Sokpol Sp. z . o.

Myszków

Opinie o Sokpol Sp. z . o.

$$$ 2016-05-29 17:16:39
Pracowałe w sokpolu bardzo bardzo krótki czas , ale ta Marta okazała się najmilszą osobą jaką poznałem ,wy dojne Łosie
$$$ 2016-05-29 23:54:01
no może nie całkiem najmilaszą bo coś pamiętam ,ale tak ogólnie powinnem już się zamknąć raz na zawsze, a tak w ogóle to mi ciężko jest
$$$ 2016-05-30 00:14:07
a wecie że kobiety mogą być brutalne,jesteście szczęściarze którzy macie żony
€€€ 2016-06-08 17:28:46
To aż taka perwersja a co słychać w laboratorium u koleżanek
Ksieciunio 2016-06-09 23:36:30
To prawda wypłata po podwyżkach???,chyba kpiny jakieś !!!
Satelita 2016-06-10 08:22:11
To jest nowy system premiowania.Jak na te czasy to za taką wypłatę co proponuję Sokpol (dyrekcja i zarząd ) godnie się nie bedzie żyć. I albo pracujesz 360h w miesiącu albo spędzasz czas z rodziną w niedziele. Masz łep i h*** to kombinuj.
maro 2016-06-11 14:18:41
firma przestała szanowac pracowników i kierownictwo wraz z szefostwem chce sie jak najwięcej nachapac
wypłaty coraz gorsze a wymagania coraz wieksze , najlepiej jak by robic dwie rzeczy na raz
rotacja pracowników w firmie coraz wieksza, nowi długo nie zagrzewaja miejsca bo za taka kase mozna pracowac gdzie indziej i byc szanowanym a tutaj prawo głosu m,aja tylko pracownicy z długoletnim stazem reszta to mieso armatnie i nie wazne czy potrzebujesz wolne
ogólnie ludzi z urzedu pracy sa przysyłani wiec chetnych do pracy w sokpolu nie ma jak kiedys
xyz 2016-06-17 19:19:08
W tym zakładzie 95% ludzi jest przyjmowana tylko i wyłącznie dzięki znajomością.
A ty bura suko zamknij japę bo to co ludzie piszą na temat traktowania ludzi przez zarząd to święta prawda. Tak właśnie jest. Myślał by kto jaki Ty jesteś wielki pracuś. Jedź do Holandii na rabarbar ,do zobaczysz co to prawdziwa praca.
A nie pierdolisz bzdury
Mentos 2016-06-18 21:39:35
Zawsze na okres letni sa przyjecia,okres urlopowy sie zaczyna wiec ludzi potrzeba.

