pracowac chyba ze zbedne kierownictwo zostanie zdegradomane i pujdzie na produkcje bo sokpol to maszyna do powstawania zbednych stanowisk. Dyrekotorzy kierownicy zastepcy brygadzistow i caly batalion ludzi ktorzy siedza za biurkami a mimo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kolkach.
Alex 2017-05-27 22:03
No ale co mnie to obchodzi ile Fizjoterapeuta razabia?Dlaczego akurat jego zarobki dajesz w swoim linku?
Tetra 2017-06-01 08:21
Co tu taka cisza
ja 2017-06-04 19:48
Bo nie ma Drewniaka, i jest inaczej. Tylko,że wszyscy dostają podwyżki oprócz pracowników produkcji
uczciwie- produkcja pracownik 2017-06-07 23:23
Wiec ludzie, wyrażajcie swoją opinię,by było lepiej,chyba ,że woleliście praktyki zastraszania Drewniaka,teraz mają problem jego przydupasy, którym brakuje pleców, a jeśli przyjdzie Pan Jerry U. i spyta się jak jest,co słychać bądzmy szczerzy z Nim,albo coś poprawi, i okaże się w miarę,a jak nie to znaczy ,że kolejny sługus naszego Prezesa . Na razie Pan Jerry ogólnie, w miarę pozytyw interesuje się, pyta się co i jak,a NEGATYW za nie szanowanie pracowników produkcji-mam na myśli angaże,które nas ominęły, my też mamy rodziny ,dla których żyjemy i pracujemy.
Operator 2017-06-13 16:02
UWAGA UWAGA PRODUKCJA NOWY DYREKTOR OD JUTRA w FIRMIE!!!
W pierwszej kolejności jak będziecie mieli okazję do rozmowy to PODWYŻKI !!!
Bo Wszyscy dostali tylko jak zawsze zapomnieli o produkcji!!
I co najważniejsze ma współpracować z firmą tak jak mu się zagra! żeby nie było lipy że chłop z Poznania będzie dyrygował i swoje zasady wprowadzał jak jego poprzednik.
Ps. Do zarządu robicie wielki błąd że kolejna obca osoba dla firmy będzie zarządzała produkcją ,zamiast swoich ludzi z niższych stanowisk wynagradzać awansami na wyższe stołki to wy dożycie do tego że w niedługim czasie w firmie będzie pracować więcej imigrantów niż ludzi co utworzyło Sokpol ciężką pracą, poświęceniem i cennym czasem dla firmy,nie rodziny!!!
Kacper 2017-06-14 12:09
Słuchajcie..kim jest ten bezzębny portier w okularach z bródką?Wiecznie usmiechniety..zadowolony z siebie..podsmiechujki se robi z pracowników jakby on się czuł lepszy...Dlaczego on tak się zachowuje?Może to jest jakiś magister inżynier??
Porąbany 2017-06-14 15:44
To jest Darek syn Genowefy i Mieczysława,były zawodnik MMA .-W czasie walki doznał kontuzji lewego jaja i od tamtej pory dzwiga tylko szlabany.
Kumaty 2017-06-14 22:13
Diobeł,powiedz liczyles na stolek dyrektora??
Tyle ze zapomniales ze masz piz..de zamiast jaj!!!
Duszek 2017-06-16 22:19
Kacper to sie go spytaj w realu a nie tutaj swoje żale wypisujesz ..Boisz się.. ?
Kurczak 2017-06-17 20:02
Gość jest spoko..
Kacper 2017-06-19 18:29
Boje się że naskarży prezesowi Sobczykowi że pracownicy go poniżają czy atakują i ten wyciągnie z tego konsekwencje....
Ja 2017-06-20 13:19
He he
Darek Świderski 2017-07-10 00:23
A co mam k.. płakać że tam pracuje. Może nie jako portier bo portier siedzi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 12 godz i wszystko ma w czterech literach. Masz odwage to porozmawiaj a nie na forum się pytasz. Pozdrawiam
Stary 2017-07-12 15:32
Co tu taka cisza ?
Xds 2017-07-15 08:51
Bo już jest dobrobyt w Sokpolu. Każdy szczęśliwy z roboty i wypłaty.
Operator 2017-07-15 12:50
Tak szczęśliwi że się zwalniają ... wczoraj jedna osoba jutro następna a za kilka miesięcy będzie kilkanaście jak tylko Schumacher Packaging Sp. z o.o ruszy w Myszkowie ! :) może wtedy zarząd zmądrzeje i dadzą zarobić uczciwe pieniądze. Bo jakby nie było to zakład robi ładne pieniądze!!! zresztą widać i czuć!!!
Jaro 2017-07-15 19:30
No co Ty? Przecież rządzi spoko Jurek. Najlepszy menadżer w historii Sokpolu.
pracownik równa sie- mobbing 2017-07-16 17:19
I dobrze, niech będzie konkurencja. Nikt Prezesa Sobczyka, na nic nie naciaga. Firmę stać na uczciwe traktowanie pracowników. Pracujemy ciężko, kosztem siebie i rodziny
Agata 2017-07-20 11:39
@Operator piszesz o zwolnieniach w firmie. Możesz powiedzieć co jest ich przyczyną? Jak duża jest skala rotacji? Czy dotyczy głównie któregoś z działów?
Operator 2017-07-20 15:37
Bynajmniej produkcja,głębiej nie sięgam wiedzą ... ;)
teraz zarobki takie jak produkcja otrzymuje można uzyskać w każdej innej firmie gdzie system pracy 40 godzin tyg. od 7:00 do 15:00
sidlowiec 2017-07-23 05:20
Trafiłeś w sedno,to nie na trzy zmiany są zarobki. Szkoda,że mając tak wiele, Prezes patrzy na średnią miasta Myszków,a stać Go, by swoich pracowników doceniał,ale po co? Prawda Prezesie?
Ziomek 2017-07-28 18:38
Stać go bo przecież jest na 88 pozycji najbogatszych w Polsce. Ale po co ludzie za darmo będą robić a jak nie to z zagranicy przywiezie samolotem.
kandydat 2017-08-06 22:26
Mam pytanie, ile można zarobić w Sokpolu jako operator maszyn TBA, pracując po 8 godzin, bez sobót i niedziel ? Czyli za zwykłe 176 godzin miesięcznie?
pracownik 2017-08-07 13:17
bez sobót i niedziel Cię tu nie zatrudnią-taka prawda
kandydat 2017-08-09 17:28
No o gdybym pracował teoretycznie tylko 178 h miesięcznie, to ile można zarobić? Chodzi mi o możliwość porównania z innymi firmami.
Operator 2017-08-09 18:32
2300/2500
Przem 2017-08-09 22:48
Od dziś poprawka. Minus 10 procent za zaangażowanie. Ha ha. Co dwóch dyrektorów to nie jeden. Zadbali o pracowników.
Przem 2017-08-09 22:48
Agata 2017-08-10 13:42
@Przem czyli w firmie zachodzą obecnie zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Sokpol?
Przem 2017-08-11 00:30
Poza zmniejszająca się wypłatą, zwiększająca obserwacja przez kamery i zwiększeniem liczby obowiązków nic się nie zmienia. Czyli standard.
Co powinny wiedzieć osoby aplikujace?
Lepiej zanieść podanie do biedronki...

PS To Ty Jurek?
@operator 2017-08-11 00:36
@kandydat
Idz na portiernie sokpolu tam nic nie robia tylko alkomatem sprawdzaja i po 2tys wyciagaja.
Mobbing 2017-08-15 13:21
Od Sokpolu jak najdalej... Chyba, że chcesz być traktowany jak śmieć i być nikim...
Wdrożony 2017-08-16 18:47
Ogólnie zakład to porażka, brak zarządzania z prawdziwego zdarzenia,brak organizacji,czasem kompetencji...Same awarie a w święta praca bo plan wybitny,ciekawe jak długo to potrwa.
Gdyby nie brygady które wszystko ogarniają to upadek byłby szybki i nieunikniony.
I ta nowa kadra zarządzająca...tabelki,wykresy,cuda na kiju a efektów brak..Niestety,pracować gdzieś trzeba ale mam nadzieję że już niedługo .
Pozdrawiam ludzi pracujących na ten "sukces"
Zostaw swoją opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokpol Sp. z . o.