Takeda Polska

Łyszkowice

Opinie o Takeda Polska

jan 2013-06-19 11:51:00
witam,
czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w tej firmie?
interesują mnie zarobki i stosunek do pracownika, tez przez agencje
dzieki
gość 2013-09-17 19:30:59
Zakład fajny, praca przyjemna.
Wad jest kilka:
+ zarobki odbiegają ogólnie o 25-30 % w dół w porównaniu do podobnych stanowisk w okolicznych miastach.
+ od jakiegoś czasu praktycznie całkowity brak szkoleń i możliwości rozwoju innego niż na miejscu(na miejscu też kiepsko).
+ firma całkowicie nie umie wykorzystać potencjału pracowników.
...... dodatkowo trochę nepotyzmu, prania mózgu typowego dla korporacji oraz to, że praktycznie wszystkie ważne i dużo błahych decyzji może podejmowanych tylko przez jedną osobę [usunięte przez administratora]
Gość 8 2014-05-04 15:44:47
Witam, jak się pracuje w Kontroli Jakości? Jaka umowa, zarobki i atmosfera?
gość 2014-06-15 14:25:08
Praca wtym zakładzie to wyzysk 1500zł plus weekendy łącznie z niedzielą
eMERYT 2014-08-18 11:16:41
Praca fajna dobrze płatna ! Zapraszamy
tadek 2014-11-12 15:17:01
powiedzcie mi czy dalej ta firma działa czy nie bardzo? bo sam zastanawiam się nad pracą u nich, ale jak nie było ogłoszeń tak nie ma i jestem mocno zawiedziony, bo akurat w tej firmie chciałem pracować.. jestem naprawde rozczarowany, bo jeszcze nie tak dawno były ogłoszenia, może jeszcze wznowią rekrutację.
ana 2014-12-01 11:37:47
Witam,
czy ktoś ma dane ile zarabiają na stanowiskach biotechnolodzy? W laboratorium czy coś pokrewnego?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
rozmowa 2014-12-01 11:51:01
Witam
Jutro mam rozmowę na stanowisko przedstawiciela medycznego.
Jakich pytań mogę się spodziewać? Ile zarabia przedstawiciel medyczny netto podstawy, jaka flota?
Proszę o szybka odpowiedz.
HEL 2014-12-18 11:27:04
Kłamstwo !!!
anty 2014-12-29 11:52:47
nikt nie odpowiedział bo to jest żenada, max 2500 netto na początek i najlepiej bez doświadczenia, ludzi z bagażem nie chcą bo twierdzą że są zmanierowani, samochód Ford Focus, słabiutko
pola 2015-01-23 18:30:52
i jak poszło na rozmowie? jestem ciekawa bo chcę tam aplikować :)
utak 2015-01-25 21:28:29
Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ? Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV..Na maila, czy może osobiście...jak przebiega rekrutacja o co konkretnie pytaja czy ktos pomoze w tej kwestii dziekuje bardzo...
Bolek 2015-01-27 20:47:38
Hej czy są przyjęcia na produkcie jakie są wymagania.
ktos 2015-02-04 14:54:22
był ktos na rozmowie na PM? warunki ktoś zna?
janek 2015-02-09 02:44:26
Takeda to znana firma, a raczej dysponuje znanymi markami, które dzieki dobremu marketingowi sa bardzo znane wśród Polaków, bowiem kto nie słyszał o lekach bez recepty jak Amol, Febrisan (san jak słońce), czy Vita Buerlecithin. Produkują także wiele leków na receptę, czy suplementy diety jak sanostol.
Yuhu 2015-02-23 09:08:00
Takeda jest globalną firmą skoncentrowaną na badania i rozwój z głównym naciskiem na środki farmaceutyczne. Przeglądając działki zdrowia jakimi się zajmują naprawdę może to zrobić na człowieku niezłe wrażenie. Moja refleksja jest taka - jeżeli ktoś jest innowacyjny, ma odpowiednią wiedzę i chce się rozwijać, to powinien spróbować w Takedzie.
masiek 2015-03-09 19:26:15
aha, ale to jest też na przykład dobra praca dla osób, które chcą jakoś konkretnie zarobić? w sensie, że wiecie, mają jakies doswiadczenie ale nie duże czyli np. sa studentamijak ja i chca miec fajna, rozwijającą prace na przyklad? bo nie wiem teraz czy naprawde iść dalej czy nie warto pytać tak naprawde u nich o prace?
pm 2015-08-11 19:51:40
Jeszcze przez 10 dni można aplikować do Takeda jako przedstawiciel medyczny, szukają na Ełka, Suwałki oraz podlaskie. Z konkretów to w ogłoszeniu napisali, że oferują narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, jednak nie wiem na jakiej zasadzie i czy na użytek prywatny również, może ktoś byłby w stanie napisać), szkolenia zawodowe i oczywiście atrakcyjne warunki pracy.
k 2015-10-15 22:24:30
Witam, pytasz czy narzędzia pracy są na użytek prywatny-tak są tylko pytanie czy to jest takie ważne w pracy czy będziesz moc je uzywać prywatnie??!! Firma oferuje promowanie produktów oryginalnych z najwyższej półki lekowej. Powodzenia. P.S. Szukają jeszcze na przedstawiciela farmaceutycznego na białystok.
