Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Prometeusz

Tu już nikt nie chce pracować.Spójrzmy na handlowy.Odchodzą bo się nie da pracować w dziale.

bura bura
@Prometeusz

dyr. produkcji też przejrzał na oczy ha ha i się zwolnił na 100% generalny też długo nie wytrzyma

Żyrant z przymusu
@Prometeusz

Nie chodzi o działy, tylko o politykę firmy wobec ludzi. Wymagania coraz większe, a zarobki stanęły dawno w miejscu. Do tego brak jakiegokolwiek szacunku elementarnego. Nic dziwnego, że ludzie się zwalniają. Firma zastała się w czasach, gdy na Myszkowie i okolicy była jedyną,ale to się zmieniło. Mentalność zarządu NIE.

Ahmed
@Żyrant z przymusu

Kto chce pracę znajdzie, Sokpol nie jest jedyną firmą. Odkąd pracuje wiele osób się zwolniło, i to z powodu mobbingu czy poniżania przez niektórych brygadzistów lub ich zastępców. Dziwię się że młodzi jeszcze tu pracują, mają wiele możliwości! możliwości poza Sokpolem.

Pomocny

Skoro dałeś się nabrać to teraz walcz o swoje,są dyrektorzy ,kierownicy... Oni powinni Ci pomóc w tej sytuacji tym bardziej że to nie nowość w tej firmie,to już było..

Pomocnik
@Pomocny

Ty poważny jesteś? Kto Ci tu pomoże,bez przesady. W normalnej firmie taka osoba to by dawno była zwolniona. Na to jest paragraf

Pomocny
@Pomocnik

Od czegoś trzeba zacząć,jeśli kierownik czy dyrektor nie pomoże to zarząd napewno zrobi porządek

Ahmed
@Pomocny

Do kierownika nie polecam, polecam wyżej, Dyrektor lub Prezes.

Stefa

Co z Rambo?

Stefa
@Stefa

Czy konsekwencje zostaly juz eyciagniete?

yeti

Czy ten Pan z wąsem został zwolniony definitywnie czy nie?Jaki jest obecnie jego status?

Pan
@yeti

A co Cię to obchodzi kundlu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
Wiara w dobro

Zenek jak tu teraz przyjść do pracy ze świadomością,że byłeś nagrywany jak straszyłeś podwładnych? Pewnie zwieracze puszczają.Ciekawe kiedy opublikują nagrania lub przęslą do Zarządu i co wtedy??Dyscyplinarka i na Partyzantów.... Powodzenia -karma wraca.

Zguba
@Wiara w dobro

Brawo Ty, komentarz 100/100. Tylko, że tacy to, sumienia nie mają, ani skrupułów.

Stary wyga
@Wiara w dobro

No racja kolego

Ser Gouda

Jak tyle lat żyje to nie widziałem takich pacanow!

stary wyga

zenek też dwulicowa pała wredna gnida mam nagrania jak straszył ludzi że jak nie przyjdziesz w niedziele do roboty to na Partyzantów pójdziesz do urzędu pracy. I nie tylko jego Andrzejka też i jeszcze paru tak na wszelki wypadek, mobing jak h.j w sądzie jak bym to puścił to obsrani ha ha

SCZ
@stary wyga

To wyślij kopię do zarządu. Jeśli nic z tym nie zrobią. Będziemy mieli odpowiedz na wiele kwestii

Jack
@stary wyga

Wysłać do Dyrektora Operacyjnego plus Zarząd. Niech posluchaja.

Pejs
@stary wyga

Bo Zenek, to szkoła poprzedniego dyrektora. Zastraszanie,szczucie, zapieranie się w 4 oczy. To były jego metody. Czas z tym skończyć. Zenek był wygodny dla Pazdana????

Wiara w dobro
@stary wyga

Prześlij do Zarządu a najlepiej wstaw na Youtuba.

Abc

Zgadza się. Mleko się rozlało. Gość sam sobie nagrabił i teraz ponosi konsekwencję. Po co kopać leżącego. Już wystarczy

Gonzo

Nawijaj.

Jan

Jak to czytam chce mi sie.smiac tak nazekacie a jak chodzi o wolne czy wyjscie wczesniejsze do bardzo.mili jestescie zamiencie sie wy na tudzien czasu na brygadziste miejce wszystko pod kontrola protukvje ludzi zeby kturys sie.nie.pomylil nie pasuje do sie zwolnic a nie zachowojecie sie jak dzieci w przedszkolu macie odwage donosic 1 na 2 a tak naprawde jaj nie macie bo zaden z was by nie chcial byc brygadzista i miec wszystko na glowie i taka jest prawda

Prawda w oczy kole
@Jan

Też, mnie to śmieszy. Analfabeta próbuje, coś skomentować. Naucz się pisać po polsku. Na brygadzistę się tu nadajesz-Janie zbędny Brygadzista powinien pomagać pracownikom, a nie tak jak Wy. Nabijanie się jak ktoś nie daje rady,nie zauważanie problemów, bądź siedzenie w kantorku. A telefon do Was, to łaska, że odbierzecie, a i tak pretensje i darcie mordy, że zawracamy wam głowę.

Nadejdzie

Już będziemy to robić, bo pierwsze koty za płoty już są

Wolontariisz co nosii prubki
@Nadejdzie

Tak jak ci to sprawi ulge jedno zycie mniej

Wolontariisz co nosii prubki

Forum jest po to by niszczyć a nie pomagac a brygadzista jest po to na produkcji by wykonywac polecenia przełożonych tak zeby towar trafil na czas do klienta czas pokaze ile warte jest zycie

Burżuj
@Wolontariisz co nosii prubki

The.bil z Ciebie. Po pierwsze, On wiele żyć, ludzi upokorzył swoim zachowaniem, i wykorzystaniem. Po drugie, jeżeli brygadzista jest od wykonywania poleceń np kierowników, to ma to robić i podpierać sie pracownikami, a nie żerować na ludzkiej krzywdzie.

@Burżuj

Popieram

Patrzac na to co dzieje sie w sokpolu na terazniejsze wydarzenia uwazam z roszady brygadzistów tz zmiana brygady np' co rok rowniez na MWG przerwało by na jakis czas tworzenie sie grona wspólnej adoracji,chodza jak swiete krowy .Sokpol to nie folwark a oni czuja sie jak włodarze jest grupa ludzi którzy psuja atmosfere w sokpolu i opinia idzie w swiat nikt nie chce przychodzic tu do pracy

Bardo

Jak takie osoby mogą być brygadzistami nie tylko endriu parę innych też co oni reprezentują nic. Dać go na soniki i niech miksuje tak jak Sam karze (zrób 8palet i ić domu po5 godzinach )niech Sam pokarze przez miesiąc albo dwa jak będzie za....dalał pajac . Pracowałem w innych zakładach i brygadzistami byli normalni ludzie a nie barachło i prostaki. Ale kierowniczek pr. Lubi naganiaczy co nie

Sprawiedliwy

Napiszcie coś więcej o nożu.Zainspirowało mnie to. Czy to nóz ala Rambo?

@Sprawiedliwy

Nosi białą broń a w pracy nie wolno na to jest kodeks chyba że na produkcji pracownikowi niezbędny jest nóż.A po co jemu gdzie bhpowiec a przecież Nowak Niko się nie boii zapomniałem He He.

Adwokat Wąsa

Dobry zwyczaj nie pożyczaj, jeszcze lepszy nie oddawaj. Co to jest przedszkole?? Jak masz problem to walisz takiego odrazu w czerepak i mówisz mu żeby się gonił. Niby same chłopy robią, a jak tu czytam to (usunięte przez administratora) same. Jak się nie ma jaj to jest się(usunięte przez administratora), tak świat wyglada. Pozdrawiam

Obserwator 1

Nie ma co sobie wyobrażać. Nikt normalny tak się nie zachowuje. Ode mnie byłby strzał w mordę.

Smiechuwarte

Ale kazdy pisze ze cos widzial slyszal to czemu nie reagowal ?? Jak cos widzial czyli nic nie bylo kazdy moze cos napisac a moze tak nie bylo jak powiem ze widzialem slona w nopolowym tez uwierzycie

@Smiechuwarte

slona w nopolowym:-) nie chlej tyle. I nie broń .g.n.o.j.a.

@Smiechuwarte

Dlatego pokrzywdzeni powinni spotkać się z Dyrektorem generalnym,spisać zeznania i skonfrontować to z Wąsem. Jeśli faktycznie pozyczalt,zastraszal i nie oddawał to powinien wylecieć na zbity ryj.

@Sprawiedliwy

Uważasz, że taka (usunięte przez administratora) jak Wąs, się przyzna? On zawsze w zaparte idzie, i za plecami

@Obserwator 1

Nie musi,wystarczy zeznanie kilku osób i jest pozamiatany. Mobbing to poważne wykroczenie. Nie sądzę,żeby ktoś sobie wymyslal takie historie bez powodu.

Duch
@Sprawiedliwy

Ludzie to (usunięte przez administratora), wszystko mogą sobie wymyślić . Dlatego jestem neutralny.

Góral
@Duch

Nie podszywaj się (usunięte przez administratora)

Zocha

Na pewno się tacy znajdą. Na pewno nie tutaj. Tylko przed zarządem. Uwierz takich będzie wielu. I takim cwaniakom jak Ty, i N, szczęki Wam opadną.

Wierzący
@Zocha

Zocha oswiec mnie. Ujawnij się.

Mrs Robot
@Zocha

Oby.

POMOC

Proszę o informację jakiego rzędu kwoty pożyczył od Was ,,Żaba" Co obiecywał,czym straszył,itp.

Roman
@POMOC

Czy ten człowiek o pseudonimie Żaba jest przyjemny... akceptuje ludzi... lubi tolerancję?

Stefan
@Roman

Tak jak mu pozycza to pewnie i jest. Alechandro to jego druga ksywa...

bura bura

Na No.aka nie ma haka faktycznie tak mówi teraz na innej zmianie nowy narybek (żyranci)ha ha ha

Obserwator
@Roman

Co ty bredzisz Roman?!

Duch
@POMOC

Skończcie już płakać :)

Sprawiedliwość

Proponuję aby osoby pokrzywdzone pisały na adres email podany na stronie firmy.Ewentualnie każdy z członków zarządu,dyrektorzy,kierownicy mają imienne adresy. Proszę opisać zaistniałą sytuację oraz kwotę jaka została pożyczona oraz w jaki sposób byliście traktowani przez osobę o ksywie Żaba.

Prawda
@Sprawiedliwość

Kierowników bym wykluczył, bo nie będzie obiektywnie. Dyrektor CEO, bądź wyznaczony ktoś z zarzadu

cała prawda
@Sprawiedliwość

Nikt mejla nie napisze bo wszędzie są kamery i w biurze może zobaczyć kto i kiedy. A jaką on może mieć tolerancje on nie wie co to takiego

Jack
@cała prawda

Ludzie z domu można napisać.Niech ktoś bw końcu przywróci sprawiedliwość.

Sprawiedliwy

Prezesie ,Zarzadzie prosimy o interwencję. Tak nie może być żeby jeden osobnik zastraszał załogę.

prawo

jak ci się młody do kierownika pr. Rafałka odezwie przecież w drzwiach go zignoruje on nie ma czasu wyjść na produkcje porozmawiać jak idzie bo ma to wszystko w (usunięte przez administratora) tylko zera na koncie się liczą, a o drugim panu Lebiodzie to już nie wspomnę . Kto tu kieruje tą fabryką Boże widzisz i nie grzmisz.

Pracownik...

Ile jeszcze można to tolerować? Czy to działa do na dobro tej firmy? Firmy z tradycją i pewna pozycja na rynku?

Czesław

Chłopaki podajcie gościa na talerzu.Wszyscy dobrze wiemy o kogo chodzi. Ryja drzec na innych i ponizać potrafi.

czesłau
@Czesław

Wszyscy dobrze wiedzą, o kogo chodzi. Przecież już raz za takie szwindle stracił stanowisko

Znajomy

No i mleko się rozlało,ciekawe ilu będzie takich jak ty

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków