Opinie o Takeda Polska w Łyszkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Takeda Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Takeda Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takeda Polska w Łyszkowice

A coś więcej? jakieś konkrety jak się pracuje?

colin

Zdecydowane nieeee. Szkoda czasu i zdrowia na pracę w tej firmie.

LOVE

Bez wnikania w szczegóły po prostu omijajcie. Konkurencja jest dużo lepsza.

on

niestety potwierdzam, człowiek traci czas jadąc na te wieś z dala od cywilizacji, żeby nawet nikt nie raczył odpisać o wyniku, japońska porażka w szczerym polu.

Bogdan
@on

Próbowałeś może na własną rękę dowiedzieć się o wyniku rekrutacji na stanowisko, którego dotyczył proces rekrutacyjny? W ogóle to chętnie dowiem się, jak przebiegała cała rozmowa kwalifikacyjna oraz jakiego rodzaju pytania były zadawane potencjalnym kandydatom. Mam nadzieję, że od Ciebie dowiem się szczegółów całego procesu.

Brałeś udział w rekrutacji do Takeda Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Xyz

Byłam na rozmowie na początku stycznia. Żadnej odpowiedzi do tej pory. (usunięte przez administratora)nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Myślę, że skoro firma nie traktuje poważnie ludzi, ktorych zaprasza na rozmowę (to jest pierwszy kontakt z pracodawcą-wizerunek firmy), to co można pomyśleć o traktowaniu tych, którzy tam pracują ??? !!!! (usunięte przez administratora)brakuje zapewne doświadczenia,ale zasady dobrego wychowania to jednak powinna wynieść z domu _z obietnic należy się wywiązuwać, a nie rzucać słowa na wiatr. Osoba rozmawiająca z potencjalnym kandydatem powinna się orientować w temacie, jeżeli chce zadawać pytania merytoryczne np. z GMP itp. , a jeśli się nie czuje na siłach to lepszym rozwiązaniem jest by pytania fachowe zadawał fachowiec, a nie laik z (usunięte przez administratora).

Aga
@Xyz

Racja, firma nie jest godna uwagi. Minęły dwa miesiące po rozmowie i żadnej informacji zwrotnej. Może dlatego, że osoby prowadzące rekrutację są za słabe merytorycznie i nie potrafią podjąć decyzji. Nie polecam. Firma na wstępie rozczarowuje.

PMA

Witam, byłam na rozmowie dwa tygodnie temu. Na koniec zostałam zapewniona, że do końca tygodnia ktoś zadzwoni z decyzja/oferta dla mnie.. Oczywiście brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Mało profesjonalne. Żeby drugi raz tam aplikować- przemyslalabym to 100razy. Nie tak się traktuje ludzi..

Katsy

Byłam na rekrutacji gastro PM-kulturalne pytania, normalne, sympatyczni i konkretni prowadzacy. Jasna informacja zwrotna-podany konkretny powod czemu sa na nie. Pomimo, ze nie dostalam posady-nie mam sie do czego przyczepic.

@Katsy

Cieszy mnie, że dobrze wspominasz rekrutację do firmy Takeda Polska. Czy podczas swojego spotkania rekrutacyjnego miałaś do wykonania jakieś szczególne zadania, czy raczej była to po prostu rozmowa? Ciekawi mnie, czy w przyszłości chciałabyś jeszcze ponownie aplikować do pracy w Takeda Polska.

Katsy
@Edyta

Było topare mc temu, ponownie chcialabym rektutowac do Takedy. Pytania standardowe, troche z cv troszke na myslenie. Jedna z przyjemniejszych i uczciwszych rozmow. Firma dobra, rekruterzy spoko, czego nie moge powiedziec o firmach konkurencyjnych tych linii.

@Katsy

Na pewno Twoje wypowiedzi wiele pomogą osobom, które są jeszcze przed swoimi rozmowami rekrutacyjnymi do pracy w Takeda Polska. Dziękuję, że chciałaś wypowiedzieć się na forum! A wiesz może, na jaką umowę można liczyć od pierwszych dni pracy?

Edyta

@ZNIESMACZONY, może to po prostu jakieś niedopatrzenie? Nie oceniałabym firmy tak surowo poprzez wzgląd tylko na taką sytuację. Próbowałeś sam skontaktować się z Takeda Polską i dopytać o wynik rekrutacji? A czy mógłbyś napisać jeszcze, jak wyglądała Twoja rozmowa, czy miałeś podczas niej do wykonania jakieś zadania?