Bura suko nie dyskutuj z nimi nie ma sensu. Nie dogodzisz wszystkim.
mumu 2016-06-21 12:56:15
Jakie 6 zł na godzinę na portierni? Jest marne 5zł za godzinę .6zl to było tylko obiecane i na tym się skończyło.Obiecanki
pracuś 2016-06-22 13:05:08
niektórym osobą z portierni to bym nawet nie dał te 5 zł kompletna żenada ,no są osoby którym podwyżka rzeczywiście się należy
OFF 2016-06-29 18:34:14
Witam mozna w tej firmie wykupic jakies udzialy.
Cd 2016-07-11 07:32:10
Doczekaliśmy się przeszklonych toalet. Proponuję aby Romek założył w domu i sobie Sylwie poglądal a nie pracowników w firmie. Ciekawe co na to pip. Bo na minimum kultury w tej firmie nie ma co liczyć.
ciekawski 2016-07-11 12:26:35
nie wierzę przeszklone toalety ,czyli szklane drzwi ,czy całość ze szkła .....to nie normalne,ale na szatni ,czy na produkcji gdzie to jest , może by ktoś wrzucił zdjęcie ,ciekawy temat PROSZĘ O WIĘCEJ!!!!!
była co prawda wizja szklanych domów w Przedwiośniu Stefana Żeromskiego ale toalety....... biedni ci pracownicy Sokpolu
Fgd 2016-07-11 22:42:22
Popołudniu po przemyśleniu zalepili jakimś badziewiem. Wyglądaja teraz jakby rok nie były myte. Same smugi. Kto wpadł na pomysł kupienia przeszklonych drzwi a potem zalepienia szyby. Najpierw robią potem myślą.
Te drzwi to Romka już od pół roku drażnily. To jedyne miejsce którego nie miał w kamerach. A rozwiązanie jest proste. Po prostu kołowrotek na kartę uspokoi romkowe koszmary nocne.
nick 2016-07-17 19:41:27
czy w waszej firmie jeśli ktoś się nie sprawdzi to zwalniaja
Senior 2016-07-18 12:19:37
Nick- a są takie firmy? Chyba w każdej firmie jest tak samo. Jak jesteś sierota to zamiast zwolnić wola awansować takiego człowieka na wspólnika albo do zarządu. A może coś pomyliłem i to Ty jesteś sierota.
Mariusz 2016-07-18 18:43:02
Szanowni państwo nie idzie do pracy do Sokpol na portiernie ponieważ impel leci w chuja z wypłatami wypłacają jak chcą i menadzer z szefem zwalniają ludzi po 2 miesiacach pracy to jest poprostu żenada Jebać ich tego ciecia szefa całego i jego menadżera pozdro wam
3333 2016-07-29 20:58:58
Jak wyglądają zarobków laboratorium?
Old 2016-07-31 09:29:05
Jak dalej Pinokio bèdzie u władzy to tak będzie
Tc 2016-07-31 19:11:58
Na jakie benefity może liczyć młody urobiony człowiek. Na książki dla dzieci których jeszcze nie ma. Na wczasy pod grusza gdzie limit jest poniżej 1500 na członka. Jak oboje pracują to wczasy nie należą się. Więc jakie?
nick 2016-08-03 11:25:38
na jaki zarobek możne liczyć nowy pracownik i czy po okresie próbnym na podniesioną stawkę godzinową czy z ta stawka po okresie próbnym jedzie dalej
maluutka 2016-08-20 15:54:48
Mam pytanie jak wygląda praca w laboratorium. ? Praca od pon do niedz non stop czy jest jakiś dzień wolnego ? Jak wynagrodzeń ie?
nick 2016-08-26 18:26:49
SOKPOL to dzungla
ginter 2016-08-26 18:56:17
Z zatrutym powietrzem i z.....ą Anią Ginter
Dell 2016-09-02 12:32:15
Mają jakies oferty pracy na produkcji bo na ich stornie jest że poszukują.
Tegotojaniepowiem 2016-09-09 00:04:14
Ciekawi mnie ilu z tych co tu się wypowiadają jest pracownikami SOKPOL-u
były 2016-09-13 11:50:42
90% to obecni lub byli pracownicy sokpolu lub ich mężowie ,żony lub dzieci wypowiadają się dość merytorycznie a reszta to pisze bzdury jak łysy z włodowskiej góry
były 2016-09-13 11:51:03
!@# 2016-09-16 23:49:13
Ten ,sokpol to tak jak by jakaś granica w ogóle nie da się złamać granicy ,nie ma skrótów , zawsze człowiekowi ustalą pozycję , pozdrawiam
xxxx 2016-09-18 23:25:00
podobno w Myszkowie i okolicach biorą towar jak leci, całymi paletami.
mimo kili->to stanowisko podobno już obsadzone przez chłopaków z Zawiercia
Duszeek-spowiednik 2016-09-22 18:58:09
Słyszeliście coś,że vice-prezes Indor sie zwolnił? Ciekawe czy Grzywa dupą trzesie? Nie ma już poparcia ha ha ha
Ur 2016-10-09 14:28:54
Ogólnie to jestem zadania to nie warto się starać o to by tam pracować . Jak się się tam dostaniesz to zobaczysz . Sami podpierdalcze i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no i ludzie drewniaka . Nie polecam. Pracuje bo muszę ale szukam pracy w innej formie bo z tymi borsukami i drewniakami nie da sie pracowac . Nie wiem czy Roman to czyta ale powinien sie zastanowić się nad tym drewniamiem .
Podkoldernik jadowity 2016-10-12 17:24:57
Fajny zakład,świetne zarobki jak na okolice. Chcesz zarobic,staraj sie. Kazdy wie w co sie pakuje po rozmowie kwalifikacyjnej.Ludzie jak wszędzie są normalni i reszta. Ta reszta to wiekszosc ktora sie tu wypowiada,nie ma najmniejszego sensu brac pod uwage wiekszosci tu opinii,zwykli nieudacznicy i frustaci. Zapewne to samo o nich powiedza ich zony i dziewczyny,stracony czas,rozczarowanie!!! Tak wiec kto chce pracowac i zarabiac niech sklada papiery,kazdy normalny mile widziany w zamian za tych biednych,przerobionych chlopcow o smutnych twarzach.
sdf 2016-10-12 17:54:25
a nie wiecie czy oferta dla specjalsity do spraw kluczowych klientów w Myszkowie jest aktualna teraz?
Gość 2016-11-02 18:57:12
Witam!
Chciałbym się doradzić czy warto startować na stanowisko informatyka w Sokpolu.
Czy jest to praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku czy w weekendy też? Słyszałem, że są też jakieś dyżury.
Będę wdzięczny za jakieś info :)

