Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Jacek

Podobno macie wtryskarki i produkujecie preformy. Jakie macie te maszynki Hasky czy inne? Jak wygląda u was grafik pracy? Pracowałem kiedyś w firmie H..x, mam doświadczenie. Do kogo trzeba sie u was zgłosić i starac sie o pracę. czy macie wolne miejsca? J

Ooerator
@Jacek

Zapraszamy na rozmowę na miejscu

@Jacek

Z taki doswiadczeniem najlepiej zglosic sie do stróża albo pan sprzatajacych. Bo gdzie sie zglasza w sprawie pracy...

jacek
@Ooerator

To do kogo mam sie zgłosić. Zostawiłem kiedyś CV ale cisza. Albo trafiło do kosza, albo ...........

@jacek

Próbowałeś może kontaktować się z pracodawcą i dowiedzieć, czy Twoje CV było w ogóle rozpatrywane? Myślę, że skoro składałeś swoją aplikację, to warto by było zadzwonić i się czegoś dowiedzieć.

Ooerator
@jacek

Nie sądzisz chyba że dostaniesz nr. Telefonu i nazwisko do kogo się zgłosić, trochę inicjatywy...

@Ooerator

Masz rację. Jeśli nie ma odpowiedzi z firmy warto wziąć sprawy z swoje ręce i spróbować się czegoś dowiedzieć. Czy jako doświadczony pracownik mógłbyś napisać jak wyglądają widełki finansowe dla nowych pracowników i czy są jakieś benefity?

cicho

Cześć. Mam pytanie do pracowników Sokpolu. Najprawdopodobniej będę składał CV do sokpolu, doświadczenie mam , bo pracowałem w Jurajskiej. Tylko teraz moje pytanie jak z zarobkami na początek? I czy to prawda, że robi się 7 dni w tygodniu czy jest to zwykła bujda? Mi zależałoby na pracy od poniedziałku do piątku no i czasami sobota , gdyby było trzeba

Mjh
@cicho

Zależy na jaką maszynę trafisz na sidelu wekkendy niestety robocze

cicho
@Mjh

Ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że są osoby co pracują 7 dni w tygodniu? Przecież każdego obowiązuje jakiś kodeks pracy czy określona ilość godzin w miesiącu do przepracowania

Ehhh...
@cicho

Jaki kodeks pracy? To że pracujesz 7 dni to norma a bywa że pracujesz 21 dni a w tym tzw szybkie przejścia czyli wychodzisz w niedziele o 6:00 i wracasz na 14:00

@cicho

zapomnij o pracy od poniedziałku do piątku to nie w sokpolu, pracował będziesz w weekendy bo ludzi brak i nikt nie chce przychodzić

Robiłem

Bez przerwy a jak nowy pracownik to 7 dni w tygodniu

Jan
@cicho

Też mam samo pytanie. Jakie sa stawki na początek i ile można dostać pożniej.

@ja

Jeżeli rzeczywiście obowiązuje również praca w weekendy, to chciałbym wiedzieć, czy jest ona dodatkowo wynagradzana? Mam nadzieję, że pracując całe 7 dni w tygodniu, można liczyć na atrakcyjną pensję na koniec miesiąca.

Wolny

Fajne zdjęcia co nie którzy wstawią z podbójw wakacyjnych nie którzy z browarkiem fajnie cały rok tyrać w weekendy że by tydzień nad morzem spędzić. A potem znowu 7 dni w tygodniu ha ha pozdrawiam niewolników.

Wakacyjny
@Wolny

Ale ich stać żeby pojechać. Tobie najwyraźniej żal du..ko ściska bo w d..ie byłeś i g..no widziałeś. Tak, że ściśnij poślady jak cię stać tylko na durny komentarz i Żubra pod żabką :)

@Wakacyjny

Jesteś dnem sokpolowska ściero

Przepisy prawa 2019

Ważna sprawa, przepisy prawa pracy, RODO 2019: W świetle przepisów RODO i zmian w kodeksie pracy wyrywkowe kontrole trzeźwości są niezgodne z przepisami prawa pracy, jak i przepisami o ochronie danych osobowych - pisze "Rz" Jak czytamy, w kwestii wyrywkowej kontroli trzeźwości należy mieć na uwadze przepisy o ochronie danych osobowych. "Zawartość alkoholu w organizmie pracownika bez wątpienia jest bowiem daną osobową" - czytamy. Gazeta zauważa, że ustawodawca nie daje pracodawcom możliwości samodzielnej kontroli trzeźwości pracowników przy użyciu alkomatu. "4 maja weszła w życie polska ustawa wdrażająca RODO. Zgodnie ze zmianami do kodeksu pracy, przetwarzanie przez pracodawcę danych wrażliwych jest możliwe wyłącznie w przypadku, gdy nastąpi to z inicjatywy pracownika" - pisze dziennik. "Wyrywkowe kontrole trzeźwości przez RODO niezgodne z prawem" "Rzeczpospolita" wyjaśnia, że nowe regulacje nie dają więc możliwości prowadzenia przez pracodawcę rutynowej kontroli trzeźwości w stosunku do pracowników. "Mogą przeprowadzić kontrole wyłącznie, gdy będą mieli podejrzenie, że pracownik spożywał alkohol. Dla celów dowodowych muszą natomiast korzystać z innych źródeł niż badanie alkomatem, np. nagrań z monitoringu czy świadków. Coraz częstsze będzie również wzywanie do zakładu pracy policji, aby to funkcjonariusz przeprowadził badanie" - czytamy.

@Przepisy prawa 2019

Aha .Czyli można sobie przychodzić po piwku czy dwóch do pracy..żeby tylko nie narozrabiać czegoś i wykonywać swoje obowiązki?Czy mam racje?

Pomocny

Jesteś (usunięte przez administratora)czy tylko udajesz?

Przepisy prawa 2019

Nie było moją intencją by przychodzić po alko do pracy. Chyba,że masz problem. Chodziło mi o to, że jesteśmy traktowani źle. To sprawdzanie godzi w Nas i jest poza prawem.

jeśli dmuchamy to wszyscy biuro tez co oni są lepsi do siedzą w klimatyzowanych pokojach a na produkcji pot po jajach się leje i nikt nie chodzi teraz bo za gorąco

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Si3l

Kasa powyżej 4 tyś na rękę

@Si3l

chyba wszystkie weekendy, albo masz stawkę 22 zł \ h

Księgowy
@Si3l

To teraz tam kwartalnie płacą. ?

UWAGA ; przyjęcia do pracy'' ciekawa praca w weekendy stawka 13 zł brutto , sokpol to kpina czy tak dużo chętnych ze takie stawki

Wolny

Sokpolowskie woły robocze ciepło co a tu jeszcze w weekend czeba przyjść ha ha pozdrawiam

Ortograf
@Wolny

„Czeba” ???? no brawo kolego z dokładania jesteś czy paletyzacji ??

Rodo

Jak już Ostał poruszony temat kamer . To jest ciekawy artykuł o wyciąganiu jakichkolwiek konsekwencji z nagrać w związku z rodo. (usunięte przez administratora)

Cf
@Rodo

Na portierni jest tabliczka. Rejestracja video i AUDIO

Jonasz

Fajna firma oraz dobra jako pracodawca. Dla chcących pracować polecam!

Pieczarka
@Jonasz

Dla chcących pracować owszem, ale dla chcących pracować i dobrze zarobić to już nie koniecznie ;-(

Bogdan

Na której Brygadzie robi?Moze podaj inicjaly...

Produkcja

Pasztet robi i dalej się naśmiewa

Stefo

jak taka osoba ma byc wiarygodna skoro podklada swinie robi foty a nastepnie niszczy pracownikow??? Prezesie czas to ukrocic.

AnnoDomini
@Stefo

O Kim piszesz? Mamy swoje typy,ale warto sprecyzować

Stefo

Czy Zarzad ma zamiar wyciagnac konsekwencje od osoby ktora robi ustawki a nastepnie fotografuje rzekome przewinienia pracownikow produkcji?wszystko jest na kamerach. W normalnej firmie taka osoba dostaje dyscyplinarke i na ryj z roboty

Witam chciałbym się przyjąć do firmy sokpol tylko nie wiem jakie są tam warunki pracy mógł by ktoś mi powiedzieć coś bliżej???