ZNIESMACZONY

Kilka tygodni temu byłem w Takedzie na rozmowie na stanowisko District Managera do Gastro. Mimo informacji, które otrzymałem na rozmowie, że bez względu na decyzję otrzymam informacje zwrotną do końca tygodnia, do dziś nikt się ze mną nie skontaktował. ŻENADA I BRAK ELEMENTARNEGO SZACUNKU DLA KANDYDATÓW DO PRACY. JEŻELI TAKEDA W TEN SPOSÓB BUDUJE SWÓJ WIZERUNEK TO NA PEWNO NIE CHCĘ TAM PRACOWAĆ. KORPORACJA W ZŁYM ZNACZENIU TEGO SŁOWA - WARTOŚCI WYPISANE NA STRONIE INTERNETOWEJ ALE NIE STOSOWANE W PRAKTYCE. JEST TO TYM BARDZIEJ PRZYKRE, ŻE TAKIE ZACHOWANIA PREZENTUJE OSOBA Z HR-u, KTÓRA BRAŁA UDZIAŁ W ROZMOWIE ZE MNĄ I ZOBOWIĄZAŁA SIĘ DO INFORMACJI ZWROTNEJ. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Edyta

@Jarek, firma zachęca osoby zainteresowane pracą w niej do wysłania swojego CV. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://www.takeda.com/pl-pl/kariera-w-takedzie/ @Kanikuła, rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby, która zastanawia się nad aplikowaniem/rozpoczęciem pracy w Takeda Polska, tak? Gdy podejmiesz już decyzję podziel się później nią z nami na forum!

Jarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

k

Witam, pytasz czy narzędzia pracy są na użytek prywatny-tak są tylko pytanie czy to jest takie ważne w pracy czy będziesz moc je uzywać prywatnie??!! Firma oferuje promowanie produktów oryginalnych z najwyższej półki lekowej. Powodzenia. P.S. Szukają jeszcze na przedstawiciela farmaceutycznego na białystok.

Kanikuła
@k

Tak, to jest ważne i to już na etapie rekrutacji i rozmów o finansach! Jesli do moich stałych kosztów utrzymania muszę doliczyć zakup auta, obciążenia w związku z jego utrzymaniem, to znacząco zmienia to kwotę podstawy, o którą będę walczyć. Samochód i możliwość korzystania z niego po godzinach pracy, podczas urlopu, prywatna opieka medyczna (nie muszę płacić za prywatne wizyty u specjalistów), karty benefit etc. to bardzo ważna cześć składowa naszej pensji. Rozmawiamy o naprawdę konkretnych kwotach pieniędzy! Nawet możliwość pracy z najlepszymi lekami nie będzie satysfakcjonowała, jesli co miesiąc będzie brakowało do „pierwszego”...Niestety!

Dostać się do pracy w dobrej firmie nie jest łatwo!

Czy ktoś może napisać jakie zarobki w dziale utrzymania ruchu,z góry dzieki

aaaaa
@Zainteresowany

składałeś/as sv

@aaaaa

Tak skladalem i bez odzewu

Herman

Jak ktoś lubi swoją pracę to zawsze będzie zadowolony a firma ma również korzyści. Jeden dobry pracownik zastąpi kilku "Mniej pracowitych"

Madzik

Witam na czym polega praca w tej firmie? Jakie zarobki, umowa?

mim

A wiecie jakie mają karty sportowe dla przedstawicieli? Multi, czy ok?

Polczik

No tak, rekrutacja jest na przedstawicieli, ale wiadomo że powinny to być kobiety, bo one lepiej ogarniają sprzedaż leków, moim zdaniem taka to jest właśnie branża, że trzeba być na takie rzeczy przygotowanym

alex
@Polczik

To ciekawe stwierdzenie , że kobiety jako PM farma lepiej ogarniają temat a szczególnie te długonogie hmmm sam osobiście znam Panie odbiegające od tego stereotypu i też sobie dobrze radzą , nie wspominając o Panach Zatem tak na prawdę do czego te Panie poszukiwali - nie obrażając nikogo Bo może to była tylko subiektywna opinia osoby zawiedzionej rekrutacją ps. nie pracuje w Takeda tylko mierzi mnie poziom komentarzy

monia

Ciekawa rekrutacja (na przedstawicielkę), same panie-dziewczyny, oceniane głównie po wyglądzie przez 2 panów, mających siebie za wszystkowiedzących. Najważniejszy jest wygląd i niewielkie oczekiwania finansowe.

monia

Niedawno byłam na rozmowie, dwóch etapach i mam wrażenie , że 2 panów szukało dziewczyny o długich nogach, blond włosach, i to było najważniejsze, produkty bardzo dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Takeda Polska - Łyszkowice

• Jak się pracuje w Takeda Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Takeda Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takeda Polska?

Takeda Polska
1.5/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Prosta 68
    00-838 Łyszkowice