Halo halo 2016-11-05 20:37:47
Oferta wisi na zakładzie to chyba aktualna. Dyżury na telefon jak by się coś działo
pracownik 2016-11-07 11:19:11
Tylko pamiętaj,zanim wejdziesz do pracy, zostaniesz zgnojony i potraktowany jako złodziej-alkoholik przez firmę super ALFA
Cxd 2016-11-07 19:02:52
Taka twarz. Tego już nie zmieszczą kolego.
maja 2016-11-08 23:35:56
A czy Roman powtarza na zebraniach ze Sokpol to nie obóz ale i nie sanatorium??? Nie pracuje tam 12 lat ale pamietać to hasło będe zawsze.
pracownik 2016-11-09 08:54:15
Nie powtarza,bo po pierwsze już jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a po drugie Roman nie patrzy na ludzi,bo to nie ta klasa społeczna Ci jego pracownicy. Już nawet "Dzień Dobry" nie powie...
ciekawy 2016-11-11 09:34:26
napiszcie cos o stanowisku magazynier w sokpolu jest oferta
dzejson 2016-11-11 18:03:06
Tu już miodu nie ma...
stary leń 2016-11-11 18:49:09
NOWY PRACOWNIK MA PRZESRANE np patrze jak jest w brygadzie nr1 u jana nowi pracuja w swieta lub niedziele na 2 i nocna zmiane a starzy tylko 100 lapia na 1 zmiane chamstwao jak oni tak dlugo wytrzymaja zobaczymy
czupp 2016-11-11 20:41:15
robota 7dni w tyg,zarobisz 3000 ale za 28 dni pracy
Pracownik 2016-11-13 17:40:51
Ludzie poczytajcie sobie kodeks karny. To co robi firma Alfa, za zgodą Romana to bezprawie. Będę cytował wyrywkowe,ale prawidłowe względem prawa sytuacje, i nie chodzi mi o to by być naprutym w pracy,bo to karygodne. Chodzi tylko o normalne podejście pracodawcy,do pracownika i odwrotnie...
1) Czy dopuszczalna jest wyrywkowa kontrola trzeźwości pracowników w firmie? [/b] Pracodawca może żądać przeprowadzenia badania, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że pracownik stawił się do pracy w stanie po użyciu alkoholu albo spożywał alkohol. Co do zasady, podejrzenie pracodawcy powinno się odnosić do konkretnego pracownika. Kontrola trzeźwości nie może być przeprowadzana na zasadzie losowej i wyrywkowo, np. co piątego pracownika.
2)Pracodawca ma prawo zbadać trzeźwość, ale za zgodą pracownika. Gdy stwierdzi nietrzeźwość, może go zwolnić bez wypowiedzenia.Co z tego wynika w praktyce? Z tych przepisów płyną dwa wnioski. Po pierwsze - podstawą badania pracowników jest uzasadnione podejrzenie stanu nietrzeźwości. Po drugie - nie istnieje przepis, który wprost zobowiązywałby pracownika do poddania się takiemu badaniu.
Żeby nie było tak kolorowo
3)Jakie konsekwencje mogą być wyciągnięte wobec nietrzeźwego pracownika? Oceniając stopień przewinienia pracownika, pracodawca ma obowiązek odsunąć nietrzeźwego od pracy, co oznacza dla pracownika utratę wynagrodzenia za ten dzień. Może też nałożyć karę porzą-dkową, np. upomnienie, naganę, karę pieniężną w wysokości jednej dniówki - za każdy dzień odsunięcia od pracy. Obecność alkoholu w organizmie pracownika daje również podstawę do zwolnienia bez wypowiedzenia
Zwróccie uwagę na słowo "nietrzeźwego" pracownika. Zgodnie z art. 115 § 16 k.k., stan nietrzeźwości zachodzi wówczas gdy (w zależności od sposobu pomiaru):

a) zawartość alkoholu we krwi przekracza 0,5 promila albo prowadzi do stężenia powyżej tej wartości (badanie krwi),

b) zawartość alkoholu w 1 dm3 wydychanego powietrza przekracza 0,25 mg albo prowadzi do stężenia powyżej tej wartości (badania na alkomacie)

prognostyk 2016-11-17 09:18:00
dodatkowy alkomat ogólnodostępny powinien przy 1 bramie jak są szlabany lub przed portiernią żeby każdy pracownik mógł się sprawdzić bo nigdy nie wiadomo wydaje się że jest okey a jednak coś tam wykaże
Alf 2016-11-19 23:19:09
Dejta spokoj!Czlowiek jak wychodzi z plecakiem z zakladu to jest traktowany jak lobuz!Jak zlodziej!Co jesli chlopina by se wziela na niedziele do plecaka sloik koncentratu do zupy pomidorowej?Ciekaw jestem czy delikwent za to zostalby zwolniony??Bardzo kontrowersyjne zachowanie ochrony!
niezależny 2016-11-20 16:30:32
z zakładu nie wolno wynosić kompletnie nic za pracę jest jest płacone wynagrodzenie , a koncentrat to jest w kiosku na zupę raczej w poniedziałek na niedzielnym rosole .ochrona ma być konsekwentna w stosunku do pracowników i wiarygodna dla zleceniodawcy bo bierze za to duże pieniądze.jeżeli zachowanie ochrony wobec pracowników,gości czy kierowców będzie budzić jakieś niejasności czy kontrowersje to również jest temat do rozmowy.
Xxxxxx 2016-11-22 10:42:44
Witamy na forum panie Jurku (niezależny)
Przynajmniej konkretnie. Zamiast pisać co trzeba to skomlą o słoik koncentratu.
Czy zamierza Pan cóż zrobić z funduszami pracowniczymi? Obecnie tylko karty szczepień nie trzeba przynosić aby dostać bony. Kadry sprawdzają kto ile ma pola, ile zarabia współmałżonka. Walą nadgodziny. Jak ten koszt ma się do tego że dostanę 300 zamiast 400zl bo mam pole lub żonę . Czy te 100 pokrywa nakłady pracy na weryfikacje? Nie prościej zrobić algorytm od zarobków w firmie i lat pracy.
Zostaw swoją opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokpol Sp. z . o.