poli 2015-10-16 01:30:00
Pewnie, że tekada świetnie radzi sobie w branży, która jest nastawiona na rozwój farmaceutyczny. Ich badania i doświadczenie jest na prawdę imponujące, oby to się przekładało na warunki pracy. Nie widziałem, żeby pojawiło się u nich jakieś ogłoszenie pracy, ale dobrze by było być u nich przedstawicielem medycznym. Na pewno można zdobyć u nich dobre doświadczenie.
ciekawy 2015-11-16 10:10:15
W ogłoszeniu wpisali prywatną opiekę medyczną. Wiecie gdzie?
welo 2015-11-16 13:14:33
@ciekawy wydaje mi sie, że u nich można troche zarobić jako Przedstawiciel Medyczny a jeśli chodzi o ubezpieczenie to jest dla wszystkich tam zatrudnionych, teraz to standart, wiec opłac się moim zdaniem. No i średnie stawki u nich są tak po 3000 zl nawt jko ten przedstawiciel własnie, wiec tez jest to spora suma.
ciekawy 2015-11-16 15:19:12
@welo, pytanie tylko gdzie oferują prywatną opiekę? w Medicover, LUX MED czy gdzie indziej? chyba, że to ubezpiecznie medyczne? tylko, w której firmie.
ciekawy 2015-11-18 10:10:11
Ktoś coś wie o opiece medycznej w TAKEDZIE?
rekrut 2015-11-25 11:57:55
witam! jak z tą opieką medyczną? w obecnej firmie mam, ale o poziomie szkoda gadać. dla mnie to akurat ważne.
Pola 2015-12-02 13:03:28
Praca na umowę, sociala za bardzo nie ma, ale zdobywa się doświadczenie, a jak dobry klient wpadnie, to są premie czasami bez górnej granicy. Praca dla wytrwałych i systematycznych
poli 2016-02-06 10:59:39
Pewnie, że wszystko zależy od systematyczności @Pola, ale potrzebne są jeszcze odpowiednie kwalifikacje. Można znaleźć zatrudnienie u nich również jako ap accountant. Nawet dają dofinansowania do kursów językowych.
bronek 2016-02-08 11:27:21
Fajnie, że firma jedynie motywuje pracownika do nauki. Gdyby dawali darmowe językowe szkolenia, to ludzie by tego nie zauwazyli, a taki dodatek finansowy może skłonić pracowników do rozwoju :)
konerol 2016-02-10 14:01:02
Gdyby szkolenia były darmowe to ludzie by je zauważyli :) Nawet jak są dofinanosywane przez firme to je zauważają. Dla mnie to bardzo duży plus, że firma tak dba o swoich pracowników i chce ich kształcić. Na to stanowisko AP accountant to trzeba bardzo dobrze znać język niemiecki oraz angielski. Więc jak ktoś posiada już znajomość dwóch języków to penwi będzie chciał się nauczyć jeszcze jakiegoś :)
lina 2016-02-12 14:19:39
no wiadomo, że zawsze lepiej jak takie szkolenia są, niż jak ich nie ma :) poza tym właśnie nadal szukają kogoś na AP accountanta w łodzi i z tego co wiem na umowę o pracę
golec 2016-02-14 14:56:10
szkoleniami to akurat nikogo nie zdobędą na tych ap accountantów. Z tego co wiem to kasa jest tu niezła i chybatym właśnie powinni się szczycić w takedzie
nosu 2016-02-16 15:20:38
Muszą dobrze płacić @golec, bo sama dobra znajomość języka angielskiego nie wystarczy, trzeba także wykazać się bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.
Zainteresowana 2016-04-14 14:43:08
Ile można dostać na poczatek?
Karol 2016-04-14 14:45:58
@zainteresowana a o jakim stanowisku myślisz? Pewnie chodzi o przedstawiciela medycznego, bo teraz widzę takie rekrutacje. Tu to pewnie jakaś niższe podstawa + prowizje.
Zainteresowana 2016-04-14 15:00:31
Hej.
Powiedzcie proszę ile można dostać na poczatek i jakie widzicie minusy pracy w tej firmie. Jak wygląda rotacja, czy jest dużo pracy w domu, jakieś godziny pracy, czy firma odpowiada na potrzeby mam tu na myśli narzędzia pracy.
Zainteresowana 2016-04-14 15:02:07
Hej.
Zainteresowana 2016-04-14 17:39:40
Tak pytam o przedstawiciela medycznego. Co to twoim zdaniem jest niższe @karol
miras 2016-05-05 22:03:01
nie wiem, czy udało się Wam zdążyć, bo dopiero dzisiaj dojrzałem w treści ogłoszenia niefajny dla mnie zapis. :) że należy wysłać list motywacyjny + CV), na podany poniżej adres mailowy koniecznie z dopiskiem "PM Szczecin" najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2016 r.
monia 2016-09-20 20:51:54
Niedawno byłam na rozmowie, dwóch etapach i mam wrażenie , że 2 panów szukało dziewczyny o długich nogach, blond włosach, i to było najważniejsze, produkty bardzo dobre
Al 2016-09-20 22:15:56
Ogólnie jeśli chodzi o przedstawicieli medycznych to jest naprawdę dobre to pod stopniem premiowym, polecam
Zostaw swoją opinię o Takeda Polska - Łyszkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takeda Polska