Sok..ownik
@Zainteresowany

Chlopie walnij sie sokpol to (usunięte przez administratora) robisz w weekendy nikt cie tu nie szanuje . Caly czas wiecej pracy i tak naokraglo zero czasu dla rodziny chyba ze robisz jak kierownictwo

@Zainteresowany

chłopie szukaj pracy w innych firmach chyba ze chcesz pracy w weekendy a kasy wcale nie wiecej stawki takie jak wszędzie nic wiecej jak robisz wiecej 100 to ci premie upier dolą i wychodzisz na to samo oni umieja liczyc

Smutny
@Zainteresowany

Nie warto się zatrudnić w tej firmie zarobki jak na takim firmę to śmiech wymagania na najwyższym poziomie A pracownik jest nikim

Kierowca

Dwie godziny po awizacjii kierowcy dalej czekają na załadunek żenada jakaś a magazynier nie daje sobie rady może czas zmienić dział bo na tej zmianie zawsze są problemy

Magazynier
@Kierowca

O którą zmiane chodzi?Konkretnie proszę napisac.

@@kierowca
@Kierowca

Czyzby to byla zmiana pana macha ?

Bonzo
@Kierowca

Kierowco podaj numer naczepy pomoze Ci

Pracownik nie niewolnik

Witam Przeważnie wszyscy narzekają tu, mają pretensje jedni do drugich to ja tak może inaczej o z tego miejsca chciałbym w swoim imieniu a może i nie tylko podziękować Prezesowi za dodatkową premie roczną. Dzięki Szefie i pamiętaj że są tu też ludzie którzy lubią swoją robotę i doceniają takie gesty jak ta premia. A teraz możecie mnie tu hejtowac koledzy no bo cóż innego potraficie. Pozdrawiam.

@Pracownik nie niewolnik

Jacek tą premie którą Ci dali i tak odbiorą z nawiązką pic na wodę

@Pracownik nie niewolnik

Inni mają premie miesięczne. Premia roczna w wysokości ok 1000zl to jakby co miesiąc dawali Ci premie w wysokości 100zl. D nie urywa jeśli to nazywamy premia za to że np chodziłes chory do pracy. Jedno l4 i po premii. Nieważne jak pracowałeś cały rok lub ze np w roku zrobiłeś 200 nadgodzin itp.

@Pracownik nie niewolnik

I zapomniałem podziękować a konto świąt. Zamiast płacić za utylizacje znowu stare soki rozda się pracownikom i znajdą się tacy którzy będą po rękach całować Romana bo coś dał. W innych firmach są bony. W Sokpolu zgrzewka starego soku. Ave Roman...

Operator
@Pracownik nie niewolnik

Ty śmieszny robotniku raz na rok 1000zł i podjarany ja teraz mam 3 razy w roku po 1000zł i dwa razy po 600zł na święta wystarczy wyjechać po za ten zapyziały Myszków i poszukać normalniej pracy tak jak ja to zrobiłem bo też byłem (usunięte przez administratora)Sokpolu jak ty ale już nie jestem buraczyno weakendowy w sokpolowskim (usunięte przez administratora)ha ha ha

Szklo

Pracuje w sokpolu 3 lata nie bede obrastal w piorka najlepszym brygadzista jest Tomasz Skwara niech kazdy wie !!! tomku pracowac u twojego boku to zaszczyt Dziekuje za wszystko

Spawacz

Rysiek z sakspolu co pracuje na gentarce też wspominał że fredy robią sobie po kontach

Spawacz

W sakspolu też robiłem atmosfera nawet ale jak zobaczyłem jak kierownik Adam robi freda prezesojowi to aż mi włosy demba stanęły

Grzesiek

Kierownik Adam to (usunięte przez administratora) robi freda prezesowi

Pat

No to kiedy dostane ten Pit do ręki? Nie mam jeszcze PIT -11 z zakładu..do kiedy mają mi go obowiązek dostarczyć?

Mariusz
@Pat

W tym roku nie dostaniesz pitu bo sami ci rozliczą w internecie i sobie tylko sprawdzisz na stronie internetowej.Jest to spore ułatwienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków